Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

z ta cerą to lipa. Podobno córka odbiera mamusi urodę a syn dodaje. Ja mam miec synka, a jak mialam problemy z cera przed ciaza tak mam dalej. A wiecie co, ja zawsze chcialam miec córke, a ostatnio popatrzylam na znajomych maja syna i taki pocieszny jest ze chyba wole syna ;)) i juz sie nie moge doczekac kiedy bedzie z nami. ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do sluzu budyniowatego to okazalo sie ze oznacza poczatek infekcji ;///// a ja sie durna cieszylam ze mam objawy ciążowe. No i te infekcje ciagnal mi sie caly czas, lekarz twierdzi ze w ciazy to normalka. Zwlaszcza jesli nadal sie wspolzyje ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie - seks - Brzuchatki, jak z seksem u Was? Bo ja nie mam w ogole ochoty :( . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety jeszcze nie moge się wypowiedzieć na temat seksu w ciązy ale podejrzewam że go będzie bardzo mało gdyz będe sie bała ze to może dziecku zaszkodzic- wiem ze nie jesli ciąża bedzie przebiegać prawidłowo ale zapewne będe dmuchac na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że tematy coraz ciekawsze :-) Seks w ciąży ... chyba nigdy więcej nie miałam takiej "chcicy" jak wtedy. To zdecydowanie najgorętszy okres mojego życia :-) Chłopak czy dziewczynka ? Mój mąż ma w rodzinie samych chłopów i wszyscy byli przekonani, że będzie syn. Ja chyba też chciałam syna, a mąż marzył o córce i ... jest jego oczkiem w głowie. Gdybym miała teraz decydować o płci drugiego dziecka - zdałabym się na los. Mówi się, że córka jest bliższa matce a syna wychowuje się dla ludzi - coś w tym jest, chociaż ja mam zupełnie inną filozofię macierzyństwa. Najważniejsze oby dzidziuś był zdrowy i wychowywał się w miłości. Ale oczywiście każdy ma prawo do własnych preferencji. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAA - ja do konca 3 miesiaca nie mialam ochoty wogóle. POtem odmienilo mi sie o 180 stopni ;) ale ostatnio ochota znowu zmalala, wlasnie przez te powracajace infekcje i poza tym brzuszek zaczyna przeszkadzac. Ja raczej aktywna jestem w lozku i lezenie mi nie odpowiada ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Dziękuję za wsparcie- jesteście naprawdę kochane:) U mnie było tak, ze zwolnili cały zespół 15 osób.O ciązy nikt nie wiedział, bo wszyscy pracujemy w innych miastach i gadamy przez telefon, a ja się nie chwaliłam. No właśnie tak był- mój M ma umowę o pracę w stabilnej firmie, a u mnie to taka lipa, zę kasa spora, a z dnia na dzień moga wywalic człowieka:( Myślę nad tym interesem, ale nie mam pomysłu:(( Moze ktoś mi podsunie:)) HAha. Uciekam odezwe sie wieczorem, bo muszę jeszcze za listopad kase dostać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróć- za luty mi chodziło. Radosna pracuję do końca lutego. Później zajmę się opisaniem na kafe z Wami - już na pełen etat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jak tak sie rozpisałam to tez powiem, ze niestety z seksem kiepsko- ochoty nie mam wcale. Boję sie, ze coś stanie się dzidzi:( NAsłuchałam sie jakie to super odczucia są a jakoś u mnie nic:(może się poprawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na temat seksu w ciazy niewiele moge powiedziec, bo narazie mam zakaz. Ale ochote mam, przede wszystkim na bliskosc jaka daje mi seks a tak to tylko przytulanie zostaje :( Ciamcia_tak poprostu wywalili 15 osob? Niezle!!! Trzymaj sie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllloooo jets tu ktoś???:D ooo o seksiku mowa... hehe a co to takiego ??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanie ile trzeba być w ciąży, żeby gin. mógł do pracy wystawić zaświadczenie że jest się w ciąży ... żeby z pracy nie mogli zwolnić? Bo to musi usg stwierdzić? czy wystarczy badanie krwi...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle to jestem zła zamówiłam testy owul. na necie i myślałam że przyjdą w poniedziałek a tu dopiero wczoraj wysłane... i dupa bo to według mnie dziś 9 dzień cyklu i może być że dziś jutro zaczynają się dni płodne... i cio miałam sprawdzać a teraz to nie wiem czy mam sprawdzać od dziś jak glupie testy dojdą czy nie ? jak ma się popieprzone wszystko po hormonach to też się nic nie wie a te testy miały mi troszku pomóc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy_nawet jesli dostaniesz wypowiedzenie i przyjmiesz je, a nie wiesz, ze jestes w ciazy to jak lekarz ci wyliczy od kiedy jestes w ciazy i wyjdzie, ze jak przyjmowalas wypowiedzenie to juz bylas to wypowiedzenie jest niewazne. http://www.prawo.egospodarka.pl/38097,Wypowiedzenie-umowy-o-prace-a-niewykryta-ciaza,1,34,3.html Tu masz info na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim. Pada u was?> U mnie jeszcze nie, ale to podobno kwestia kilku godzin. Śniegu juz teraz jest niesamowicie dużo, i nie wyobrazam soebie zeby jeszcze dopadalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pracować do końca marca 2010, a okres wypowiedzenia mam do końca czerwca 2010 to najpóźniej muszę zajść w ciąże tak do końca maja żeby mnie nie zwolnili a lekarz mógł stwierdzić że jestem w ciąży jeszcze w okresie wypowiedzenia... to zostało mi 4 cykle żeby się udało ... hmm fajnie by było ale czy się uda to mało czasu a na razie nie wiem jak mi będę szaleć hormony jeszcze? kupiłam przedwczoraj ten castagnus... może będą przynajmniej cykle normalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myślicie że powinnam robić te testy owul. jak cykl mam od 26.01. i nie regularne @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Amarantowy - ja wogóle nie jestem za testami owulacyjnymi, tez kupiłam kiedys na allegro i zawsze pokazywały mi jedną krechę a owulka pomimo tego była. Chyba ze te testy były jakies wadliwe... ale osobiscie jestem za obserwowaniem śluzu ale to zalezy od organizmu. Któraś z dziewczyn pisała kiedys (chyba Antuanetta), ze ona ma śluz przez cały cykl więc trudno jej rozróżnic, który jest płodny a który nie. Mierzenie tempki - tez kwestia indywidualna, jednej sie sprawdza, drugiej nie. Czasami jeszcze badam sobie szyjkę macicy zeby sprawdzic czy są te dni płodne czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie ostatnio na potwierdzenie owulki miałam badanie cytohormonalne. Pani mi pobierała nabłonek pochwy 5 razy w ciągu całego cyklu i w ten sposób stwierdziła, ze owulka u mnie zachodzi, co więcej faza progesteronowa ładnie sie utrzymuje. Czasami jest tak, ze owulka jest a faza ciałka żołtego zanika.A tego monitoring cyklu juz nie wykaże.Takze ciesze sie ze chodziłam na to badanie a nie na monitoring bo po pierwsze taniej mnie to wyszło po drugie wiem ze mój cykl jest prawidłowy od początku do konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoli - w sumie racja co mi szkodzi... kasiula - zobaczymy jak te testy, niby części osób pomagają... a co do śluzu mam trochę problem bo jak brałam hormony to cały czas miałam taki sam prędzej nie obserwowałam a teraz mam mało czasu żeby aż tak zobaczyć jak to wyglądana staram się coś tak wypatrzyć ale im dłużej się nad tym zastanawiam to ma większe schizy ... a co temperatury to ja wstaję do pracy o 3 rano myślisz że to dobra pora na mierzenie, bo w weekend musiałabym sobie budzik nastawiać... :) biorę wiesiołek już 3 tygodnie to może z tym śluzem będzie coś widać... ale bardzo dzięki że mi pomagasz zawsze warto próbować, kupię sobie chyba ten termometr... a to jakiś specjalny trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula - no fajnie przynajmniej juz jakieś konkrety masz.... z tymi badaniami.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO JulkaN .................30 ......1 .........20.01 ?........ Białystok …..... 1 Patka_Wroc.........30.........12........01.02......... Wroclaw.........0 Maadaa..............27..........8...........06.02....... ..UK................0 wiolkcia...............27........10.........15.02...... ... .Zabrze..........0 kamilsien.............29........13........15.02......... . .Zamosc.........0 kasiula1983.........26.........28........16.02........ ..Trzebinia........0 Izucha.................26........3........16.02........ ...Bydgoszcz.....0 Oli14...................29.......19........17.02...... . . Haga.. ..........0 IGA....................29........13..........23.02...... . .P OZ N AN.......0 Amarantowy.........23........2.......23.02?...... .....Trójmiasto....0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Łódź ....... bratka_......27....11....34....04.03.10....Gabriel....T rójmiasto....0 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................. Białystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....23.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......27.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....23......28.05.10.....synek....L ublin ..........0 AAAAA1980..29...3...23....30.05.10..na 99% córeczka... POZNAŃ.. . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....17....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....15.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gdań sk............0 ciamciaramciam......25...5....9....28.08.2010......Wrocł aw.........0 Radosna27...........27....7.....7....13.09.2010...... .Kielce...........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak wczesnie wstajesz to kochana nie katuj sie pobudkami w weekend hehe Ja kupowałam na allegro Microlife MT1622, juz mi bateria trzyma prawie 2 lata:)A przeciez przez pierwszy rok mierzyłam dzien w dzien:) Powiem ci ze jak zaczełam mierzyc i jak mi w pewnym momencie tempka skoczyła to sie cieszyłam jak dziecko, hurra , jest owulka jest! :D I pod tym względem warto mierzyc zeby sie przekonac, czy ta owulka występuje czy nie :) Ale tak jak mówię: u mnie wykresiki są książkowe-idealne a inna kobieta wogóle sie nie wyzna z wykresów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×