Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pebi

Czy jest tu ktoś kto waży ok. 100kg i zmaga się z kilogramami?

Polecane posty

ja jestem na dobre i na zle...czy chudne czy tyje:)choc wole to 2:) od dziszaj wcinam tylko bialka...dieta duncana-faza 1 uderzeniowa:) niewiem ile dam na niej rade-ale chcialabym tak przynajmneij z 5 dni moze 7... zobaczymy:) ale trzymajcie kciuki:)) dzis musze wysprzatac caly dom bo pogrom po weekendzie:) buziaki :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie zjadłam śniadanko serek homo z musli... I pije już drugą kawke, chyba się uzależniłam od niej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi zainspirowalas mnei tymi lyzwami i chyba sobie kupie swoje-w PL mam gdzies ale stare i brzydkie a widze ze ceny lyzew nie najgorsze wiec chyba sobie kupie prze ebay:)co najlepsze chyba namowilam mojego meza tez:) ja strasznie lubie lyzwy tylko nigdy ze mna nie chcial...zreszta sama nie jestem przekonana do wypozaczania lyzew(co swoje to swoje) wiec chyba kupie i bede smigac:) co do kawy-ja tez pije 3 dziennie-moj nalog prawie:))mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dla mnie łyżwy też rewelacja, za tydzień znów jadę a powiedz w jakich cenach są? Może zajrze na topik, ja pisze na dwóch zamkniętych :) Dzisiaj pierwszy raz założyłam komuś akryle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi czemu znowu mieszasz
nie żal ci dziewczyn!!! mieszasz tylko!!!!! przez ciebie padł topik Kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi czemu znowu mieszasz
mało już napsułaś zdrowia dziewczynom?! one chcą schudnąć!!!! daj spokój innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dopiero co wróciłam z pracy tzn. wróciłam o 14.30 ale był u nas kolega i nie miałam jak napisać... teraz jestem już po obiadku... zjadałam rosół, później zjem kotlety sojowe z wielką miską marchewki, strasznie ją polubiłam, i jem ją prawie codziennie... mniam... jestem straszna zla nie zjadłam w pracy śniadania bo, nie zawsze mam czas i warunki aby zjeść, dziś np miałam uszykowaną 1 kromkę z szynką gotowaną i jabłko i kuźwa ale nie miałam czasu aby zjeść i do domu wróciłam głodna ale na szczęście na jedzenie się nie rzuciłam jutro obiecuje coś zjeść bo tak to jem tylko o 5.15 zanim wyjdę do pracy... muszę też rozejrzeć się za jakąś elektroniczną wagą, bo ja mam taką zwykłą ale ona mierzy tak,że albo za dużo albo za mało pokazuje... a ja bym chciała wiedzieć dokładnie ile mam tu i tam... dziś też postanowiłam poskakać trochę na skakance i zrobić jakieś c na brzuch, bo brzuch to ja mam tragiczny.... a co to za dietka dunkana???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nataszka dieta dunkana to bardzo fajna dieta oparta na bialkach.wiele osob ja chwali i podobno sa po niej dosc dobre wyniki... co wazne nie chodzi sie na niej glodnym.poczatkowo troche nudna ale sie rozkreca...ja od dzis na niej pierwszy dzien jestem:)wiec na wyniki musze zaczekac-sama jestem ciekawa:) Pebi slonko lyzwy u nas ok 25€,patrzylam z ciekawosci na allegro to kolo stowy sa:) Ps.Ignoruj pomarancze:P Buzki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry co u was? ja 2 dzien na proteinkach...idzie narazie w miare oki:) zarazy mykam na zakupy bo musze zadbac o roznorodnosc produktow zeby sie nie rzucic na cos zakazanego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ja właśnie wracam z urzędzie pracy... Przepraszam ale nie mam dziś humoru, strasznie mnie ząb boli :( Wczoraj byłam u dentysty, znaczy już od dawna mnie bolał, w czwartek włożył mi jakieś lekarstwo i przeszło, a wczoraj znów włożył i zacementował, a jak wróciłam do domu nie mogłam wytrzymać z bólu :( o 22 wzięłam ketonal, zaczął działać o 23, ale po 3 obudził mnie ból i do 4 się męczyłan i wzięłam kolejny ketonal, który zaczął działać po 5, a niestety o 6 pobudka :( O 7 wzięłam kolejny bo znów zaczęło boleć, a o 10 jeszcze jeden i dopiero trochę działa :( Babeczka to niedroge te łyżwy :) Dziękuję za koment na nk :) Nataszka to niezły zapieprz masz w pracy, że nawet nie masz czasu zjeść :( Ja dziś tez bez śniadania, nie zdarzyłam, a poza tym przez ten ząb nie mam ochoty jeść :( Pomarańczo akysz daj mi święty spokój, ja nigdzie nie mące. A topik kawy się nie rozpadł bo piszemy na nim cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry przy kawce:) Oj Pebi wspolczuje ci serdecznie bolu zeba-wiem jakie to pieklo nie moc spac z bolu bo juz to kiedys przezylam.Dobrze zue poszlas szybko z nim do dentysty i mam nadzieje ze juz u ciebie dobrze i twoj zab juz nie daje znaku zycia:) u mnie z dietka calkiem calkiem,jak narazie to bardzo podoba mi sie ta dieta dunkana bo wcale nie czuje sie na niej glodna...meczy mnei tylko @ od wczoraj i na wypadek jakby mnie ciaglo do slodkiego zrobilam sobie budyn bez cukru:) aha na SALE nie wiedzialam wczoraj nic godnego uwagi :/ pelno swetrow (jasne w koncu wyprzedaz zimowa),butow ktorych mam az za duzo wiec nowych nie potrzebuje...jednym slowem nic ciekawego...no moze jeden czarny plaszczyk ale wydawal mi sie dosc duzy (XL) a przeciez chce schudnac:) wiec wrocilam do domu jedynie ze skarpetkami:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magma89
moge sie dołaczyc? jezu jestem pod wrazeniem Pebi87 jak jej sie udalo tyle schudnac gratulluje ja waze ponad 100:( zaraz moge sie zwazyc i dokaldnie powiedziec u mnie klopot jest taki ze zaczelam tyc jak wyprowazialam sie z domku bo kupowalam to co ja chce a nie mama ugotowala(dietetycznie) poczatki tycia zaczely sie jak mialam 12lat stalam sie alergikiem i leki zastrzyki zatrzymywaly mi wode w organizmie wiec bylam wiecznie spuchnieta( poszlam na studia 1,5roku temu wazylam 78kg i nagle przytylam tak jak pisalam przez swoje nowe udogodnienia smakowe ale tez jak sie okazalo w pt tydz temu mam silna niedoczynosc tarczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem swiezo po przeprowadzce i niewiem gzie moj facet schowal wage.jutro rano sie zwaze ale mysle ze waze tak okolo 110kg:(masakra jestem ze swoim facetem 3,5 roku ogolnie tak najblizsza rodzina zna mnie jego ale 10lipca jest wesele jego brata i chcialabym nie czuc sie skrepowana ze jestem za gruba:(i ze wygladam strasznie:( za tydz chce kupic sobie rowerek stacjonarny wiec bede jezdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej magma pewnie mozezs sie przylaczyc... ja tez mam problem z niedoczynnoscia tarczycy do tego typu hashimoto:/ odkrylam to po moim slubie na ktorym wazylam juz 77kg.od kiedy zaczelam brac tabletki waga miala mi sie ustabilizowac i lekarka zapewniala ze nie przytyje a raczej schudne...niestety-przytylam...waga pokazywala nawet 81,5kg.wtedy sie obudzilam ze nie moge czekac na cud ale po prostu MZ... obecnie mija mi 3 dzien na diecie dunkana...nie chce zachwalac zeby nie zapeszyc ale ta dieta bardzo mi sie podoba i wiele osob chwali ja..moze bylabys rowniez zainteresowana? jesli tak odsylam cie do wielu tematow tu na forum miedzy innymi pt: -Dieta Dunkana-PROTAL -Francuska dieta odchudzajaca -Nie moge schudnac-rewelacyjna dieta odchudzajaca dr Pierra Dunkana W skrocie ci powiem ze dieta jest oparta na bialkach,nie gloduje sie na niej raczej a i spadek wagi mozna zaobserwowac...ale wybor nalezy do ciebie:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie jadlam wszytsko wiesz nie patrzac na to co jem:( ja ogolnie chce jesc wszytko ale w mniejszyc porcjach itd np niewoem dieta 1000kcal mam sesje teraz i czekolade moge wciagac tonami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze magma nie chce cie martwic ale czekolada nie odchudza...i tak naprawde aby pozbyc sie wagi nie pomoze zadna chwilowa dieta cud :( chcialo by sie ale naprawde sie nie da:( zwlaszcza my-chore na niedoczynnosc tarczycy mamy prawdziwe jaja u utrzymaniem prawidlowej wagi... mam bardzo dobra lekarke i nawet ona twierdzi ze pewne nawyki zywieniowe trzeba zmienic raz na zawsze do konca zycia,no chyba ze chce sie bezustannie tyc coraz bardziej:( to smutne wiem... sama kocham slodycze zwlaszcza ale niestety musze sie uczyc od nich odzwyczaic...i ucze sie tego kazdego dnia... najgorszy jest zawsze poczatek ale pozniej to juz jakos leci... zbadaj sobie ponadto krzywa insulinowa i cukier obok TSH.. czytalas o tym dunkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey kobietki :) Ja dziś spuchłam oj, ale wolę to niż miało by boleć :) Hey magma witaj :) Dziękuję:) Doskonale Cię rozumiem, stres przed sesję... Mam nadzieję, że ten topik Ci pomoże i nabierzesz sił na odchudzanie :) Babeczka sukienka śliczna, już teraz byś w niej pięknie wyglądała 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magma moje TSH caly czas sie waha nie moge dobrac prawidlowej dawki tyroksyny... wlasciwie to ja swoich wynikow nie widze-jak badam krew to wyniki dostaje lekarka i ona mi dobiera lek bo z niedoczynnosci przeszlam w nadczynnosc a nastepnie znow w niedoczynnosc.raz bralam l-tyroksyne 75,raz 50 ale ciagle cos nie gra w moich wynikach...ide w 2 tygodniu lutego to sie spytam jakie TSH w koncu mam ale na poczatku mialam ok.6. Pebi wspolczuje...przyloz sobie kwasna wode,naprawde pomaga na opuchlizme i niknie w oczach:) sukienka ma troche za duzy dekolt na moje pierwsi:))i wolalabym jednak schudnac ale powaznie sie zastanowie nad jej kupnem bo bardzo wpadla mi w oko:) dzieki znow za super zdjecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi a jak tam twoja aktualna waga?bo cos nie piszesz...nadal 76kg? ciekawe ile ja spadne na bialkach,ale chyba nieduzo...narazie to ja sie czuje na 85kg ale...a nie na 80kg czy mneij:( nienawidze miec @ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie bede poporstu mniej jadla a jak kupie sobie rowerek pomysle o jakiejs diecie:)powaznie narazie chce spokojnie sie przestawic babeczko tsh moje to 7,2 wiec rewelacji ja niemam:( lekarka mi powiedziala ze to bartdzo powazne ja narazie przyjmuje te same leki co ty mam 25 potem mam miec50 i tak wzwyż. i 18lutego wizyta u endokrynologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×