Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Hej Patka, wyjazdy i wakacje sa faaaaajne. Ja w dniu mojego wyjazdu (w ostatnia sobote o 4 rano!) zrobilam test :) Choc ciesze sie narazie na 50%. Na 100% zaczne sie cieszyc w sobote po wynikach bety. Moze moje plany wakacyjne i mysli o wyjezdzie zamiast o staraniach pomogly??? Ale bym polskiego paczka zjadla........ te tu to takie sztuczne, bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki ja zaczynam teraz najmniej miły czas czekanie ... do 23.02. będę czekać kupiłam sobie przedwczoraj termometr taki szklany owulacyjny.... mierzyłam dopiero 2 dni miałam wczoraj 37 dziś też ale to środek cyklu więc to mi za dużo nie powie .... jaka powinna być taka normalna temperatura jak całego ciała 36,6? i te wyższe coś świadczą np. owulkę.... dni płodne.... lub ciążę....? bo w sumie to nie wiem dziś już według tego co czytałam powinnam mieć niższą jak mi się dni płodne niby wczoraj kończyły (bo miały być od 04.-11.02, owulka chyba 07-08.02) więc chyba dziś już powinna spaść jeżeli nie jestem w ciąży nie? napiszcie bo wy się chyba bardziej znacie ja nigdy wcześniej nie próbowałam mierzenia temperatury.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja maadaa bym była super szczęśliwa jakby w twoim wypadku okazała się ciąża... zresztą co ja piszę na pewno jesteś w ciązy!!!!!!!! oznaczało by to że wszystko jest możliwe...:P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tych pączków to wczoraj z M kupiliśmy sobie i zjedliśmy po 3 na raz ...ale to taka pora obiadowa byliśmy głodni więc dlatego pewnie...:) ..... ale co gorsze ja za 20 minut zjadłam jeszcze jednego... chyba wczoraj miałam jakiegoś tasiemca normalnie to by mnie zemdliło po 2 pierwszych.... i obiadek o 18 jak wróciliśmy do domu też był... :) głupole z nas ale M to ciężko pracuje to się mu nie dziwię ale ja... :( aż mi wstyd ale naprawdę jadłam a za 5 minut jakbym miała pusto w brzuchu.... oczywiście M się ze mnie śmiał... a sam dziś rano się pytał czy jeszcze jakiś pączek nie został.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🖐️ Amarantowy - z ta tempką jest tak: skok następuje w czasie owulki, (zaraz przed nia może byc delikatny spadek) i taka tempa -wyższa - utrzymuje sie przez całą fazę lutealna czyli około 12 dni (10-16 dni zależy jak u kogo) potem przed samą @ spada. Ja w pierwszym cyklu mierzenia zaszłam w ciążę, mierzyłam tempe i jakoś w 18 dniu fazy lutealnej zrobiłam test :) więc mierz spokojnie jeszcze troche i koło końcówki fazy będziemy się zastanawiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój licznik zjedzonych pączków zatrzymał się na 3 ale dzisiaj jeszcze jeden na mnie juz czeka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy - polecam stronkę 28dni.pl możesz sobie tam podejrzeć cykle i wykresy innym Pań i pewnie wiele Ci to wyjaśni :) sama tam prowadziałm swój wykresik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jak dobrze, ze juz piatek i oby do 15 i weekend... Jakos mnie wykonczyl ten tydzien. Myśl, że mogłabym to wszystko olać i pójść sobie na zwolnienie rozleniwia mnie jeszcze bardziej. Amarantowy_nie doradzam w sprawie tempki, bo Żoli już Ci wszystko napisała. W następnym cyklu (którego mam nadzieje nie bedzie :) ) zacznij mierzyć tempke zaraz po @, to zobaczysz kiedy będzie jej skok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuję od 6 do 14:15:) ale mam prawie 60 km żeby wrócić do domu więc i tak późno jestem -koło 17 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mma 30km ale ostatnio bije moje rekordy bo wracam w 27 minut :D ale dzisiaj to chyba nie bede szalec bo slisko jak pieron :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my tak godzinkę bo nasz kierowca też przyciska, ale już wczoraj to spokojniej jechał bo niezła zadymka była, dziś też 10 min później do gdańska wjechaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w gdańsku :P jakoś w październiku, a dokładnie w kartuzach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim ;) ja wczoraj zjadłam , uwaga: 6 pączków i dzis rano jednego ;))) A dupa rosnie.... jakby to mój M powiedzial ;) W rezultacie dzis nie moge juz na slodkie patrzec ;/ Fajnie że juz piątek ;) oby do 17 ;) Dzis po pracy idziemy z moim M na zakupy. Mam nadzieje kupic sobie jakis ciuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale śniegu nasypało...Strasznie sie jezdzi, drogi nie odśnieżone. Tysia_to miałaś naprawdę "tłusty czwartek" :P Ja zakończyłam na tych 2 i pół pączka w pracy. Jakoś mi senność popołudniowa przeszła, czy to możliwe, ze juz? To dopiero 10 i pół tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna jesli Ci przeszla sennosc to super!! bo ja nadal ja mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna, co do sennosci powiem ci ze najpierw mialam tak ze spalam non stop. Potem zdarzaly sie dni lepsze gdzie normalnie funkcjonowalam i dni kiedy zayspialam na stojaco. Dopiero tak ok 15-16 TC juz normalnie funkcjonuje. chociaz ostatnio spadlo mi cisnienie. Miesiac temu na wizycie mialam 110/70, a dwa dni temu 100/70. Lekarz się smiał że jakis ewenement jestem bo zwykle cisnienie skacze w góre, a mi spada i mam powrócic do picia kawy, bo mozliwe że moj organizm byl do niej przyzwyczajony. Chcociaz z drugiej strony bopje sie ze jak wroce do kawy to znowu mi zelazo spadnie ;/// i wez tu czlowieku bądź mądry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia - to dobrze ze masz niskie bo ja mam w ciązy podwyższone, całe zycie mialam niskie okolo 100/60 zawsze... a ostatnio u gina 138/83, a przedostatnio 146!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mysle ze cierpie na syndrom bialego fartucha :(:(:(:(:( kawy wcale nie pije :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja cisnienie zawsze mialam książkowe 120/80 a w ciazy mi spadlo. Podobno niskie lepsze niz za wsyokie. Ja sie nie znam wiec wierze lekarzowi ;) Przymierzam sie teraz do zrobienia zakupow dla siebie do porodu, Muszę wydatki rozłożyc w czasie. Póki co z rzeczami dla dziecko musze przystopowac, bo sie z tą płcią namieszalo ;/ nie wiem co bedzie. Niebieskich rzeczy troche mam. Rózowych boje sie kupowac, bo jakos w głębi wierze ze syn bedzie. Na mojej liscie są teraz: majtki siatkowe poporodowe, podkłady, wkladki laktacyjne, biustonosz do karmienia, koszule z rozpieciem u góry, saszetki tantuum rosa. Cos jeszcze wam do głowy przychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnei ze nizsze ciesnienie lepsze niz za wysokie!! jakie podkłady??? o co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/item908065386_biustonosz_eko_do_karmienia_75_b_czarny_bialy.html http://allegro.pl/item917667029_super_biustonosz_do_karmienia_alles_mama_new_75g.html co myslicie o tych iustonoszach? chcialabym sobie kupic cos ladnego do karmienia, gdzie odslania się cała piers. Jakos sobie nie wyobrazam siebie w takim bawelnianym karminku, tego typu" http://allegro.pl/item888515388_biustonosz_do_karmienia_bialy_75c.html okropne są ;///// Chcoiaz na codzien pewnie taki zwykly bawelniany zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza Bratka chyba urodziła, bo raczej by dała znać. Faktycznie musimy jakis system zawiadomiania przez smski innych forumowiczek, zeby ktos mógl to pozostałym napisac. Co do ciśnienia to mam niskie 90/60 czy 85/57, dostałam teraz w ciazy cisnieniomierz od tescia, zebym jak sie słabo czuje sobie mogla mierzyc. Ciekawe czy to sie jakos potem zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podkłady czyli wielkie podpaski do noszenia po porodzie. Bo neistety jeszcze przez kilka do kilkunastu dni sie krwawi. Poza tym dziewczyny na forach polecaja kupic takie podklady do przewijania dzieci jednorazowe które nie przemakaja zeby sobie mozna bylo poscielic pod tylek na wypadek gdyby jednak ta wielka podpaska przemokla, w nocy np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. Juz jutro beta :) :) :) a dzis jeszcze do 17.00 ... Fajne te wasze biustonosze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie podpaski????:O:O:O:O:O:O:O:O o kurcze!!! musze sie duzo jeszcze nauczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×