Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość Kate znad rzeki Hudson 2
no masajkaaa - niezły numer!!!! hehe Ja bym ze swoim spiworem jezdzila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Albo brzydzę się u kogoś wycierać ręcznikiem - nie macie wrażenia, że jak wchodzicie do kogoś do łazienki to te ręczniki już wiszą ileś tam czasu? brrrrrrr Same obrzydliwości mi się przypominają :D O śmierdzących kiepach nie wspominam, bo normalnie zaraz rzygnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Z recznikami to juz przesada ;) Rece zaraz sie robia przeciez siche nawet jak nie wytrzesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
hehe to juz przesada, zeby brac ze soba recznik:P umyc rece i ich nie wycierac, a jak juz trzeba to husteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
jeszcze 45 minut i do domu :0 ale wiecie co jestem smuta bo nie piszecie do mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
No ja mam takie same obleśne wspomnienia (nie mówię o znajomych, ale rodzince) i np. u babki męża te ręczniki takie miesięczne... bleeee wolę wytrzeć w spodnie :) Jak jadę na noc, zawsze biorę ręcznik ze sobą. Unikam wtedy tego kłopotliwego pytania o ręcznik. Jeśli mam gości, zawsze kładę czystą pościel i na niej ręczniki - osobny do ciała i osobny do włosów, no też dostosowane do liczby gości. Ile razy dostawałam w gościach jeden ręcznik na dwie osoby :o Jestem na tym punkcie przewrażliwiona i eeee chyba nie tylko na tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Patryska, to czemu nie wlaczysz sie do temtu??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Patryska to pisz coś do nas, będziemy odpowiadać :) Najlepiej włącz się w dyskusję ;) Jeszcze godzinka i trochę. Ufffff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
margaretka30 - to zle zrozumialam, jesli chodzi o takie dluzsze wypady to oczywiscie ze recznik ze soba trzeba brac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Kate znad rzeki Hudson 2 bo bylam troche zajeta a teraz nadal mi sie nudzi :( powiedz mi czy na stazu mozna brac L4??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Powiem Wam tak: jak jestem na urlopie u rodzinki za granica to zawsze mamy swieze posciele a reczniki sami mamy sobie wziasc z polki z czystymi recznikami w lazience. Potem kazdy pilnuje swojego. jak bylam nawet na jedna noc u babci, to zawsze mam uszykowany recznik na poduszce :) jak u nas nocuje rodzinka, zawsze maja swieze posciele i reczniki. Jak wyjada odrazu prane, i chowane do szafy. U moich rodzicow, to ja wiem jaka jest mama i jesli jestesmy tylko na chwile to wiem gdzie rece wycierac. Takze, zalezy gdzie sie jest i jak duzo sie wie jak rodzina przestrzega higieny i czystosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Patryksa - nie mam pojecia. Poszukaj tej info w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Ale wiecie co, wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Nie lubię spać u kogoś, wolę w pensjonatach, gdzie jest łazienka przy pokoju i można iść na kibel bez krępacji :P Jedyny wyjątek u rodzeństwa i rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
masajkaaa przed chwila nie mialam czasu zeby pisac z Wami ale teraz juz mam :) jeszcze 40 minutek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Patryska możesz brać L4 i staż to jedyna pensja, która nie jest obcinana z tego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
GDZIE JEST CCXXX???????????????????????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Na szczeście tu na stażu mam czysty kibelek :) ale i tak sikam w powietrzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Kate też zawsze piorę ręczniki po gościach, nawet nieużywane (są i tacy!), bo brzydziłabym się potem nimi wycierać, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
masajkaaa o to fajnie ze jest normalnie platne 100 % bo w pazdzierniku chce i na L4 :) tylko ciekawe co na to szef :) bo pozniej na koniec stażu musi wystawić mi opinie i chce zeby wystawil mi dobra opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Jesli nie będziesz siedziała non stop na L4, to na pewno wystawi dobrą opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccxxxx
jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
a gdzie byłes? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
uciekam dziewczyny do domku papa do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Papa.. do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccxxxx
:-) a nigdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
to czemu sie nie udzielasz w naszym kobiecym temacie? W sumie jestem ciekawa jaki jest Twoj punkt widzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
No wlasnie..... zawsze tak jest, ze rano ladnie, a po poludniu sie psuje, a potem znowu wieczorem sie rozpogadza. Mam nadzieje, ze moj facet wpadnie na genialny pomysl, zeby po mnie przyjechac, bo nie chce mi sie autobusem wracac, jak tak parno jest:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×