Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość ccxxx
Kate znad rzeki Hudson 2 ccxxx - jak mogłes w ogóle tak pomyśleć?!?!?! Lanie CI sie należy No tylko ty się ucieszyłaś że wróciłem z urlopu :-( poza tym macie tu swoje kobiece sprawy - faceci, paznkokcie itp. więc tak to jakoś wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Też chętnie bym sobie porobiuła troche zakupów, ale teraz to dla mnie troche bezsensu bo ciuchow nie ma co kupowac bo jak sie okaze ze jestem w ciazy to i tak dlugo nie ponosze, a nie wiem jak szybko uda sie zrzucic wage po porodzie... Zreszta za bardzo wybiegam w przyszlosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Nie tylko Kate...u mnie też wzbudziło to radość :Dszczególnie,że na nowo dołączyłeś do ludzi pracująco-nudzących się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
ccxxx - no w sumie kafeteria jest dla kobiet, wiec skoro juz sie tu znalazles to musisz sie udzielac - czy tego chcesz czy nie - czy to babskie tematy czy inne :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
jejku ja juz za tydzien wyjezdam nad morze :) tez chce pojechac na hel i do sopotu pozwiedzac :) a o juakim Wy basenie poszecie?? gdzie jest ten agua Park??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Normalnie zazdroszczę Cię Patryska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Patryska - tam idzie bardzo latwo trafic bo są znaki do tego Aquaparku :) http://www.aquaparksopot.pl/ea/strony/index.php Uprzedzam ze najlepiej isc tam od rana i wykupic bilet na caly dzien - 60 zl - bo jest tam tyle atrakcji, ze czas szybko zleci. Aha, mozna wziąc ze soba torbe z kanapkami jesli sie nie chce tam przepłacac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Super wydaje się ten aquapark szczególnie jak trafia się dzień mniej słoneczny z opadami wtedy jest super tak cały dzień sobie spędzić a potem wieczorkiem pójść na jakieś pyszne jedzonko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Tam mozna jechac nawet jak jest piekne slonce, bo na dworze tez jest basen i lezaki i trawka :) Tam jest super. Szkoda ze to jest tak daleko od Poznania :( moglo by byc gdzies w okolicach centralnej Polski to by sie czescie wycieczki robilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
Witam, Nie zapomniałam, starałam się śledzić topik, ale niestety narazie nie jestem nudzącą się :) ale spokojnie, jeszcze mnie to czeka. Jak miło sobie rozmawiacie o urlopie, ja niestety ze względu na kręgosłup zdecydowałm w tym roku sanatorium i mam już skierowanie, ale dopiero w październiku I połowa. Nareszcie piatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
no moze wpadne do tego basenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Nie może tylko napewno ! Nie bedziesz żalowac :) Sluchajcie, macie jakis pomysl na prezent na 30te urodziny do kolezanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Ja zawsze mam problem z wyborem prezentu bo w sumie na 30 chciałoby się kupić coś takiego pamiętnego a w sumie jakieś kosmetyki się ulotnią i zero pamiątki...no i problem bo nie wiadomo jakie kosmetki,perfumu a coś jakiś ciuch czy porfel może się nie podobać.. Właśnie przymierzam się do zpałaszowania bułeczki z czekoladą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
spałaszownia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ja mam pomysl, ale za drogo wyszedl. Tzn, chcialam kupic maly i duzy kąpielowy ręcznik z naszywką imienia na recznickach, no ale te ręczniki są dosyc drogie co mi sie podobaja, no wiec nawet jakbym kupila jeden duzy kapileowy to i tak z naszywką wychodzi ok 70 zlotych. To troche drogo jak na prezent dla kolezanki, nie uwazacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
wiesz Kate...co mnie by ucieszyło taki jeden dzień w jakimś SPA tylko to zależy od wielkości miasta czy gdzieś w pobliżu jest takie SPA no i cena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Myślę,że trochę drogo. Ja o tym SPA myślałam,żeby się więcej osób złożyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Niestety nie ma mozliwości na złożenie sie na prezent bo nie wiem kto bedzie na tych urodzinach i nie mam z nikim kontaktu. Takze odpada... Mysle , mysle az mi czacha dymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
A może jakiś zestaw z mydlarni jakieś tam balsamy,płyny,mydełko i do tego nie duży ręczniczek z imieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
A może jakkoleżanka pije kawę albo nawet jak nie pije to taką piękną filiżankę z podstawką plus coś można wygrawerować...myslę że do 50 zł by się udało:)przynajmniej w moim mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Hm..... Chciałabym jej kupic cos co bedzie tylko dla niej. Żeby nikt tego nie uzywal z nia, i w ogole. Nie wiem czy Ona kawe pije, bo jak sie z nimi spotykamy to raczej drinki piją :) hehe Ona tez robi jako konsultantka AVON wiec kosmetykow jej nie chce kupowac.... Sama widzisz jak ciężko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
No ciężko...a może coś zbiera,ma jakieś hobby...sama nie wiem.Kosmetyki w takim razie na pewno odpadają.może lubi czytać choć ja osobiście lubie,ale książka by mnie nieusatysfakcjonowała.Może jakaś płyta ale mnie by to też nie ucieszyło...Ja lubie prezenty takie które zużyję byleby trafione czyli kosmetyki,nawet i kolorowe,dobre i dużą ilość słodyczy:DAlbo na przykład jakiś sprzęt typu pamięć zewnętrzna,jakaś filiżanka by mnie ucieszył,coś z biżuterii itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
A najlepiej kasa i sama sobie coś wybiorę :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Kasy nie chce dawac, bo Ona nie nalezy do Biednych osob, wiec jak zobaczy np 50 zl to pewnie pomysli ze malo albo cos, wiec wole cos kupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Nie no jasne...tylko co tu kupić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Jesli nie znajde zadnego cikawego pomyslu to pojdziemy z LITROWĄ FINLANDIĄ i kwiatami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Wiesz co i to całkiem dorby pomysł ja ponieważ jestem łasuchem to czekoladki do tego zestawu by mnie w pełni usatysfakcjonowały:)Kurcze są takie straszne nudy ze ja już nie wyrabiam,nie chce mi się nic czytać w necie nie chce mi się niczego przeglądać,nie mam z kim pogadać,czas dłuży się niemiłosiernie...Jednym słowe masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
A ja o dziwo mam zajecie na najblizsza godzine :) Wracam do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
O to fajnie u mnie nadal nic normalnie masakra i strasznie się mi ten dzień ciągnie co ja bym dała żeby być w domu.Nie mam nic do zrobienia dosłownie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Emo-80 przerąbane ze nie masz NIC do roboty. Ciekawe dlaczego w ogole takie tety istnieja, nie? :( Ja jeszcze napewno z godzinke popracuje :) Wyjątkowo dzis w koncu robota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×