Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pebi

Czy jest tu ktoś kto waży ok. 100kg i zmaga się z kilogramami?

Polecane posty

Dzień dobry, jak ta waga mnie denerwować Babeczka to fajnie masz i tak się powodzi bezrobotnym hihi Egipt, Tajlandia, Afryka hihi Może ja też się dorobię kiedyś takich wycieczek :D Moja siostra wygrywa wycieczki z pracy za darmo... Była już w Indiach, Jordani i Włoszech, teraz w marcu jedzie do Francji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
Nie ma tu nikogo dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezalogowana
hej jestem ale dzis moj maz w domu bo w niemczech obchodzi sie fasching czyli ostatki.nie jestem fanem wiec darowalismy sobie pochody i przebieranie sie za durni:) ale byla piekna pogoda dzis wiec poszlismy na super spacer w sloncu,zapomnialam okularkow przeciwslonecznych zabrac i oczy mnie az bola bo slonce odbijalo sie od sniegu...ale naspalalam kalorii bo nie bylo nas dobre 2 godziny:) dietkowo jestem w sam raz,od jutra POST wiec dodatkowo mnie dopinguje dietka... ciesze sie bo juz widze efekty swojego odchudzania.ciuchy naprawde fajnie juz leza.nie sa takie opiete i oponka znika powoli. chce od jutra zaczac cwiczenia na brzuch tez bo zeby sie modelowal jakos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
Babeczka to cieszę się że dzień udany z mężulkiem i ciuszki kto luźne się robią :) Ja od wczoraj robię a6w, a mój dzień to porażka ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczoraj nie pisałam bo byłam rano na uczelni a potem od 13-22 w pracy wiec nie mialam czasu do was zajrzec.jak ja nienawidze swojej uczelni utrudniaja wszytsko eh;/kolezanka na komisie z chemii słyszała jak babka z chemii(wie o całej mojej chorobie) gadała z moja opiekunka roku i ta opiekunka mowila ze mi pomoze bo mi nawet dziekanka przysługuje.wiec wiem ze mam cel do niej isc ale niemoge jej zaastac nigdy dzwonilam na nr do gabinetu tez lipa meila pisalam i nic.dzis jade kolo 13 moze wtedy ja zastane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! magma no to powodzonka ci zycze:) i trzymma kciuki! Pebi czemu mialas dzien porazke?stalo sie cos? u nas dzis znow super pogoda wiec zarza ide przewietrzyc mozg gdzies i zabieram sie do pracy czyli rozsylania cv-ek:O dietkowo jest super...od dzis zaczynma robic cwiczenia na brzuch przede wszytkim.Post jest dla mnei wielka motywacja bo w swieta mamy wesele kuzynki i chce wygladac super w mojej malej czarnej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
Aj bo bym jadła i jadła, ale dziś już lepiej :) Mój pierwszy dzień bez słodyczy :) Magma trzymam kciuki :) A mi nie przyszły jeszcze koraliki i jestem zła wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezalogowana
hejka hejka jak wam leci post?bo mi dobrze... wyslalam dzis kolejne podania o prace i odkurzylam moj sprzecior do cwiczen:) wiec brzuszek poszedl w ruch! jeszcze tylko ide ''posypac glowe popiolem'' i mamy po popielcu... nowe postanowienia wielkopostne rowniez mam i mam nadzieje ze w nich wytrwam do konca czyli do swiat-na swieta robie sobie definitywnie przerwe-bo mam weselicho w koncu-wiec nie bede sie umartwiac.to taka moja obietnica az dobre sprawowanie bedzie:) Pebi kurcze ja sie chyba musze wycofac z koralikow.Siostra wypatrzyla gdzies w Kraku na przecenie idealny komplecik dla mnie (caly czerwony).Mam nadzieje ze sie nie pogniewasz-one sa takie super ze kupiec napewno sie na nie znajdzie niejeden.Wybacz mi...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
Ja też mogłam Ci zrobić cały czerwony, no ale szkoda, nic na przymus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
Ja też mogłam Ci zrobić cały czerwony, no ale szkoda, nic na przymus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
Ja też mogłam Ci zrobić cały czerwony, no ale szkoda, nic na przymus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezalogowana
Pebi przepraszam...po prostu powiedzialm siostrze a ona przypadkowo gdzies mi kupilam czerowne korale za 12zl (korale,bransoletka i kolczyki) wiec prawie darmocha...a ja nie jestem zbytnim fanem czerwieni wiec 1 komplet mi wystarczy...Glupio mi teraz jako:O... wrocilam wlasnie z miasta,bylismy z mezem tradycyjnie posypac glowe popiolem...a terza siedze i pije herbatke.na zewnatrz zimno i juz mam serio dosc tej zimy!ja protestuje!chce ciepla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk jest tutaj ktos? ja wlasnie przy kawce zasiadam do kompa w poszukiwaniu nowych ofert... waga mnei dzis zdenerwowala bo od pon nie dosc ze nie spadla to jeszcze mam dzis 200g na plusie.a diete trzymam wzorowo.i cwicze.ehhh...mam nadzieje ze to chwilowe,bo inaczej lipa:O Pebi gniewasz sie na mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie słońce nie gniewam się, ale jadę dziś do siostry do Wawki i się dzisiaj musiałam ogarnąć, wyszykować, spakować itp. Przyszły mi dzisiaj te koraliki i trochę porobiłam bo siostra jutro bedzie brała do siebie do pracy... A waga znów spada, tylko 200gram na plusie... Babeczka nie przejmuj się może woda Ci się zatrzymała w organizmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pebi ciesze sie ze sie nie gniewasz...po prostu tak wyszlo,ale fajnie ze rozumiesz.szkoda mi tych koralikow bo naprawde sliczne...moze innym razem... ja dzis jestem cala w stresie.dostalam termin na rozmowe kwalif na pon.i juz sie cykam jak to bedzie bo to rozmowa nie o byle co,ale konkretna prace w moim zawodzie...zmykam wiec sie juz przygotowywac...wiem czasu duzo ale ja musze sie przygotowac na odpowiedzi w jezyku angielkim i niemieckim bo nawet neiwiem po jakiemu beda ze mna chciec gadac...masakra!trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski przepraszam ze tak mało sie odzywam.ale rano zwijalam sie z bólu tak mnie glowa bola;/ potem poszlam do endokrynologa na wizyte i teraz siedze i ucze sie na zoologie bo jutro mam poprawe egzaminu :/ ale czytam was:)w nast tyg jade do rodzinnego miasta i tam pojde do szpitala na badania na pare dni bo we wrocławiu niechca mnie przyjac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki melduje tylko ze waga sie poprawila i 74,9kg. ja sama tez troszke spokojniejsza,popijam kawke,zrobie cwiczenia i mykam do biblioteki po ksiazki o rozmowie kwalif z pytaniami.zawsze mozna cos podpatrzec:) no i musze sie sie starac przygotowac w miare jak najlepeij na poniedzialek...ja dam z siebie wszytko a jak bedzie to bedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magma powodzenia na egzaminie :) Babeczka gratuluję spadku i życzę powodzenia na rozmowie :) Ja o 14.20 mam obronę, stres, stres, stres, stres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam 110 kg dzis mam po 4 miesiacach 83 jak narazie chce oczywiscie jeszcze wiecej :) POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
Obroniona!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pebi gratuluje:) ja dzis tez zdałam egzamin na 4:)ten co tydz temu oblałam pisze dopiero teraz bo byłam jeszcze potem 15-22 w pracy.wiecie co piłąm dzis cos [ysznego sok z grejfruta z lodem i to wszytsko zmiksowane w blenderze pycha:) jutro odezwe sie tez tak jak dzis mam jutro cały dzien w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×