Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dibo

Dla kobiet

Polecane posty

Przegladam te forum od jakiegos czasu i widze ze wiekszosc osób które tutaj urzeduja,albo z nudów robia sobie jaja,wyzywaja i pisza głupoty,albo maja jakis problem i szukaja pomocy(która nie zawsze dostana.Albo chca kogos poznac.No i ja zaliczam sie do tych ostatnich Chciałbym(choc niestety bardzo w to watpie)poznac na tym forum fajna,atrakcyjna,normalna dziewczyne z która szuka swojej drugiej połóweczki Jestem atrakcyjnym 28 letnim facetem z Gorzowa Wlkp.Nie lubie sie opisywac i nie chce wyjsc na narcyza,ale wiem ze podobam sie kobieta i nie raz słyszałem ze jestem przystojnym facetem.Ciezko trafic na odpowiednia osobe i dlatego próbuje w róznych miejscach,teraz wypadło na kafeterie.Jak kazdy mam tez swoje wymagania.Wiadomo ze charakter drugiej osoby jest najwazniejszy,ale to czy sie z kims dopasujesz czy nie wymaga czasu.A na poczatku najwazniejszy jest wyglad.Jestem atrakcyjnym facetem,no i równiez szukam atrakcyjnej dziewczyny najlepiej szczupłej, ładnej w wieku od 20 do 28 lat,no i z mojej okolicy.Czy znajde tutaj taka Pania której tez brakuje,miłosci,czułosci i po prostu tej drugiej połówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaxx24
:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×