Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pebi

Czy jest tu ktoś kto waży ok. 100kg i zmaga się z kilogramami?

Polecane posty

No i babeczka jutro masz gotować zupke!!! Zostawisz mnie sama?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pebi moja siostra tez po socjologii ale pedagogicznej i tez miala duzo nauki.ja studiowalam biologie-ciezko bylo jak cholera ale dalam rade.ale wyszlam za maz i siedze w niemczech.jezyk umiem srednio na jeza ale sie ucze.mam nadzieje ze znajde tu jakas dobra prace-czas pokaze bo pewnie nie stanie sie to szybko,zwlaszcza w tej dobie kryzysu... moja zupa prawie ze pochlonieta.dzis nie dojadlam 2 miseczki po prostu nie dalam rady jakos...generalnie nie czuje sie glodna ale organizm chyba cos wyczuwa bo boli mnie glowa:(niewiem jak sobie moge z tym radzic.pije wode wiec neiwiem... mma nadzieje ze to tylko taki szok i mi to przejdzie bo jesli bede sie tak czula otepiona to napewno nie wytrwam a szkoda by mi bylo.jakby nie bylo to az 2 dni.nie no jutro bedzie 3 dzionek musze dac rade:) ja tez chodze pozno spac-ale dzis to chyba pojde wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jeszcze nie śpię:) a to Twój mąż jest niemcem czy polakiem? Wiesz mnie też głowa bolała na początku jak zaczęłam się odchudzać przy diecie kopenhaskiej czy 10dniowej, a przy tej jest ok, ale też już mam dość tej zupy, a czytalas dietę stilmana? Mnie bardzo zainteresowała i chyba ja zacznę po tej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczeta:) dzis nowy dzien,dla mnie 3 dzien na kapuscie,ktorej jeszcze nie tknelam:) racze sie pyszna kawa:) zabawne ze jak zaczynamlam bawic sie w diety to nieslodzona czarna kawa byla dla mnei po prostu ohydna-daniej pilam tylko cukrem i z mlekiem.a terza pije juz totalnie bez cukru bo stwierdzam ze z cukrem jest paskudna:)no mleka uzywam normlanie ale nie w trakcie diety i tez jest ok:) Pebi moj maz jest polakiem ale mieszka od 20 lat w niemczech wiec ma obywatelstwo juz niemieckie.przez niego ja tez mam juz wszytkie papiery wiec moge pracowac legalnie aczkolwiek meczy mnei ten glupi jezyk troche ale coz...zdecydowalam sie tutaj byc wiec nie moge narzekac:) ide dzis po wyniki krwo i zaplanowalam dzis zrobic mega sprzatanie chaty.lacznie z oknami bo juz swiata prawie prze nie nie widac:D a podobno dobrze sie przy tym spala kalorie:) milego dnia wam zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey 🖐️ mój trzeci dzień kapuscianki i powoli mam dość tej zupy:( ale stanełam na wadze i ok. 1kg mniej:) nie liczę na duże efekty bo już długo się odchudzam i waga wolniej leci, ale liczę, że jakieś 2kg zgubie na niej:) Teraz już nie pozwolę, żeby moja waga miała 3 cyfry:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey i trzeci dzien prawie zlecial;) a z wami co się dzieje??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Pebi dzis 4 dzien dietki.Nieiwem wlasnie co sie podzialo z innymi dziewczynami.moze zrezygnowaly?a moze nie maja po prostu czasu na forum...kto wie... u mnie waga wskazla dzis 78,6kg.ciesze sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem jestem ale się pakuję jutro jedziemy :D a ja przed okresem jeść mi się chce :( idę sobie paznokcie zrobić dziewczyny trzymajcie się na tej kapuścianej jak dam radę to zajrzę ale jakby co to za 2 tygodnie wrócę buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hey:) 4 dzień zlecial, ja chyba jeszcze tylko jutro i kończę ta dietę, bo nie opłaca mi się na dwa dni zupy gotować, bo mi się kończy a zresztą mi się już przejadla:( od soboty zacznę stilmana, akurat do piątku, bo w sobotę mam szkole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i babeczka gratuluję 3kg:) doczytałam w innym topiku, że chyba masz coś z tarczycą tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pebi, dzieki...tak moje badanie wyszly niezabardzo:( ma niedoczynnosc tarczycy wiec pewnie stad ta moja waga,ospalosc,wypadanie wlosow itd.mam wiele ksiazkowych objawow.Narazie sie odchudzam bo nie biore lekow ale niwiem czy dobrze robie do konca... ja narazie daje rade.wczoraj to byl dla mnei dzien bez problemu.Dzis mam 5 dzien i bede jesc pomidorki i kurczaka:) z zupa mam dylemat-mam jej dosc ale z drugiej strony to zapychacz jak sie czuje glod wiec chyba jednak ugotuje.przede mna jeszcze 3 dni.a i tak pierwsza zupe gotowalam z polowy skladnikow wiec lezy mi w lodowce kaopucha wiec chyba zrobie jednak.moze jakos ja zdzierze hehe:) w 3 dzien nie zjadlam ani raz ale wczoraj jadlam i nawet spoko:) Kluczbasowy-milego wypoczynku:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa za gratulacje dzieki.Weszlam dzis na wage rano i znow 77,8kg waga.Ciesze sie ze cos leci w dol.Najwazniejsze ze dobrze sie czuje.moze nie widac tak od razu ale czuje jak mi doslownie lzej:) a topicowi nie damy umrzec!napewno jest mnostwo osob z nadwaga ktore powinny dolaczyc do nas-bo my tutaj wiemy ze mamy co zrzucic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dzisiaj mój ostatni dzień kapuscianki:) nie opłaca się mi się na dwa dni robić zupke, a i tak już mam jej dość he he Jutro zaczynam dietę stilmana:) z 2kg mi tej pewnie zlecialo, jutro rano się zważe:) jeszcze pewnie wrócę do kapuscianej i do 10dniowej mam zamiar, a co do Twojej choroby to niedobrze, ale napewno będzie dobrze:) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pebi
Napisz jak działa Twoj specyfik, który zakupiłas na odchudzanie. Zastanawiam sie nad jego kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pebi
Oczywiscie chodzi mi o reduxil. Jakie wyniki w gubieniu kilogramow masz po nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ciężko powiedzieć bo ja prócz tego ćwicze i mam dietę:) biorę go dopiero 11dzień, ale powiem na przykład że głodu prawie nie czuje, do słodyczy mnie nie ciągnie i przez ten czas dwa tygodnie zlecialo mi 3kg z czego dwa byłam bez diety i sobie pozwoliłam i 1kg poszedł w górę, ale 3kg oczywiście w dol Mój kolega bierze to bez diety ale dopiero tydzień i narazie nie sprawdzał wagi No i ta nocna tabletka działa jakoś na skórę, ale zobaczymy jak dłużej będę brała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pebi
po co krestynko zakładasz tyle topików na kafe i zasmiecasz forum, masz jeden temat to pisz na nim,a nie napiedolisz tego badziewia😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo na tym już nikt nie pisze:( ma sama ze sobą?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pebi, ja jestem ;) Muszę się przyznać że dałam dzisiaj tacie opakowanie ptasiego mleczka, i zjadłam 3 kosteczki :P mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pebi
Pebi napisz o swoich efektach odchudzania z reduxilem. Chce jutro kupi i nie wiem czy warto. W aptece jest po 85 zł.. Jest to moja ostatnia forma ratunku. Czekam na informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monja
Cześć . Mam 172 cm i 99 kg....ostatnie dwa miesiace schudlam 7 kg...teraz gorzej mi idzie. .. cierpię na "smutki emigracyjne" Pozdrawiam ze Szkocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawiatek
czesc dziewczyny znam bardzo skuteczna metode by schudnac trwale, w niedlugim czasie i nie cierpiec z powodu drastycznej diety, bo zwyczajnie nie chce sie jesc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Monja :) :) 7 kg w 2 miesiące to bardzo fajny wynik ;) Nie poddawaj się i walcz dalej Ja dzisiaj nic a nic nie ćwiczyłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×