Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

no właśnie zapomniałam wam napisać , ja właśnie chciałam kupić dziś takie getry itp. ale Pani w sklepie odradziła, gumka uciskać by uciskała, a niby rozmiary getrów są uniwersalne, ale kupiłam rajstopy bardzo ciepłe, takie jakby z polarkiem w środku z wysokim klinem i powiem wam rewelacja, rajstopy podciągnęłam pod same piersi haha :) i wygoda i w końcu nic mnie w pod brzusze nie uciska, także to polecam. ale jak któraś z was znajdzie getry, leginsy ciążowe proszę o linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja noszę legginsy do tunik i sukienek ale nie ciążowe tylko takie zwykłe, konczą się i tak pod brzuszkiem więc jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie ja te rajstopy co kupiłam są nad bruszek, a kurczę getry i leginsy u mnie się nie sprawdzą w pracy , jak noszę spódnicę , sukienki mam płaskie buty i pięty muszę mieć zakryte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcóweczka 2010
Michalka to Ty też będziesz miała córeczkę? :) Ja nosze leginsy to sweterków długich...Gumkę mam pod brzuchem więc ja nic nie czuj e jakby mnie coś uwierało :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie kwestia przyzwyczajenia :) ale tak czy inaczej polecam rajstopy z wysokim klinem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję udanych usg no i dziewczyneczki IZABELL :) ja też już po :) malutki bo na 100% chłopczyk lekarz zmierzył "interes" i ma całe 13mm :D :) zdrowiutki wszystko dobrze się rozwija ziewał sobie ssał kciuczka no i kolejny lekarz powiedział że dzidziuś bardzo ruchliwy :) ciekawe co będzie jak się urodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latte gratuluje ruchliwego synka w brzuszku:) niestety nie podawali mi wymiarów, powiedzieli ze mierzą poszczególne narządy ale nie dlugosc dzieciątka ani wagę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski:) Badka - super, że już wszystko ok! Dziewczyny, z tą płcią to różnie może być. Słyszałam historię (współczesną - nie za czasów przedpotopowych USG) o dziewczynce, którą rodzice i lekarz oglądali na USG wiele razy, nawet jeszcze w 9 miesiącu... a okazała się chłopcem:) Lepszy num er to dziewczynka, która okazała się bliźniakami dfwujajowymi... wyobrażacie to sobie w tych czasach, przy takim sprzęcie?:) Mi lekarz płeć podał na USG w 12 tygodniu. Powiedział, że jest pewien na 100%. W 16 tyg. byłam u innego, który powiedział, że w życiu, przed 20 tygodniem, nie powiedziałhby nikomu nic na 100%... tak więc też moge się jeszcze zdziwić:) Wprawdzie ja o swoim bobasie od początku, nie wiem czemu, mówię "On"... tak jakoś wydaje mi się, że to jest jednak facet:) W 24 tyg. mam mieć połówkowe to pewnie zweryfikuję płeć przed-ostatecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wrocilam z imprezki i tak podczytuje Was:)milutko tak czytac:))))same dobre wiesci!!!Dziewczyny super ze sie sprawdzaja wasze oczekiwania, marzenia sie jednak spelniaja:) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latte super wieści:) aż miło poczytać! Marcóweczka ostatnio usłyszeliśmy,że na 75% dziewczynka:) gin już wcześniej podejrzewał ale nie chciał powiedzieć bo nie był pewny Ja też ciągle w getrach śmigam, są super wygodne, kończą się pod brzuszkiem, nic nie uciskają, do tego długi sweter albo tunika i brzusio się ślicznie prezentuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my własnie rozmawialismy na skypie z tesciami i dopytywali sie o imie wiec jak powiedzielismy ze Luiza to najpierw zapadła cisza a potem zaczeły sie komentarze, ze co to za imie, ze nie ma zdrobnienia, że to nie po polsku, dzieci sie bedą śmiały itd. zdenerwowali mnie. Nam obojgu to imie bardzo sie podoba i nie widze powodu dlaczego nie mielibysmy tak nazwać swojej córeczki. Co za przedpotopowe poglądy! Uch, nawet mojego niezwykle spokojnego mężusia wyprowadzili tymi komentarzami z równowagi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha Izabell u nas dokładnie to samo w niedzielę Jak teściowa usłyszała,że chcemy dać małej na imię Kaja to mało nie wskoczyła do nas przez słuchawkę!! "takie ohydne imię" też mi ciśnienie podniosła niesamowicie ale co tam to nasze dziecko i napewno nie zmienimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Mój synek dziś o 4!! obudził się wyspany - kurcze padam :) ale jakoś udało nam się o 5 go uśpić...nie wiem co to było hihi ale dzisiaj fajnie, mężuś w domu, to śniadanko przywędrowało do łóżka :) a na obiad do dziadków - więc dziś pełny luzik.. mój synuś w 20tc miał 400g a po tygodniu w 21tc 500g i termin przesunął się z 17.03 na 11.03 - ale nie zmieniam stopki, narazie trzymam się terminu wg om no i dziś pyknął 22 tydzień...już coraz blizej marca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Nasze dzieci teraz bardzo szybko przybierają na wadze (jak i my) moja niunia w 23cim tygodniu ważyła 560 g. A opinią rodziców się nie przejmujcie, oczywiście mojej mamie też się nasze pomysły nie podobały, ale ja ją usadzam od razu, zero dyskusji. Sama miała swoje 5 minut i wymyslała imiona-ja jej się nie wtrącałam - teraz moja kolej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki ja tez juz po padaniu i musze Wam powiedziec,ze cudownie jest zobaczyc dziecko na 4d...jestem juz spokojniejsza,bo wszystko jest dobrze,pani doktor wszystko pomierzyla choc nie bylo to latwe bo malenstwo bardzo fikalo ;) w pewnym momencie zobaczylismy piekny usmiech na twarzy synka,az sie zaczelysmy smiac,bo wygladalo to tak jakby on sie smial z nas :) wszystko mam nagrane na plytce,ale zdjecia nie mogla zrobic,bo co ustawiala na buzke to maly usmiech na twarzy i sie obracal...smiesznie to wygladalo :) miedzy nozkami wyraznie bylo widac siusiaka,siedzial bokiem i tak mu sterczal do gory...wazy 590g wiec kawal chlopa z niego,no ale to juz 23tc3dni... wizyta kosztowala 250zl,ale warto bo przeciez takich chwil nie mamy na codzien... ciesze sie,ze u Was tez wszystko dobrze...to jest najwazniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o imiona to przeciez sa nasze dzieci i nam ma sie podobac,a nie rodzicom ;) ja marzylam o dziewczynce i wydaje mi sie,ze latwiej wybrac imie dla ksiezniczki...dla chlopca jakos zadne nie wpada mi w ucho,choc juz kilka wybralam,ale mam problem z mezem ;) musze go jakos przekonac,bo on sie uparl na Nicolasa,znowu starszy syn mowi,ze w szkole beda wolac na niego Nicola;( ja juz sie troje i dwoje...Xavier,Fabian a niedawno pomyslalam o Marcelku lub Michalku,co by bylo fajne bo wszystkim nam imiona zaczynaja sie na litere M,nawet yorka mamy Mike ;) ale maz i syn NIE! znowu synek proponuje Kuba ;( i badz tu madry,zero porozumienia z tymi facetami,a jeszcze jeden niedlugo dojdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonek2417 - U nas też wszystkie imiona są na M - synek rówież dostanie na M :) a z jakiego miasta jestes? wcześniej nie zauważyłam,że jesteś z lubuskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mialam pytac o to samo ;) jestem ze Świebodzina,a Ty? fajnie,ze sie zgadzacie co do imienia,bo u mnie jak widzisz kazdy chce inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rancaaaaaaaaa...... ciesze sie bardzo ze badania daly wam tyle radosci i oczywiscie ze jest wszyyyystkoo ok :):) no to macie na jakis czas naladowane baterie hihihi Michalka w necie wyczytaam ze szczypanie czy lekkie szorowanie pobudza ukrwienie skory, dzieki czemu kepiej sobie radzi z rozciaganiem..plus smarowanie...no i wlasnie dobrze tez ze mam ta skore natluszczona i to nawet jak nie smaruje...swieci sie normalnie tak wiec robie to delikatnie..ale wiadomo jakbym miala jakies problemy(tfutfu) czy to twardnienie itd. to bym tego nie robila...;) a w dzien staram sie brzucho zostawiac w spokoju;) hehe Izabel Imie Luiza bardzo ladne jest, nie jest jakies wymyslne gdzie idzxie sobie jezyk polamac hehe wiec nie wiem co tym twoim rodzicom czy tesciom sie nie podoba tak samo Michalka , imie Kaja tez ladnee...a z reszta to wasza decyzjaa i nazwiecie swoje szkrabki jak bedziecie chcialy;) aaa iZABELL NIE martw sie co do wagi malenstwa, ja wlasnie tez zapomnialam sie dowiedziec czy mowia ile mniej wiecej wazy no ale coz nie martwie sie tym;) Michalka w poprzedniej ciazy mialam duzo wod plodowych, ze przez caly porod ciekly i cieklyy ehh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotunia z tym to fakt co napisalas,bo jak ja bym wtedy nie widziala siusiaka a jedynie lekarz dal by mi nie cale 100% pewnosci to mialabym taka niepewnosc czy aby sie nie pomylil bo to roznie bywa, co innego samemu widziec;) Olena te twoje zakupione rajstopki by mnie bardzooo zainteresowalyyy;) musze sobie takie sprawic..bo co do rajstop itp. konczacych sie pod brzuchem to mi nie pasuje, niewygodnie mi i chlodniej w brzucho..po domu latam w spodniach z dlugim materialem na brzucho i sie do tej wygody przyzwyczailam;) Fabiola co do tych histori to ci lekarze co podali takie informacje byli naprawde dobrzyy haha Fabiola i co do 100% lekarza, jest sie na 2005 pewnym jesli sammeu tez sie siusiaka badz wargi zobaczy;)(wiem ze nie zawsze jest to dane i czesto liczy sie na slowo lekarza) Mala brzuchatka jak tam na imprezceeee:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane brzuszki :) Witaj badka :) to dobrze, że już do nas wróciłaś :) bardzo za tobą tęskniłyśmy. Ja też głaszczę się po brzuszku, myślałam, że to dobrze dla maluszka, podobno to taka stymulacja dotykowa, czytałam że z czasem maluszek nauczy się rozróżniać czyja dłoń głaszcze brzuszek...no nie wiem, nie jestem przekonana co do tego nie głaskania :( Gratuluję udanych usg. U mnie kochane będzie synuś :) Piszę dopiero dziś, bo wczoraj późno wróciliśmy i byłam bardzo zmęczona... Wczoraj mieliśmy mieć wizytę ok 18. Byliśmy o 17.30, wchodzimy, a tam tłum ludzi :( . U mnie wchodzi się według tego jak się przyszło :( . Więc czekaliśmy :( weszliśmy o 19.30 :( :( byłam wściekła, zdenerwowana i zmęczona. Jeszcze okazało się, że do gina dzwonili ze szpitala, że ma pilną sprawę w szpitalu (ciąża pozamaciczna) i o 20 tej musi być w szpitalu...na szczęście zajął się nami na spokojnie i wcale nie odczuliśmy tego ,że musi się spieszyć. A ten poślizg czasowy, to dlatego, że 6 pacjentek przyszło nieumówionych (a swoją drogą powinno być tak ,że wchodzą na końcu, no ale skoro gin nie pilnuje tego, by był porządek, a z jeszcze jednej strony, dla niego pewnie kasa to kasa, a to, że ja czekam 2 godziny :( :( !!!). Płytki nie nagrał, bo raz że chciał to zrobić jak będzie miał więcej czasu, a dwa, że maluszek faktycznie był już zmęczony i znużony, stale zasłaniał się rączkami, nie chciało mu się za bardzo ruszać :(. Z badania wyszło, że wszystko dobrze, pomierzył go (nie podał wagi), powiedział, że wygląda na zdrowiutkiego. Zastanowił go tylko jego duży żołądek, stwierdził, że będziemy go obserwować na następnym usg (może to nic takiego, może to tylko maluszek przed kolacją :), ale trzeba to skontrolować na następnym badaniu. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno, skierowanie na to usg (to w poradni genetycznej) dał mi, sam powiedział, że badań nigdy za wiele (ale swoją drogą na wcześniejsze badanie prenatalne mnie nie wysłał :(, chociaż okazało się, że się kwalifikowałam, no cóż uznałam ,że nic mi nie do wkurzanie się po czasie, dobrze, że chociaż na to mnie wysłał...oczywiście za moją namową). Na to badanie idę za dwa tygodnie, więc dopytam o żołądek maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniłam tabelkę :) NICK...................WIEK..........OST @......TERMIN..........SKĄD Majek123.......24.........21.05...28.02.....Zakopane...c hłopczyk Nikam074.......35........26.05....01.03.....Rzeszów...ch łopczyk koja2121.......24.........27.05....02.03.....Cieszyn.... ........????? Marcys..........21...........??......03.03....Irlandia-M albork...????? Kasiek26........26........27.05...03.03......Szczecin... .....chłopczyk savanna89.....20..........26.05...05.03.......Chorzów... ...chłopczyk SZCZĘŚLIWA...28....30.05...05.03.......Szczecinek....... ????? kamelle.........27........30.05...06.03.....Niemcy/NRW.. .dziewczynka engine30......30...........25.05...06.03.....zach-pom... dziewczynka fasola z bretani 24 ..................06.03..... lubelskie...chłopczyk nika34..........34..........01.06.....08.03....Warszawa. ...dziewczynka michalka26.....26.......01.06....08.03.....Irlandia..... ....????? megan990......27........02.06....09.03....śląskie....nie spodzianka wazka85.......24.........03.06....10.03.....NI.......... ......????? natka23........23..........30.05....10.03......kuj-pom.. ..chłopczyk summer ........28 ........04.06....11.03....Katowice.......????? badka...........28..........04.06....11.03....Piaseczno. ...chłopczyk motylek_85....23........06.06....12.03.....śląskie.....d ziewczynka elakl.............27..........11.06....12.03.....Birming ham....chlopczyk Kotunia.........30........06.06....13.03......Legnica... .....????? krismam.........34.......06.06.....13.03.....wielkopolsk a.....????? eluśka85........24........07.06....14.03.....Szczecin... ....dziewczynka Agaaa159.......24........07.06....14.03.....Łódź........ chłopczyk szczęśliwa Gosia ..22..09.06.....15.03.....Łódź........chłopczyk LATTE .........26.........08.06.....15.03..... wawa.........chłopczyk Mamula28 ......28.......10.06....17.03.....lubuskie...chłopczyk **tina**.........34........28.05....17.03.....Niemcy.... .niespodzianka Bacha77.............................17.03....Ostrów Wlkp........????? saskiana........29.........12.06....19.03......zach.gran ica mala_31........32........13.06...20.03....wielkopolskie. ..dziewczynka Izabell1982....26......10.06....20.03...wroclaw/londyn.. niespodzianka zosia_007......25.........14.06....21.03......śląskie... ...chłopczyk Gosiaaa .........29........14.06....21.03....podkarpackie.......???? ? inowa............29..........15.06....22.03......śląskie .............????? agulagulaga.....26.......15.06.....22.03......podlaskie. ...........????? Gwiazdkagda89...20....16.06....23.03.....pomorskie...... ......????? Tyrolia..........32.........16.06....23.03......podkarpa cie......????? Olena119......24........19.06....26.03.....pomorskie.... ......chłopczyk asiulek29.......29.........19.06....26.03.....Białystok. ..........????? mała brzuchatka 27.....18.06....26.03.....Wrocek....niespodzianka Biało-czarna...32........23.06....30.03....Białystok.... .......????? Goyek.........31............23.06....30.03....kuj-pom..........chłopczyk Almeria35......35.........24.06....31.03...świetorzyskie ....chłopczyk Klempa..........26.........24.06....31.03....śląskie.... ........????? Anulkowa......20..........12.06.....19/23.03...lubuskie/ zachodniopomorskie...?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×