Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

hej Babolki :) własnie czekam na zakończenie aukcji - zalicytowałm kilka cudnych zestawików dla maleństwa- może wygram :) no i kombinezonik już chyba zacznę listę tworzyć i powoli trzeba z niej kupować i wykreślać :) ja tam święta czuje - już zaplanowałam co komu kupić - uwielbiam robić prezenty, teraz tylko czekam na wpływ kasiorki z zusu i kupuje :) muszę też nowe ozdoby na choinke kupić, bo zmieniliśmy wystrój pokoju na biało fioletowo - a ja lubie mieć wszystko pod kolor :) Dzięki świętom szybciej nam zleci czas i zaraz nowy rok :) potem szał zakupów dla maluszka i już spokojne oczekiwanie :) ach nie mogę się doczekać... coś nasza Isabell się nie odzywa - co tam Kochana u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurra :) wygrałam 2 aukcje i to za grosze :) markowy kombinezon 10zł i paka body i śposzków za 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamula gratuluję wygranych aukcji:) Wazka w tym tygodniu mnie tak wybrzuszyło!! sama jestem w szoku Nogi tez mnie bolą zwłaszcza wieczorem a najgorzej jak po sklepach łażę w weekend wtedy jest maskara! My na razie mamy wózio, przewijak i komodę Z ciuszków nic bo mama z siostrą kupiły już całą wyprawkę:) za dwa tygodnie przylecą, już nie mogę się doczekać:) resztę kupimy po świętach, wtedy są największe promocje i sporo kasy można zaoszczędzić;) Święta już czujemy:) powoli kupujemy prezenty, barek już też zapełniony;) M przywiózł dziś nasze ozdoby świąteczne także jutro poszaleję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulo, ja też właśnie wyrywam takie super ubranka na aukcjach. Naprawdę warto, bo kosztują grosze, a masz świetnie ubranego dzieciaczka. Dodatkowo gdy ubranka są tylko po jednym dziecku to już w ogóle super. No bo co takie dzieciątko naniszczy?? :) Goyek, no faktycznie mam już dużo. Już bym w ogóle chętnie wszystko prała i prasowała. Ale po co ma się kurzyć. Zostawię to więc na po Nowym Roku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brzuszki, my też kupujemy na allegro, kupiliśmy zestaw za ponad 200 zł 0-6 miesięcy z 60 sztuk ubranek, same markowe rewelacja i nic więcej nie potrzebujemy, oczywiście i takkupujemy jakieś pojedyncze sztuki bo są takie śliczne :) a ja dziś na 11.00 do lekarza, nie mogę się doczekać zobaczyć maluszka na żywo, poproszę o nagranie płyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basku
Dziendoberek, dziekuje za popowiedz w sprawie stopki, cale zycie sie czlowiek uczy:) Milego dnia zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Basku witaj! W ogóle aby mieć stopkę to chyba mysisz się zalogować. Wtedy otrzymasz Swoje konto na hasło no i będziesz miała Swój profil na czarno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ale dziś paskudnie na dworze, a ja sobie zaplanowałam,ze pójdziemy z synkiem kupić coś tatusiowi na mikołajki...no nic może się później wypogodzi... wogóle jakoś dziwnie się dzis czuje - kręci mi się w głowie i jakoś mi słabo, ciśnienie zmierzyłam i jest ok, tylko puls w spoczynku 105 to wysoki, mam nadzieje,że zaraz mi przejdzie.. słuchajcie odnosnie kpniaków- to nadal czujecie kopniaczki??? czy wiercenie? bo ja jakoś od kilku dni czuje w większości jak synek się przeciąga, wypycha i już mi tak brzuszek nie skacze tylko w jednym miejscu, tylko zniekształca :) i ciężko mi już wyczuć w jakiej pozycji jest szkrabek, wygląda na to,ze póki ma jeszcze miejsce to sobie kręci się wkoło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm Mamula a mi się wydaje że własnie teraz dzieciaczkom zaczyna się robić ciasno i stąd to rozpychanie:-) Przynajmniej tak piszą w książkach;-) Ale ja jeszcze czuję kopniaczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki, mój obwód to 94 cm, ale ja dopiero jestem w 24 tc, więc pewnie będzie nieźle do końca... dziś jadę do mamy, wiec poczytam Was dopiero w poniedziałek, miłego weekendu:) wszystkim Basiom życzę zdrówka, samych radości i mnóstwa gości:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika34 - dzidzia ma jeszcze full miejsca :) przecież szkraby nie mają nawet kg, a do narodzin jeszcze przynajmniej do 3kg się powiększą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcóweczka 2010
GOSIAAA widzę,że masz taki sam problem jak ja:( Zagrażający poród przedwczesny:( Możesz mi napisać co Ty masz z szyjką macicy? Mi lekarz na ostatniej wizycie powiedział,że mam już miękką szyjkę podatną na skracanie i rozwieranie:( I Jak by coś niepokojącego się działo to mam jechać do szpitala? Ale na co mam zwracać uwagę?Z jakimi objawami trafiłaś do szpitala? No oczywiście mam dużo odpoczywać i leżeć...ale i tak czasem wychodzę po zakupy lekkie i ugotuje obiad...bo kto ma to zrobić jak mąż jest w pracy do 18?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamula no właśnie masze szkarby osiągnęły kilogram:-) A napisałam tak bo dopiero wyczytałam że w 27 tygodniu dzieciaczkom "zaczyna brakowac miejsca na obroty i fikołki". Pewnie stąd ta reakcja-próba rozciągania się:-) Moja niunia to od poczatku była grzeczna i tylko sobie rączkami przebiera a czasem nózką popuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Brzuszki kochane:) ja dzis od rana mam powera wieć muszę to wykorzystać bo takie dni teraz to rzadkośc:) Własnie nałozyłam farbe na odrosty ,znów wracam do blondu,natury jednak nie da sie oszukać. Zabieram sie do szarlotki bo bede miec gosci i bede lepic pierogi:) POwiem Wam że jak rano jeszcze super sie czuje to wieczorami jestem calkowitą dętką! Mam jeszcze pytanko do dziewczyn które juz rodzily. Jak było z waszymi brzuszkami w ostatnim trymestrze ? Czy to prawda że wtedy najbardziej sie tyje i czy bruszek bardzoo sie powieksza? Boje sie bo ja juz mam wielki brzuch a co bedzie potem?.....bede sie toczyc...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Brzuszki:) Bylam rano na glukozie i jakoś tak czuje sie nie spokojna:( Lekarz kazał mi jechac na to badanie na czczo wieć tak zrobiłam. miałam wypić 50 g glukozy i poczekac w przychodni godzine nie ruszając sie i po godzinie mieli mi pobrac krew do badania. Po wypiciu tego świństwa po 20 minutach zaczęło mi sie kręcić w głowie i myslałam że zwymiotuje, ale jak poszłam do łazienki to zemdlałam, zrobiło mi się bardzo gorąco , czułam jak po całym ciele oblewa mnie lodowaty pot i na końcu zrobiło m isie ciemno przed oczami i ciężko ise oddychało, i upadłam:( najgorsze że byłam tam sama i to stał o się w łazience wiec nikt mi nie pomógł. Gdy doszłam do siebie poszłam do gabinetu i powiedziałąm pani że już minęła godzina i można pobierać i że zemdlałam. Wiec ona pobrała mi krew do badania i przy okazji zrobiła szybki test glukometrem na miejscu gdzie poziom mojego cukru był 85:( To chyba za niski poziom prawda? Gdzie normalnie bez glukozy na początku ciaży jak miałam badania poziom był 81:( Martwie się a do poniedziałku muszę czekac na wyniki:( Jaki wy miałyście poziom cukru?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo w III trymestrze się już malutko przybiera na wadze, ja przybrałam moze ze 3 kg no i brzuszek już powoli rośnie. Owszem jeszcze się powiększy więc będzie to juz bardzo uciążliwe...no i dzidziulek zacznie dawać ostre sygnały że mu ciasno-czasem zaboli:-) Gwiazdka zobacz co powie lekarz ale ja tez miewam niską glukoze np. 70 albo ostatnio 68. W pierwszej ciązy po godzinie i 50g miałam 102. Ogólnie szukałam w necie czy to niebezpieczne no i nic nie znalazłam, bo groźne są dużo niższe spadki cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika34 tylko ze wiesz ja dzisiaj miałąm tylko raz pobrana krew po wypiciu tej glukozy więc nawet nie wiem jaki poziom miałam rano przed wypiciem:( wydaje mi sie że te 80 to powinno sie mieć normalnie a po wypiciu to powinno być dużo wyzej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazdka chyba nie był to taki niski poziom cukru, najważniejsze że nic się nie stało. Z ciuszków mam już prawie wszystko, do tego kołderkę do wózka, laktator, prześcieradełka, pieluszki tetrowe, podkłady na przewijak, paklanki, nożyczki, rożek resztę kupimy po swiętach. Ostatni szukałam monitoru oddechu na necie i znalazłam taniej w aptece internetowej niż na allegro, różnica 30zł, łóżeczko które wybrałam miesiąc temu też jest teraz tańsze o 30zł, więc wydaje mi się że w styczniu wszystko będzie albo w tej cenie co teraz albo odrobinę taniej w końcu styczeń to miesiąc wyprzedaży. Izabell daj znać jak się czujesz. U mnie w brzuszku 96cm także też już pokaźnie, a mam skończony 26tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo widze,ze idziemy podobnie z kilogramami i tygodniami ciazy...ja niestety w pierwszej ciazy wlasnie w 3trymestrze zrobilam sie jak paczek w masle,tylam i puchlam w okropnym tempie...brzuchy nam jeszcze sporo urosna;) nie twierdze,ze Ciebie tez to czeka,moze akurat Ty nie bedziesz tak rosnac teraz ;) kazdy mi mowi,ze w tej ciazy wygladam o wiele lepiej wiec mam nadzieje,ze teraz bedzie i u mnie troszke inaczej... ide zaraz odebrac wyniki z glukozy,ciekawa jestem co tam u mnie wyszlo bo tez w pierwszej godzinie nie najlepiej sie czulam i mialam zawroty glowy... tej stopki faktycznie nie mozna zmienic...koncze juz 27tydz i w pasie mam 99cm a dwa tygodnie temu mialam 94:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ślicznotki :D Ja się zmierzyłam wczoraj wieczorem i miałam 95cm, a dzisiaj z rana jest 93. Jeśli chodzi o ruchy Maluszka to ja czuję zarówno kopniaczki jak i przeciąganie. Choć przeciąganie jest najczęściej wieczorem, a mój Maluch jest najbardziej ruchliwy około 21-22.Fajnie się wtedy brzuch rusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam brzuchatki, Ja na wysokości pępka mam 89 cm, troszkę niżej 93 cm. Maluszek czasami kopie, czasami sie rozciąga. Ostatnio w ogóle jest bardzo ruchliwy. Jak wstaje w nocy na siusiu to zawsze kopnie parę razy. Oczywiście po jedzeniu też daje o sobie znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maluch jest ruchliwy jak powoli robie sie glodna. Ostatnio to czuje jak sie przeciaga, wyciaga. Mowi sie, ze najlepiej spac na lewym boku. Ja dlugo nie daje rady na lewym, bo mala kopie mnie wtedy mocno po pecherzu i w ogole sie rozpycha. Pozatym po krotkim czasie czuje jakby brakowalo mi oddechu wtedy a jak sie na prawo przekrece to jest juz dobrze. Od 2óch dni nie bola mnie nogi podczas snu! a co zrobilam? - zaczelam troche cwiczyc, mam nadzieje, ze to po tym jest lepiej. Ale mialam dzis beznadziejne sny. Sniło mi się, ze byłam kotem a moja śp babcia gonila za mna i chciala mnie zabic..wrecz super... Powiedzicie mi, wiecie czy mozna jesc bezpiecznie kabanosy? Dostalismy wczoraj i nie wiem, czy moge skosztować. Dostalismy tez taka pyszna wedline, ale neistety wedzona...uwielbiam wedzone, no ale nie moge jesc, nie przechodzilam durnej toxoplazmozy wiec chuchac na zimne trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brzuszki, i po lekarzu, mały Jaś potwierdzony,, lekarz pokazał mi jajeczka i wiadomo co :) a ogólnie ok najbardziej cieszy nas to, że ta biała plamka to takie ognisko na sercu zniknęło i już tego nie ma :) nie była to żadna wada serduszka tylko cecha ale zniknęła , wchłonęła się jupi :) maluszek waży 800 gram, i jest wszystko bardzo dobrze, szyjka się trzyma :) także jestem mega szczęśliwa i mega głodna bo z tego wszystkiego wiadomo jak to jest, i zapisał mi glukozę więc i mnie to czeka :) któraś z was pisała że miała być na rozmowie z kadrową, czekam na wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olena gratuluję Jasia:-) Jeśli chodzi o kabanosy to nie mam pojęcia, ale ja jakiś czas temu jadłam pastę z rybki wędzonej tyle, że toksoplazmozę mam już za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcóweczka 2010 wczoraj byłam na wizycie u gina i szyjkę mam dobrą, trzyma ładnie, wszystko pozamykane. U mnie objawami przedwczesnego porodu były skurcze. No i dostałam skierowanie na glukozę ... na samą myśl jest mi słabo i niedobrze. Następną wizytę mam 23.12 ... może skuszę się na USG :) Podczas wczorajszego badania maluszek szalał, skopał nawet lekarza po palcach, bo pchał gdzie nie trzeba ;-) a badanie było dość bolesne ... niestety. Po badaniu maluszek był jakiś taki nieswój, nie szalał w brzuszku i już się martwiłam ... ale dziś od rana nadrabia i co trochę kopie i się wypina. Któraś z Was pisała, że nie może spać długo na lewym boku ... ja też nie mogę ... u mnie właśnie maluszek jest ułożony po lewej stronie i go uciskam jak leżę za długo na tym boku i wtedy uskutecznia kopanie po prawej i muszę się przekręcić. No i czasami po lewej mam wielką wypukłość, a po prawej stronie wklęsłość ... śmiesznie to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki Pamiętam o Was ale czasu coś brak , myślałam , że w drugiej ciąży , jakoś uda mi się wolniej żyć a tu jest na odwrót . U nas po staremu z młodym chodze na rytmikę i zaczynam go zapisywać do przedszkola , co jet u nas trudne bo te dobre maja już zamknięte listy , zobaczymy jak to się potoczy w w środe byłam gina i młody waży 872 g przytył od ostatniej wizyty prawie 500 g , Co do glukozy to wyniki miałam przed piciem 72 a po wypiciu po 2 h 87 czyli chyba norma bo nic nie powiedział łącznie przytyłam 7,5 kg czyli już sporo , w pasie się nie mierzyłam , jutro się zmierzę . Od poniedziałku wchodzą mi malarze i pokoje będą malowane młodego i maleństwa , jak już będzie wszystko zrobione to zaczynam zakupy a tak narazienek kupiłam kombinezon z H&M misiaczek taki brązowy . To tyle u mnie , musze Was poczytać bo sie zaniedbałam w temacie to pappapapa do usłyszenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend się zaczyna to na forum spokojniej, myslałam że po będę maiała dużo do czytania a tu tylko kilka wpisów. Znów siedzę sama w domku i czekam na M z obiadkiem. Miłego wieczorku Brzuszki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazdka to dziwne, że nie pobrali Ci krwi na czczo. Ja miałam to badanie już drugi raz i najpierw pobierają mi krew - miałam wynik 67 ( norma od 70-100 ); później piejsz ten szajs i po godzinie pobierają krew jeszcze raz i przy glukozie 50g norma to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi szwankuje :( W każdym razie mój wynik 67 na czczo (norma 70-100) a 1h po obciążeniu 50 g miałam 116 (norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×