Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

AAAAA to wpisy model tego nosidelka posyukamz na necie po modelu. Ja tez szukam nosidelka. Póki co zdecydowalismy sie na Ferrari ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ożżżżeszzzzz nosidełka ferrarii!!! no to wyzsza szkoła jazdy ;) my kupimy razem z wózkiem w komplecie z tako :) oczywiście zielony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/item905771922_nowosc_fotelik_samochodowy_0_13_kg_ferrari.html wcale nie są takie dorgie. Ostatnio przy okazji oglądania wózka poogladalismy tez nosidełka i powiem wam ze jak dla mnie to one są wszystkie takie same ;/ no jest róznica miedzy tym za 120 zł (szajs totalny) a tym za 700 zł. Ale w przedziałe 200-500 to praktycznie niczym sie nie roznia biorąc pod uwagę jakos wykonania wyglad itp. Natomiast co do bezpieczenstwa.... Skoro maja takie same certyfikaty to i bezpieczenstwo na tym samym poziomie./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) widze ze wszyscy wozki wybieraja :) A ja jeszcze dzis i jutro i w sobote juz beta. Niech ten czas szybko mija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybko czas biegnie to prawda, Ty juz w 25 tyg Tysia. A nasza Bratka? Pewnie juz urodzila. Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co - zamówilam ostatnio dla malenstwa body na necie. Tanie byly i wzor super wiec zakupialm jedno opakowanie 7 szt na 0-3 miesiace i jedno opakowanie 3 szt na 3-6 miesiecy. I okazalo sie ze ten wiekszy rozmiar jest tylko odrobinke szerszy, a tak body są na dlugosc identyczne ;/ szok. Idziemy teraz do znjaomych na odwiedziny wiec chyba czesc bodzikaów oddam ;))) Bo po co mi ich aż tyle????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem bratka urodzila, bo inaczej na bank by weszla i napisala co slychac. Ale jej fajnie ze ma dziecko juz przy sobie ;)) No zcas leci szybciutko. Mauch wazy juz 811 g!!! Wczoraj dowiedzialam się, że u nas w terminie porodu wyznaczonym wg ostatniej miesiaczki lekarz kładzie do szpitala i tam czeka sie na rozowj sytuacji. Do tego jest staly monitoring stanu dziecka, łozyska, wód płodowych. Troche mnie uspokoilo, bo balam sie ze termin minie a mi każą w domu siedziec i wtedy schizy bede miala czy wszystko w porzadku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie ze lekarz kladzie do szpitala i monitoruje. Masz szczescie Tysia w niewielu szpitalach tak robia. Czyli jednak coreczka u ciebie? A moze tylko ptaszyna sie podwinal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ale znowu sypie śnieg... Masakra!!! Tysia_to Ci niespodzianka. Czyli jednak te twoje syfki na początku ciąży to na dziewczynkę było??? Chyba teraz to dopóki sie nie urodzi to nie uwierzysz w cokolwiek by Ci mówili. Maadaa_to jak u Ciebie z tą betą kiedy idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Radosna- wysyłałam wczoraj dla ciebie te płytki... mam nadzieję że się przydadzą... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i własnie tego rodzaju pomyłki u lekarzy dot. płci Maleństwa zadecydowały ze na razie nie bede pytac czy chłopiec czy dziewczynka :D chociaż mój M. jest przekonany ze dziewczynka :D no ale zobaczymy... na razie moim marzeniem jest czuc ruchy bobaska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a bratka nasza, to chyba juz ze szpitala powinna wychodzic nie? ile sie jest w szpitalu po urodzeniu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ja w ta córeczke niezbyt wierze. Poki co tak jak mówie - ciuszki w neutralnych kolorach. Co by nie bylo kocham tak samo i niewazne czy syn czy córeczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po urodzeniu SN chyba 3 doby. O ile wszytsko jest w porzadku. Tylko raczej nie mamy cos ie nastawiać ze bratka wyjdzie ze spzitala to od razu nam tu na kafe bedzie pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zapisana na bete w sobote 10.45 i wyniki wieczorem w sobote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maadaa_to napisz koniecznie, bo bede w sobote wieczorem czekac na forum na info od Ciebie. A tak w ogóle jak sie czujesz? Ciążowo? Amarantowy_😘 for you za te płytki :) Już nie moge sie doczekac jak dojdą. Dam znać jak juz do mnie dotrą. Tysia_ja tak mysle, ze u mnie chyba chłopak. Choc M jak jeszcze nie wiedzielismy o ciazy (a juz w niej bylam) i tak mi smutno bylo i mowie do niego zrob usg i powiedz, ze w ciazy jestem, przytulil sie do brzucha i mowi "Jestes w ciazy, dziewucha bedzie" Potem jak juz faktycznie sie okazało, ze bedzie dzidzia to pierwsze co powiedzial to: "A ja Ci powiedzialem, ze dziewczynka bedzie". Ogólnie chyba wolaby chlopaka, ale czesto tak mu sie wyrywa np "Przytulcie sie do mnie moje dziewczyny" ;) Wiec moze to jakas podswiadomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my do mojego brzuszka mówimy w rodzaju męskim. Chcoiaz wczoraj w ramach eksperymentu mój M mówi do mojego brzucha - no córcia, kopniesz tatusia. No ni dostał kopniaka ;)) Moim zdaniem chlopak bedzie. Mówi mi to moja intuicja. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy sie czuje ciazowo? Hmmm cycuchy mnie bola, troche czesciej biegam do kibelka i mam duuuzy apetyt. Poza tym OK. Mdlosci nie mam a wrecz przeciwnie zjadlabym konia z kopytami ;) Wolalabym miec wiecej znakow na potwierdzenie ciazy... byle do soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maadaa_ja tez mam czesto watpliwosci czy nie za mało objawów mam. A na samym poczatku mialam dokladnie takie jak Ty :) Trzymam kciuki za pozytywny wynik bety :) AAAAA_wózek Peg Pegro ma bratowa M (nadal go uzywaja). Byli zadowoleni. Maja wersje 3 w 1. Jak bede miec dziewczynke to pewnie go do nich dostane (rózowy jest wiec dla chlopca nie bardzo). Nowy w sklepie 2 lata temu kosztował 2.800, wiec to jak dla mnie mega duzo. A ty za ile znalazłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna, my znalezlismy uzywane. Jedne za 500 w moim miescie a drugi za 700 z wysylką. Sa w bardzo ladnym stanie, ale ten co jest u mnie to jedziemy ogladac w sobote, zeby sie przekonac na wlasne oczy. Juz zesmy z mężem sie napalili na Peg Perego :) Aha, dzis kupiłam fotelik samochodowy do auta :):):) Za 90 złotych :) http://www.allegro.pl/item916091465_fotelik_nosidelko_grapi_maxi_safe_lux_0_13kg_nowy.html Jak Wam sie podoba? . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia123 , nam tez sie podoba. No i jest nowy i ma takie kolory, ze bedzie pasowac i do dziewczynki i do chlopca :):):) Nie wiem czy nie za wczesnie kupilismy, ale lepiej chyba wczesniej, niz miałabym sie potem wkurzac, ze tego kupil ktos inny a mnie sie potem juz nic nie spodoba , nie? . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki przynać się po ile pączków już dziś zjadłyście??? Ja dwa i pół :) AAAAA_moja siostra wczoraj jako dobra ciocia juz ciuszki dla mojego dzidziusia kupiła :) Bo ładne byly i nie mogła się oprzeć. A u mie dopiero 11 tydzień leci...A ty sie pytasz czy fotelik nie za wczesnie kupilas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna - ale mnie rozbawilas :) Ja dzis zjadłam jednego pączka (przed chwilą) a drugiego zjem na kolacje :) Męzowi kupiłam 3 sztuki :) Wczoraj za to zjadłam 2 sztuki, wiec dzis w sumie to juz bym nie musiała :) . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwussx
polecam fajną stronkę z której można ściągać dużo fajnych plików filmów, zdjęć, muzykę, a także zarobić pieniądze. Klikając w poniższy link http://chomikuj.pl/?page=175369

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Czesc dziewczyny. Ja wlasnie koncze czwatrego paczusia, od jutra przez nastepny miesiac nawet nie spojrze na paczki tak sie dzis objem;) Mada gratulacje:)))) U mnie bez zmian narazie, nadal faszeruje sie tym lekiem i czekam na efekty. Mam kolejny skotek uboczny bromergonu, sluchajcie latam do toalety co chwila, ciagle chce mi sie siusiu. A poza tym jest ok, nie czuje sie moze najlepiej ale co tam, trzeba to jakos wytrzymac. Czy u was tez tak sypie snieg dzisiaj??? Ja mam juz go powoli dosc... Jejku jeszcze pol godzinki i spadam do domciu. Za tydzien wybieramy sie ze znajomymi na narty, juz nie moge sie doczekac bialego szalenstwa. Tylko ciekawe czy sie do tej pory nie stopi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tzreci pączek zjedzony ;) malemu (malej ?????) smakują pączki bo strasznie szaleje od rana ;) Patka - super ze wyjedziesz na ferie. Raczej tego że śnieg zniknie nie masz sie co obawiac. Oby te dolegliwosci po bromergonie ci nie zepsuly wypoczynku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×