Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

dzien dobry 🖐️ ciamciam jak sie czujesz?? ale mnie wysytaszylas?? juz dobrze jest?????? bratka - MAMUSIU!!! gdzie ejstes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wczoraj pojechałam do szpital na skontrolowanie sytuacji- już wzystko było ok, ale wolałam sprawdzić. Lekarz zrobił usg, dzidzia jest strasznie ruchliwa, kręci sie, macha rączkami i nózkami i najważniejsze ze serduszko bije:) Trafiłam na super lekarza- nikt nie chciał mnie zbadać, bo kazali mi przyjąć sę do szpitala, ja nie chciałam, nie miałam dowodu ubezpieczenia, karty ciazy- nic. On spoko zbadał mnie, dał opakowanie duphastonu, żebym w nocy do apteki nie szła:)No i mam 2 zdjęcia dzidzi. Dziś już jest ok, nic podejrzanego sie nie dzieje- ale jestem czujna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!!!! Ciamcia ale straszysz, super że dzidzia ma się dobrze!!!! ja teraz będę czekać czekać czekać...może się doczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamcia, super ze wsyztsko w porzadku. Troche strachu nam tu napedzilas. A leakrze - no comment. dobrze ze jakis normalny sie trfail co cie zbadal i dal leki. Ja dzis do swojego ginka lece po pracy. Odebralam wczoraj wyniki. Krzywa cukrowa wyszla oki. Hemoglobina tez juz w normie, wiec żelazo sie podniosło. Ale dla odmiany mam leukocyty w moczu ;//// Z tego co na necie wyczytalam moze to byc zwiazane z jakas infekcją dróg moczowych, nerek albo pochwy. Akurat z infekcjami pochwy walcze praktycznie od poczatku ciazy ;/ Zapalenie pecvherza zaliczylam kilka razy w swoim zyciu przed ciaza i tez nie mam z tym dobrych wspomnien bo jestem na wiekszosc lekow uczulona ;//// No nic,. zobaczymy co lekarz powie... I mam na koniec pytanie do brzuchatek - czy was tez plecy bola??? Normalnie wczoraj wieczorem sie polozylam na plasko to pozniej wstac ciezko mi bylo. Chyba za duzo czasu spedzam przed komputerem i na siedzaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat jadłam w tabletkach, jest wiele tego na rynku, a soczek tez pije od czasu do czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w biedronce można kupić suszone owoce żurawiny (jak rodzynki) moja teściowa często kupuje, bo ona też często ma problemy z pęcherzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a wiec nie wiem co i jak i dlaczego. Na przekor monitoringom, twierdzenia lekarki ze nie mialam owulacji a zamiast tego torbiela..... @ nie przychodzila i nie przychodzila..... i zrobilam test....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes w ciązy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gratulejszyn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobote z samego rana przed wyjazdem na urlopik i wyszly 2 grube krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) W poniedzialek jeszcze jeden zrobilam i znowu dwie grube krechy !!!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak narazie to mam mieszane uczucia bo mam usg sprzed 3 tyg gdzie jest torbiel i ciazy nie widac wiec nie wiem skad te dwie kreski... Dziwne to wszystko ale podswiadomie strasznie sie ciesze i mam nadzieje ze to nie piekny sen ale rzeczywistosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach maadaa życzymy tobie wszystkie żeby to nie był sen tylko jawa... :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, dzieki :) powrot do pracy a ja sie skupic nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maadaa - to na pewno jest ciąża skoro sa dwie krechy!!! no przeca zadna torbiel nie robi dwóch kresek!!! :D:D:D:D kiedy do lekarza idziesz? ktory to dzien cyklu?? pisz tu szybko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak dzis 42 dc. Jak wpisuje w te kalkulatory to pierwsza polowa pazdziernika na porod mi wyskakuje. Do lekarza wybiore sie w przyszlym tygodniu ale chyba jeszcze bez USG bo chyba za wczesnie? Jutro pojade sie zapisac na wizyte. A Ty zolinka jak sie czujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 dc czyli bylby to ktorry tydzien? gdzies 6... wiec jak pojdziesz w przyszlym do ginki moze usg bedzie jednak? a betę robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 rany, moze to nie torbiel masz na zdjeciu tylko dzidziusia??? Lekarz ślepy czy coś???? Zmien ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie tak przez chwile zastanawialam. To byla polska lekarka w Anglii z dosyc starym sprzetem. Juz sama nie wiem. Bete zrobie. Musze tylko odnalesc jak to po angielsku sie nazywa :p i pojde do labolatorium. To trzeba na czczo? Tu USG robia dopiero w 12 tyg niestety wczesniej nie chca. Musze cos prywatnie znalesc czyba ze znowu do tej polki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maadaa właśnie zmień ginekologa koniecznie bo mojej teściowej 28 lat temu tez mówili że torbiel a to był mój M ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tygodnia to 5 albo 6 bo mialam dluzsze cykle 30-35 dni wiec zalezy jak liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madaa super! gratulacje wielkie! mi też lekarz mówił, że nie mam owulacji i że jakaś torbiel widzi, ja wtedy zaszlam w ciążę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×