Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

hmm ja mam z deczka dystans do alkoholu takze wszystko z umiarem, na tyg bardzo rzadko nawet ta lampke wina:P od tego zwykle mamy weekend..zreszta ja juz wyczuwam 2 lyki ktore mi w zylach krążą:P a kaca nie lubie:O wiec podziw dla tych co pija codzien i nie wazne jakie ilosci:O jestem za ZAMKNIETYM forum..wiec czy zrobimy cos z tym? ktos podsunie na ktore by tu sie przenieść? Mamo wiki no to ladnie, mi ras na ruski rok sie mala tak obudzila i nie spala z 1h..z reguly to jak sie obudzi to piers i dalej idzie spac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama wiki..
ZA JESTEM CO DO FORUM ZAMKNIĘTEGO:)TYLKO WŁAŚNIE PYTANKO;JAKIE?????????? WIKA TEZ Z REGUŁY PRZESYPIA NOCKI:)NO CHYBA ŻE KTOŚ ŻYCZLIWY JEJ NA TO NIE POZWOLI:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez jestem za zamknietym forum.choc wydaje mi sie,ze niektore pomaranczki to jedna z nas. bo takie rzeczy o nas wiedza,o ktorych np.pisalysmy jeszcze bedac w ciazy.a watpie,zeby ktos namietnie sledzil nasz topik nie bedac zupelnie w temacie. jest tu jak widzicie jedna miedzy nami-sucz co lubi dopieprzac.moze ma pms?w zwiazku sie nie uklada?albo ma dupe jak szafa trzydrzwiowa i z tego powodu kompleksy. wiec jak?decydujcie-ja jestem za prywatnym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama wiki..
HE,HE SUPER TO OPISAŁAŚ,A JA JESTEM CAŁKOWICIE PO TWOJEJ STRONIE:)A CO DO POMARAŃCZY...NO CÓŻ:)I TACY MUSZĄ BYĆ:)HEHE,JAK TO SIE MÓWI;;KTOŚ MUSI BYĆ GŁUPI,BY MĄDRYM MÓGŁ BYĆ KTOŚ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja po urlopie :) wiało. padało. chłodno było ... ale zadowolona jestem :) chyba z 2 dni mieliśmy ładne ze słoneczkiem ... choć nie z takim co by do opalania zachęcało. Postaram się trochę nadrobić czytanie, choć nie wiem czy dam radę (tydzień to szmat czasu ). Czytając ostatnią stronę słyszę że poważnie myślicie o zamkniętym forum. Ja jestem za. Jeszcze na takim nie byłam, więc nie wiem z czym to się je :( ale jeśli ma być lepiej to jestem za. Choć nie wiem czy czasem tak jak mówiła Saskiana te pamarańczki to czasem nie któreś z nas. Jeśli tak to trochę przykre i tylko współczuć takiej rozdwojenia jaźni, raz na słodko a raz tak by dowalić ... nie rozumiem po co dorosła kobieta, matka, ma bawić sie w takie podchody ... ale nie jedno już widziałam i nie jedno mnie jeszcze pewnie zaskoczy :( . Ja w każdym bądź razie jestem za tym by było nam lepiej ... a jeśli i pomarańczki za nami pójdą na to zamknięte forum, to już będzie pewne że to jedna z nas ... a wtedy to nie wiem co ... bo po co pisać z kimś tak obłudnym ... choć szkoda znajomości tych które są prawdziwe i szczere, wiele mi dały, wielu z was pewnie też. Lecę zjeść coś, głodna jestem. Mam pytanie do mamusiek związanych ze szkolnictwem. Macie plan na mianowanego? Potrzebuję do przedszkola. Wiem ze w necie jest tego sporo, ale może wy macie coś zatwierdzonego pozytywnie. Z góry dziękuję. Co do skoku to mój Samus też chyba ma, ostatnio zasypia wieczorem z taką syreną, że szkoda słów. Żal mi maluszka, a nie wiem jak mu pomóc szybciej zasnąć. Też go noszę , tulę , śpiewam ... koniec końców jak się troszkę wyciszy zasypia przy piersi... ale to nie wyjście, bo jak przyjdzie mojemu m go usypiać to co zrobi ? :) Mój Samuś też ma taką zmianę liszajowatą na policzku, pojawiła mu się przed wyjazdem i cały wyjazd trzymało, teraz troszkę zeszło, nie wiem co to. A do pracy wracam po urlopie, więc jeszcze troszkę będę z Samusiem w domu :) Dobra zmykam. Wpadnę później, to opiszę wam jak minął mi czas nad morzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie! My dalej nad morzem;-) Ale wiecie pogoda bardzo ładna, tylko chłodno co mi właśnie pasuje bo chciałam uniknąc upałów. Biegamy na spacerki:-) Malutka jeszcze jeździ w gondoli, głównie na brzuszku więc ostatnia chwila na taki wózek.. co do forum, super że się zgadzacie, ale w tym celu musimy znaleźć chyba w ogóle inną stronkę bo na kafe chyba nie ma takiej opcji. Właśnie o to chodzi że wtedy nikt niezalogowany nie będzie mógł się wypowiedzieć, czyli nawet jesli jedna z nas lubi być złośliwa to będzie musiała te swoje "jady" wylewać pod swoim nikiem albo przełknąć żółć;-) Może ktoś jest bardziej techniczny i nam podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wlasnie o to chodzi dziewczyny...Nika masz racje ..ta osoba bedzie miec swój nick i takie forum trzeba wybrac gdzie sie trzeba zalogowac aby sie udzielić;) pozatym mozna dodawac focie, suwaczki itp. my juz po obiedzie... i tak czytam sobie pewien artyku siedząc z dzieckiem na kanapiel..jak to bylo byc rodzice w PRL.. A pewien tatuś opowiadał swojej córce (urodzonej już w wolnej Polsce) o tym, jak to kiedyś nic nie było w sklepie, tylko ocet. Dziewczynce powiększyły się oczy ze zdziwienia i zapytała: „Jak to tatusiu? Tylko ocet w całym Carrefourze? haha a tu calosci na tej stronie;) http://ebobas.pl/artykuly/czytaj/391/mama-i-tata/jak-to-bylo-byc-rodzicem-w-prl jednym słowem nasze dzieci maja RAJ ... my tez nie mamy najgorzej wiec co tu narzekać chodz i tak nie naleze do osób ktore wciaż narzekaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goyek kurcze to ty, a ja jakos przeinaczylam ze to Gosia napisala i tak sobie myśle a gdzie jest nasza Goyek:P zakrecony czlek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ważka :) to ja :) Samuś dziś ma dzień na "nie", tylko noś mnie i noś mnie. hmmm A chyba faktycznie to skok, bo właśnie przed chwilką pokazał mi jak to się nóżkę do buźki wkłada :) pierwszy raz :) A to forum to może być fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goyek mój ma dzis taki sam dzień...idzie mu drugi ząbek wiec pewnie to jest przyczyną a po drugie wczoraj wróciliśmy od teściów i tam wszyscy musieli go choć chwilke na rękach potrzrymać wiec dziś mam skutki tego.... Co do pomarańczy to nie ulega wątpliwości że to któraś z nas ! Ja się tylko dziwię że kobieta,matka ma czas i chęci na takie zachowanie.Wedlug mnie to trzeba jej tylko wspólczuć bo chyba strasznie mus byc nieszczęsliwa. Jeśli chodzi o forum zamknięte to jestem jak najbardziej za!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forum babyboom jest Najlepsze i mnóstwo tam jest niezbędnych informacji;) to jak mam zakładać temat? co do pomarańczki, bo tutaj tak jest ze bez namysłu sie cos wypisuje aby tylko po kims pojechac;) na forach zamknietych nie ma anonimowych ludzi..to i wypowiedzi sa 'sensowne'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo a widzisz u nas jeszcze ząbka brak ... wiec może to ząbek idzie! Co do twojego wczorajszego powrotu ... ja po wczasach z dwoma mamami, ciocią i dwoma wujkami .... więc Samusiowi teraz brak właśnie tego noszenia :( a ja sił na to nie mam :( a mad morzem właśnie tak było, daj go na chwilkę, no choć do babci, no chodź do cioci itd. Właśnie zasnął :) i śpi jak aniołeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważka ja jestem za :) mam nadzieję ze tam nas odnajdą wszystkie mamuśki, też te które gdzieś odeszły ... pewnie przez pomarańczki. Trzeba by dać im znać. Może co jakiś czas wkleić tu link, na to forum. Bo rozumiem ze tak można, tylko później trzeba się zalogować by tam pisać? Choć trochę zal tej kafe, zawsze mówiłam lecę na kafkę do dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_z_2009
Witam wszystkie mamusie. Jeśli któras ma ochote i czas na poznanie nowych mam i podzielenie się swoimi doświadczeniami związanymi z macierzyństwem to zapraszam serdecznie na prywatne forum Rejestrujcie się http://www.mamazjajem.fora.pl/ Gwarantuje miłą atmosfere :) Zapraszam rowniez wszystkie dziewczyny, ktore rozpoczęly starania o dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Invalid Forum specified. If you followed a valid link, please notify the administrator ważka takie coś mi tam wyskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wyslalam wiadomosc do administartora , wyglada na to ze skasowali moj temat wrrrrrrrrr a do tych co juz tam pisza to lipa tak sie wchrzaniac nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Samuś już nie śpi :( i płacze mi nadal :( już pomysłów mi brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwilką chciało mu się ulać, wypłynęło troszeczkę, to jest po 1,5 godz od karmienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/////.....m,.. . ////////////////l0tyth bbbbbbbnikm6mj6xadh s b 6jmjk to napisał do Was Flipek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia. jak go noszę to jest ok, ale szybko mu nie w nos a z tym forum, to szkoda że nie idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny mało się udzielam bo w sumie tak mi się popieprzyło w życiu że szkoda gadac i szkoda pisać co do pomarańczki ja chyba dlatego się nie udzielam już na cafe, jakoś to mnie leczy, pomarańczowe głupie docinki i komenatrze ja należe do forum babyboom jest to fajnie zgrane towarzystwo, jest dużo pod tematów, mamy zamkniętą galerię, gdzie nikt nie obejrzy obcy oraz swój osobny wątek zamknięty który wymaga należenia do grupy i tam można o dużo rzeczach pisać swoich prywatnych a tak pozatym jest dużo pod tematów, karmienie, pielęgnacja, zakupy. więc jestem jak najbardziej za. ale myślę że powinniście założyć nowy temat. swój oddzielny. bo taki nalot tak dużej ilości osób myślę że nie będzie pozytywnie przyjęty. moje zdanie. a ze zmian jasiu ma 1 ząbka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olena co tam się u ciebie narobiło? Jak tylko masz czas pisz... A co do tego drugiego forum, to z tego co piszesz super sprawa... ja w sumie jestem tylko tu... i skoro trochę się tu pieprzy ... to mi żal ... masz rację ze trochę nas dużo by tak rzucić się na jakieś forum ... zresztą forum pewnie już zgrane... gratuluję ząbka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goyek praca ogólnie ale mówię i to jest właśnie minus publicznego forum, może każdy wejść i poczytać i zrobić z tym co chce, a takie babyboom jest naprawdę bardzo pozytywnie, zdjęcia można dodawać do bólu, a nie jak nk jest limit, i galerię oglądają to tylko dodani do tej grupy. i te poszczególne tematy i pod tematy. nie że ja mam coś tutaj ale tutaj jest tak publicznie, i same widzicie co się porobiło. bardzo nieprzyjemnie. niby docinki, głupie podteksty ale po co to? bezsens. musi być moderator - proponuję ważkę :) oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×