Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

hej dziewczynki. Widze ze w poniedzialkowy ranek wszyscy pracuja. bo cisza tu niesamowita. Wspolczuje tych skutkow ubocznych po bromergonie ;/ Mi sie o uszy obilo kiedys ze są zamienniki tego leku, co prawda drozsze, ale nie maja tylu skutkow ubocznych. Poszukajcie na forach o wysokiej PRL tam dziewczyny o tym pisza. A ja trzymam kciuki zeby te cierpienia sie oplacily ;) Ja disz bylam na badaniu gluzoky z obciazeniem. Słodkie niesmaowicie, nawet po dodaniu cytryny. ale dalo sie zniesc. Jutro wyniki a we srode do lekarza, znowu zobaczyc malenstwo. Mam nadzieje ze sie nie schowa i leklarz potwierdzi mi płeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Wpadam na chwile pomiedzy zajeciami. Patka, ja mialam takie same objawy niestety, ciagle bylo mi duszno, serce mi bilo nierowno, po tygodniu bylo juz troszke lepiej. wazne jest tez chyba to ze ja mam mala dawke tego leku, biore po pol tabletki wiec moze to dlatego czuje sie ok. Musze to brac przez 2 miesiace i pozniej ide znow zbadac prolaktyne. Zobaczymy czy spadla. U mnie w sumie tez nic nowego, weekend spedzilam u brata bo dawno sie nie widzielismy i postanowilismy z mezem wybrac sie do nich. PS ogladalam avatar:) Super filmik. I chociaz nie przepadam za efektami specjalnymi to ten film bardzo mi sie podobal i polecam:))) Wiecie jak ciezko bylo zdobyc dobre miejsca w kinie??? Musielismy pojechac wieczorkiem bo na wczesniejsze seanse nie bylo wolnych miejsc. Trzymajcie sie kobitki, milego popoludnia!!! ja juz odliczam dni do wyjazdu na narty, nie moge sie doczekac bo jestem juz zmeczona tym wszystkim, praca, problemami itp:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Czesc laski!!! Sluchajcie jak odpoczelam!!! Wybralismy sie z mezem na kilka dni w gory, pobaraszkowalismy hehe i mam nadzieje ze ten luzik zaowocuje:) Dzis musialam sie zwlec rano z lozka do pracy i myslalam ze mnie cos trafi. Ehhh nie nawidze wczesnie wstawac. Kochane, bromek tak dziala niestety ale slyszalam ze efekty sa szybko i raczej jesli to jedyny problem z zajsciem to ten lek pomaga. Zobaczycie jeszcze troszke i bedzie dzidzia. Pozdrowka dla wszystkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
:((( nikogo nie ma o tej porze:(((( w takim razie kolorowych snow i milego wtorku. postaram sie jutro zajrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie dzisiaj dzieje??? tak mało wpisów... bratka - jestes?? czy może nadeszła juz pora????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) juz wiem ze jestem zupelnie zdrowa...:)nie mam zadnych problemow z owulacja, ani z hormonami, jedynie moze z głowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pytanko mam:) ile przytyłyście w pierwszym trymestrze? niby norma to 3kg,a ja ani 1 kg i nie wiem czy to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale te testy są głupie ... 3 dni jedna kreska wczoraj 2 kreski druga słaba dziś znów jedna...ale wczoraj jeszcze mocno mnie prawy jajnik bolał a dziś nic..ale dziwne to wszystko a tu tyle czekania żeby coś się dowiedzieć ... kamilsien- możecoś z tego wyjdzie będę trzymała kciuki, bo ja też mam nadzieje że za 2 tygodni test ciążowy pokaże 2 kreseczki a nie jak te owulacyjne testy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Znowu musze troche smutnych wiadomosci napisac. Moi rodzice sa po rozwodzie i moja mama ma swojego "pana". Wczoraj bylismy u niej na obiedzie i ten "pan" miał zawał serca, mama z nami gadala jak weszlismy do domu i potem poszła zobaczyc czymu "pan" tak długo do nas nie wychodzi. No i jak weszła do drugiego pokoju to zaczeła krzyczec, "pan" lezał na ziemi bez tetna. Wezwalismy karetke a M (na zmiane z moja sisotra) robili masaz serca do jej przyjazdu. Ratownikom udało sie przywrócic akcje serca i zabrali go do szpitala, miał operacje i teraz lezy nieprzytomny pod respiratorem i nie wiadomo co dalej. Nie wiadomo jakie moga byc zmiany w mozgu po takim nie dotlenieniu. Dzis jak mama byla u niego to ponoc ruszyl głowa i spytała, ze jak ja slyszy to zeby ruszyl jeszcze raz i ruszyl, łzy mu leca jak sie do niego mowi, choc lekarz zabronil go dotykac i do niego mowic. Teraz zostało sie nam tylko modlic... Z tego wszystkiego to tak mnie dzis brzuch bolał...ale teraz juz troche lepiej jest. Mam nadzieje, ze to tylko stres i dzidzi nie zaszkodzi. Ciamacia_ja z 2 tyg za toba jestem i tez nic nie przytyłam, wiec moze nie kazdy musi od razu nabierac kg. Koralinka_dobrze, ze jestes zdrowa. To teraz do roboty dzidzie zmajstrowac mi tu natychmiast!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamcia - spokojnie. Ja przytylam 3 kg do 20 TC. Takze w pierwszych 3 miesiacach to max 1 kg mi przybylo. Także spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_ 29
witam dziewczynki Radosna- eh , to życie widzisz już w tak krótkim czasie i tu 3 podobny wypadek na szczęście udało się wam go uratować, jeden pan mi dziś powiedział ja mu mówiłam że mi się mój kierownik śnił, że mu się żaliłam, że tak to jest nikt się nas nie pyta czy czy chcemy żyć... ja trzymam kciuki żeby było dobrze!!!!!!!!!! ja mam nadzieję że uda nam się z M powołać na ten świat tą małą śliczną dzidziunię jak najszybciej i będzie zdrowa i szczęśliwa z nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy_w napięciu czekamy co przyniosą kolejne doby. Oby wszystko było dobrze...Pamiętam o twoim przypadku i chyba u Kasiuli tez. Modle sie całymi dniami, zeby wyzdrowiał. Co do twojego wpisu widziałam i napisze ci zaraz na maila moj adres mailowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko rybka to ja ci nagram te płytki i wyślę ... obejrzysz sobie z M a ja bardzooooo trzymam kciuki bo za dużo by było żeby i was coś takiego spotkało musicie się cieszyć czekając na maleństwo a nie tak... musi być dobrze, pisz jak będziesz coś wiedziała... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy_teraz doczytałam ze chdziło Ci o moj adres domowy i juz Ci napisałam na maila :) Z góry dziękuje za płytki, będę sie intensywnie dokształcac. Dzis zaczynam 11 tydzien!!! Pełne 10 tyg za mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, jak ja bym tak chciała napisać tu jak ty, ale jeszcze zdaje mi się że mamy 2-3 dni na próby, a potem czekanie na instrukcji od testów pisało że już po 6 dniach można próbować robić mam kilka więc gdzieś od niedzieli , poniedziałku mogę zrobić test czy się udało... a co do tego filmu popłakałam się jak jedna babeczka była na swoim pierwszym usg i jak biło serduszko dziecka... a jak M się cieszył....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy te 6 dni to jest od zagniezdzenia (a zagniezdzenie nastepuje od 5 do 8 dni po owulacji). Poczekaj przynajmniej 10-11 dni od owulacji z tym testowaniem. Wiem, ze to kusi :) Sama przez to przechodziłam, ale test najprawdopodobniej wczesniej (nawet jakby sie udało) to nic nie pokarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi według wyliczeń owulka na dziś wypada to tak 20-21, powinnam zrobić wtedy test... ach to czekanie teraz wam wierzę że to kosmos że to tak się będzie ciągnęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy_Nie ukrywam, ze sie to czekanie ciagnie i codziennie szuka sie u siebie prawdopodobnych objawów ciazy... Mozna od tego zwariowac. Ale jak mnie sie udało to i tobie sie uda. Żolus_gdzie jestes??? Pytanie do brzuchatek czy to normalne takie delikatne pobolewanie z boku brzucha w okoliczy bioder, lub na dole brzucha w okolicach kosci łonowej??? Bo od wczoraj mnie tak pobolewa, napewno nie tak jak na @, nie jest to tez kłucie, ani ostry ból, ale jednak cos pobolewa. I nie wiem czy dzwonic do lekarza czy to normalne...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna ja mysle ze tam się wszystko rozciąga i dlatego czasami tak ciągnie i pobolewa. Mysle ze to norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh będę musiała jakoś wytrzymać to czekanie... :-P, ale widzę że nerwy nie mijają wraz z ciążą bo ty też ciągle o coś pytasz czyli spokojna nie jesteś...i pewnie już tak do śmieci człowiek się martwi o to swoje dziecko...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasmi czuje takie gilanie od środka, ale pewnie to ruchy perystaltyczne jelit... a moze jednak Maleństwo?? nie wiem, wczoraj jakby mi cos przpłynęło i takie motylki gilały właśnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoli_czułas to trzesienie??? To przepływanie i gilanie to moze byc dzidzia. Kolezanki mowily, ze mialy wrazeni jakby rybka pływała w brzuchu :) Amarantowy_tak to jest, ze człowiek sie całe zycie bedzie martil o swoje dziecko. Jeszcze jest takie malutkie, a ja codziennie sie zastanawiam czy z nim napewno wszystko ok. A gdzie reszta dziewczynek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiba śpią hi hi :p:p:p Żoli -serio? ja jak byłam w liceum to takie coś było u nas... i ja to czułam a jak mówili o tym w telewizji to dopiero uwierzyłam bo myślałam że mi się wydaje...bo to było słabo czuć... Radosna- to masz teraz mała rybcię.. hi hi :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czułam!! pewnie, że czulam!! 3,4 w skali!!! masakra!! jakie dziwne uczucie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×