Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Olena mi się wydaje ze ten termin dotyczy nadmiernej gęstości, kleistości krwi. Tłumaczyły mi w szpitalu, ze ta aspiryna to po to, zeby krew łatwiej docierała do płodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIEK..........OST @......TERMIN..........SKĄD Majek123.......24.........21.05...28.02.....Zakopane...c hłopczyk Nikam074.......35........26.05....01.03.....Rzeszów...ch łopczyk koja2121.......24.........27.05....02.03.....Cieszyn.... ........????? Marcys..........21...........??......03.03....Irlandia-M albork...????? Kasiek26........26........27.05...03.03......Szczecin... .....chłopczyk savanna89.....20..........26.05...05.03.......Chorzów... ...chłopczyk SZCZĘŚLIWA...28....30.05...05.03.......Szczecinek....... ????? kamelle.........27........30.05...06.03.....Niemcy/NRW.. .dziewczynka engine30......30...........25.05...06.03.....zach-pom... dziewczynka fasola z bretani 24 ..................06.03..... lubelskie...chłopczyk nika34..........34..........01.06.....08.03....Warszawa. ...dziewczynka michalka26.....26.......01.06....08.03.....Irlandia..... .....dziewczynka? megan990......27........02.06....09.03....śląskie....nie spodzianka wazka85.......24.........03.06....10.03.....NI.......... ......????? natka23........23..........30.05....10.03......kuj-pom.. ..chłopczyk summer ........28 ........04.06....11.03....Katowice.......????? badka...........28..........04.06....11.03....Piaseczno. ...chłopczyk motylek_85....23........06.06....12.03.....śląskie.....d ziewczynka elakl.............27..........11.06....12.03.....Birming ham....chlopczyk Kotunia.........30........06.06....13.03......Legnica... .....????? krismam.........34.......06.06.....13.03.....wielkopolsk a.....????? eluśka85........24........07.06....14.03.....Szczecin... ....dziewczynka Agaaa159.......24........07.06....14.03.....Łódź........ chłopczyk szczęśliwa Gosia ..22..09.06.....15.03.....Łódź........chłopczyk LATTE .........26.........08.06.....15.03..... wawa.........chłopczyk Mamula28 ......28.......10.06....17.03.....lubuskie...chłopczyk **tina**.........34........28.05....17.03.....Niemcy.... .niespodzianka Bacha77.............................17.03....Ostrów Wlkp........????? saskiana........29.........12.06....19.03......zach.gran ica mala_31........32........13.06...20.03....wielkopolskie. ..dziewczynka Izabell1982....26......10.06....20.03....wroclaw/londyn. . dziewczynka zosia_007......25.........14.06....21.03......śląskie... ...chłopczyk Gosiaaa .........29........14.06....21.03....podkarpackie.......???? ? inowa............29..........15.06....22.03......śląskie .............????? agulagulaga.....26.......15.06.....22.03......podlaskie. ...........????? Gwiazdkagda89...20....16.06....23.03.....pomorskie...... ......????? Tyrolia..........32.........16.06....23.03......podkarpa cie......????? Olena119......24........19.06....26.03.....pomorskie.... ......chłopczyk asiulek29.......29.........19.06....26.03.....Białystok. ..........????? mała brzuchatka 27.....18.06....26.03.....Wrocek....niespodzianka Biało-czarna...32........23.06....30.03....Białystok.... .......????? Goyek.........31............23.06....30.03....kuj-pom... .......chłopczyk Almeria35......35.........24.06....31.03...świetorzyskie ....chłopczyk Klempa..........26.........24.06....31.03....śląskie.... ........????? Anulkowa......20..........12.06.....19/23.03...lubuskie/ zachodniopomorskie...????? Fabiola........34........19.06........26.03........mazow ieckie......chłopiec GRUBCIA80.....29.......25.05...... 02.03....... pomorskie...... chłopczyk Hej Wam, w końcu dopisałam się do tabelki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśki - nie ma się co przejmować betonem. Ja olewam co sobie jakieś przypadkowe, skwaszone dewoty myślą. Co do kas pierwszeństwa to tez uważam, że po to są, żeby z nich teraz korzystać. Nigdy wcześniej w takich kasach nie płaciłam, stałam grzecznie w kolejkach bo uważałam, że nie należy ich blokować bo w każdej chwili może pojawić się ktoś, dla kogo zostały stworzone. I teraz wymagam, żeby nikt mi ich nie blokował. Jak przy takiej kasie jest kolejka osób nieuprzywilejowanych (znaczy zdrowych, nie w ciąży, nie staruszków i bez małych dzieci) to wypinam brzuch, żeby nie było wątpliwości, i przechodzę przed nich. Jakby mnie jakieś babsko zaczepiło w autobusie to z pewnością bym nie wstała bo takich rzeczy nigdy nie robią babcie, które naprawdę tego potrzebują (one zresztą nie muszą - takiej sama bym ustąpiła nawet w ciąży) tylko sfrustrowane, agresywne jędze, które cały dzień szukają zaczepki. Mój chłopak się rozpycha. Chyba mu niewygodnie jak siedzę za biurkiem w pracy. Nie mogę się doczekać chwili, w której go zobaczę. Tak go kocham, że jak go w marcu dorwę to chyba go zjem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megan, nie to oczywiscie nie przez nasze ploteczki, po prostu jakies starsze babsko sie wepchało, ze chce o cos zapytac i siedziała tam poł godziny, a potem to kolejne co miały byc dopiero po niej myslały ze to ich kolej juz, ale na szczescie jakoś wszystko sie wyjasniło:))))Mam nadzieje,ze nastepnym razem nie bedzie takiego opóznienia gratuluje wszystkim udanych usg i chłopczyków oraz dziewczynek:)))) no i powitania dla nowej mamuśki:))) Badka, cieszymy sie ze juz jestes i ze wszystko ok!!! i wiecie co, własnie robiłam porządki i natknęłam sie na ozdoby choinkowe i świąteczne:))))) hmmm, to bęą wyjątkowe święta dla każdej z nas:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta - te będą pełne oczekiwań - ale nastepne będą rewelacyjne; każda z nas będzie miała już calkiem ruchliwego maluszka w domu. To dopiero będzie super :) A co do chamstwa ludzi to naprawdę nie warto sie przejmować. Mnie zdenerwowała ostatnio kasjerka w banku, sama pracuję w banku i byłam zdumiona takim poziomem obsługi. Babsztyl wkurzył mnie na co najmniej 2 godz. ale poźniej pomyślałam, że ona ma większy problem ze sobą a szkoda mojego maleństwa żeby o tym myśleć i sie nakręcać. Więc wyrzucajcie te przykre doświadczenia z pamięci im szybciej tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewoje. :) Dawno mnie nie było, ale chciałam się tylko pochwalić, że będę miała synka. Jest to już pewne na 100% i stwierdzam, że usg 3/4 D to jest rewelacyjna sprawa. :) NICK...................WIEK..........OST @......TERMIN..........SKĄD Majek123.......24.........21.05...28.02.....Zakopane...c hłopczyk Nikam074.......35........26.05....01.03.....Rzeszów...ch łopczyk koja2121.......24.........27.05....02.03.....Cieszyn.... ........????? Marcys..........21...........??......03.03....Irlandia-M albork...????? Kasiek26........26........27.05...03.03......Szczecin... .....chłopczyk savanna89.....20..........26.05...05.03.......Chorzów... ...chłopczyk SZCZĘŚLIWA...28....30.05...05.03.......Szczecinek....... ????? kamelle.........27........30.05...06.03.....Niemcy/NRW.. .dziewczynka engine30......30...........25.05...06.03.....zach-pom... dziewczynka fasola z bretani 24 ..................06.03..... lubelskie...chłopczyk nika34..........34..........01.06.....08.03....Warszawa. ...dziewczynka michalka26.....26.......01.06....08.03.....Irlandia..... .....dziewczynka? megan990......27........02.06....09.03....śląskie....nie spodzianka wazka85.......24.........03.06....10.03.....NI.......... ......????? natka23........23..........30.05....10.03......kuj-pom.. ..chłopczyk summer ........28 ........04.06....11.03....Katowice.......????? badka...........28..........04.06....11.03....Piaseczno. ...chłopczyk motylek_85....23........06.06....12.03.....śląskie.....d ziewczynka elakl.............27..........11.06....12.03.....Birming ham....chlopczyk Kotunia.........30........06.06....13.03......Legnica... .....????? krismam.........34.......06.06.....13.03.....wielkopolsk a.....????? eluśka85........24........07.06....14.03.....Szczecin... ....dziewczynka Agaaa159.......24........07.06....14.03.....Łódź........ chłopczyk szczęśliwa Gosia ..22..09.06.....15.03.....Łódź........chłopczyk LATTE .........26.........08.06.....15.03..... wawa.........chłopczyk Mamula28 ......28.......10.06....17.03.....lubuskie...chłopczyk **tina**.........34........28.05....17.03.....Niemcy.... .niespodzianka Bacha77.............................17.03....Ostrów Wlkp........????? saskiana........29.........12.06....19.03......zach.gran ica mala_31........32........13.06...20.03....wielkopolskie. ..dziewczynka Izabell1982....26......10.06....20.03....wroclaw/londyn. . dziewczynka zosia_007......25.........14.06....21.03......śląskie... ...chłopczyk Gosiaaa .........29........14.06....21.03....podkarpackie.......???? ? inowa............29..........15.06....22.03......śląskie .............????? agulagulaga.....26.......15.06.....22.03......podlaskie. ...........????? Gwiazdkagda89...20....16.06....23.03.....pomorskie...... ......????? Tyrolia..........32.........16.06....23.03......podkarpa cie......????? Olena119......24........19.06....26.03.....pomorskie.... ......chłopczyk asiulek29.......29.........19.06....26.03.....Białystok. ..........????? mała brzuchatka 27.....18.06....26.03.....Wrocek....niespodzianka Biało-czarna...32........23.06....30.03....Białystok.... .......????? Goyek.........31............23.06....30.03....kuj-pom... .......chłopczyk Almeria35......35.........24.06....31.03...świetorzyskie ....chłopczyk Klempa..........26.........24.06....31.03....śląskie.... ........chłopczyk Anulkowa......20..........12.06.....19/23.03...lubuskie/ zachodniopomorskie...????? Fabiola........34........19.06........26.03........mazow ieckie......chłopiec GRUBCIA80.....29.......25.05...... 02.03....... pomorskie...... chłopczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś sobie pospałam, wczoraj późno poszliśmy spać i musiałam porządnie wypocząć. Zjadłam śniadanko i zaraz ruszam na spacerek. Coś tu cicho dzisiaj. Nikamo smacznego ciacha:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie, Tak mi przyszło do głowy żeby każda z nas napisała kiedy u niej skończyły się mdłości. Będziemy miały obraz w którym uśrednimy czas zakończenia spotkań z muszelką. Nie mówię tutaj o sytuacjach , które jeszcze zostały tj. jak czasami zaleci nam jeszcze smrodek to też się chce wymiotować albo od czasu do czasu jest niedobrze.Chodzi mi o sytuacje kiedy rano wstawałyśmy - było niedobrze, po śniadaniu (jeżeli takie było) - też niedobrze itp. U mnie ten czas " goryczy" skończył się ok. połowy piątego miesiąca. Czasami był tydzień przerwy gdzie było wszystko dobrze, ale ogólnie od tego momentu wstaje rano i jest wszystko ok. A jak było u Was? :) buziolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej maminki Gratuluję kolejnych wieści z usg 🌻 Badka, ja miałam tylko mdłości, no ze 2 x miałam zwrotkę, a skończyły mi się koło 10 tyg. Dziewczyny, zastanawiam się jak odróżnić wzdęcie od twardnienia brzucha? Czasem jak wstanę, to czuję się taka na maxa wzdęta, jak siądę - luz. Sama nie wiem, czy mam się martwić czy nie? NIe jest to codziennie, powiedzmy, jak mam taki balonik to jakiś czas i nie wraca zazwyczaj w ciągu dnia. A czy leżenie na brzuchu jest nie wskazane? Bolą mnie plecy w dole i najlepiej by było jakbym do masowania ułożyła się na brzuszku. Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badka ja mdłości miałam do końca 15tc, wymioty sporadycznie. Jak Twoje wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bonda - u mnie twardnienia brzucha objawiają się tym, że łapie mnie tak jakby skurcz i ogarnia całą macicę, a w szczególności podbrzusze. Nic się nie zmienia jak wstaję , leżę, czy siedzę. Po kilku sekundach samo przechodzi. natka- wyniki będą dopiero po 16, więc będę wiedziała wieczorem lub jutro jak M przyjedzie i je odbierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki KLEMPA gratuluje synka :) BADKA mieliśmy się przenieś do Góry Kalwarii ale wczoraj na 99% ustaliliśmy że szykujemy oddzielne mieszkanie u moich rodziców :) a co do wymiotów i mdłości to ja praktycznie nie miałam ale za to już drugi dzień mam zgagę i to taką bardzo dużą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny witam nowa marcoweczke :) klempa - gratuluje syna! u nas super pogoda, mimo ze w pracy siedze to mi sie udziela dobry humor - ja sie nie wypowiadam co do mdlosci to mialam mega dlugoooo i nawet czasem mi sie zdarza po wstaniu leciec do kibelka i nie chodzi zapachy, dodatkowo inna dolegliwosc jakia mnie meczy to niesamowita zgaga az piecze niewyobrazalnie :( ostatnio o 22 lecialam do lazienki - bo nie wytrzymalam - bleee latte, masz cos skutecznego na to paskudztwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Ja miałam mdłości przez cały 2 i 3 miesiąc, 24h. Wymiotów prawie nie, ale kręciło mi się w głowie ciągle i było mi niedobrze. Piszecie o twardnieniu brzucha. Mi się to zdarza jak się nagle z boku na plecy przekręcę. Nie wiem - może Maly tego nie lubi... twardnieje mi wtedy, na kilka minut, góra - pod samym pępiem. MAm nadzieje, że to nie groźne. Macie coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli policzyć wszystkie dni które spędziłam przy kibelku w czasie ciąży do może będzie około tydzień, plus minus trzy dni. Ta dolegliwość prawie mnie ominęła i nie narzekam. Gin wspominiał, że to też uwarunkowanie genetyczne, czyli wszystko mamy po mamusi: ble, brzuszki, tycie, ciekawe jak z porodem. Na zgagę też nie cierpię, przynajmniej na razie. Na rodzice.pl piszą, że najlepiej spać w ciązy na lewym boku, wtedy można jej uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megan990 niestety nie :( dziewczyny pisały o migdałach ale nie próbowałam:) jak do tej pory szklanka wody lub łyczek coli i jakoś na chwilę chociaż przechodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez kiedys pisalam o migdalach, ze pomagaja zmniejszyc- mam zawsze w biurku i zajadam codziennie po pare ale jak mnie dopadnie taka potezna to juz nie pomagaja :( no bede musiala sie wybrac do apteki po mleczko - nie znam nazwy ale wiem ze chyba nie jest szkodliwe w ciazy, jest tez rennie ale czy bezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym lewym bokiem to w ogóle należy na nim spać bo dziecko jest wtedy lepiej dotlenione... podobno. Wyczytałam to w ciążowych gazetkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zgaga dopadła wczoraj ale byłam już przygotowana i rennie miałam w domu, na pewno jest to bezpieczny lek. Nawet na opakowaniu jest info że można stosować na zgagę nawet u kobiet w ciąży, po jednej tabletce mi przeszło. Poza tym słyszałam że szklanka ciepłego mleka pomaga, ale nie potwierdzam bo nie stosowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Dziewczyny ja też cierpie na potworną zgage nie do wytrzymania i lekarz powiedział mi żeby nie brac renni czy innych specyfików, kazał pic siemie lniane i naprawde pomaga. Ja wsypuje 1-1,5 łyżeczki siemia i zalewam gorącą wodą robi sie taki kisiel bez smaku czasem dolewam troche soku wiśniowego do smaku ale bez leoiej pomaga no i jak wypije taką porcje ( razem z tymi fusami) to zgaga ustępuje!!! Naprawde polecam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brzuszki :) tak się zastanawiam bo nasz mały najwięcej baraszkuje mi jak leżę na wznak, czy to, że tak kopie, kręci się itp. oznacza, że mu jest niewygodnie ? oczywiście jak położę się na boku też kopie ale nie tak intensywnie, brzuszki jak to jest u was? i jak myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Bylam u gina dzisiaj no i cukier ok, szyjka bez zmian od ostatniej wizyty, gin pozwlil sie sexic, tylko... odebralam wyniki na toxo i jestem załamana. Wyszlo mi Igg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olena u mnie jest to samo, w szpitalu mi powiedzieli, że to dlatego że leżąc na plecach zmniejsza się przepływ krwi i maluszek rusza się żeby jej więcej docierało, a my powinnyśmy leżeć głównie na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Kurcze ale Was zaniedbałam.. Ostatnio z tego co widze wypowiedziałam sie na 193 str :( Miałam dziwne perypetie życiowe i nie mogłam pisać... Ehh Cofnęłam sobie do poprzedniej stronki i co do kas z pierwszenstwem powiem Wam, że z tego nie korzystam bo..... mało po mnie widac ciąże :P Przytyłam 13 kg od samego początku i nie wiem gdzie to wszystko jest :) Co to mdłości to raz tylko zdarzyło mi się wybiec z autobusu w trakcie jazdy po kisielu owocowym :P Było lato i dodatkowo taka reakcje sprowokowały bardzo ostre perfumy pewnej kobiety siedzacej przede mna... Na początku doskwierały mi bardziej nudności - czułam że strasznie mi niedobrze, ale nie leciałam do łazienki, po zjedzeniu czegoś przechodziły do pół godziny. A wszystko to mineło tak na oko hmmm... w 10 - 11 tc Jak tam Wasze pociechy? :) Mój Kacperek jest tak aktywny, że zastanawiam się czy to normalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olena a u mnie jest tak, że jak siedze i na dodatek troche się przygarbie to mały zasadza niezłe kopniaki :P Wtedy wstaje na chwile albo kładę sie na bok.. Pewnie tak reaguje bo go zgniatam w tej pozycji :P Staracie sie czasem uspokajac malenstwo głaszcząc swój brzuszek i cos do niego mowiąc? Ja tak czesto robie jak Kacper już za długo i mocno kopie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa gratulacje synka:) U mnie tez mdłosci minęły ok 3 miesiąca a wymiotowałam tylko pare razy wiec ogólnie pierwszy trymestr minął ok! Savanna mój maluszek tez ma takie chwile że rusza sie non stop juz się boje zeby jakiegos ADHD nie miał po mamusi ha ha :) Mi na zgagę pomagało zimne mleko teraz juz tylko Rennie. Uciekam bo Brzydula się zaczyna ,Boże chyba się uzależniłam od tego serialu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×