Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość straszniesamotnaaaaaaa

mam 33 lata jestem stara panna i najbardziej zal mi tego

Polecane posty

Gość ale co zrobic gdy np
poznaje jakas kolezanke i po kilku miesiacach poznaje facet i o mnie zapomina, potem poznaje kolejna i tak samo i sytuaja sie powtarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina777
autorko...nie jestes sama...mam kilka przyjaciolek, ktore nie maja facetow w wieku 33 lat, ja sama mam tyle latek, meza dopiero od 3 lat, ale o dziecko jeszcze sie nie zaczelismy starac..moze za rok. Nie martw sie...wiele kobiet rodzi pierwsze dzieci w okolicach 4ostki i sa to zdrowe dzieciaczki.Moja znajoma z pracy pierwsze dziecko urodzila w wieku 39 lat.Niestety u nas w Polsce panna po 25 roku zycia to juz STARA panna, nie mowiec o kobietach po 30stce...i tak jak ktos wczesniej powiedzial rodzina takich singielek zamiast je wspierac to niestety jeszcze doluje:((a przeciez nie da sie nic na sile:( nie wyjdzie sie na ulice z tabliczka "szukam meza, bo moj zegar tyka", a nie kazda tez potrafi wyjsc za maz z rozsadku za pierwszego lepszego ( najczesciej podstawionego przez "zmartwiona rodzinke"). I nie kazdy zdaje sobie sprawe, ze wcale nie jest tak latwo poznac te druga polowke:( i nie zalezy to od urody, inteligencji, ale od szczescia ( z mojej klasy szkoly podstawowej najwczesniej wyszly za maz te szare myszki nie grzeszace uroda, wiekszosc po szkole zawodowej, a te inteligentne, "popularne" i ladne zostaly same lub wyszly za maz bardzo pozno)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shy-women
no cóż kobiety, dołączam do waszego grona, bo mimo że mam 36 lat to jestem tak niektóre z was samotna i żadnego faceta na horyzoncie, a myślę, że zrobiłam już wszystko żeby poznać kogoś ciekawego i co, faceci oglądają się za wszystkimi tylko nie za mną ( a nie jestem jakąś szkaradą). Ehh taki to chyba mój los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2448
ja mam 25 lat. chcialabym miec juz meza i dziecko, tak bardzo tego pragne ale wydaje mi sie to takie nierealne ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadźka 123
straszniesamotnaaaaaaa- uśmiechnij sie główka do góry , wcale nie jestes starą panną. moja kuzynka w tym właśnie wieku spotkała Tego właściwego faceta.w wieku ok 34 lat urodziła pierwsze dziecko. teraz ma 41 lat i dwójkę uroczych dzieci, które normalnie się rozwijają. dziewczyna ma do tego swój biznes i jest super. i tez jej głupia mamusia -moja ciocia wypłakiwała oczy,że jej córcia samotna i co to będzie. nie ma reguł-jedna znajdzie miłość po 35 roku życia i założy rodzinę , a druga wyjdzie za mąż w wieku lat 20 i może urodzić chore dziecko. to loteria. ja wyszłam za mąż w wieku 23 lat, ale zdecydowaliśmy się na dziecko po kilku latach. urodziłam jak miałam 29 , a mój mąż 28 -jest parę miesięcy ode mnie młodszy). nie daj sobie wmówić ,że jesteś starą panną. bo po pierwsze to wiek jeszcze nie ten, po drugie określenie stara panna dotyczy pewnej postawy życiowej i zachowań .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 37 lat
i też jestem sama, bez nikogo aktualnie na horyzoncie i mimo to jakos sie nie doluję. Nie ma co sie zamartwiać, 33 lata to jeszcze nie jest wiek ;) Zanim do mojego dobijesz to mozesz już mieć męża, dizecko i drugie w drodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa kotki dwaaa
straszniesamotnaaaaaaa Renia to ty?? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszniesamotnaaaaaaa
o widze ze ktos odgrzebal moj topik. niestety w moim zyciu nic sie nie zmienilo i brak widokow na przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terio
Hej dziewczyny! Wiek nie ma nic do rzeczy , to czy ktos jest Stara pana czy nie ,decyduje dusza. Ja jestem mama- samotna - z wyboru . Urodzilam dziecko w wieku 32 lat . Sama zdecydowalam sie na samotne macierzynstwo , facet okazal sie beznadziejnym typem :)) Wyksztalcilam sie ( 2 fakultety) wiec mozna mnie podpiac pod dane statystyczne.Jestem ladna ( bynajmniej wg innych) Jestem szczesliwa - chyba bardziej niz wczesniej. Nie szukajcie na sile samo przyjdzie :) a jesli nie przyjdzie...jesli macie warunki - bycie mama jest najpiekniejsza przygoda w zyciu. Ja uwazam, ze jeszcze spotkam kogos komu bede chciala powiedziec Tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgtrf
bynajmniej wg innych dwa fakultety i stosowanie slowa, ktorego zastosowania sie kompletnie nie zna?:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADAM28
terio piszesz że jesteś samotną matką z wyboru, ale sama zaprzeczasz temu co piszesz, nie wybrałaś sobie takiego życia tylko taki los cię spotkał, że facet okazał się nie odpowiednim człowiekiem i zostałaś przez to sama. Piszesz że masz 2 fakultety, ale co to są te dwa fakultety?? rozumiem jak byś miała prof. dr hab, a Ty się chwalisz fakultetami? hahahahaha tym można było się chwalić 20 lat temu ale nie dzisiaj, piszesz że jesteś ładna bo tak uważają inni, a co mają powiedzieć że jesteś starą babą? z oznakami starzenia? nie powiedzą bo nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaszmana28
Hmmm dziewczyny a do jakiej kategorii mnie mozna zaliczyć? Mam 28 lat a mój związek rozpadł się nim dowiedziałam się o ciąży. Teraz stara panna a lada dzień samotna mama? Pokręcone to wszystko strasznie. Z jednej strony bede mieć dziecko co na pewno mnie bardzo uszczęśliwi, z drugiej szanse na ułożenie sobie życia z fajnym facetem drastycznie maleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADAM28
a czegoś ty sie spodziewała? trzeba było myśleć głową, a nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam 28 ty tylko krytykujesz dziewczyny i je tym samym dolujesz :o to ze zwiazek sie rozpdl i dziewczyna jest w ciazy nie oznacza ze myslalm macica jak to chciales okreslic, bo kazdy w zwiazku uprawi sex i nie nazywa sie go rozwiazlym i nie myslacym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaszmana28
adam28 jesli to co napisałes było do mnie to nie mam z tym problemu, że urodze dziecko, nie mam 16 lat zeby mnie to miało załamac skad w Tobie tyle jadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADAM28
muszę cię rozczarować, ale mam wspaniałą kobietę, którą kocham ponad życie, jest jedyna i nie powtarzalna, na samą myśl o niej serce mi wali jak szalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaszmana28
mnie sie wydaje ze określenie sie stosuje do kobiet koło 30, choć brzmi to fatalnie :/ już lepiej singielka (z wyboru albo i nie), określenie samotna mama tez brzmi wg mnie kiepsko, kojarzy mi sie z umęczoną kobietą stojącą w kolejce do opieki społecznej, więc może singielka z dzieckiem albo samodzielna mama?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zolza haha to przyslij mi fotke to okresle twoj duzy nochal:D jak dla mnie to dziewczyny po 30tce mozna juz uznac za dojrzale nooo jak to mowia prawie stare panny chociaz w moim mniemaniu dziewczyna 40letnia to stara panna, a nie laski dzwadziescia cos lat i juz stare panny tozzz to one nie mialy czasu sie ta mlodoscia nacieszyc jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaszmana28
wiesz u faceta duży kinol jest podobno odzwierciedleniem wysokiego libido, może akurt wydasz na świat syna? Nie wiem jak to sie ma do kobiet ale w dobie chirurgii plastycznej zawsze coś z kinolem można zdziałać:P ostatecznie mozna go nawet polubić i się z nim zaprzyjażnić;) ja tam mam 28 wygladam na 22, a czuje sie na 18 hehehe nie czuje sie stara panna ale zaraz mi mohery przylepią łatę panna z dzieckiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówi sie trudno żyje się dalej
słaba byłaby z ciebie matka więc dobrze że nie masz dziecka nie bądź egoistką, myśl o innych, mąż i dzieci tylko by sie ciebie wstydzili więc lepiej że jestes sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta Mątwa
Witajcie, Mam 33 lata, jestem sama i najbardziej mi żal tego,że na mojej drodze spotykam super interesujących mężczyzn jednak nade mną ciąży jakieś fatum które powoduje, iż nasze drogi bezpowrotnie się rozchodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keino
ja mam 22 jestem sama juz tyle czasu, skoro do tej pory mi nie doskwiera "samotność", to dlaczego miałaby mi zacząć doskwierać?:) jestem wolna, nie muszę się od nikogo uzależniać, i jest mi z tym dobrze, po co mam sobie dodatkowo komplikować życie dzieckiem i jakimś bydlakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xksa
Hej Wszystjkim a ja ma lat 34 na karku, też jestem sama i brakuje mi zroego związku wypełnionego miłościa ale podobnie jak wcześniejsze dziewczyny uważam ze nie można sie ograniczać tzw.staropanienstwem,. Zycie każdego człowieka to inna ksiązka i przygoda - trzeba być tego świdomym i śmiało spoglądać w przyszość. Zycie tak szybko mija - delektujmy się nim bezxwzględu na to ile mamy lat i czego nam akurat brakuje - bo zawsze czegoś nam będzie brakować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgdfds
a tyle frajerów chodzi po ulicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny mam 35 lat po rozwodzie, poznałam cudownego faceta na jednym z portali randkowym, we wrzesniu bierzemy ślub, staramy się od paru miesięcy o dziecko mam nadzieje, że wkrótce będzie upragniona dzidzia). Jesteśmy szczęśliwi. Uwierzcie mi można....spotkałam się chyba z 80-cioma facetami z neta ale byłam uparta, do tego trzeba mieć mocny charakter i być konsekwentnym, nie poddawać się a i wazna uwaga jak nie spodoba się po trzech randkach to nic z tego nie bedzie, zostawic skasowac telefon i dalej). Dziewczyny wejzcie się w garść nie traccie nadziei:)))Trzymam za Was kciuki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze dziewczyny mam 22 lata jestem bardzo samotna, przychodze z pracy i siedze sama w domu w jednym pokoju jem w drugim cwicze na rowerku jak chomik a w trzecim spię :( masakra, a całe zycie przede mną takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×