Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

No nie ale historie... Ciamcia duzo zdrowka dla Ciebie i Twojego malenstwa 🌼 Ja za 10 min ma weeeeekeeeend :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Witam weekendowo ;) u nas poki co ladne sloneczko, ale jak znam zycie to po poludniu bedzie lalo. U mnie dzis błogie lenistwo. Wczoraj poprasowalam ciuszki dla m,alenstwa. Słuchajcie, nie wiem co sie dzieje ale od kilku nocy sni mi sie seks z rożnymi facetami ;) Czyzby to oznaka zblizajacego sie porodu? Dzis tez z moim M skusilismy sie rano na małe co nieco, teraz chyba bedziemy robic to coraz czesciej bo tzreba malego jakos bedzie zmobilizowac do wyjscia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ciamcia_jak sie dzis czujesz? Nie było mnie wczoraj i jak dzis czytałam co się u Ciebie wydarzyło to az mnie zmroziło. Po pierwsze powinnas dostac po głowie, ze jak sie takie skurczowe bóle zaczęły to od razu nie wzięłas nospy (na tym etapie ciazy dziecku napewno juz nie zaszkodzi), po drugie z samego rana trzeba bylo do szpitala jechac (co prawda granica przezywalnosci juz masz za soba - to chyba ok 22 tyg, ale wiadomo, ze to jeszcze za wczesnie, zeby byc pewnym, ze w razie czego uratuja dziecko). Wiem, ze w koncu pojechalas i Cie potraktowali strasznie. Jak dla mnie to niedopuszczalne!!! U nas w szpitalu pewnie bys musiala zostac na badania i obserwacje (wiem, bo tak kolezanki jak cos pobolewalo jezdzily i 3 doby musialy lezec i wszystkie badania mialy zrobione). A dodzwonilas sie w koncu do lekarza? Amarantowy_spóźnione ale szczere życzenia imieninowe 😘 Tysia_ty to pracus jestes :) Poszalejcie teraz z M bo po porodzie to 6 tyg bez seksu :( Sobotnie fluidki dla starających sie (Wiolkci, Oli i pozostałych dziewczynek) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :):):) dzieki Radosna dla fluidki :):):):) byłam wczoraj u ginka- pęcherzyk pękł, endometrum idealne się zrobiło- więc teraz trzeba znów czekac te 14 dni. na szczęście już się pogoda poprawiła i mam nadzieje że już skończą się te deszcze i słonko zawita na dłużej :):):) usciski dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mam do was prośbę, M naprawiał kompa i zgubiłam tą stonkę z minkami na kafe wyślecie mi linka? a i mogę się wam pochwalić że wczoraj jak wieczorem leżałam sobie położyłam ręce na brzuchu i trochę przycisnęłam brzuch i poczułam takie pulsowanie i lekkie falowanie takie raz z jednego boku raz z drugiego i raz koło pępka a potem mąż jak przyłożył dłoń też to poczuł bo chciałam żeby też dotknął żebym nie myślała że świruję bo to dość wcześnie a tak cały dzień wydawało mi się że mi tam coś się dzieje takie lekkie przelewanie.:):) hmm.. może kopniaczki też dość szybko poczuję :):) a M mówi że jeszcze mnie zmęczą te wariactwa dzidzi :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoluś dzięki , ja chciałam sobie popisać ale nikogo dziś nie ma a M chrapie jeszcze:):P a kupiłam sobie fotelik będę go bardzo rzadko używać więc taki mi wystarczy, bo nie mam samochodu ani prawka i M też więc tylko czasem nas ktoś do lekarza podwiezie do miasta jak do specjalisty będzie trzeba jechać http://www.allegro.pl/item1016657256_fotelik_maxi_cosi_0_13kg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim ;) Ale przez weekend cisza byla.... Szok. Weekend minal leniwie. Ale w sumie dzxis jestem jakas nie do zycia. Chyba przez ta pogode.... Od rana pada... Cisnienie chyba niskie.... Wypilam kawe z mlekiem ale nic mi to nie dalo.... Będę w pracy usypiac na stojaco... A wiecie co moja mama stwierdzila - ze nie donosze ciazy do terminu bo juz widac po mnie ze sie zmieniam jak do porodu - twarz zaczyna mi sie zaokraglac i nos robi sie szerszy... No coz, to chyba dsobrze, o ile ma racje. Bo nie zamierzam po terminie kwitnac w szpitalu i czekac az cos sie ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj. Myślałam, że po weekendzie będzie co poczytać, a tu nic:( tysiu- muszę Ci powiedzieć, ze spotkałam sie ze znajomymi w weekend i powiedzieli, że strasznie na twarzy sie zmieniłam, mam takie pyzate policzki:) Kupiłam w sobotę 2 kocyki- jeden cieńszy, jeden taki gruby na zimę.MAm nadzieję, że wystarczy. Oprócz tego w sklepie potknęłam się o stojAki na wanienki i zaliczyłam małą glebę na pupę. Nic mi się nie stało, bo kucałam i tak sie potoczyłam tylko :)Mój M to prawie ze śmiechu się posikał, ja też się śmiałam oczywiście i teraz mam ksywkę Kuleczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamcia to dobra jestes ;) rzeczywiscie w ciazy troszke inaczej jest umiejscowiony środek ciezkosci wiec latwo stracic równowage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co z resztą dziewczyn? Bibi tez już pewnie została mamusią a nic się nie odzywa. Myślę, że warto by było zaktualizować tabelkę i dziewczyny, które od tygodni sie nie odzywają usunąć, a jak kiedyś będą chciały wrócić to się dopiszą. Kiedyś tak zrobiłyśmy ze staraczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello 🖐️ tysia i kuleczka :P:P:P tysia - a ja juz myslalam ze moze wyjladawalas w... nie bylo Cie przez weekend a to rzadkosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi juz po terminie dawno wiec na pewno urodzila. Ciekawe co tam u niej ;) mam nadzieje ze jak juz dojdzie do siebie to zajrzy tu do nas. A reszte tabelki mozna rzeczywiscie zaktualizowac, ale wyrzucilabym tylko te oosby co sie daaaaaaawno nie poakzywaly, bo pamietaj ze niektore dziwczyny pokazuja sie co jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj Żoli:) Tak, właśnie o tym mówię, żeby te które wcale się nie odzywały usunąć. Która się za to weźmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi czy ćwiczycie w ciąży? Ja parę razy byłam na basenie, ale ostatnio wcale mi się nie chce. Chciała zapisać się na jakieś zajęcia le brakuje mi motywacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze cwicze - wstawanie po 5 razy w ciazgu nocy i biegi po ciemku do kibelka ;) a tak serio to jak mialam maly brzuszek to cwiczylam delikatnie, ale teraz juz jest za duzy, i przy niektorych cwiczeniach mi twardnial, wiec praktycznie nic nie robie. Marze juz tylko zeby urodzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Patka_Wroc.........30.........13........02.03......... Wroclaw.........0 kamilsien.............29........14........12.03......... . .Zamosc......... Oli14...................30.......21........13.05...... . . Haga.. ............0 JulkaN ................. 31 .... 2 ......... 04.04. ...... Białystok ..........1 Izucha.................26........5........22.04........ ...Bydgoszcz.....0 IGA....................30........15..........11.05...... . .P OZ N AN.......0 wiolkcia...............28........13.........23.05...... ... .Zabrze.........0 kasiula1983.........26.........34........03.06........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI bibi2206 .....26....5 .....32.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 Vilemooo27..27....3 ....37.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....37.....28.05.10...Agnieszka/Ada ...Lublin ....0 AAAAA1980..29...3......36....30.05.10......????????...... . POZNAŃ.. . 0 Sralis Margolis.....36..5....26....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....26.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 ciamciaramciam...25...5...22...28.08.2010..Maksym...Wroc aw......0 Radosna27..........27....8.....22....08.09.2010...synek.. ...Kielce....0 Maadaa..........27.......8.....18.....07.10.2010........ ...UK...........0 Amarantowy....23......1......14......02.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s misia1990...19....13.04.2010....Antoś... .2800g......Bielsko........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze uaktualnilam? Jesli kogos usunelam, a nie powinnam to przepraszam i poprawcie mnie :P U mnie weekend minal Grillowo. I stala sie straszna rzecz! Zaczelam jesc czekolade! Tak bylo pieknie, przez ostatnie 4 miesiace nie mialam w ustach czekolady i myslalam, ze tak zostanie a tu... Pojawila sie zachcianka i juz mi znowu smakuje. Mam nadzieje ze nie nadrobie zaleglosci z ostatnich miesiecy i nie podwoje dawki slodyczy teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAA a ty gdzie jestes? Moze juz urodzilas???Mialysmy razem rodzic, takze ściskaj nogi i czekaj na mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się chociaż uaktualnię: STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Patka_Wroc.........30.........13........02.03......... Wroclaw.........0 kamilsien.............29........14........12.03......... . .Zamosc......... Oli14...................30.......21........13.05...... . . Haga.. ............0 JulkaN ................. 31 .... 2 ......... 04.04. ...... Białystok ..........1 Izucha.................26........5........22.04........ ...Bydgoszcz.....0 IGA....................30........15..........11.05...... . .P OZ N AN.......0 wiolkcia...............28........13.........23.05...... ... .Zabrze.........0 kasiula1983.........26.........34........03.06........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI bibi2206 .....26....5 .....32.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 Vilemooo27..27....3 ....37.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....37.....28.05.10...Agnieszka/Ada ...Lublin ....0 AAAAA1980..29...3......36....30.05.10......????????...... . POZNAŃ.. . 0 Sralis Margolis.....36..5....32....06.07.2010....???.....Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....26.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 ciamciaramciam...25...5...22...28.08.2010..Maksym...Wroc aw......0 Radosna27..........27....8.....22....08.09.2010...synek.. ...Kielce....0 Maadaa..........27.......8.....18.....07.10.2010........ ...UK...........0 Amarantowy....23......1......14......02.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s misia1990...19....13.04.2010....Antoś... .2800g......Bielsko........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madaa bardzo ładnie zaktualizowane. Teraz staraczki nie są w mniejszości, i lepiej to wygląda. Fajnie by było kiedyś się zobaczyć- jestem bardzo ciekawa jak wyglądacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sralis, u ciebie juz 32TC???? jejku, jak ten czas leci.... Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sralis - jak czulas ze malutkie sie obrócilło??? bo pisalas ostatnio ze niedawno to mialo miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki 29. 04 zostałam mamą mojej córeczki :) urodziła się 3800 i ma 52 cm. tak więc wskakuje szczesliwie do 3 tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się chociaż uaktualnię: STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Patka_Wroc.........30.........13........02.03......... Wroclaw.........0 kamilsien.............29........14........12.03......... . .Zamosc......... Oli14...................30.......21........13.05...... . . Haga.. ............0 JulkaN ................. 31 .... 2 ......... 04.04. ...... Białystok ..........1 Izucha.................26........5........22.04........ ...Bydgoszcz.....0 IGA....................30........15..........11.05...... . .P OZ N AN.......0 wiolkcia...............28........13.........23.05...... ... .Zabrze.........0 kasiula1983.........26.........34........03.06........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI Vilemooo27..27....3 ....37.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....37.....28.05.10...Agnieszka/Ada ...Lublin ....0 AAAAA1980..29...3......36....30.05.10......????????...... . POZNAŃ.. . 0 Sralis Margolis.....36..5....32....06.07.2010....???.....Kraków... .. . ....1 Żolinka........28......3.....26.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 ciamciaramciam...25...5...22...28.08.2010..Maksym...Wroc aw......0 Radosna27..........27....8.....22....08.09.2010...synek.. ...Kielce....0 Maadaa..........27.......8.....18.....07.10.2010........ ...UK...........0 Amarantowy....23......1......14......02.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s misia1990...19....13.04.2010....Antoś... .2800g......Bielsko........sn bibi2206.....27.....29.04.2010. ...Zosia ....3800g .....wawa ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano, grzebało się dzidzi mocno, rozpychało, czułam często nóżki z boku. Obracało się pół dnia, ale nie miałam jakoś szczególnie pewności, że się obróciło, bo wypoczywało i nie kopało zanadto... Dopiero nazajutrz pokazało się na usg. Ale jeszcze nie jest tak bardzo duże, jeszcze te kopniaczki raczej zabawne niż bolesne, choć mam kłopot z pęcherzem i tam akurat dzidziowi udaje się urazić łapką dość mocno :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi normalnie CIę wywołałam dziś rano!!! Kochana serdeczne gratulacje! Jak sie czujesz, jak będziesz miała chwilkę to opowiedz nam jak poszło. buziaki dla Ciebie i małej Zosi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulejszyn dla nowej mamusi!!!!!!!!!!!!! buziaki dla Zosieńki!!!!!!!!!! 😘 sralis - bo ja czekam na ten moment az si obróci... boje sie cesarki, a na razie mam posladkowe ułożenie ale to dopiero 30 tydzień idzie wiec moze ma czas...:( poza tym tez czuje nóżki z boku moze juz probuje sie obrócic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×