Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

bratka pamiętam jak kieeeeedys tam dawno pisałas, że czujesz ze urodzisz wcześniej, ze nie będzie to w 40 tygodniu, no i proszę tak sie stało :D czyzby instynkt był tak silny? cudownie, że juz po wszystkim :D jeszcze raz gratulacje!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO JulkaN .................30 ......1 .........20.01 ?........ Białystok …..... 1 Maadaa..............27..........8...........06.02....... ..UK................0 wiolkcia...............27........10.........15.02...... ... .Zabrze..........0 kasiula1983.........26.........28........16.02........ ..Trzebinia........0 Izucha.................26........3........16.02........ ...Bydgoszcz.....0 Oli14...................29.......19........17.02...... . . Haga.. ..........0 IGA....................29........13..........23.02...... . .P OZ N AN.......0 Amarantowy.........23........2.......23.02?...... .....Trójmiasto....0 Patka_Wroc.........30.........13........02.03......... Wroclaw.........0 kamilsien.............29........14........12.03......... . .Zamosc.........0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Łódź ....... Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................. Białystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....23.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......27.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....23......28.05.10.....???????... .L ublin ..........0 AAAAA1980..29...3...24....30.05.10..na 99% córeczka... POZNAŃ.. . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....17....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....17.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gdań sk............0 ciamciaramciam......25...5....9....28.08.2010......Wrocł aw.........0 Radosna27..........27......8.....9....08.09.2010...... .Kielce...........0 MAMUSIE: bratka ............07.02.10............Gabriel..........T rójmiasto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bratka - co za wspaniała informacja, gratulacje MAMUSIU :-) Życzę dużo zdrówka i uśmiechu dla maluszka i równie dużo odpoczynku i spokoju dla Ciebie. Przeziębienia w ciąży najskuteczniej leczyć naturalnymi sposobami a miejscowo można do gardła jakiś aerozol. Laktator nie koniecznie będzie potrzebny, to zależy jak będziesz długo karmiła i na jak długo będziesz malucha zostawiać. Jeżeli planujesz być dłużej przy dziecku to może się okazać zbędny. Ja np. nie użyłam laktatora ani razu. Amarantowy - na ile znam sytuację prawną ciężarnych - niezależnie od podpisanych papierów nic Ci nie grozi. Upewnij się koniecznie, ale wiem, co piszę, więc spokojnie. Chyba dosyć impulsywna jesteś ? mam rację? Dziewczynki, u mnie sporo pracy, sporo stresu, ale najwięcej śniegu - i to akurat mnie cieszy. Ciekawe, czy to już tak co zimę będzie, czy trzeba szaleć na zapas ? Może długo teraz śniegu nie zobaczymy ... Ja szczęśliwie jeszcze się nie zakopałam w tym roku; dobrze, że kupiłam nowy samochód przed zimą, jakoś bezpieczniej się czuję. Krajobrazy za oknem zabójcze - u mnie góra śniegu wyższa niż płot, krzewów i niższych drzew wogóle nie widać, a altana ogrodowa to wielka biała czapa. Na podwórku labirynty ... :-) Myślę tylko z niechęcią, co to będzie wiosną, ile wody, błota, brrrrrr Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka super, ze juz jestes mamusią :) GRATULUJĘ!!!!! madaa w tym cyklu olałam sprawe ze względu na te wszystkie zmartwienia i stres , które nas spotkały w tym miesiącu, nawet nie wiem kiedy miałam owulkę - chociaz przypuszczam, ze mi sie opózniła przez to wszystko. Takze nie pozostaje mi nic innego jak czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE SIĘ DZIŚ DZIEJE!!! TO PO 1 BRATKA dołączam się do wszystkich gratulacji i życzeń dla ciebie super mamusiu trzymam kciuki za pierwsze kroki razem i buziaki dla was!!!!!!!!! Radosna - ja właśnie się zastanawiam czy mnie nie podpuszczają żeby sprawdzić moje nerwy ... po ja jeszcze się wszystkiego wywiem i zobaczymy po prostu ja taka już jestem że 5 razy się popłaczę o potem myśle na trzeźwo...i DZIĘKUJE ZA MEGA FLUIDKI KOCHANIUTKA!!!!! maadaa dziękuję kochana FASOLKO!!!(extra) Julka- ta zgadza się beksa ze mnie i histeryczka ale nie umię nad tym panować do końca .... świat czasem przerasta mnie swoimi problemami i do tego jestem naiwnai łatwo daję się wykorzystać... zdaję sobie z tego sprawę i niestety dalej daję się często nabierać.. ach jakby okazało się że jestem w ciąży kamień spadł by mi z serca ....:):):) ale już mi lepiej mamusia mnie przytuliła i mężuś i jestem już troszkę spokojniejsza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy - fajnie, że już lepiej - czasami przytulenie pomaga ... Ja akurat jetem osobą, która na codzień "przytula" - w przenośni i dosłownie, w domu i w pracy. Staraj się wyciszyć, spokojniej podchodzić do życia i cierpliwości w kwestii ciąży :-) Zobaczysz, że wszystko się poukłada, ale daj sobie troszkę czasu; pozdrawiam. Ja nigdy nie mierzyłam tempki, nawet nie wiem jak ją interpretować, nie wiem kiedy mam owulkę i .... dobrze mi bez tej wiedzy. Na razie powoli dojrzewałam do decyzji o ciąży, teraz zacznę świadomiej działać i Was wszystkie zachęcam do spontanicznych, niewymuszonych terminami zbliżeń - bez stresu i kalendarza. Brzuchatki - korzystajcie z przywilejów i odpoczywajcie jak najwięcej :-) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bratka GRATULACJE!!!! ale superancko, ze Gabryś jest juz z Tobą:) Odpoczywaj Kochana ijak tylko Maluszek pozwoli to podziel się wrażeniami z nami, bo my tu sie niecierpliwimy i ciągle o Tobie myślimy. Teraz trzeba tabelkę MAmuśki stworzyć:) Ja wróciłam z tego badania. Przezierność 1,3 mm, kość nosowa jest, czyli ok:) Maluch ma 5,6cm i skacze jak skoczek:) Mam filmik i ogólnie fajowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🖐️ ciamciam fajnie ze wszystko ok, no i dobrze ze mały się obrócił bo ja spędziłam w gabinecie 2h30 :O ja dzisiaj bylam krewke oddać :O jutro wyniki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! fajnie że wasze maluszki zdrowo się rozwijają miło słyszeć że wszystko idzie dobrze bo dla was teraz jest najważniejsze żebyście wy i wasze kochane fasolki były zdrowe.... ja już trochę wyluzowałam bo znalazłam na necie na stronce z poradami prawników wykupiłam dostęp i znalazłam taki artykuł że nawet jak podpiszę porozumienie i nie będę w ciąży a w okresie wypowiedzenia zajdę to i tak nie mogą mnie zwolnić jedynie co nie jestem pewna czy to na 100% odnosi się do sytuacji w naszym zakładzie pracy ponieważ u nas porozumienie stron odbywa się na tej zasadzie że ja się zgadzam na porozumienie stron a oni dają mi nieświadczenie pracy płtne w okresie wypowiedzenia i 1000zł z funduszu socjalnego a potem 2 miesięczna odprawę... i dużo dają za popisanie porozumienia stron więc nie wiadomo czy jakbym w taki przypadku zaszła w ciąże w okresie wypowiedzenia to nie było by tak że mnie jednak mogą zwolnić ....wątpię ale nie jestem na 100% pewna więc poczekam co powie mi prawnik na tą konkretną sytuację... ale już mi lepiej ...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzialam tyle bo maleńkie nie chcialo sie odbrócic profilem :O tylko przod lub tyl hehe, ziorał na nas z monitorka ślepkami i ruszał łapkami ale sie nie chciał obrócić. robilismy 3 podejsćia do usg, w przerwach musiałam chodzic, ruszać sie, ale niewiele to dało bo juz juz go meilismy a tu fik! :D hehe no i na nastepny dzien musialam isc znowu do innego gina bo to byl juz ostatni dzien z mozliwych . robilam przeziernosc w 13 tyg i 5 dniu... ciekawe ile juz teraz mierzy dzidzia, wtedy miała 7,26 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam bociany nowine przyniosly, ze na świecie jest pierwsze pozytywnie nastawione dziecko:D gratuluje z całego serduszka wspaniałej Mamusi :* szpital szpitalem, teraz musi byc juz tylko lepiej!!! Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) dzidzia chciała popatrzeć na mamusię!!! i myśli sobie co się tak na mnie gapicie!!! :P ale to słodkie... mały łobuz z tego twojego maleństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no smieszne to wszystko było bo gin prowadzil "monolog" z dzidzią, hehe i mowil no bążdze człowiekiem no obróc się, pięknie wyglądasz ale pokaż profil, no proszę no szkrabie jeszcze troszke, no słuchaj mamusi :D:D usmiałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie żoli aż mi się weselej robi jak tak piszesz ja oglądałam na filmie o ciąży 1 usg jednej kobiety jeszcze nic nie było widać prawie tylko słychać jak serduszko bije to się popłakałam z wrażenia a co dopiero taki już rozrabiający w brzuszku szkrabek!!!!:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej z rana :) U mnie dzien nr 2 bez sniadania :( No wlasnie gdzie nasza tysia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za gratulację :D Nadrobiłam trochę lektury i widzę, że madaa "złapała" mój brzuszek. Gratuluję kochana :) bibi - co do laktatora to mi przydał się od razu, z racji tego, że przez dwie doby byłam rozdzielona z maluchem musiałam sobie pobudzać laktacje i odciągać pokarm. Dzięki temu teraz Gabryś nie ma problemów z jedzeniem a ja z pokarmem :) Więc polecam zakup przed porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Bratka 🌼 staram sie utrzymac stala liczbe brzuchatek jak Ty juz mamusia :) Jak masz chwilke napisz cos o porodzie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanko ma:) CZy robicie masaż krocza, zeby nie popękać przy porodzie? Wiem, ze nie jest to pytanie dyskretne, ale musze wiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem i pierwszy raz o tym słyszę ....:P ale ja chyba nie mam co tam na razie masować/.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żolinko masz fajnego lekarza, skoro ponad 2 godziny miał cierpliwość robić usg. Kolejka pewnie na korytarzu sie zrobiła:) JA już mam dosyć tych wszystkich lekarzy. Teraz chyba pójdę do kolejnego. Nikt nie umie odpowiedzieć na proste pytania, gapią się tylko w moje krocze i w dziecko, a jak o coś pytam to cos tam burkną pod nosem a ja dalej nic nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masaz krocza??? a o tym nie slyszalam :) ale jak wkrotce bede miala spotkanie z polozna to moze cos mi powie. Na razie nic nie wiem. A jakies oliwki czy kremy? Mam juz sie zaczac smarowac czy jeszcze za wczesnie? jakich kosmetykow uzywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba niby jakimś olejem masować i nawilżać, oprócz tego ćwiczenie mięśni Kegla i moze uda sie nie nacinać:). Ciekawe jak Bratka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu się można dużo dowiedzieć ja słyszałam tylko że trzeba brzuszek smarować żeby rozstępów nie mieć (ja mam i bez ciąży:P) ale tego nie wiedziałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. jestem, widze ze juz sie stesknilyscie. Ja dzis w pracy mam zamieszanie, nie mialam jak wejsc na kafe. Bratka, pisz o porodzie, jestem strasznie ciekawa. 2 godziny USG>>>> rany, ja bym sobie chyba dala spokoj. masaz krocza o ile dobrze pamietam od 34 tygodnia, o ile nie ma sklonnosci do skurczy i skracania się szyjki. Bo jak tak to masaz moze porod przyspieszyc. Ciamcia - mój gin tez rozmowny sam z siebie nie jest. Ja tam go o wszystko pytam i wtedy mi opowiada. W sumie to sie nie dziwie, dla niego takie badania itp sa na porzadku dziennym i wydaje mu sie ze my tez wszystko wiemy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×