Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość emo-80
Ale za to będziesz miała auto do wyłącznej dyspozycji:D Kurcze przez tą pracę wydaje za dużo kasy.Najpierw byłam uzależniona od allegro,teraz czytam różne nowinki kosmetyczne i zapragnęłąm taki jakby sztucznych rzęs ale robionych w gabinecie kosmetycznym takie jakby dopasowywane super to wygląda niestety super też kosztuje...Chyba muszę zmienić pracę bo będę bankrutem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Z facetem tak sobie,jakoś z mojej strony tak się ochłodziło i póki co nie wraca do normy.A co do wakacji to sama nie wiem jak mam brać urlop czy pojadę i w efekcie wstrzymałam się z rezerwacją bo póki co wiem tyle że nic nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Emo-80... a może uda Ci sie poznac kogos nowego i stwierdzisz ze to co masz teraz CI nie wystarcza... i tak w zyiu bywa... Ja przed moim mężem mialam takiego koszmarnego faceta, ze dobrze ze z nim skonczylam, bo kilka dni pozniej pojawil sie moj mąż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
emo-80 a moze wyjedz ze swoim facetem na wakacje i moze tam wszystko sobie powiecie co Was boli i Wasz związek zmieni się na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Nie wiem jak to będzie raz chciałabym poznać kogoś innym razem nie różnie to bywa...może teraz przeze mnie przemawia jakiś żal złość i może jak poznam kogoś to wtedy albo stwierdzę że to nie to albo na odwrót docenię obecnego...Powiem tak to że jest jak jest to niestety jest też w tym moja wina i to momentami całkiem sporo...nie wiem póki co wrzucam na luz i nie podejmuje żadnych deczyji...postaram się zachowywać normalnie i zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Tylko że my wiemy co powinno się zmienić,ale niestety zmiany jako takie nie następują z obu stron...i tak to nam wychodzi,nie wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Mężuś sobie zażyczył Fasolke po Bretońsku, wiec sciągnełam ze 3 przepisy i pewnie zrobie jutro :) To bedzie moja pierwsza z sercem zrobiona Fasolka, bo kiedys jak zostalam zmuszona do zrobienia fasolki, a nie mialam ochoty, to robilam bo robilam i nie zalezalo mi by wyszla, wiec jak zrobilam to nawet nie jadlam a Tesciowa chyba ja potem poprawila :) Tak jest jak sie mnie do czegos zmusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Ja nie lubię gotować więc jak mnie ktoś zmusza to z reguły wszystko robię ze złością i mi nie wychodzi...W ogóle do gotowania mnie nie ciągnie.Wolę sprzątać niż gotować:DKurcze jakie nudy do tego głowa mnie boli i aż mi się w niej kręci chyba coś z pogodą jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ooooo... ja zdecydowanie wole gotowanie od sprzątania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Co jak co, ale ze mną nikt z głodu nie umrze :) Teraz mam się w sumie w koncu czym wykazac, bo mieszkamy sami przez 3 miesiace i musze gotowac :) Nie raz sie postaram bardziej, a nieraz po prostu usmaże kiełbaskę i zrobie do tego sałate :) hehe No ale przeciez te czasy minęły kiedy na obiad musi byc zupa i drugie danie skaładajace sie ze schabowego i ziemniakow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Dokładnie na szczęście obecnie panuje większy luz co do przygotowywania posiłków i nie trezba robić dwóch dań wystarczy zupa albo jakieś drugie danie.Chociaż mnie osobiście to wcale nie pociesza:D W moim przypadku jeszcze godzina totalnych nudów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
jeeszcze godzinka i do domku :) ja w miare dobrze umie gotowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
No po pracy idę na miasto.Może coś sobie kupię na poprawę humoru albo chociaż coś słodkiego:)Ja jeszcze 55 minut:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Jak to jest ze "cos slodkiego" zawsze poprawia humor, ale pozniej jak sie stoi przed lustrem to sie czlowiek dolinuje.... Paranoja ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Jak to jest ze "cos slodkiego" zawsze poprawia humor, ale pozniej jak sie stoi przed lustrem to sie czlowiek dolinuje.... Paranoja ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
No nic ja uciekam do domku a właściwie na zakupy:)A czuję się fatalnie chyba ciśnienie musiało spaść niesamowicie bo jestem tylko ciałem w pracy:)Trzymajcie się:)papa P.S. Udanego pichcenia Kate...:)Zresztą na pewno będzie pyszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
No nic ja uciekam do domku a właściwie na zakupy:)A czuję się fatalnie chyba ciśnienie musiało spaść niesamowicie bo jestem tylko ciałem w pracy:)Trzymajcie się:)papa P.S. Udanego pichcenia Kate...:)Zresztą na pewno będzie pyszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
No nic ja uciekam do domku a właściwie na zakupy:)A czuję się fatalnie chyba ciśnienie musiało spaść niesamowicie bo jestem tylko ciałem w pracy:)Trzymajcie się:)papa P.S. Udanego pichcenia Kate...:)Zresztą na pewno będzie pyszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
No nic ja uciekam do domku a właściwie na zakupy:)A czuję się fatalnie chyba ciśnienie musiało spaść niesamowicie bo jestem tylko ciałem w pracy:)Trzymajcie się:)papa P.S. Udanego pichcenia Kate...:)Zresztą na pewno będzie pyszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Cos stronka cieńko działa przez ostatnia godzine! :( Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Dokładnie coś wczoraj stronka odmjówiła posłuszeństwa a mój post wysało 4 razy:)A ja już w pracy od 10 minut,ciekawe jak dzisiaj będzie czy też takie nudy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika srika
emo-80 ---> zawsze tak powtarzasz 4 razy to co masz do powiedzenia ? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Nie nie zawsze,ale wczoraj były problemy ze stroną i to nie było zależne ode mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Halo :) Ja dzis musialam przyjechac autobusem do pracy. Skonczylo sie dobre :) NO ale jest nadzieja ze w czwartek przyjade znowu autkime :) Spodobalo mi sie :) Teraz zjem sniadanko a potem jakos pierwsza godzinka zleci, ale do 16:00 daleko........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
czesc dziewczyny :) ja dzis cos zle sie czuje od samego rana brzych mnie boli :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
dziewczyny jak moge zalozyc swoj topic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
ok juz wiem jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Patryska, jak zalozysz swoj topik to podaj adres www :) Zajrze tam do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
co sie z Wami dzieje dziewczyny?? ten topic umiera jak nic nie piszecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Kate znad rzeki Hudson 2 jednak nie zakładam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×