Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

ja wole chodzic do faceta gina Mialam kiedys torbiel na jajniku, mimo ze strasznie bolalo (ogolnie), staral sie jak mogl, zreszta wczesniej jeszcze mnie badalo kilku innych- badalo i kazdy staral sie byc delikatny. Moj gin tez dobrze bada, natomiast raz byalam u kobiety gin. no to bolalo, nie byla zbyt delikatna...mialam dosc i nawet mi nie zrobila usg ( poszlam kontrolnie do niej, bo mnie brzuch bolal-poczatek ciazy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj co do pań ginekolog to ja mam okropne wspomnienia.Wyobraźcie sobie że w lutym 2009 poszłam to takiej i podczas badania powiedziała mi że mam zrosty na jajniku ,że przeszłam zapalenie przydatków(nic o tym nie wiedząc),że będe miec wielkiee problemy w zajściu w ciązę! Kurcze zjadłam tyle nerwów że szok .Ale poszłam sie upewnic do innego gina(tego co teraz prowadzi moją ciaze) i facet sie za głowe złapał skąd mi ta baba tyle chorób znalazła ,bo mi nic nie jest i jestem całkowicie zdrowa!!! A w czerwcu zaszłam w ciaże!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się ja też z kobietami ginkami mam złe doświadczenie :( kiedyś poszłam do jednej i pytam czemu w czasie okresu mdleję i tak strasznie boli a ta do mnie z grubej rury boli bo ma boleć i koniec ;) dopiero jak poszłam do faceta (gin ok.60 latek) to mi powiedział że te bóle to przez to że mam tyłozgięcie macicy i to przez to odczuwam większy ból wszystko wyjaśnił co i jak ;) eh chociaż pamiętam jak poznałam swojego mężula to pamiętam jaki był zazdrosny że do faceta chodzę ;) nie pomogło tłumaczenie że jest dobry i że ma swoje lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha mój gin tez jest w takim wieku a M zawsze musi cos powiedziec że przed innym facetem sie rozbieram ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj m.tez ostatnio pokazal swoje rozki po wyjsciu od gina-bo na moje pytanie o lecace mleko z piersi gin mi odpowiedzial:kochana,tak juz pania natura stworzyla! i o ta-kochana-poszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre dziewczyny dobre :) eh faceci są śmieszni :) :) :) :) no ale dziewczyny odwróćmy teraz role niech on idzie do jakiejś lekareczki badać " te " okolice :) eh powiem że mnie by pewnie troszkę zazdrość ukuła :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj mnie chyba tez ,chyba że sama bym ja wybrała i miała by ze 70 lat:) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no moj gin tez nie ma 30stki,nie jest dobrze zbudowany i naoliwkowany wiec moj m.nie ma o co byc zazdrosnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff uśpiłam tego smerfa. Ale jeszcze cichutko siedzę zanim porządnie nie zasnie.... Za Waszym przykladem zmierzyłam brzuch i ja mam 105 cm:-) Ja chodze do ginki....Fakt faceci są delkatniejsi i jak stękam to nie fukają:"rozluźnij się, nie spinaj, jak tak będziesz przy męzu to mąż będzie innej szukał";-) Ale wolę chodzić do sprawdzonej już lekarki a jej fukania jakoś przełykam;-) Kiedyś jedengin mnie złapał za kolano żebym jeszcze nie schodziła z fotela bo coś mi jeszcze chciał wytłumaczyć i jakś mnie to odstraszyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaronik08
LATTE MACCHIATO, uzywasz pasa ortopedycznego na bolace plecy, czy moze jakies masaze albo srodki farmakologiczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja właśnie wróciłam ze szkoły rodzenia ... słabo mi się zrobiło bo był anastezjolog i pokazywał igłe jaką wkłuwają przy znieczuleniu, nie wiem po co to pokazywał chyba żeby nas zniechęcić (w szpitalu w ktorym chce rodzić znieczulenie jest za darmo). Poza tym byłam dziś na USG z małą wszystko ok ;) lekarka nie podała mi jednak jej wagi po powiedziała, że nie ma sensu, gdyż przy porodzie i tak są duże rozbierzności i waga podana podczas USG rzadko się zgadza z wagą dziecka po urodzeniu - hm no szkoda ale z tego co widze po waszych opisach to musi z 2kg już ważyć ;) Widze, że u was szał zakupów w toku oj musze wziąść z was przykład ... jutro chyba wybiore się z m na zakupy, własnie zrobiłam liste, no jest troche tego ;/ Buziaki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makaronik08 znoszę jakoś ten ból jeszcze jak zaczyna boleć tak na maksa to się kładę i przechodzi ;) oby nie było gorzej :) uciekam spać dobranoc mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie z rańca :) wczoraj kurier przywiózł kołyskę i odrazu mąż mi ją złożył - cudo :) jeszcze czekam na pościel, ale ma bycdopiero we wtorek,., a mój synuś na to, że będzie bujał w niej braciszka, jak będzie płakał i że da mu smoczka - niby dwulatek, ale łapie o co chodzi hihi ja chodzę do babki ginki i jestem mega zadowolona z niej - czuje się u niej jakbym z kimś bliskim rozmawiała i zawsze jest miła i delikatna ma już dobrze po 50-tce. więc nie ma co generalizować....bo tak samo się trafiają niemili faceci jak i kobiety, a przeważnie jak się idzie za kase to muszą byc mili i dbać o "klienta hehe a z resztą jakos tak jest,że facetów ginekologów jest więcej, niż kobiet - w naszym szpitalu np. jest ich 4 i tylko jedna babka a tam gdzie bede rodzić jest 6 lekarzy i 2 babki wieco co, coraz mi ciężej..wieczorami to się czuje jak słonik, wszystko mnie boli, ciąży i mam meeeega lenia, nic mi się nie chce, najchętniej to bym się z łóżka nie podnosiła - też tak macie? 31tc dopiero skończony - to chyba troszke za wcześnie hihi kupiłyście już sobie piżamki/ koszule? to jest jedyna rzecz na któą nie potrafie się zdecydowac....ogladam i oglądam na allegro i nic nie mogę wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brzuchatki! my dzisiaj zaczynamy 34 tydzien!ufff!jak ten czas leci! odnosnie ginekologow, to napewno i sa dobrzy i mezczyzni i kobiety. ja mam rozne doswiadczenia i z tymi i z tymi. w polsce kiedys bylam u jednej babki, to sprawiala wrazenie jakby wszystkie rozumy pozjadala, po porodzie jedna mnie tak zbadala, ze myslalam, ze sie z bolu zesrutam, a druga np.dwa dni po niej mnie badala i nawet nie zorientowalam sie, ze to juz koniec badania. teraz moja ciaze ( pierwsza rowniez) prowadzi kobieta i musze wam powiedziec, ze jest najwspanialszym lekarzem, jakiego w ogole spotkalam w zyciu. jest taka matczyna, a zarazem konkretna, zawsze znajdzie czas. no, a w szpitalu wiadomo- tez sporo mezczyzn ginekologow pracuje, wiec i oni mnie badali i nie powiem, zebym odniosla wrazenie, zeby byli jacys delikatniejsi od kobiet. teraz przypomniala mi sie jedna porodowa anegdotka:-)- dzien przed porodem ginekolog murzyn (to mysle, ze akurat moze nie ma znaczenia:-) ) robil mi usg i stwierdzil, ze maly wazy lekko ponad 3 kg. strasznie zdziwilismy sie z m, bo moja lekarka przepowiadala duzego bobasa. no, ale pomyslelismy, ze w szpitalu przeciez maja lepszy sprzet, wiec moze i ma racje ten doktorek. w gruncie rzeczy maly urodzil sie z waga 4100 i sama slyszalam jak lekarze i polozne na porodowce sie nabijali z wyliczen tamtego lekarza. ja rozumiem, ze mozna sie pomylic o te pare gramow, ale roznica kilograma to juz chyba przesada?:-) dzisiaj chyba wybierzemy sie wreszcie po kolyske dla baby, bo jak na razie to kupilam tylko posciel, dla siebie podpaski poporodowe (a i tak za malo), na gwiazdke dostalam szlafrok do szpitala, no i to chyba tyle:-) oczywiscie wiekszosc rzeczy mam po Xavierku, ale jednak mimo tego lista zakupow jest nadal dluga:-)najgorsze, ze ja mam 0 ochoty do robienia zakupow!w pierwszej ciazy o tej porze to juz ogarnal mnie zakupowy szal, a teraz nawet tylka z domu nie chce mi sie ruszyc... za to w przyszlym tygodniu postanowilam posortowac juz wszystkie ciuszki dla baby i wziac sie powoli za pranie. milego weekendu ciezaroweczki!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja wczoraj pozbierałam sie do kupy :) hihi i pojechałam na zakupy :) kupiłam 2 staniki ( jakie to staniki dla mam karmiacych sa brzydkie jak dla starej baby ) wkładki laktacyjne jonson pampersy firmy pampers proszek i płyn i kapcie do szpitala :) jej... nic nie kupiłam a kasy wydałam ... a gdzie reszta !!! ojjj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LATTE MACCHIATO niedawno pisalam wlasnie o tych bolach pod biustem...u mnie sie zaczela w 19tym tyg,skora piecze,a w mostku dusi,zreszta teraz to juz boli mnie dookola...najgorzej jest wieczorem,ciezko sie oddycha i boli tak,ze nie wiadomo jaka pozycje przyjac...chyba taka nasza uroda ze musimy sie pomeczyc,ale na szczescie juz neidlugo :) w kazdym badz razie jestem troche spokojniejsza,ze nie tylko ja tak mam bo juz zaczynalam sie denerwowac,jakies glupie mysli mialam,ze mam jakiegos guza i on mnie tam tak cisnie...wariatka ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Co do koszulki to kupiłam dzis rano na bazarku identyczna jak na allegro http://moda.allegro.pl/item878208637_koszula_dla_karmiacej_roz_l_super_wybor_nowosc.html i za taka sama cene:) Kurcze cos mnie bierze jakies choróbsko katar i mam stan podgoraczkowy zaraz wskakuje do wyrka i herbatka z malinkami i lipą i czekam na księdza ,bo po kolędzie ma chodzic.... Jesli chodzi o pościel to zamówiłam taką; http://moda.allegro.pl/item871679220_14_el_posciel_120x90_z_aplikacja_trzy_gratisy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mama
hej dziewczyny czasami sobie odwiedzam Wasz topik termin mam na koniec lutego , widziałam że któraś z Was robiła większe zakupy u jednego sprzedawcy na allegro , ale nie mogę odszukać linku byłabym wdzięczna gdybyście go wstawiły a tak na marginesie to końcówka tuż tuż , życzę Wam szczęśliwych rozwiązań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie brzuszki! Dziś obudził mnie telefon od koleżanki. Jest w 38 tygodniu i coś od dzisiaj w nocy czuje że pojedzie do szpitala. 5 dni temu gin jej powiedział że dobrze by było jakby jeszcze tydzień poczekała :) jak do radę...ale coś czuje że może to dziś. Ja wczoraj miałam kolędę, ksiądz chodził od 15.30. Leciałam z zakupów na złamanie karku, jeszcze po drodze poleciałam na zastrzyk, a tu ksiądz przyszedł o 19.30 :( ale się naczekałam. Za rok będę mądrzejsza i zacznę czekać od 19 tej :) Wczoraj kupiłam sobie trochę ciuszków w hurtowni, część kupiła mi moja siostra. Wybierałam takie co wiem, że na allegro wyszłoby mi drożej lub tyle sama, ale przynajmniej tu sobie :pomacałam" przed zakupem :) Wiecie co trochę zdziwiły mnie ręczniczki do kąpieli takie z kapturkiem, były takie szorstkie :( sama nie chciałabym się w nie wytrzeć a co dopiero maluszka :( Dziewczyny co do tego bólu pod piersiami...ostatnio na szkole rodzenia babka pokazywała nam film, tam mówili, że wiele naszych narządów w związku z ciążą zmienia zwoje położenie, nawet serce lekko się przesuwa w bok, stąd możemy czuć pewien dyskomfort, lub ból. Co do ginów, to ja wolę facetów. U żadnej babki nie byłam, ale wiele się nasłuchałam od koleżanek. Ogólny pogląd dość częstszy jest taki że faceci są delikatniejsi podczas badania. A co do naszych M. Mój wie że to dla mnie żadna przyjemność tak rozbierać się przed jakimś w sumie obcym facetem, wie jak się denerwowałam przed wizytą (piszę w czasie przeszłym, bo kiedyś to wiele nerwów mnie to kosztowało, a teraz jak co miesiąc idę, to już się uspokoiłam, ale wiadomo, tu co miesiąc nie jestem badana na fotelu, a to jest najbardziej krępujące).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sbie weszlam na allegro i z malcem ogladalismy a to tapety do jego pokoju a to meble i w efekcie trafilam na ten wozek hehe nawet nawet podoba mi sie;) a i cena niska a i raczka wysuwana.. luknijcie sobie http://www.allegro.pl/show_item.php?item=873997260 a ja czekam na M nadgodzinki wali dzis na szczescie tylko 4 h;) i lecimy na miasto sie odstresowaccc..ehh co do pani czy pana ginekolog, za pierwszym razem bylam babki i bylo spoko, za drugim razem poszlam do faceta bo na czasie mi zalezalo(chodzilo o ciaze ) i MASAKRA, tak mnie badal, brzuch uciskal ze myslalam ze mi flaki wyjda ..potem jeszcze musialam na usg czekac pol h gdzie i tak stwierdzil ze nie wie czy to CIAZA , ze niby pecherzyk jest itp...I W KONCU ZA 2 DNI POSZLAM DO pani gin co bylam wczesniej i tam uslyszalam bijace serduszko takze ooo .... ale moim zdaniem raz babeczka jest delikatniejsza a raz facet i to nie od plci zalezy ale od SAMEGO CZLOWIEKA...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo74 - własnie zastanawiałam się nad tą koszulą..są jeszcze takie pizamki góra identyczna jak w koszuli + spodnie 3/4 może i u nas na ryneczku będą, wybiorę się w poniedziałek.. te guziczki odpinają się na tyle dobrze,że z łatwością da się karmic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko,ze trzeba pamiętać, ze jak ktoś długo przebywa z dzieckiem na dworze- to taka spacerówka jest troche nie wygodna - bo oparcie się nie rozkłada, tylko przechyla i dziecko leżąc ma nóżki do góry... Miałam podobny typ baby welt moon i własnie z tego zwględu musiłam sprzedać, my ciągle w trasie, wózek to synka drugie łóżeczko było i dlatego dla nas był niepraktyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyczaiłam na allegro jeszcze takie koszule, podobają mi się bardzo , podaje linki może się komuś spodobają... http://www.allegro.pl/item885524471_koszula_do_porodu_i_karmien_italian_donatella_r_xl.html a ze sklepu italian fashion piżamki : http://sklep.italianfashion.pl/towar/1258 http://sklep.italianfashion.pl/towar/1293 tak się zastanawiam, czy skoro i tak bedzie cesarka nie kupic ze spodniami piżamy -przecież między nogi nikt mi nie bedzie zaglądał tylko na rane na brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamula no ale nawet jesli ktos bedzie 2 h na miescie z dzieckiem i w tym czasie sie on zdzemnie nawet na godzine to raczej to zaden dyskomfort dla dziecka...(wiekoszosc ludzi nie spedza z dzieckiem 24/24 na dworzu) podobno zdrowo jest spac z wyzej uniesionymi nogami;)(wcale nie sa tak strasznie uniesione, zalezy jak sie ten kosz nachhyli do spania) widzialam tez na zywo jak dziecko spi i jak dla mnie to nie ma problemu i nie sadze aby dziecku bylo niewygodnie...bo rozumiej spac tak cala noc i ani sie przekrecic to dopiero niewygoda;)n ale raptem drzemka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, uff ale zmarzlam dzis - bylismy ostatecznie ogladac wozki - jak sie maja "na zywo" i decydujemy sie na zwykly chyba tako lub cos w tym rodzaju, do konca miesiaca poogladam jeszcze na allegro i poczatkiem lutego zamawiamy :) tez mama, ten sprzedawca to bettina 27 - zalezy kto czego oczekuje ale ja jestem zadowolona z zakupow zwlaszcza, ze ma rzeczy ktore mi siadly i ich potrzebowalam - niektore rzeczy miala o 1-2 zł drozsze - inne zas tansze ale przesylka jedna - no i łózeczko miala tez takie jak chcialam dlatego ja wybralam, szybka dostawa - bez problemow 1 koszulke tez kupilam na targu, 1 dostalam od mamy a do porodu mam taka starsza, ktorej nie bedzie mi szkoda wyrzucic - zrobilam tak jak pani polozna mowila na szkole rodzenia ok ide zrobic cos slodkiego - chyba to francuzkie z nutella bo sama sobie smaka wczoraj narobilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marcóweczki! Obskoczyłam dziś akulistę i nawet EKG zrobiłam:-) Co do tego bólu pod piersiami to również cierpiałam, nie mogłam nawet w staniku wytrzymac. Ale to było z m-c temu i przeszło. Pewnie tak jak Goyek pisze wszystko się poustawiało, mała tez się obróciła w międzyczasie i dziś śmigam jak rakieta. Poczekajcie i u Was tez się wkrótce poprawi.:-) A propos zakupów: dziś kupiłam koszule i kosmetyki w aptece internetowej. Jutro planuję kupić resztę drobiazgów u tego słynnego polecanego sprzedawcy:-) Faktycznie ma wszystko. Myślę że ta bettina27 powinna normalnie odpalić jakiś gratis tej pierwszej marcówce ją polecającej. ;-) TEŻ MAMA się pytała o linka: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2990251

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa Mamula pytała czy rozpinana koszula jest wygodna. No właśnie sama nie wiem bo używałam kopertowej. Tylko w sklepie mi sprzedawczyni mówiła że własnie niezbyt to wygodne. Miała któraś z Was taką rozpinaną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×