Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

nick............D.P....T.C....poród.....imię..........w aga....wzrost Majek123...10-02.......?......?..........Kacperek ........3210......54 wnika_s ......17.02.....37......sn......Dawidek.........2420.......4 6 wazka85....19-02.....37.......sn......Amelka............3 730.......52 eluska85....21-02.....37.......sn......Amelka............ .2870.......51 nowa marcówka..21.02...38...sn.......Lena..............3300.... ..55 kamelle........26.02....39......cc.....Xenia Christine....3355......51 kaczynka.....26.02....36/37...cc......Radzio............3 000.......55 marcellina....27.02.....39.......sn......Matylda......... ..3540.......52 joanna84.....02.03......39......sn.....Szymonek.........3 840........59 koja21........02.03.....40......sn.......Filipek......... ...3230.......53 riterka........02.03....40/41..sn.........Lenka........ ..2600........52 motylek_85...03.03....39.......sn......Julia Liwia........3350.......54 Kotunia.....03.03.......?.........cc.....Julek........... ....3540.......56 savanna89....04.03.....40......sn.......Arturek.......... 3850.......54 Qassandra....04.03.....?........cc......Mateusz.......... 3990.......56 Szczesliwa81..07.03...40.......cc......Cyprian........... .2850.......56 badka.......09.03.......39........sn......Bartuś........ ...2620........51 Agaa159....09.03.......?.........cc......Antoś.......... ....3008.......54 megan990..09.03......40.........cc......Igusia........... .3320........55 Nikamo.....11.03.......41.........cc.....Michałek....... ..3830........59 Olena119...11.03......38.......sn......Jaś.............. ...3500.........53 nika34......11.03.......40.......cc......Dominika........ .3210........52 Kas1ek26..12.03........41......cc......Leonek Emilian...3560........56 Ola_26.....12.03........?........sn.......Tomeczek....... .3190........54 **tina**....12.03.......39.........sn......Liliana Marie.....3250........52 asians......12.03......40.........sn...........Filipek... ....3220........54 Gwiazdkagda89......12.03.....39.....sn...Weronika.....268 0......50 Mamula.....15.03.......?..........?........Maksymilian... ...3650.......56 Natka23.....16.03.....40........sn......Piotruś......... ....3470.......59 Hej laseczki, przeniosłam tabelke, dopiszcie się nowe mamusie ;] GRATULUJE Wam dzieciaczków, no już coraz mniej nie rozpakowanych brzuszków ;] Ja dziś małą od 05.30 do po 8 nosiłam myslałam że kręgosłup mi padnie, taka była marudna a zasnąć nie chciała no ciekawa jestem ile teraz pośpi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inowa , Izabell gratulacje!!!no pieknie zaczal sie dzien od razu inne humorki, zreszta ide dzisiaj na 15 na ktg wiec tez jestem zadowolona, bo cos sie bedzie dzialo:)maluszka nie zobacze, ale chociaz poslucham nocka oprocz wstawania byla spokojna, teraz sie rewelacyjnie czuje w ciazy i na dobra sprawe moglabym tak jeszcze przechodzic z kolejny m-c, gdyby nie te humorki, ale nie ma co narzekac pozdrawiam Was brzuszki i mamusie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala_31........32.........13.06.....20.03....wielkopolski e...dziewczynka Gosiaaa ........29........14.06.....21.03....podkarpackie........... .????? mloda..........23.........16,06.......23,03....Olsztyn... .....chłopiec monikadd.....23..........18.06.....25.03......podlasie.. .......chłopczyk asiulek29.......29........19.06.....26.03.....Białystok . .....dziewczynka mała brzuchatka 27.....18.06.....26.03.....Wrocek........niespodzianka andzia-26........26.......22.06.....29.03...pomorskie.... ..dziewczynka Biało-czarna...32.........23.06....30.03.....Białystok .. .............????? Goyek...........31.........23.06....30.03....kuj-pom.... .........chłopczyk Almeria35......35..........24.06....31.03...świetorzyski e ....chłopczyk Ania20203......20.........23.06.....30.03...podkarpackie. .....chłopczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję kolejnym Mamusiom. :) Ja jutro idę do szpitala i w czwartek będę miała cesarkę. Przynajmniej tak mi mówił lekarz, więc mam nadzieję, że nic się nie zmieni, bo chcę już wszystko mieć za sobą. :) Także dołączę do grona rozpakowanych mamuś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję kolejnym Mamusiom. :) Ja jutro idę do szpitala i w czwartek będę miała cesarkę. Przynajmniej tak mi mówił lekarz, więc mam nadzieję, że nic się nie zmieni, bo chcę już wszystko mieć za sobą. :) Także dołączę do grona rozpakowanych mamuś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję kolejnym Mamusiom. :) Ja jutro idę do szpitala i w czwartek będę miała cesarkę. Przynajmniej tak mi mówił lekarz, więc mam nadzieję, że nic się nie zmieni, bo chcę już wszystko mieć za sobą. :) Także dołączę do grona rozpakowanych mamuś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mamy kolejną Mamusię:-) Sisipolenta urodziła wczoraj o 22.50. Karolek waży 3280g i ma 55cm. Oboje cali i zdrowi:-) Wielkie gratulacje sisi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam gratulacje nowym mamuskom :) Słuchajcie mam takie głupie pytanie ja jutro ide pierwszy raz na KTG i powiedzcie mi czy to wyglada jak usg ze odchyle bluzke i spodnie czy trzeba jakos sie rozbierac ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, ja jak mialam KTG to podnosiłam bluzkę, położna załozyła dwa pasy dookoła brzucha i leżałam na boku przez pół godzinki:) a jak Twoje rozstępy? ja swoje na brzuchu które w tych ostatnich tygodniach dostałam - intensywnie smaruje i wydaje mi się że jest dużo lepiej. Wierze, że bedzie ok z nimi Klempa trzym się, już pojutrze bedziesz miała synka przy cycu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla świeżo upieczonych mamuś! Monika do ktg odsłaniasz tylko brzuch. Wiąża Cię dwoma pasami i między te pasy wkładają dwa krążki. Jest również ktg bezprzewodowe ale to chyba tylko przy porodzie używają. Także nie martw się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla świeżo upieczonych mamuś! Monika do ktg odsłaniasz tylko brzuch. Wiąża Cię dwoma pasami i między te pasy wkładają dwa krążki. Jest również ktg bezprzewodowe ale to chyba tylko przy porodzie używają. Także nie martw się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj.... co do rozstepów to lepiej sie nie pytaj :( cały czas sie zastanawiem jak ja nałoze stroj kapielowy w tym roku !!!! masakra rozstepy dopadły mnie wszedzie tylko na rekach nie mam :( a tak to tragedia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozstepy na brzuchu zaczeły mi sie nie dawno około mies. temu najpierw na dole brzucha a potem zaczeły isc w górę i juz mam powyzej pepka masakra!!!! Moj maz nie pociesza ze za to bede miała pieknego synka i tym powinnam sie cieszyc ale jak spojrze w lusterko to mi ryc sie chce !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabell,Inowa,Sispolenta gratulacje!!!!! Kurcze ja rozstępów nie mam wcale za to brzuch po tej cesarce mi poprostu wisi ,lekarka mówiła że miałam bardzo dużą macicę i trochę czasu potrzeba żeby się pokurczyła ale i tak patrzeć na niego nie mogę. Dziewczyny jak jest z kremami ujędrniającymi czy podczas karmienia mozna je stosować? Ja zaczynam werandować małego bo koncem tyg mysle o pierwszysm spacerku.Czewkam na wózek ,zamówiłam w niedziele i cholerka sprzedający się do dziś nie odezwał.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do rozstępów ja na szczęście mam tylko 3 małe na biodrze więc nie jest tak źle. co do brzucha schodzi mi rewelacyjnie, od porodu mam8 kg mniej, i 8 kg brakuje mi do wagi sprzed ciąży, właśnie też chciałam się spytać co do smarowania kremami ??? byliśmy właśnie na kontroli, mały przez tydzień przybrał 200 gr pani ordynator była bardzo zadowolona :) stwierdziła również że żółtaczka schodzi ale dla pewności wzięła krew i dziś wynik między 16 a 17. no i mówiła że spokojnie można małego werandować i na spacery wychodzić że żółtaczka nic do tego nie ma, więc mały dziś 10 minut spędził przy otwartym oknie , jutro chwilę dłużej i myślę piątek wyruszymy w miasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Gratulacje dla nowych mam Ja używam kremu gerber.Pisze na nim że jest przeciwko rozstępom i ujędrnia skórę.Powiem wam że nie uniknełam całkowicie kresek na brzuchu ale przy moim tyciu ( 20 kg!) brzuch wygląda przyzwoicie.Zwłaszcza jak porównam z mamą i sioatrą .One to mają straszne brzuchy.Mama to aż mi zazdrości że mam taki brzuch.Siostra to mi do tej pory całego brzucha nie pokazała bo sie wstydzi.Ten krem używa sie do 3 miesięcy po porodzie.Można bez problemu karmić dziecko piersią .Naprawde polecam.Kosztuje koło 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że grono nierozpakowanych brzuszków z każdą chwilą się zawęża a u mnie dalej cisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziwczyny - mamuśki i te jeszcze z brzuszkami :) Latte - GRATULACJE!!! Cały czas o Tobie myślałam i nawet nie wiesz jak się ucieszyłam kiedy zobaczyłam Twój wpis - buziaczki dla maleństwa. Nierozpakowane mamunie trzymajcie się już niedługo będziecie tulić do piersi Wasze maleństwa - życzę Wam powodzenia :) A teraz musze bieć do mojego kochanego Słoneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję nowym Mamusiom:) - cieszę się, że już możecie tulić swoje wyczekane Dzieciaczki:) Izabell, dla Ciebie szczególne gratulacje:) - i nie martw się porodoem, ważne, że już po i masz Lusię przy sobie, całą i zdrową:) buziaki byłam dziś u mojej gin, moja córa tak tańcowała w brzuchu, ze nie dała posłuchać tętna, wierciła się od jednego mojego boku do drugiego, aż się ginka dziwiła, że w tak zaawansowanej ciąży taka z niej wiercipięta... mam dużo wód, więc ma w czym pływać:) dostałam skieowanie do szpitala i jak do piątku nic sie wydarzy, to mam iść i się poradzić, co dalej... od wczoraj mam całkiem częste bóle w podbrzuszu, taki ogromny nacisk czuje i normalnie ból, przechodzi na jakiś czas i znów i strasznie przy tym twardniej brzuszek, mam nadzieję, że to spowoduje, że nasze dziecię jednak same zechce wyjść do piątku, czym bardzo by uszczęśliwiło mamusię i tatusia:) dziś jeszcze pojedziemy po klika śpioszków i pajacyków (rozmiar 62), bo wydaje mi się, że mam mało... no i chcę kupić malutką czapeczkę, ale taką bez szwów z tyłu, żeby nie uwierało malutkiej, przyda się po kąpieli:) pozdrawiam brzuszki - już niedużo nas zostało:) i mamuśki, których niemal co dzień to więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy kolejne dzieciaczki po tej stronie brzuszka:) Gratuluje wsyztskim nowym mamusiom:) Życzę wytrwałosci na nowej drodze życia:) U mnie noc z niuńką minęła super- mała pierwszy raz jak zasneła o 21.00 to wstała dopiero o 2.00:) aż się zdziwiłam że nie wstała wcześniej na karmienie. potem ją nakarmiłam i znowu zasnęła i tak spałą do 5.00 rano:)A potem znowu zasnęła i spałą do 9.00:) Teraz już nieśpi i wydaje m isię ze zaczęła już normować sobie pory dnia. Wczoraj też w dzień spałą mozę dwa razy po 2 godzinki a tak to cały czas czuwa. Ja Weronisie weranduje od trzech dni, ubieram ją w kąbinezon- któy jest dużo za duży bo rozmiar 56 a ona ma chyba 50:( No ale spokojnie podrośnie do niego. Wkładam ją do łozeczka i przykrywam kocykiem i wtedy otwieram balkon na maxa , i dzisiaj już tak sobie lezy godzinke:) Wózek też zamówiłąm na allegro i facet obiecał że wyśle kurierem najpóźniej w środe i w czwartek będzie już u mnie więc w piatek pierwszy spacerek nas czeka:) Mam pytanie do dziewczyn które mają już pierwszy soacerek za sobą: ile trwał ten pierwszy spacer? Olena mogłabyś mi napisac ile twój synuś miał tej bilirbuliny jaki poziom jak wykryli i jaki poziom jak cię wypuszczali? Bo widze ze chodzisz na kontrole a ja niesttey o żadnej kontroli nie byłam poinformowana i teraz nie wiem czy moze powinnam się zgłośić gdzieś w córcią żeby zbadać poziom:( Klempa nic sie nie martw :) w czwartek bedziesz już tuliła swoje maleństwo . Będzie napewno dobrze. Jeśli chodzi o rozstępy to ja niestety również mam ogromne na brzuchu:( Zaczęły się od samego dołu i pod koniec ciązy był już na wysokosci pępka, mój brzuch jest dosłownie w paski:/ ale zauważyłąm ze jak brzuch m isię kurczy to te rozstepy jakoś tak jaśnieją:/ Smaruje brzuch cały czas kreme przeciwko rozstepom i widze poprawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdka mały jak wychodził miał ok 15 ( niedziela) , potem skawiliśmy się na kontrolę miał 18,8 ( wtorek) więc bardzo wysoko, na następny dzień na szczęście spadło miał 17,2 ( środa) gdyby wtedy nie spadło odrazu byłyby lampy , kazali mi jak najczęściej karmić piersią aby to diabelstwo wypłukać, dziś byliśmy na następnej kontroli, powiedziała że widzi że jest jaśniejszy ale pobrali krew i się okaże ile będzie. ale myślę że będzie ok. no i zapowiedziała, że następna kontrola napewno jeszcze będzie. a nie ma u was w szpitalu takiej możliwości sprawdzenia itp? u nas we wtorki i czwartki zawsze można między 10 a 11 przyjechać . jak się martwisz idź na badanie krwi po prostu jej i będziesz wiedziała jakie ma stężenie. asiulek co do pajacyków bardzo dobry wybór, u mnie najbardziej się sprawdzają, najwygodniejsze i najpraktyczniejsze. też muszę zacząć się smarować, ciekawe czy takie zwykłe kremy można np. na cellulit używać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kremów na celulit nie mozna używac.Prawdopodobnie można używac tych kremó co w ciąży sie używało.Jednak powinno być na nich napisane że można karmić piersią (oczywiście jak sie nią karmi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Gwiazdko. :) Z jednej strony strasznie się boję, ale z drugiej nie mogę się doczekać, czyli chyba w sumie normalny objaw. :) Dziewczyno Bonda, dziękuję. :) Ty też jeszcze troszkę zaczekasz i też Twój Synek wyskoczy. :) Fajnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanko do dziewczyn ktore juz urodziły powiedzcie mi czy jak sie rodzi a zwłaszcza jak sie juz ma parte to jest sie przykrytym jakims przescieradłem ??? czy czyms innym czy po prostu cała pipke widac ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olena119 zawiniła położna... tak powiedział mi lekarz, ale nie ze szpitala w ktorym rodziłam, bo wiadomo... tam się nie przyznają ;( dała mi nospe w zastrzyku czyli lek rozkurczowy po czym wysłała mnie do pokoju żebym poszła pod prysznic no i tam już nie mogłam z niego wyjść bo dostałam partych... tak naprawdę po nospie powinnam być już pod jej kontrolą i nie w pokoju tylko na porodówce, ale wiadomo noc... babie się chciało spać a nie czuwać na rodzącą... a szkoda gadać, oby tylko z moją malutko było wszystko ok tylko o tym myśle. monika ja nie byłam niczym przykryta, ale szczerze mówiąc to wtedy nie myślałam o tym kto mnie ogląda ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupciuszek
a rozumiem motylek. no cóż brak słów. monika wszystko na wierzchu, żadnego prześcieradła nic, ale uwierz mi nawet przez głowę ci nie przejdzie taka myśl podczas porodu, zupełnie nie zwracałam na to uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×