Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Witajcie :) Kurcze to moj ostatni tydzień wolności:) ale mi zleciało. Ale ale ja w piątek byłam u gina no i moja kruszynka ma 10 cm! Serduszko bije 160 ,badania wszystkie ok nawet tarczyca! Płci niestety nie dało sobie sprawdzic tak sie odwracało:) No i leżało tak jak tatuś jedna raczka pod główka a drugą gestykulacja ha ha .najwazniejszę że wszystko jest ok i następna wizyta za 4 tyg. No i usg miałam juz przez brzuch. Dla takich chwil chce sie zyc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latte ja mam takiego piertra a najgorsze ża jak bylismy w sobotę u księdza i mówił Nam jak i co ma byc podczas mszy to juz z tego nic nie pamietam a znając Siebie to znów popełnie jakąs gafę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo zobaczysz będzie dobrze na bank się nie pomylisz ani nie będzie żadnej gafy :) my przed ślubem kilka razy sobie przeczytaliśmy przysięgę dzięki temu sami mówiliśmy nie powtarzaliśmy za księdzem i wyszło bez pomyłek ;) no jedynie mój mąż chciał nałożyć mi swoją obrączkę ;) eh zobaczysz będzie wszystko git!!! Suknia już w domu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jeszcze mam przymiarke jutro ,musze zobaczyc jak sie bedzie układała bo mi brzuszek troszke wyskoczył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie ja odebrałam w piątek przed ślubem bo tak schudłam ze stresu ;) że w poniedziałek okazała się za duża i trzeba było jeszcze poprawiać ;) a i tak suknia w domu nie potrzebna aż do soboty :D :D będzie pięknie i cudownie zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
as1ek26 ginka mi przepisała skinoren, coś tam pisze żeby nie stosowac w ciązy ale ufam lekarce, poza tym powiedziała żeby używac tylko na krostki, a nie na całą twarz. Nikamo74 ale masz dużą dzidzię! Fajnie :-) To już całkiem całkiem spory szkrabek. Dziewczyny wygląda na to że mamy wysyp slubów :-) fajnie, zdacie relacje, to taki radosny dzień:-) Niczym się nie stresujcie wszystko będzie gładko, zaskoczą Was tam gdzie zupełnie się tego nie spodziewacie. Zawsze coś zabawnego się musi wydarzyć, mimo tylu przygotowań. Ja w niedzielę też spędziłam z rodzinką, tym bardziej że synek postanowił nie spać więc i czasu wolnego było mniej. No i byłam na zakupach, bo musiałam nabyć jakieś wygodne dresy i większy stanik. Wygląda na to że z opóźnieniem ale jednak trochę mi biust urósł...ale nie na tyle żeby boleć. Za to wreszcie to moje c jakie mi zostało po karmieniu zaczyna ponętnie wyglądać;-) hihi a nowy stanik to prawie jestem jak Dolly Parton ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wczoraj miałam dzień pełen wrażeń, odwiedziła mnie siostra z najmłodszą córką, byliśmy w kinie, w końcu poznałam narzeczoną mojego przyjaciela i dostaliśmy zaproszenie na ślub (pojadę koniecznie, obym sie dobrze czuła), to była udana niedziela, nawet wieczorny ból głowy nie popsuł mi nastroju:) a jutro spotkam się z przyjaciółką, której powiem o ciąży (bo przez telefon nie chciałam, na żywo lepsze wrażenie;)) a za tydzień usg, nie mogę się doczekać:) herbatka z żurawin pomaga mi bardzo, już mnie nie ciągnie ani nie pobolewa przy wizycie w toalecie:) lekkie zaczerwienienie i obrzęk też zniknął:) żeby jeszcze te wstrętne mdłości zniknęły, to już wogóle byłoby całkiem przyjemnie:) ależ Wam zazdroszczę tych przygotowań do ślubu, to było takie miłe poddenerwowanie, zwieńczone cudownym dniem....ech miło powspominać, koniecznie zdajcie relacje:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Jestem jestem michalka, ja tu Was na bieżąco czytam :D . Szkoła się zaczęła i musimy wcześniej chodzić spać. Cieszę się, że maleństwa rosną :) i brzuszki też :) My braliśmy ślub cywilny i kościelny osobno. Na pierwszym to były stresy, gorsze niż na egzaminie! Ale gdy już sypnęli nam ryżem, to całe napięcie zeszło. Potem skromne przyjęcie dla najbliższych. A na kościelnym nie było mowy o żadnej gafie, bo ksiądz wszystko nam mówił. Nawet kazanie było stosownie krótkie (takie za 100zł ;) ) Wiem, że to był najlepszy wybór mojego życia, ale i tak najważniejsza jest cała reszta potem. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroncia11111111111111
hej dziewczyny, ja jestem obecnie 12 tydzien, w piatek ide na usg prementalne ( niewiem czy dobrze napisalam) 1 z 2 najwazniejszych usg w calej ciąży każdej z nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po weekendzie :) mi weekend minął średnio udanie. sobota jako tako, ale niedziela fatalnie ... nie wiem czemu, ale co niedzielę czuję się gorzej, boli mnie podbrzusze i wogóle jestem nie do życia ... ale dzisiaj jest już lepiej ... no i za tydzień wizyta u gina ... z jednej strony się cieszę, a z drugiej boję ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaaa nie jesteś sama ja usg genetyczne ( prenatalne) różnie mówią, piszą mam w piątek i też z jednej strony się cieszę a z drugiej tragicznie obawiam ;) eh niedługo zwariuję:) płakać mi się chcę bo segreguję ciuchy i się załamałam bo nawet większość dresów jest za mała - ciśnie guma w pasie i zaraz mnie brzuch boli :( coraz częściej czuję się jak słoń :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latte nie przejmuj sie tak juz teraz z nami bedzie ja juz zrobiłam przetasowanie w szafie no i mało co mi zostało ale kupiłam dwie pary spodni ciazowych i jest ok!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo to juz niedlugo bedziesz mezatka hihi skonczy sie laba...zartowalam hehe mnie wczoraj tez brzusio cmil a dzisiaj jest ok, chyba wczoraj za duzo sie zajadalam:O dzisiaj jak cos czuje przed obiadem jakis glod to pije oj duzo pije to pomoze na wszystko... patrzylam bilety na swieta, ponad 1000f na 3 osoby:O:O darujemy sobie zreszta tak samo jak wczesniej...cos za cos Latte machiato mam ten sam problem:O w pasie bardzo cisna bo mam ze scisla gumka, musze sobie jakies kupic ale luzne...a w domu chodze w spodniach po poprzedniej ciazy hehe szczescie ze je zachowalam ale troszke za duze sa w tylku haha co do weekendu mi tez srednio minal bo laloooo........wrrr Nikamo zdaj relacje, ale powiem ci ze to wcale takie straszne nie jest, zalezy tez jakis ksiadz bedzie hehe my mielismy takiego mlodego (zamiana z innej parafi akurat w najlepszym momencie:)) co juz w progu nas wycalowal:O:O co bylo dla mnie szokiem...wiec potem zamiasat sluchac na maszy to ja rozmyslalam ze mnie brzucho uwiera(bo tez bylam w ciazy5,5 miasiaca) ze kiedy sie skonczy bo mi goraca(nie zalozylam z tego wzgledu ponczoch i zakupilam biale sandalki calkowicie odkrywajace stope) a ksiadz w pewnym momencie zadaje nam pytanie, kiedy to sie poznalismy......a jaaaa rybaaaaa haha ale w koncu mi sie prszypomnialo bo mezulkowi cos nie chcialo haha a w czasie slubu bylo to 3 lata temu wiec nawet przypomniala mi sie w tym stresie dokladna data:) to by byla gafa co hehe a co do gaf to powiem wam jeszcze cos takiego , mielismy wielki balon nadmuchany na sali tanca ktory mielismy przebic w okreslonym momencie, no i moj mezu za malo go napompowal a mowilam mu wez kup drugi i sprawdz czy bedzie dobrze ale nie, wiec w czasie naszego tanca swiadek dotknal balon cygarem a on wydal taki cichy pisk i juz hahahaha serpentyna sie tak po woli wydobywala, ale BYL SMIECH NA SALI ... POWIEM WAM SZCZERZE ze ladnie by to wygladalo fajny efekt by byl jakby to sie wszytsko rozpryslo co tam nawkladalismy ale i tak kupa smiechu byla, no coz tak mialo byc..do dzisiaj sie z tego smieje:) jak tez z tego jak gosc nadepnol mi na suknie i tanczac oderwalam kawalek dolu sukni z malymi ozdobami:O:O:O , mamuska mi to potem dalej oderwala co bym sie nie zabila tanczac z brzuchem cala noc....tak cala noc a 2 dni wczesniej umieralam ubierajac sale:O tak sie zle czulam:O .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazka zdam relacje jak juz bedzie po wszystkim .... H aha to wesoło miłas na weselu:) Wiecie mi lekarz mówił ze na bóle i kłucia macicy ,która sie cały czas rozciąga dobrze jest magnez zarzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Weekend zleciał bardzo szybko, spędzaliśmy go rodzinnie, nawet nie było kiedy komputera włączyć. Dziś od rana słońce- to robie pranie, chociaż szybko wyschnie.. wogóle dziś mam pełno energii, wysprzątałam generalnie cały domek. Posegregowałam ciuchy, no i za wiele pasujacych nie zostało haha na szczęście mam super dresy z lycrą i szerokim pasem, które mnie teraz ratują :) więc mam w czym wygodnie śmigać po domku. Na weekend wybieram się gdzieś do C&A czy H&M i szukam jakiś fajnych jeansów, bo wszystkie cisną. Z obiadkiem mam dziś luzik, bo mama podrzuciła mi przed chwilą pyszny gulasz i surówkę, :) Dziewczyny jak macie jakieś fajne pomysły na jedzonko, to proszę o przepisy :) mój synek w czwartek kończy dwa latka, więc muszę na imprezce czymś zabłysnąć :) hie hie Wczoraj bardzo mnie coś na dole brzucha z boku ciagnęło, chyba rozciągające się mięśnie, nawet nie mogłam leżeć wyprostowana.. na szczęście puściło...ten czas tak szybko leci i brzuszki rosną :) jeszcze tylko 6 miesięcy nam zostało, ale fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś zapraszam na kalafiorową, właśnie wróciłam od gina. Maluszek ma się dobrze, rośnie jak na drożdżach ale nie można go dokładnie zmierzyć bo podkurcza nóżki - jak mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tina gratulacje:) A ja na obiadek dzis robie zurek na grzybkach suszonych z kiełbaska i jajkiem. Wogóle mnie strasznie na zupy bierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo74, z tymi zupami to faktycznie coraz bardziej mi smakują, na samym początku ciąży uwielbiałam ziemniaki i surówki teraz mi się przestawiło. Teraz jesteśmy w trakcie szukania nowego mieszkania, dotychczasowe trochę małe 48m2, znalazłam fajne (ok. 500 m od tego co teraz mieszkamy), wokół dużo zielonego, byłoby gdzie chodzić na spacery, pokoje słoneczne ale na 5 piętrze. To ostatnie mnie troche odstrasza. Mieszka któraś tak wysoko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**tina** - ja mieszkam nie pierwszym piętrze i szczerze powiedziawszy to nie wyobrażam sobie dźwigać dziecka i tobołków na piąte...:) zależy jeszcze, czy miałabyś gdzie wózek trzymać na dole, bo jeśli nie- to sama sobie nie poradzisz. Ja jak idę z dwulatkiem do siostry na 4 piętro, to wymiekam haha A jeszcze jedno mnie zaciekawiło, Twój lekarz mierzy dziecko razem z nóżkami? pierwszy raz się z tym spotykam, zawsze jest wymiar główki z tułowiem, bez nózek - bo maleństwa właśnie mają je zawsze podkurczone :) a Wy dziewczyny? jak u Was gin. mierzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ma nóżki ułożone "ładnie" to podaje nam z nóżkami. Takie maluszki jak nasze też już mają ciągle podkurczone nóżki? Z dźwiganiem to nie ma problemu bo jest winda, ale wydaje mi się, że trochę wysoko, tyle, że mieszkanie śliczne, podłogi super zrobione i przestrzenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy badaniu usg, lekarz mierzył od czubka głowy do pupki czyli bez nóżek:) ja mieszkam też na I piętrze i czasami mam obawy czy dam radę sama wnieść wózek z dzieckiem, chociaż moja siostra mieszkała na 4 i wnosiła, ale ona to silna banka (choć nie wygląda) i miała wtedy 22 lata, a 30 jak ja.... jeśli jest winda, to śmiało, jak bez to poszukałabym dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest winda, to nie ma różnicy jakie piętro :) aby mieszkanko ładne... asiulek -cieżko dźwiga się wózek nawet i tylko na pierwsze piętro..ja na szczęście mogłam zostawiać go na dole na klatce, przypinałam go na początku do kaloryfera hehe a potem juz mi się nie chciało, ale na szczęście nikt u nas nie kradnie. Na początku wędrowałam z samą gondolą, bo jak synek spał, to szkoda było go rozbudzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamula28 polecam H&M bylam dzisiaj i kupilam swietne jeansy rurki :) jasne w koncu bo zawsze ciemny jeansy mieli ,tutaj jest akcja na wszystkie jeansy 10 euro :) zamiast 50 kosztuja teraz 40 :) moze w Polsce tez tak jest podobno H&M wszedzie taki sam z tymi promocjami :) maja tez swietne tuniki :) i sweterki na jesien :) Teraz tylko kozaki na plaskim i trampki i mozna biegac :) Naprawde warto :) Pomysl na obiad ziemniaki ,gulasz i marczewka starta na tarce z dresingiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi nic się dziś nie chce. Leże i leże i nie mam chęci wstać. Mdłości męczą, siły brak:-(. U mnie gin tez mierzy od główki do pupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaMiLa220579 - no mam nadzieję,że tu też będą promocje :) chociaż nie raz się juz przekonałam,ze w niemczech w H&M jest o niebo wiekszy wybór, niż u nas..a ceny w sumie te same natka- współczuje tych mdłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latte ja też się czuję jak mała słonica Nie cierpię jak mnie spodnie w brzuch uwierają i koszulki dziwnie się pokurczyły;) Oj trzeba wybrać się na małe zakupki Teraz najwygodniejsze koszulki męża, mam taką głupią fobię i nie lubię jak mi za bardzo koszulki i spodnie przylegają do ciała, strasznie wtedy się czuję i jest mi ciągle duszno Co to będzie jak mi brzuchol urośnie? Nikamo aż Ci zazdroszczę to takie piękne chwile:) i te wszystkie przygotowania...hmmm gdyby dało się cofnąć czas;) Rundelduda:) u nas było tak samo:) najpierw cywilny a po 2 latach kościelny Pierwszy duży stres ale drugi...bajka i super zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×