Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Gość wielkie powroty
tak a teraz jeszcze może dziewczyny mają ci współczuć ,.........jejQ biedna Kamilka .........takie oszczerstwa i takie kłamstwa na ciebie wypisują !!!! Dziewczyno ty się zacznij leczyć psychicznie !!!!!!!!!Jesteś CHORA na GŁOWĘ!!!%2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie powroty
tak a teraz jeszcze może dziewczyny mają ci współczuć ,.........jejQ biedna Kamilka .........takie oszczerstwa i takie kłamstwa na ciebie wypisują !!!! Dziewczyno ty się zacznij leczyć psychicznie !!!!!!!!!Jesteś CHORA na GŁOWĘ!!!!!!!!!!!!!!! Masz babo talent ale tylko i wyłącznie do rozwalania fajnych topików !!!! Dzięki twojej osobie z form odeszła albo już nie pisze nie jedna dziewczyna!!! Mieszasz ,kłamiesz , intrygujesz.......ale napisz mi po co???? Jeśli chcesz żeby Cię wszyscy nienawidzili ???!!Nie musisz już tak jest!!!! Śmiać mi się chce ciebie Kamilko bo mamuśki z niemiec już się cieszą ,że na tym topiku dziewczyny ciebie nienawidzą !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no comment po prostu
"Śmiać mi się chce ciebie Kamilko bo mamuśki z niemiec już się cieszą ,że na tym topiku dziewczyny ciebie nienawidzą !!!!!!" Jesli tak jest faktycznie, to wiemy, jaki poziom umyslowy prezentuja te pierdolniete mamuski, i jak malo powodu do radosci maja w swoim zasranym zyciu. Przepraszam ze tak dobitnie, ale musialam tak napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A MI SIĘ WYDAJE
i znów Kamilka pisze jako no comment :D:D:D:D I do czego doprowadziła Kamilka na tym temacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie znów problemy:(: ( Byłam w szpitalu, krwawienia wróciły:( mam krwiaka który chyba się powiększył Nie wiem dokładnie bo w tym dziwnym kraju nawet nie zmierzyli:( We wtorek jestem umówiona do polskiego gina Mam nadzieję,że mi pomoże Dziś było strasznie lekarz włożył mi wziernik, naruszył krwiaka i krew poleciała:( Stwierdził, że ryzyko poronienia jest bardzo duże:( Dzidzia jednak rozwija się wręcz książkowo Dziś miała już 5,51cm!! Szok tak szybko rośnie! Oby tylko łożysko mimo wszystko dobrze się rozwinęło Zupełnie nie mam apetytu przez ten stres, jem na chama:( Kochane z całego serca życzę Wam bezproblemowego donoszenia ciąży bo ten stres i strach jest straszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A MI SIĘ WYDAJE
i znów Kamilka pisze jako no comment :D:D:D:D I do czego doprowadziła Kamilka na tym temacie??? Zamiast babki opowiadać o ciążowych dolegliwościach i obawach ....... analizują jaśnie panią Kamilkę :D:D:D:D ŚMIECH NA SALI :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no comment po prostu
a to ci sie bardzo zle zdaje- ja nie Kamila- powalilas swoim inteligentnym domyslem najswietsze krowiszcze z mamusiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A MI SIĘ WYDAJE
Kamilia a co to za słowo najswietrze ????:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A MI SIĘ WYDAJE
najswietsze proponuję zakup słownika:D boże co to za słowa???:D:D ŻAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no comment po prostu
NajswietSze- nie mam polskiej czcionki, ale momencik: najświętsze krowiszcze, o tak :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no comment po prostu
Zadowolona, czy jeszcze jakies pytania co do cycoliny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no comment po prostu
I tak trzymaj, Kamila, a wulcoka olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no comment po prostu
Kamila nie ma profilu na nk, a wiec nie moze wcale wchodzic na portal, a wiec nie zna tez linków! Jak wiec moglaby je podawac dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalka, skup się na tym, że dzidzia zdrowo rośnie i że medycyna radzi sobie w trudnych sytuacjach. Jescze tylko kilka tygodni i będzie już zupełnie bezpieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...... uderz w sto a nozyce sie odezwa ..... Kamila trzymaj sie faktow ! To co ty rozumiesz przez to co ktos napisala to Twoja sprawa i nie jest to podstawa do oczerniania innych !!!! DZiwi mnie Twoje zachowanie, z jednej strony tak bardzo czekalas na ta ciaze a z drugiej nie robisz nic oprocz latania do ginekologa i brania zastrzykow aby ja zachowac ! Kobiety z zagrozona ciaza tak sie nie zachowuja ! Mowie to z wlasnego doswiadczenia i doswiadczenia zawodowego mojego meza ! Znam przypadki, kiedy kobiety cala ciaze lezaly plackiem w domu, kiedy mialy zakladane szwy na szyjke macicy, kiedy braly ogromne ilosci lekarstw i znosily to wszystko w ciszy i z pokora w imie czegos wazniejszego - dla nich najwazniejszej "rzezyczy" na swiecie. A Ty wydajesz sie zupelnie nie przejmowac co bedzie, och najwyzej znowu bedziesz wyplakiwala sie na forum, ze tym razem sie nie udalo ..... Rozmawialam wczoraj o Tobie z moim mezem - tez sie dziwil Twojemu zachowaniu. To nie jest normalne a do tego ciagle te intrygi i stres jaki to ze soba niesie. Przeciez to widac po Twich wpisach, ze sa bardzo emocjonalne, ze nie potrafisz o nich przestac myslec - widac to po tym, ze co i rusz dodajesz dodatkowe wytlumaczenia lub wpisy do jakiejs tam jednej wypowiedzi. Dziwie Ci sie !!! Zadna inna dziewczyna na tym topiku nie zachowuje sie w ten sposob, zadna inna nie reaguje w ten sposob co Ty ! A tamto forum przeczytalam jeszcze z wpisami tej Limes, zaluje tylko, ze nie bylo juz Twoich, chociaz po odpowiedziach dziewczyn moge sie domyslac jakiego tonu i slownictwa musialas czasem uzywac .... To o czym ja tu pisze i na ile chce upublicznic moje zycie to moja prywatna sprawa - nie ma tu zadnych zasad o czym moge pisac a o czym nie ! I nie dolewaj oliwy do ognia bezsensownymi pomowieniami i podejrzeniami kto jest kto i czy to co pisze to prawda czy nie. Daj sobie spokoj z tym nakrecaniem, to nie jest CI teraz potrzebne. Wylacz komputer na kilka dni, zrob kilka glebszych wdechow i zastanow sie czy ten jak Ty to mowisz wirtualny swiat jest warty Twoich nerwow i zdrowia Twojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalka będzie dobrze, może jak ta krew poleciała to się krwiak zmniejszył, a dzidzia już duża, super. Żona ginekologa proszę nie dyskutuj z nią bo szkoda nerwów, teraz wystarczy wywołać sytuację a wszystkie miłośniczki i przeciwniczki ruszają do boju, a może stwórzcie nowy temat i tam się obrzucajcie czym popadnie? Czy jest jakiś moderator, który może ten syf stąd usunąć i zablokować pomarańcze, bo fajnie tu było. Jeszcze do kamili kobieto zero konsekwencji u ciebie raz się żegnasz wypisujesz z tabeli odchodzisz i za chwilę wracasz, ręce opadają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalka - rundelduda ma racje ! Najwazniejsze jest to, ze alenstwo sie dobrze rozwija ! Trzymaj sie tej mysli i niech to dodaje Ci sily ! My tez bedziemy za Was trzymac kciuki ! A z tym polskim ginekologiem to swietny pomysl ! Moj maz ma kilku kolegow ze studiow w Anglii i jak Ci przy okazji jakiegos tam spotkania opowiadali, ze oni pacjentek prawie nie widuja to az mi sie wierzyc nie chcialo - ano dziwny kraj. Z jednej strony to dobrze, bo do lekarza trafiaja przypadki naprawde ciezkie ale z drugiej o "ciezkosci" przypadkow decyduje personel medyczny nizszego rzedu a ich wiedza to zupelnie inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila Kamila Kamila
ty jestes chora na glowe dziewczyno to jest pewne !!! zona gina pisze , ze Limes nie napisala ani jednym slowem, ze cos ci radzila,l a Ty dalej swoje, ze tak to odebrala i taklie rady ..... to nie byly rady ! To byla informacja ktora mozesz przeczytac nawet na ulotce leku ! A to jak twoj chory umysl to zrozumie to twoj problem ! Tobie nic nie mozna powiedziec ani w formie rady ani w formie informacji bo kazdy kto cos powie co sie nie zgadza z tym co myszlisz jest od razu dla ciebie glupolem ! Piszesz, ze Limes niby taka wszechwiedzaca a wychodzi na to, ze TO TY UWAZASZ WSZYSTKICH ZA GLUPICH I WIESZ WSZYSTKO LEPIEJ !!! Ta limes to ma przynajmniej podstawy bo studia skonczyla i medycyne tez studiowala a typrostaczek po zawodowce z wygorowanym wyobrazeniem o wlasnej wartosci ! Mi juz nawet nie jest ciebie zal - kiedys bylo ale teraz juz nie - bo ty sama sie prosisz o to, zeby ludzie nazywali pewne rzeczy po imieniu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam jako obserwatorka
jestesm osoba postronna i uwazam ze zona ginekologa z lekka przesadza-KOBIETO TY SIEJESZ ZAMET , BYL JUZ SPOKOJ A TY NA NOWO ,a kamila to a kamila tamto-skup sie moze na swojej ciazy co? a ktos rzeczywiscie jest bezczelny podszywajac sie pod kamile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kamila się pojawia
to jest zamęt.Kamila wypad stad i niech dziewczyny spokojnie pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po cholere
kamila ciagle wraca do starch dziejów i sie tłumaczy !!! Kamila idz do diabla,przez ciebie masa dziewczyn odeszla z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam jako obserwatorka
jestesm osoba postronna i uwazam ze Kamila z lekka przesadza-KOBIETO TY SIEJESZ ZAMET , BYL JUZ SPOKOJ A TY NA NOWO ,a Limes a to a Limes tamto-skup sie moze na swojej ciazy co? a ktos rzeczywiscie jest bezczelny podszywajac sie pod Limes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam jako obserwatorka
jestesm osoba postronna i uwazam ze zona ginekologa z lekka przesadza-KOBIETO TY SIEJESZ ZAMET , BYL JUZ SPOKOJ A TY NA NOWO ,a kamila to a kamila tamto-skup sie moze na swojej ciazy co? a ktos rzeczywiscie jest bezczelny podszywajac sie pod kamile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam jako obserwatorka-
jestesm osoba postronna i uwazam ze zona ginekologa z lekka przesadza-KOBIETO TY SIEJESZ ZAMET , BYL JUZ SPOKOJ A TY NA NOWO ,a kamila to a kamila tamto-skup sie moze na swojej ciazy co? a ktos rzeczywiscie jest bezczelny podszywajac sie pod kamile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam jako obserwatorka
jestesm osoba postronna i uwazam ze zona ginekologa z lekka przesadza-KOBIETO TY SIEJESZ ZAMET , BYL JUZ SPOKOJ A TY NA NOWO ,a kamila to a kamila tamto-skup sie moze na swojej ciazy co? a ktos rzeczywiscie jest bezczelny podszywajac sie pod kamile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipa
postronna obserwatorka to tez kamila hehhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam jako obserwatorka
jestesm osoba postronna i uwazam ze zona ginekologa z lekka przesadza-KOBIETO TY SIEJESZ ZAMET , BYL JUZ SPOKOJ A TY NA NOWO ,a kamila to a kamila tamto-skup sie moze na swojej ciazy co? a ktos rzeczywiscie jest bezczelny podszywajac sie pod kamile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{czesc} dziewczyny!!! Michalka - wierze ze beszie wszystko dobrze! Trzymam kciuki! Ja wczoraj cały dzień leżałam i , spałam, i oglądałam telewizję... fajnie było wiecie dla mnie najgorsze jest rano wstawać do pracy wiec dziś jak mi rano zadzownił budzik to katastrofa.... Zyczę wszystkim miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michałka nie martw sie za dużo, bo to dzidzi szkodzi a na pewno wszystko bedzie dobrze, odpoczywaj dużo dla maleństwa. Wszystkie trzymamy mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kochana ja nie kamila a
OBSRWATORKA czytałam caly watek na mamuskach z niemiec,i ten wasz tez od czasu do czasu-i uwazam ze winy kamilii tu nie ma,tak jak pisała wazka ktos sie do niej przyczepil i maci a Te klotliwe dolewaja oliwy do ognia kamila na kafe pisywala juz od lutego-duzo czytalam ,dziewczyny z nia pisały pare miesiecy,na mamuskach tez dlugo i rzeczywiscie jak zaszla w ta ciaze na mamuskach z niemiec zapanowala dziwna atmosfera-wiem bo czytalam caly wateka a nie tylko jak zona ginekolaoga urywane fragmenty-kamila na wlasdna prosbe poprosila o wykasowanie swoich postow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×