Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pebi

Czy jest tu ktoś kto waży ok. 100kg i zmaga się z kilogramami?

Polecane posty

Gość aniaaminkaa
Pebi- ja zagladam gratuluje swietny wynik wpadaj tez do nas czasem u nas tez dziewczyny mniej teraz pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Slonce-79kg fiu fiu-lecisz z kiloskami w dol jak burza i tak trzymja dalej:)) ja juz po egzaminie-poszlo chyba nie najgorzej.pisemny byl dosc podchwytliwy wiec jest kilka odpowiedzi ktorch nie jestem pewna bo po prostu obie odp pasowaly:/ ale coz...kazdy ma prawo do eentualnych bledow...ustny egzamin tez byl OK-trafilam na fajne pytania:)) dziszaj ide do kina na 2012-generalnie nei wierze w koniec swiata w tym roku ale podobno sa dobre efekty wiec idziemy:)) od jutra robie kolejny 3-tygodniowy kurs popoludniowy.znow poznam nowych ludzi...i zanim ich poznam to trzeba sie bedzie znow zegnac-szkoda mi tego.ale mam 2 dobre znajomosci z tego kursu ktore mam nadzieje utrzymac:)od jutra znow chce przejsc na diete-ale zobaczymy jak sie okaze w praniu:))buziaki i milej niedzieli:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu dziękuję, a na jakim temacie? U gugajny? Bo ja tak rzadko tu wchodzę, że już nie pamiętam dobrze kto gdzie pisał:P Babeczka dziękuję👄 To super że test Ci poszedł dobrze i oby wyniki były pozytywne:) Mnie właśnie ciekawi ten film, może wyciągnę swojego na niego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezalogowana
film 2012-no coz...film dlugi i dosc wolno sie rozkreca,jak juz zaczyna sie cos dziac to faktycznie akcja jest i film trzyma w napieciu.Efekty sa naprawde super.Film katastrofalny ale momentami to byl wrecz smieszny-kilka smieszynch dialogow,reakcja ludzi na sali na niektore sceny-nie chce zdradzac szczegolow bo mysle ze warto zobaczyc ten film w kinie takze polecam:)) co do egz to na wyniki musze dlugo czekac ale mam nadzieje ze beda OK:) Pebi zapomnialam pogratulowac ci pracy:) wiec gratuluje! dzielnie sobie radzisz kochana:*buziole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi555
Hej Dziewczyny🖐️ Miałam problem z kompem, więc troszkę tu mnie nie było. Nadrobiłam wszystko, wiec wiem co sie działo. Przede wszystkim serdecznie witam nowe koleżanki z którymi jeszcze sie nie przywitałam :) Kochane świetnie trafiłyście bo na topicu Pebi panuje niesamowita atmosfera, a sama Pebi działa na Nas bardzo pozytywnie to największa motywacja dla mnie bo jej sukcesy dają kopniaka do działania :D Pebi Gratuluję Ci Kochana kolejnego sukcesu w odchudzaniu👄 Tak trzymaj, a szczerze ten rozmiar 40...jestem w szoku! Normalnie niedługo mnie dogonisz;) Gdzieś mi umknął fakt miedzy postami, że poszłaś do pracy, więc szczerze gratuluję i życzę sukcesów także w tej dziedzinie :) Babeczka Cieszę sie i szczerze gratuluję pozytywnego zdania egzaminów :) Idzisz jak burza bo jak sama piszesz znowu zaczynasz nastepny kurs. Trzymam za Ciebie kciuki, powodzonka :D Buziaczki, miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi555
Szkoda, ze nikogo dziś tu nie ma...:( Chciałam z Wami popisać jak sobie radzicie i czy w ogóle stosujecie jakąs dietkę obecnie. Jeśli chodzi o Pebi to znam jej zdrowe podejście do odchudzania i sposób w jaki teraz sie odchudza. Pozdrawiam i życzę miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się po tygodniu - mam mniej o 2,4 kg, czyli równe 80 :) i baaaardzo nie mogę się doczekać 7 z przodu (więc Pebi - zazdroszczę :D) chyba się już po tym tygodniu przyzwyczaiłam do swojego nowego/starego jadłospisu i godzin posiłków bo nie jest źle :) miałam kryzys w piątek, potem zjawiła się z wizytą babcia i ugotowała kilka pyszności, ale wytrwałam i jest dobrze :) a teraz uciekam się edukować ;) buziaki i miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezalogowana
a ja myslalm ze tylko ja ostatnio zaniedbalam kafe...a tu cisza...czy ktos tu zyje? co u was? u mnie w sumie dobrze,choc nawal spraw na glowie,stad moje usprawiedliwienie:)) buziaki dla was i pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi555
Hej Babeczka...🖐️ Ja też myślałam, że dużo mnie ominęło przez ten czas kiedy tu nie zaglądałam, a tu cisza...Pewnie wszyscy są zabiegani tak jak my ;) U mnie praca, club- czyli praca i dom, choć w nim wydaje mi sie, ze coraz mniej czasu spędzam :( Najgorsze jest to, że ostatnio mało śpię, a z natury jestem śpioch :P Co tam u Ciebie, jak nowy kurs i w ogóle :) Pebi Co porabiasz? Zajrzyj tu czasem, bo teskno nam bez Ciebie...:) Pozdrawiam Wszystkich, miłego weekendu życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi555
No i po weekendzie...a tu wciąż cisza :( Gdzie sie wszyscy podziewacie? Pebi, opuściłaś już topic? Odezwij sie... Pozdrawiam wszystkich o ile ktoś jeszcze tu zaglądnie :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ,ja wlasnie dobiegam setki,,,orety i jest mi z tym zle,kiedys tu was odwiedzilam pare razy ale nie bylam zauwazona,,czytam was tutaj i widze ze nie tylo ja mam problemz tusza,ale coz lubie slodycze,,, bylam w tv rozmowy w toku o hipnozie i na chwilke pomogla mi ta hipnoza ze nie zarlam slodyczy ale znow je podjadam wiec ,coz ,,do boju trzeba isc,,,pozdrawiam szystkie kobiety na diecie i nie tylko .Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi555
Basia38 Witaj 🖐️ Miło mi, że wpadłaś na ten topic :) Zdaję sobie sprawę, że tak duża waga jest dla Ciebie problemem. Mam nadzieję, ze znajdziesz odpowiedni dla siebie sposób na zrzucenie zbędnych kilogramow. Świetnym przykładem jest założycielka tego tematu- Pebi, która na własnym przykładzie pokazuje, że da sie i że można schudnąć... Wierzę, ze i Tobie sie uda, tego Ci z całego serca życzę i trzymam kciuki. Ostatnio spotkałam znajomych, którzy są jeszcze w fazie odchudzania i z trudem ich pozanłam...Powiedzieli mi na jakiej są diecie, poczytałam troche w necie o niej i zamierzam kupić książkę. Jest to dieta Dr Pierre Ducana, inaczej proteinowa, białkowa. Samo odchudzanie nie trwa długo, ale dzieki następnym fazom dieta pozwala na uniknięcie efektu jojo. Przecież tak na prawdę o to w odchudzaniu chodzi. Bo jeśli już uda nam sie nieco kg p[ozbyć to niestety w dosc szybkim czasie one do nas wracają :( Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... milo ze jednak jeszcze zagladacie na temat...ciekawe co sie dzieje z Pebi?wie ktos? Noemi kochana w tym tyg koncze kolejny kurs (z wiedzy o Niemczech).egz z tego na szczescie nie jest ciezki wiec licze ze to nie bedzie zaden problem.pisze juz w czw.dziaja natomista ide na test kwalifikacyjny do kolejnej szkoly(mam nadzieje od stycznia).ciesze sie bardzo ze spelnilam wszytkie wymagania i dostane ten kurs bezplatnie...ufff...kilka tysiecy € zostanie ''w kieszeni''. pozatym z dietka leze i kwicze-no nie moge sie zebrac w sobie absolutnie:((jeszcze ten zas zimowy to juz w ogole nie sprzyja temu:(kupilam sobie za to 2 fajne sukienki-takie na co dzien... od mikolaja tez mamy w domu choinke...co prawda troche za wczesnie ale poniewaz nie bedziemy spedzac swiat w naszym domu to udekorowalismy sobie juz terza:) na swieta jade do PL.alez sie ciesze-nie bylam od wielkanocy.powoli zaczynma sie rozgladac za podarkami dla najblizszych... aha z sukcesow jezykowym musze sie pochwalisc ze wlasnie dobijam konca przeczytania prawie 500-stronnicowej ksiazki po niemiecku i ja rozumiem:))jestem szczesliwa z tego powodu bardzo!!!! w tyg wybieram sie rowniez na moje badania krwi,ktore mialam juz robic 2 tyg temu ale mia lam za duzo na glowie... alez sie rozpisalam...aha i jeszcze jedno... Dieta Dunkana jest podobno rewelacyjna.sama sie do niej przymierzalam choc mialam za malo motywacji.nawet kiedys poprosilam jedna dziewczyne z topicu o tejze diecie aby mi wyslala skan ksiazki. mam ja na mojej skrzynce. jesli ktos chce to nie ma problemu-podajcie maila i posle dalej. moze sprobujemy wtedy wspolnie? buziaki i pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Basi nie pamietam cie szczerze mowiac ale witaj na topicu-grunt to pisac w miare czesto o sobie..i swoich poczynaniach w diecie... w ten sposob napewno ciebie nie przeoczymy:) walka z kg nie jest latwa i wszytkie dobrze o tym wiemy,ale nic nie jest niemozliwe...grunt to naprawde silna wola...a o to niestety najciezej:(wiem to sama po sobie! pozdrawiam serdecznie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczko, a moze masz ochote sprobowac razem ze mna WeightWatchers? Mam program komputerowy z niemieckimi listami produktow. Co Ty na to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sterngucker:)milo ze spytalas...widze czesto prosukty WW w sklepach ale ceny to oni maja niezle..szrzerze mowiac to nie bardzo mi sie widzi je kupowac:( czy mowisz moze o czyms innym? mieszkasz w DE? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Tak, mieszkam w Niemczech. Tych ich produktow w ogole nie trzeba kupowac!! Chodzi o to, ze za pomoca prostego wzoru (kcal : 60) + (tłuszcz: 9) oblicza sie ilosc punktow. Dziennie mozna zjesc jakas okreslona ilosc. Cos jak liczenie kalorii, tylko latwiej, bo staczy do ok. 20 liczyc a nie do 1500 np. :), no i dodatkowo uwaza sie na tluszcz. To tak z grubsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kobietki, sterngucker jesli nie musze kupowac WW to OK.tylko jak mozemy zaczac?masz jakis plan na dzien czy jak to wyglada?czy ten program mozna sciagnac z neta?probowalas juz tej dietki?ile masz do zrzucenia?i skad jestes jesli moge spytac? hehe tyle pytan...:) ja jestem z München i mma do zrzucenia conajmneij 15kg:(( a najgorszy jest brak motywacji...a buuu... pozdrawiam cie serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi555
Babeczka🖐️ Cieszę się, że Jesteś :D Nie mam pojęcia czemu Pebi sie nie odzywa, ale pewnie wkrótce nadrobi wszystko ;) Szczerze Ci gratuluję sukcesów jezykowych, jak dla mnie to jezyk niemiecki jest mega trudny....:/ Tak masz rację, okres Świąt jest cudowny i zawsze ma się ochotę bycia z bliskimi... Co do diety Ducana, ja już zamówiłam sobie książke + ksiażkę z przepisami na allegro. Mimo tego poczytałam trochę od znajomych. W tym tygodniu jak ja to nazywam przymierzam sie do tej diety...i powiem, że dziala. Niestety nie będe jej teraz stosowała w całości tzn wszystkich jej faz poniewaz okres Świąt, jak dla mnie to nie czas na takie wyrzeczenia :) Do Świąt myśle pare kg zrzucić, a po Świetach zabrać sie na poważnie na cały plan tej diety bo tylko po przejściu wszystkich faz jest szansa na to, że efekt jojo mnie ominie :P Pozdrawiam Ciebie wszystkie nowe osóbki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane Przepraszam że mnie nie było ale miałam problem z netem:( Cieszę się że jeszcze o mnie pamiętacie i tu zaglądacie👄 Tęskno mi było bez was Jutro napisze więcej bo już mykam spać Rano muszę wstać Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam moje kochane❤️ Babeczka cieszę się że Ci się udaje z tymi kursami i życzę powodzenia aby tak dalej było i oczywiście trzymam kciuki za pozytywny wynik testu👄 Noemi cieszę się że tak miło o mnie piszesz👄 Ja tez mam ta elektroniczną książkę dukana, zbieram się do tej diety i nie mogę:P Basia ja Cie kojarze i na pewno Ci odp Oglądałam ten program o hipnozie ale Ciebie nie kojarze, bo to było dosyć dawno. Co u mnie napisze później. Miłej niedzieli kochane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pebi. :) widzę że ładnie ci idzie. :D Ciekawa jestem jak wygląda twoja waga na dzień dzisiejszy. Wiem że za 2 dni ważenie (jak co 15-tego) ale pochwal się wynikiem już dziś. :D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dalaj:) dzięki:) Nie ma żadnych rewelacji z waga, ale cieszę się że mniej niż więcej;) Ostatnio było 78kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi87 gratuluje Ci tak dużego spadku wagi . Jesteś wielka . ; > I pisz częściej. Bo uzależniłam się od czytania twojego tematu. ; >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pink dziękuję:) Ale z Ciebie to chudzinka:P Ja to chyba mogę pomarzyć o Twojej wadze i figurze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi87 Marzenia się spełniają! Napewno uda Ci się osiągnąc swój cel : > Ja w Ciebie wierze ! : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że nikt już tu nie zagląda:( Ja melduje się z nową wagą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×