Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

amarantowy trzymam mocno kciuki za was wszystkie ;))) ja dzis zasypiam za stojaco ;/ zreszta wczoraj scielo mnie o 22. Nie pamietam nawet kidy zasnelam. A dzis 7.30 ledwo wstalam i nadal marze o łóżku..... Nie wiem co sie dzieje... Poza tym czujemy sie dobrze. Wczoraj bylismy u znajomych co male dzieci maja i jak dzieciaki szalały to mój mały w brzuchu tez niezle sie przewracal ;) Chyba juz by chcial do dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia - jakie to fajne to co piszesz że maleństwo jeszcze w brzuszku a już chce się bawić fajne musi byc to uczucie jak tak maleństwo w brzuszku się cieszy ... oby za bardzo się nie śpieszyło jak ja bo ja urodziłam się pod koniec 7 miesiąca i ważyłam 2 kg... mama mówiła że leżałam w inkubatorze i byłam maleńka... a teraz taka wielka urosłam :D to musisz jak najwięcej spać ile dasz radę, może maleństwo szaleje a potem chce się spać i dlatego tobie też...? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim :) No i po weekendzie ktory zaliczam do bardzo udanych :) W sobote bylismy na tych 30 urodzinach ktore zaczęły sie juz o 17:00 wiec o 22 wszyscy juz mieli tyle alkoholu w sobie, ze o 23:00 to juz byłam w swoim łozeczku :) hhehe No ale najlepsza wiadomosc jest taka, ze w piatek i w sobote na naszej budowie byli fachowcy ktorzy robili nam kominek! :) Wyszedł po prostu cudnie :) To jest napewno dobrze wydane 11 tys złotych, mimo, ze musielimy troche czasu zbierac ;) Milego dnia :) . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA1980- ja buduję z M dom, my mamy stan surowy, a ty bo nie pamiętam czy pisałaś... my robimy piec i centralne ogrzewanie na węgiel i drzewo, bo inny opał jest bardzo drogi, a my mamy do ogrzana 180 m powierzchni użytkowej... (dostaliśmy od teściów działkę i dom w stanie surowym) ... a teraz staramy się o kredyt na wykończenie... budujemy taki duży bo w wakacje chcemy wynajmować pokoje... mieszkamy nad morzem tutaj tak wszyscy latem dorabiają... można zarobić trochę kasy, a na wakacje nad morze zawsze ktoś przyjedzie... staramy się o 110 tyś. będziemy spłacać go 30 lat... bo na krócej nas nie stać :( mam nadzieję że nam starczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy działke wielkosci 1000 m2 a dom z garazem ma 130 m2. W tym mamy salon z kuchnią, sypialnie, dwa pokoje dzieciece, lazienke z prysznicem, wanną, brodzikiem i kibelkiem, i osobne WC orz pomieszczenie gospodarcze na pralke itp. W sumie to w Waszym przypadku to rzeczywiscie oplaca sie zrobic pod wynajem :) My od kominka mamy rozprowadzoną turbine ktora grzeje kazdy pokój, a osobno bedziemy miec ogrzewanie na gaz. Ale ten kominek to dla nas super sprawa :) W maju ma przyjsc fachowiec od drzwi. Stolarz ktory za 7 drzwi z futrynami i w ogole z robocizna wezmie tez okolo 12 tys. zl, no ale juz 5 tys zaliczki dalismy, wiec druga polowa mniej juz boli :) No i teraz czekamy za projektem kuchni i szaf. W kuchni ma byc wielka wyspa z płyta i nad nią ma byc pochłaniacz, a reszta to ma byc blat roboczy, no a reszta sprzetu AGD bedzie przy scianie :) Jeszcze rok i moze uda sie wprowadzic ;) . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. dzięki Amarantowy za kciuki i oczywiście ja również bede je trzymać za Ciebie. Ja też mam do remontu domek- narazie 100m do wyremontowanie- tzn okna juz są wymienione, drzwi czekają na montaż, dokończenie kafekowania łazienki- bo podłoge już zrobiliśmy i centralne na węgiel też. aaa i najważniejsza wymiana instalacji elektrycznej- no ale czekamy na wiosnę by ruszyć z pałerem :):):) pokoje i kuchnię juz mam zaprojektowane- czekamy tylko na przypływ gotówki- a wszystko niestety bardzo drogie- tyle ze mamy ta wygodę że sami wszystko robimy więc nie wydajemy pieniążków na fachowców :):):) ojjj dzis na 14-ta do pracy a o 22- ej ginek. strasznie nic mi się nie chce.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no widze Kochane ze na tematy budowlane zeszło... :D:D:D ja tam poki co nie mysle o tym, bo temat kasy (a raczej jej braku) mnie deprymują... zaczynam myslec jak zorganizować naszą sypialnie, żeby wstawić łóżeczko i całą masę gadzetó dla Dzidzi :D:D oczywiście są to odlegle plany jeszcze, ale lubie miec zaplanowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia, widzę, że kazdy cos tam grzebie zeby dobrze sie mieszkało :) My na szczescie nie musimy brac kredytu, bo narazie Tescie nas utrzymuja wiec to co zarobimy idzie na domek :) I tak jakos ciagniemy do przodu. troche pewnie zwolnimy tempo jak dziecie sie urodzi bo to juz trzeba z naszych pieniazkow je utrzymac. A tak to nie moge doczekac sie maja :) Tescie wyjezdzaja wtedy nad morze i wracaja we wrzesniu, wiec bedzie pełen LUZ :) No i bede bliska porodu :) Ah, niech ten czas szybciej leci :) . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też narazie jesteśmy na utrzymaniu teściów i rodziców- takie pasozyty z nas ale oni tak chcą- domagaja sie by do nich przyjeźdzać a kasy nie chcą- wiec jest dobrze i większa oszczędność dla nas. no to bedzie świetny luzik dla was- długie wakacje teściów- sami w domciu- ekstra sprawa :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Wiolkcia powodzonka dzisiaj. Daj znac po wizycie co i jak. Jeszcze tylko 5 dni pracujacych i weekend !!! :D Wg moich obliczen jutro powinna przyjsc @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maada to życze aby @ ominęła Cię szerokim łukiem. niecierpliwością czkam na dobre wieści od Ciebie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach wiolkcia - na 100% przyjdzie bo monitoring mialam i wiem ze nic z tego, bo pecherzyk nie pekl. Chociaz pierwszy raz nie mam zludzen bo wiem co i jak :) Zobaczymy co luty przyniesie :) Im szybciej przyjdzie tym szybciej nowy cykl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA1980- nasza działka ma 160m2, i ledwo się mieścimy, sąsiad pozwolił się troszkę przysunąć bo teściowie jak on się budował też mu pozwolili. ja na górze mam 3 ogromne pokoje (ale ze skosami), 2 z łazienkami, jeden bez, łazienkę kuchnię i mały korytarzyk, na dole 3 sypialnie po 11m2, salon 20m, kuchnia 20m, łazienka, toaleta. 2 korytarze, garaż z kotłownią, bo nie mam piwnicy bo u nas są wysokie wody gruntowe i by nas zalewało, nie dostaliśmy zgody na piwnicę.... i moje jedyne wizje co do wykończeń to że korytarze chcę wszystkie w kaflach żeby za dużo się potem nie napracować przy sprzątaniu po letnikach...i kuchnię chcę podzielić blatem z podświetleniem (taki mini barek) jedna część to do gotowania i zmywania, druga to duży stół i krzesła taka jadalnia... bo od 3 lat jadam w locie bo nie miałam gdzie stół postawić... ty jak zrobisz kuchnie będziesz musiał jakieś foty mi wysłac może coś mi się spodoba i zmienię koncepcję... wiolkcia- masz rację fachowcy pożerają bardzo dużo kosztów, ale mi i M pomagają teściowie i rodzice, Tata extra kładzi kafle, i umie elektrykę zrobić, tata M robił z M prawie cały dach. wiesz chcemy najpierw wykończyć górę żeby kasę zarabiać, a dół dla siebie tylko tak żeby się wprowadzić na razie, bo nie chcę robić najtaniej i byle jak żeby za 3 lata kafle np. zrywać bo się wytrą... nie żebym chciała same najdroższe rzeczy ale takie jak mi się podobają a nie akurat są w promocji w końcu całe życie będę na to pracować.... a co go gina też by mi się o tej godz. po pracy nie chciało.. ale dasz radę, trzymaj się co się nie robi żeby zostać mamusią... żoli- nie martw się ja jak byłam mała to z rodzicami siedzieliśmy we 4 na16 m pokoju ja miałam ze 4 lata, brat 3 jak się rodzice na swoje wyprowadzili... a ja tego nie pamietam źle bo mieszkaliśmy z babcią i wstawałam rano z babcią i szlam na łąkę a babcia doiła mi do kubka cipłe mleczko od krowy- pycha! ale miałam dobrze... teraz już na wsi nie ma krów ale teraz jest tu fajne miasteczko i mam rodzinę blisko, nigdy nie zostanę tu sama... maadaa- dzięki bardzo za ściągę :p 😍 ta i dołączam sie do życzenia wiolkci... a jak nie to fluidki na nowa owulkę(może się uda) 🌻 🌻 🌻 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantka - a gdzize ten domek się robi? może szukasz juz wczasowiczów?? no my niesttey mamy tylko 2 pokoje, b. duze, ale jednak tylko 2... domek budujemy, ale kiedy go skonczymy? hmm mysle ze za jakies 2 lata :D no i jeden pokoj to gościnny, a drugi - sypialnia, no wiec gdzie musimy sie pomieścic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaktualizuje sie a co tam ;) STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO JulkaN .................30 ......1 .........20.01 ?........ Białystok …..... 1 Patka_Wroc.........30.........12........01.02......... Wroclaw.........0 Maadaa..............27..........8...........06.02....... ..UK................0 wiolkcia...............27........10.........15.02...... ... .Zabrze..........0 kamilsien.............29........13........15.02......... . .Zamosc.........0 kasiula1983.........26.........28........16.02........ ..Trzebinia........0 Izucha.................26........3........16.02........ ...Bydgoszcz.....0 Oli14...................29.......19........17.02...... . . Haga.. ..........0 IGA....................29........13..........23.02...... . .P OZ N AN.......0 Amarantowy.........23........2.......23.02?...... .....Trójmiasto....0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Łódź ....... bratka_......27....11....34....04.03.10....Gabriel....T rójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................. Białystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....23.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......25.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....23......28.05.10.....synek....L ublin ..........0 AAAAA1980..29...3...22....30.05.10..na 99% córeczka... POZNAŃ.. . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....17....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....15.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gdań sk............0 ciamciaramciam......25...5....9....28.08.2010......Wrocł aw.........0 Radosna27...........27....7.....7....13.09.2010...... .Kielce...........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze wam tych domkow ;))) jejku, u nas to daleka perspektywa, bo z kasa krucho ostatnio.... ale woerze ze kiedys i nam sie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no leci leci, a mi chyba brzusio zaczął rosnąć bo jakoś sie nie dopinam w moje gacie :P tzn dopne sie ale ciężko byłoby siedziec :D we środę do gina- ciekawe co będziemy tym razem sprawdzac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoli - sztutowo 20 km koło Krynicy Morskiej , 5 km od Stegny - Mierzeja Wiślana... teściowa wynajmuje, mama też ja to jeszcze trochę... Sztutowo to był tam obóz koncentracyjny i i niektórzy boja sie tu przyjeżdżać, a muzeum zrobione z obozu jest na końcu wioski w lesie więc nie wiem czego się bać tam nie straszy nas tam ciągają na wszystkie rocznice od podstawówki... a miejscowość jest extra.... zalew, morze, lasy... super mi się tu bardzo podoba... ale reklamę sobie robię :d :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do brzuchatek: Jak chodze to czuje kłucie po lewej stronie na podbrzuszu. Co to jest??? Czuje to tylko wtedy kiedy stąpam na lewą noge. . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantka- my z mężem b. lubimy nasze polskie mozrze, choc juz 2 lata spędzaliśmy gdzie indziej wakacje... ale myslimy ze moze w przyszlym roku przyjedziemy wiec kto wie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy :) A ja bawiłam sie w Sztutowie na jakims festynie :) Ogolnie to bylismy zakwaterowani w Krynicy Morskiej bo tam mamy znajomych co wynajmuja i Pan Janusz ktory wynajmuje rowniez gra na organach i spiewa to On wystepował w tym Sztutowie :) hehe . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×