Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość kamilsien
No szkoda ale co zrobic, trzeba zyc dalej:) Mam nadzieje ze w koncu mi sie poszczesci. ps a co u bratki? Gdzie jest OLI, JULKA N, IGA????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Tysia, bo ja taka niedoswiadczona jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś przekopiował nieaktualną tabelke : STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO JulkaN .................30 ......1 .........20.01 ?........ Białystok …..... 1 Patka_Wroc.........30.........12........01.02......... Wroclaw.........0 Maadaa..............27..........8...........06.02....... ..UK................0 wiolkcia...............27........10.........15.02...... ... .Zabrze..........0 kasiula1983.........26.........28........16.02........ ..Trzebinia........0 Izucha.................26........3........16.02........ ...Bydgoszcz.....0 Oli14...................29.......19........17.02...... . . Haga.. ..........0 IGA....................29........13..........23.02...... . .P OZ N AN.......0 Amarantowy.........23........2.......23.02?...... .....Trójmiasto....0 kamilsien.............29........14........12.02......... . .Zamosc.........0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Łódź ....... bratka_......27....11....34....04.03.10....Gabriel....T rójmiasto....0 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................. Białystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....23.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......27.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....23......28.05.10.....???????... .L ublin ..........0 AAAAA1980..29...3...24....30.05.10..na 99% córeczka... POZNAŃ.. . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....17....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....15.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gdań sk............0 ciamciaramciam......25...5....9....28.08.2010......Wrocł aw.........0 Radosna27..........27......8.....9....08.09.2010...... .Kielce...........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Hej!! W koncu nadszedl weekend:))))) Macie jakieś plany na jutrzejsze walentynki???? Ooo widze tabelkę, trzeba by się zaktualizować. Kami, przykro mi. Ale super jest twoja postawa, grunt to nie załamywać się, masz rację, trzeba żyć dalej. TAK TRZYMAJ!!!! Ja też się staram nie świrować, faszeruję się jakimiś hormonami i kurde jak nie będzie efetków to chyba lekko się wkurzę;);) Dziewczynki wiecie może co u naszej bratki???????? I OLI????? No właśnie Julka pisała często takie fajniusie maile dłuuuugie a teraz jej nie ma:(((((( Trzymajcie się cieplutko, miłego weekendziku wam życzę i duuużo odpoczynku! STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO JulkaN .................30 ......1 .........20.01 ?........ Białystok …..... 1 Maadaa..............27..........8...........06.02....... ..UK................0 wiolkcia...............27........10.........15.02...... ... .Zabrze..........0 kasiula1983.........26.........28........16.02........ ..Trzebinia........0 Izucha.................26........3........16.02........ ...Bydgoszcz.....0 Oli14...................29.......19........17.02...... . . Haga.. ..........0 IGA....................29........13..........23.02...... . .P OZ N AN.......0 Amarantowy.........23........2.......23.02?...... .....Trójmiasto....0 Patka_Wroc.........30.........13........02.03......... Wroclaw.........0 kamilsien.............29........14........12.03......... . .Zamosc.........0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Łódź ....... bratka_......27....11....34....04.03.10....Gabriel....T rójmiasto....0 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................. Białystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....23.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......27.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....23......28.05.10.....???????... .L ublin ..........0 AAAAA1980..29...3...24....30.05.10..na 99% córeczka... POZNAŃ.. . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....17....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....15.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gdań sk............0 ciamciaramciam......25...5....9....28.08.2010......Wrocł aw.........0 Radosna27..........27......8.....9....08.09.2010...... .Kielce...........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Wiecie co, nie wiem jak wy ale ja usypiam dzis na stojąco:/ jakas beznadziejna aura jest, non stop ziewam. Miałam sie zdrzemnąc bo obiad mam jeszcze z wczorajsza i nie muszę robic ale za nie długo mąż przywozi do nas swoją siostrzenice Oliwkę - ma zostac do jutra.Ale założe sie ze poznym wieczorem bedzie chciała do domu hehe. Nawet nie sprzątałam bo wiem ze i tak bedzie nakruszone i nabrudzone :D Co do Walentynek to chciałam zrobic romantyczną kolację ale mój M zabiera mnie do restauracji tzn ma zamiar bo ja tak naprawdę nie wiem, czy sie znajdzie jutro gdzies miejsce skoro nie rezerwował nic, no chyba ze do jakiejs ekskluzywnej bo sie handel ostatnio ruszył hehe Ale zamiast ekzkluzywnej restauracji wolałabym nowe okulary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maada ja czekam na @- jutro ewentualnie po jutrze nadejdzie a potem clo i wielka nadzieją z tym związana :):):) zobaczymy co los przyniesie :) czekamy na informacje z bety- napewno się udało więc to pewniak :):):) a który to był Twój cykl z clo- czy jeszcze nie zaczęłąś go brac?? pozdrowoneczka dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, już jestem i na razie będę regularnie. Miło mi, że zauważyłyście moje "zniknięcie". Wyjeżdżałam na konferencję. Niby kilka dni a tyle miałam do czytania. Maada - fajnie, że Ci się udało - gratulacje ; kolejny dowód na omylność lekarzy i nadzieja dla wszystkich starających się. Pierwsze usg z tego co wiem - dopochwowo. Ja w temacie starań na razie nie mam żadnych newsów - po nartach długo plamiłam, nawet nie wyglądało to jak typowa @,ale ciągnęło się długo. Teraz jakoś nie bardzo wiem kiedy owulacja i kolejna @ ... I nie będę w to wnikać. Czas pokaże. Zamierzam teraz regularniej współżyć /ostatnio baaardzo rzadko się widzimy, a co dopiero seks :-(/ i poczekać na rozwój wydarzeń - mam nadzieję, że owocny :-) Spróbuję odsunąć argumenty przemawiające za przełożeniem terminu staranek /już się pojawiły w związku z nadmiarem pracy/, bo jak widzę, nie zawsze zajście w ciążę jest tak proste jakby się chciało a już na pewno trudno "zajść na zawołanie". Tyle o mnie. :-) Do szpitala warto wziąć podkłady /są w aptekach/, ale dobrze się sprawdzają duże podpaski /ja miałam always night/ - duże i chłonne, ale są cieniutkie i mają skrzydełka. Słowem - bardziej komfortowo. Z tym krwawieniem różnie jest, nie musi być takie intensywne /u mnie nie było gorzej jak przy obfitej miesiączce/. Majtki siatkowe wogóle mi się nie przydały. Pamiętajcie żeby obciąć paznokietki/ zdjąć akryle :-) i zabrać dużo optymizmu i spokoju - dziecko to wyczuwa. pozdrawiam i życzę miłego popołudnia i romantycznych Walentynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) :) :) :) 🖐️ :) :) :) :) :) beta HCG 14959 !!!!! czyli 6 tydzien :) o jeny kamień spadł mi z serca... tak sie cieszę, tzn cieszymy się. Wiolkcia to był drugi cykl z CLO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maada - zajrzałam na chwilę a tu takie wieści !!! - to masz prawdziwe, niezapomniane Walentynki - serdeczne gratulacje. Odpoczywaj teraz i przygotowuj się pomału do nowej roli /mamusi/. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku maadaa jak super!!!!!!!!! :):):):):):):):):) super teraz to wierzę że wszystko jest możliwe... cudownie I B :) A :) R :) D :) Z :) O:) G :) R :) A :) T :) U :) L :) U :) J :) Ę :) !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada gratulacje!!!!!!!!!!!11 obyw wiecej takich wiesci ;)))) jak sie czujesz? jak reaKCJA Przyszlego tatusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Dziękuje za wszystkie dobre słowa dziewczyny. Tak jak Amarantowy napisała wszystko jest możliwe :) Tatuś bardzo szczęśliwy i właśnie zjadłam śniadanko w łóżku :) Wczoraj mnie zapytał czy w marcu jak bedę na USG to będzie płeć widać bo on chciałby już wiedzieć ;) A ja? Mdlości jak nie było tak nie ma - tylko wieeelki apetyt. Czytam sobie teraz czego nie można jeść a co trzeba w większych ilościach. Właśnie też wyczytałam, że zazwyczaj od 9 tygodnia już trzeba większy biustonosz??? To prawda? Tak szybko? :) Na USG pojade 6 marca, abym miała pewność że już więcej będzie widać. A w ten czwartek jade tutaj do przychodni. Oni USG jeszcze nie zrobia tylko taki ogólny wywiad. USG na ubezpieczenie około 12 tyg. Rodzince i wszystkim ogłosimy w Wielkanoc jak juz będę po USG i wszystko będzie OK. A i jeszcze śmieszny zbieg okoliczności bo moja polska kumpela, która mieszka też w Anglii niedaleko nas, ogłosiła w tym tygodniu, że jest w 6 tyg ciąży. Czyli tak jak ja! :) Ona o mojej jeszcze nie wie, ale śmiesznie się złożyło. Szybko się pochwalili bo krótko się starali i wszystko łatwo przyszło i są pewni, że wszystko OK. Ja wolę poczekać do USG. Zresztą na Wielkanoc będę w Polsce to ogłoszę osobiście i chcę zacząć od rodziców. Będą dziadkami po raz pierwszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaadaa_fantastyczna beta :) MEGA GRATULACJE!!! Jesteś przykładem dla wszystkim dziewczynek,że wszystko jest możliwe!!! Bardzo się ciesze :) Z tym mówieniem to ja też za szybko nigdy bym się nie pochwaliła. Wielkanoc to super czas, żeby powiedzieć rodzince, super prezencik :) U mnie juz pełne 10 tyg zleciało i nadal chodze w swoich normalnych biustonoszach, choć powolutku zaczynają byc delikatnie przy małe. Co do jedzenia to napewno nie rusze surowego miesa czy ryb, sery pleśniowe lubie ale odstawiłam i herbate z malin (bo nie wiadomo z czego ona tak naprawde jest), chyba tymianku tez nie mozna. Reszte jem choc czytałam, ze tortów i ciastek z kremem nie mozna, ani jajek na miekko (chodzi o mozliwosc zarazenia sie salmonella), ale lekarz powiedział, ze jak mam te produkty ze sprawdzonego źródła to oczywiscie moge jesc. Jeszcze raz gruatuluje 😘 Amarantowy_wierze, ze na Ciebie tez szybko przyjdzie czas :) Wiolkcia, Patka, Oli i wszystkie inne starające sie dziewczynki trzymam za Was ciążowe kciuki i bardzo bym chciala, zeby szybko sie Wam udało :) A jak tam u Was walnetynki??? My raczej nie świętujemy choc drobne upominki były. Najlepszy prezent to nasza miłość i ten cud miłości w moim brzuszku 😍 Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To sie dopisze
Przepraszam, ze sie wpraszam ale to wazne... Tu macie opis sprawy, zreszta sporo tez jest w prasie. To wiecej niz skandal! Prosze, przeczytajcie. Kazda z nas moze spotkac cos takiego! http://niepoprawni.pl/blog/3/mama-z-dzieckie m-policja-i-sad http://pomozolkowi.pl/signature/activate/304 7/d739ba2ac157f406dc5c5764ea1a74131f77f44f poprzesylajcie dalej. Tu jest to samo - jezeli chcecie skopentowac http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4376945

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Powiem Wam, ze jestem wykonczona ponad 24 godzinną opieką nad siostrzenicą mojego M...ma-sa-kra... Niby grzeczna ułożona 5 letnia dziewczynka ale syf był w mieszkaniu niemiłosierny, takie dziecko jest niesamowicie absorbujące, wymaga mnóstwa uwagi...kurcze może z tym dzieckiem to kiepski pomysł jednak hihi.Ale z drugiej strony co innego miec swoje a co innego zajmować się "obcym". W każdym badz razie jestem wymęczona i niewyspana bp mała dranciucha wierciła się całą noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki!!!! Żoli ty mi pisałaś o stronce 28dni.... faktycznie bardzo pomaga w obserwacji... ja miałam tak tempki tak 17dc -37,00; 18dc-37,00; 19dc- 17,05; 20dc- 37,15; 21dc- 38,85 to mi dziś spadła i się zastanawiam czy to może @ bo mnie też jajniki trochę pobolewają i kręgosłup jak przed @ czy mało spałam koło 4,5 h i wczoraj się ostro z ojcem pożarłam :( i nie mogłam usnąć a tak to śpię koło 6-8 h. a Maadaa cieszę się tak z tej niespodziewanej twojej ciąży prawie jakbym to ja była!!!!!!!! naprawdę to taka niespodzianka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Paniom 🖐️ Maadaa- superancko :D:D:D:D:D:D:D:D no widzisz ze to ciąża, a mówiła ciocia żoli :P Amarantka- 36,85 to wcale nie oznacza spadku przed @ ja jakies takie chyba tempki mialam a @ nie przyszła :D poza tym niestety ta tempka zmienia sie bardzo pod wplywem wielu czynników... krótszy sen, stres itd... więc mierz dalej i informuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno te pierwsze 2 tygodnie są 100 razy łatwiejsze niż te dwa następne w oczekiwaniu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka, gdzie ty jestes!!!!!!!!!!!!!!! jejku, ona na 100% urodzila ;) ale fajnie ;) dzis moje maleństwo nieżle mi dalo w kość w nocy. Wiercilo sie ze szok. Efekt jest taki ze chyba znowu obrocilo sie glowa do dolu. Ciekawe ile razy ejszcze sie okręci.... ja sie tylko boje zeby sie pępowiną nie owinęło. Chociaz jak pytalam lekarza to mówi ze ok 40% dzieci owija sie w mniejszym lub wiekszym stopniu pepowina ale niczemu to nie szkodzi. Najgorzej jak sie wezel zrobi na pepowinie, ale to dotyczy juz bardzo niewielu przypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka!!!!!!!!!!!!!!!!!! no chodź tu do nas!!!!! :D:D:D tysia - kied zaczelas czuc ruchy?? ja wkraczam w etap, w jakim TY bylas pare tyg. temu..." czemu nie czuje jeszcze ruchów" :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żoli, spokojnie, o ile dobrze pamietam to kolo 19 tygodnia czulam ruchy. I to nie byly jakies mega mocne kopniaki. Jak lezalam spokojnie tak z pol godzinki z reka na brzuchu ponizej pepka to dalo sie czasem wyczuc takie smyranie. Z czasem bylo silniejsze, czestsze. A teraz spac mały mi czasem nie daje ;/ Także spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamcia trzymamy kciukasy! oby Twoje maleństwo było posłuszne i obróciło sie dogodnie do badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, ciamcia 3mamy kciuki :) Ale macie zime w Polsce, jejku ile to juz miesiecy ze sniegiem???? Dzis nie za dobrze sie czuje. Jakos bleee i nie moglam nic przelknac z rana. Maz oczywiscie zaczal sie smiac i cieszyc ze nareszcie mam objawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madaa jeszcze bedziesz miala dosc objawów ;) ciamcia, trzymam kciuki, chociaz wiem ze wszystko bedzie oki. Daj znac jak wrócisz co i jak i co ci ciekawego lekarz powiedzial,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Słuchajcie, a może bratka miała CC i dlatego tak jej długo nie ma, co? No bo napewno od razu by dała znać jakby urodziła naturalnie a po CC to sie chyba tydzien w szpitalu leży,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Mam dobre i zle wiesci. Jestem chora. A najgorsze ze nie wiem co mam wlasciwie brac za lekarstwa, bo u lekarza nie byłam a w sumie goraczki nie mam, tylko malutki ból gardła i smarkam tyle, ze juz mam caly czerwony i podrazniony nos. narazie jem duzo czosnku, pije herbate z miodem i cytryną i leze w łozeczku. Do pracy nie poszłam. To ta zla wiadomosc. A dobra wiadomosc to taka, ze kupilismy wozek Peg Perego!!!! :) Pojechalismy ogladac tą używkę u mnie wm miescie u ludzi co wystawili na allegro :) No i okazalo sie ze wozek jest naprawde w swietnym stanie i stargowalismy z 500 na 450 zl :) Potem pozlismy do sklepu bo bylismy w Tesco i taki sam wozek kosztowal 1500 zl :) Mąż potem powiedział do mnie: Nawet mnie nie bolało jak wydawałem te pieniądze :) Cieszy sie na dzidziusia :) Ide do wyrka i czekam na Wasze rady w leczeniu przeziębienia w ciązy :) Milego dnia . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×