Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pebi

Czy jest tu ktoś kto waży ok. 100kg i zmaga się z kilogramami?

Polecane posty

Dzięki noemi, ja tez za Ciebie trzymam kciuki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój wczorajszy jadłospis: śniadanie duża kawa z mlekiem udko z kurczaka 2śniadanie serek wiejski obiad skrzydełko z kurczaka i trochę ziemniaków:O podwieczorek czeresnie i 3cukierki:O kolacja jajecznica z 2 jajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja dzisiaj 6 dzień diety, postanowiłam się nie ważyć przez pierwsze dwa tygodnie, a że nie mam wagi to było to dość proste, ale dzisiaj byłam u znajomej u której się ważyłam przed i nie wytrzymałam, kilogram w dół, niby niewiele ale jak motywuje :) mam nadzieje że to pierwszy z wielu, na razie się trzymam, tylko ja tak mam, jak sobie postanowie to tak bedzie, tylko najgorzej po m-cu, czy dwóch kiedy waga stoi. Pebi podziwiam, za to że tyle schudłaś i tak długo wytrzymujesz :) trzymam kciuki za dalszą walke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję kilograma i trzymam za Ciebie kciuki🌻Ja dzisiaj byłam w pracy, rwałam wiśnie:P Spaliłam całe plecy i mnie piecze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym chciała, może nie spalić ale troche się opalić :) może w piątek uda mi się wziąć wolne. Póki co się trzymam, dodatkowo zaczęłam brać zelixe, poleciła mi koleżanka, schudła 15 kg w trzy miesiące, nie miała takiej nadwagi jak ja, więc było jej teoretycznie trudniej, wygląda świetnie :) już myślałam, że zrezygnowałas z topicu :) widze, że nikt tu już nie zagląda, w takim razie musimy wytrwać obie :) Powiedz mi czy znasz jakies sposoby na częstsze wizyty w toaletach? Normalnie nie mam z tym problemów, na początku było ok, a teraz od 3 dni nic, zawsze tak mam jak zaczynam się odchudzać, potrafie iść raz na tydzień, jem prawie same warzywa, więc powinno być ok a tu niestety, wcześniej jak się odchudzałam czasem piłam senes, ale naczytałam się troche o tym i mimo wszystko wolałabym tak naturalnie, teraz jem otręby owsiane+pszenne+troche danio, tak na sucho cięzko byłoby przełknąć :) może pomoże:) trzymaj się, pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że mnie nie było, ale pracowałam i mam teraz przerwę od odchudzania bo mam urodzinki;) mykam już spać,jutro napisze coś wiecej🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi555
Pebi🌼 W Dniu Urodzin ❤️🌼❤️ Wszystkiego czego pragniesz, czego szukasz oraz o czym marzysz. Wielu pięknych chwil, dni, miesięcy i lat. Bukietu kwiatów co dzień, miłego słowa co chwilę oraz szczęścia przez cały czas życzy... noemi555 👄 ❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczynki👄 Najbardziej to bym chciała schudnac, ale waga dzisiaj pokazała o 1.5kg wiecej:( Ale nie poddaje się, jeszcze dzisiaj luzy, a jutro lub w poniedziałek znów dieta:) Pozdrawiam was cieplutko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi555
Pebi Ja tez mam dzis luzy i też 1,5 kg do przodu niestety :( Jutro lub w poniedzialek będe przez 5 dni na dziesieciodniowej. Jeśli też sie przyłączysz to byłoby super :D Pozdrawiam serdecznie pourodzinkowo :D:D ❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tez się szykuje do tej 10dniowej, muszę przeczyścic ogranizm tymi kefirami:P I właśnie się zastanawiam czy od jutro czy od poniedziałku:) Kupię sobie już dzisiaj na wszelki wypadek kefirki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi555
Ja jednak rozpoczynam od jutra. Daj znać od kiedy Ty na niej będziesz. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zaczynam od jutra bo kefirow nie było u nas, tylko 2 Więc zaczynamy od jutra razem:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz złośnica jakoś dziwnie się u was czuje, bo wszystkie jesteście takie chude, a ja tyle grubsza od was:( Żabcia 10dniowa to przez pierwsze dwa dni same kefiry, kolejne 2 ser biały, następne dwa jajka, później przez 2dni mięso, a ostatni 2 warzywa... Jest temat o tej diecie, więc mozesz sobie poczytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka1
witam wszystkich zaczynam od dzisiaj waga 104 160cm 48lat teraz biegne na basen pozdrawiam koszalinianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baja70
Witam serdecznie. Szukam wsparcia w odchudzaniu a ważę ok 100 kg.Tej magicznej liczby jeszcze nie przekroczyłam ale niewiele mi brakuje.Za miesiąc kończę 39 lat.Pomożecie mi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka1
juz wrocilam z basenu ide spac bez kolacji w brzuszku troszke zaczyna burczec hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka1
baja 70 jutro bede o 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baja70
Jutro niestety z pracy wrócę dopiero 21.30,ale całą środę jestem w domu to będę zaglądac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka1
wrocilam z pracy teraz jestem umowiona na kijki na 19 ide pierwszy raz jutro bede na forum o 22 pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe koleżanki baja70 i jolka🌻 ja wczoraj byłam na zakupach, kupiłam sobie fajne ciuchy i to bez problemu:) Mam nadzieję że wy nie zrezygnujecie tak szybki, bo inne tylko tu przychodzą i zaraz ich nie ma:( I często ja sama zostaje na placu boju:( Pozdrawiam was cieplutko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baja70
Witam. Dzis mam dzien wolny i nadzieje ze to bedzie moj pierwszy dzien dlugotrwalej diety.Mam nadzieje ze bedziemy sie tu spotykac i sobie pomagac. Musze nadrobic czytanie zeby wiedziec kto,co i jak. Nie odwazylam sie wejsc na wage.Moze jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj baja niestety ale nie ma już dziewczyny, które pisały od początku topiku:( chyba zrezygnowały, bo nie widzę tez ich na innych topikach szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj baja niestety ale nie ma już dziewczyny, które pisały od początku topiku:( chyba zrezygnowały, bo nie widzę tez ich na innych topikach szkoda:( trzymam za Ciebie kciuki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka1
witam moje panie wczoraj bylam na kijkach to jest co wspanialego chodzilam prawie 1 godzine dzisiaj bola mnie nogi ale zaraz lece na basen a w niedziele spotykamy sie w mielnie i idziemy brzegiem morza okolo 6 km na poczatek pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka1
pebi jak sie robi te male rysuneczki i od kiedy tutaj jestes na tej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odchudzanie na kafeteri zaczęłam z tym topikiem:) a te rysunki to emoty, na głównej stronie o2 powinny być opisane:) :) to : ) :D to : D :P to : P 👄 to [ usta] 🌻 to [ kwiat] ;) to ; ) :O to : O to co pamiętam tylko bez spacji bo inaczej nie mogła bym ci pokazać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey kolejny kilogram mniej, jak ja się cieszę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×