Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pebi

Czy jest tu ktoś kto waży ok. 100kg i zmaga się z kilogramami?

Polecane posty

Gość babeczka niezalogowana
hej pebi i inne dziewczyny ja tu ciagle zagladam ale korzystam z braku obowiazku tymczasowo i posypiam sobie dluzej:) stopke masz juz super:)gratulacje.no i na pasku widac piekna przemiane:) ja dzis musze ruszyc za bateria do mojej wagi.maz mi obiecal przyniesc z pracy ale widze ze slowo rzucone na wiatr bo sie doczekac nie moge wiec chyba bedzie predzej jak sama kupie:) kurcze w sobote idziemy na impreze i nie lezy mi ta impreza w planach dietowych:/ musze do siwat jakos ladnie schudnac bo mamy wesele wiec fajnie byloby ladnie wygladac.zreszta tych wesel w tym roku znow strasznie duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry z kubkiem kawki z mlekiem :) Babeczka Ty i tak ślicznie wyglądasz 🌻 Na pewno dasz radę, normalnie zazdroszczę tych wesel, bo też bym się pobawiła ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pebi.moja kawa wlasnie sie parzy i mysle co zjesc na sniadanie... a wlasnie pebi jak ty robisz ta swoja owsianke?bo ja to tylko gotowe müsli wsuwam jak juz ale pamietam ze za dziecka jadlam takie mleczne zupki i nawet smakowaly.tylko chyba na slodko byly jesli dobrze pamietam.zakupilam tez kefir choc nie przepadam ale musze przywyknac bo jak wspomnialam musze zejsc z wagi! wczoraj uruchomilam wage i katastrofa.znow 80 wrocilo:(ale wcale sie nie dziwie po tych swietach bo mamuska dogadzala jak sie dalo i nie sposob bylo sie pohamowac.wiec jestem sama sobie winna:( ale od wczoraj walcze...nie mam wyjscia... Pebi dziekuje za komplement ale ja dobrze wiem ze mam duzo za duzo cialka.Zdjecia maskuja pewne rzeczy i ja musze dojsc do formy! Buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nekaja mnie kurcze te urodziny sobotnie:( bo napewno nagrzesze i to rowno.tymbardziej ze to bedzie typowa impreza przy stole-a kazdy z gosci zamiast prezentu ma przyniesc cos obrego do jedzenia i zanm juz menu:/ ajjj... pozatym dzis wieczorem idziemy na szampana (tez uczcic urodziny).ehhh w sumie imprezy sa fajne ale ich nadmiar wcale nie jest zdrowy! Pebi my wesel mamy tez nadmiar.w tym roku 4 sluby-ale na 1 nie idziemy bo rodzina sklocona no ale 3 imprezy beda na bank:) wiec trzeba dobrze wygladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezalogowana
puk puk jest tutaj ktos? chyba terza ja sama...:( dziszaj jestem dosc twarda w swoich postanowieniach:) jakas dziewczyna napisala na forum ze ma problem z piciem wody mineralnej.musze przyznac ze i mnie to czasem spotyka:/ jak jest u was? mykam sie kapac bo mmay dzieja wyjscie wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem :) Babeczka ja kupuje płatki owsiane, gotuje mleko, wrzucam do niego płatki i gotuje z 5minut, później wlewam do miseczki i czekam trochę aż zgestnieją :) Byłam dzisiaj u dentysty bo mnie tak ząb bolał że nie wytrzymywałam z bólu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) a to musze tak sprobowac z ta owsianka.a nie dodajesz ani cukru ani soli do tego?czytalam tez ze dzieczyny dodaja np rodzynki do srodka.ale to juz pewnie kwestia tego co komu smakuje:) ja wczoraj oczywiscie nagrzeszylam szampan i do tego przerozne orzeszki:O cholera...ale dzis znow zamierzam dalej trzymac sie regul nie jedzenia za duzo i rzeczy zakazanych:) choc jutro znow impreza ehhh...no ale biore to na poprawke.od poniedzialku zaczynam zycie wedlug dunkana.w tym tyg nawet sie nie fatygowalam bo wiedzialam o tych urodzinkach. na skrzynce mam zeskanowana ksiazjke dunkana wiec jakby ktos chcial to prosze sie zglaszac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi smakuje taka bez soli i bez cukru :) Słyszałam o rodzynki i różnych dodatkach, ale mi smakuje zwykła, raz dodałam starte jabłko i też nawet dobra :) To się babeczka naimprezujesz :) Ja jutro idę na łyżwy, a po nich planujemy jakieś piwko, tylko ja samego nie lubię, ewentualnie z sokiem, a to dodatkowe kalorie :( A co do dukana to ja właśnie trochę na nim jest, ale go sobie urozmaicam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezalogowana
o lyzwy super,moze i my sie wreszcie kjiedys wybierzemy chociaz watpie bo moj maz to jakos go nie ciagnie:( ciekawe co sie dzieje z noemi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezalogowana
Pebi piwko to nic strasznego...i podziwiam ze potrafisz pic ze sokiem.ja tylko czyste.ze sokiem to bym wcale nie wypila:) swoja droga wiesz ze tylko w PL w ten sposob jest serwowane piwo? nigdzie indziej nie spotkalam sie z sokiem w piwie.oczywisice nie mowie o celowo laczonych smakach piwa z np oranzada itp. ja dzis bede piekla indyka.wielkiego 4kg-na urosziny.o zgrozo:)nigdy nie robilam i ciekawe jak mi to wyjdzie hehe wiec jutro bede jesc tylko tego indora zeby za bardzo nie najesc sie.od poniedzialku przechodze na dunkana.juz poczytalam o tym duzo i zainteresowalam sie choc to raczej skomplikowane jak sie dowiedzialam.2 pierwsze fazy mozna by rzec pikus gorzej ze stabilizacja...no ale zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie nie lubię samego piwa :P Ogólnie nie przepadam za alkoholem :P Jedyne co uwielbiam to różowe carlo rosi, a ostatnio jeszcze bardziej mi zasmakowało z zieloną etykietą mmm :D No i niektóre drinki lubię :) A z piwa jutro chyba nici, bo kilka osób się wyłamało i chyba pójdziemy tylko na same łyżwy... Właśnie ja myślałam ostatnio o Noemi, szkoda że nie pisze :( Ciekawe co u niej... A zjadłam bym takiego indyczka :D A dobrze zrozumiałam, że upiekłaś go na urodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezalogowana
no dokladnie to mialam na mysli-jednka czasem pisze zbyt chaotycznie:) indk jest na urodziny.ale bede go piekla dopiero jutro rano:) jest wielki: big bird:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezalogowana
aha a ja uwielbiam piwko:) wlasciwie piwo nie tuczy-tuczy to co sie po nim je-zawzyczaj cos kalorycznego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wszystkiego naj naj naj naj, tylko jeszcze nie wiem czy dla Ciebie czy mężastego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezalogowana
hej pebi -Doberek:) nieeee urodiny kolegi to sa.dzis idziemy na jego 40ste urodziny (starszy kolega:)) indor juz w piecu.duzo pracy przy nim mam nadzieje ze warto bedzie:) gratuluje spadku wagi:)super.niedlugo osiagniesz swoj kolejny cel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sto lat dla kolegi :P Miłej zabawy :) Za mną to chodzą gołąbki i chyba w poniedziałek sobie zrobię :P Właśnie jadę do szkoły złożyć poprawioną pracę licencjacką, a później na łyżwy :) Oj z tą wagą to ja nie wiem, bo już wcześniej było 76kg, a później przytyłam :( Ale już z powrotem zrzuciłam, ale do wakacji musi być 6 :D Kolezanka na jednym forum wrzuciła zdjęcie dziewczyny która z 117kg spadła na 61kg, po prostu rewelacja, nie do poznania, później może wrzuce je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezalogowana
no i tak jak mowilam najadlam sie wczoraj straaaaaaaaaaaaaasznie.czyste obzarstwo.to nie byly urodziny tylko wesele chyba.a i tak polowy potraw nawet nie tknlam-bo ani juz nie moglam:O indyk wyszedl wysmienicie.i zostal skonsumowany w 100%:) dzis znow oczyszczanie-pozwole sobie na kawe,zupke pomidorowa i kawalek mieska. od jutra bialka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezalogowana
a imprezka byla po prostu czadowa-to byly urodziny przyjecie niespodzianka-kolega w ogole nie wiedzial o nim-ale mial mine:) super... tez bym kiedys chciala byc tak zaskoczona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, można się dołączyć do was, pisze też na innym topicu, ale co większe wsparcie tym lepiej, ja mam 22 lata i ważę 79 kg, moim największym problemem jest mój brzuch,muszę coś z nim zrobić, od tygodnia jestem na diecie, tzn. odstawiłam biały chleb, słodycze, ziemniaki, nie łacze niektórych produktów ze sobą, zobaczymy jak będzie.... a Pebi dla Ciebie ogromne gratulacje, wspaniale schudłaś, życzę dalszych sukcesów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nataszka pewnie ze mozezs sie dolaczyc-Pebi zawsze zachecala dziewczyny na swoj topic bo jednak im nas wiecej tym weselej no i wieksze wsparcie. mamy wszytkie podobna wage a wiec walczmy razem.. jaki masz plan dietowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey ja dzisiaj tez pojadłam o losie Byłam na urodzinach chrześnicy i weź tu nie zjedz Nataszka pewnie, że mozesz przyłączyć, jesteśmy w tym samym wieku :) A wiecie co sobie pomyślałam? Jest nas trzy z podobną wagą, może założymy jakiś nowy topik, a wtedy prędzej ktoś dołączy :P Bo na takie topiki to już rzadko ktoś dołącza :( Ciekawe co się dzieje z noemi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat stosuje diete MŻ + do tego ćwiczenia w domu, od lutego siłownia + wizyta u dietetyka, a także nie jem białego chleba, słodyczy, nie słodzę, nie łaczę nie których produktów, itp. jem więcej owoców i warzyw, nawet samą marchewkę co kiedyś na nią patrzeć nie mogłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezalogowana
podjadanie chyba sie musi zdarzac co jakis czas-zwlaszcza na imprezach-no neiwiem ale wytrzymac i patrzec jak inni jedza to jakas glupota... nataszka wiec plan masz calkiem niezly:) pebi-mi na tym topiku jest calkiem ok:)w sumie nie chodzi o tytul ale o spotkanie kogos fajnego:)choc jesli ci zalezy to nei widze problemu:) noemi gdzie jestes????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry przy kawce :) Mi nie przeszkadza i podoba się tu, fajnie że jesteście i kto kolwiek pisze :) A i przynajmniej jak tak mało nas jest to nie ma nalotu pomarańczy :) U mnie oczywiście wiecej na wadze po imprezce więc od dziś znów walczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczka na nk nie mogę Ci odp bo pisze teraz z tel :) Nie ma za co kochana 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×