Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość emo-80
Ja mam pracę od czasu do czasu i twedy wszystko na ostatnią chwilę itd.Teraz zapowiada się,że najszybciej coś konkretnego będzie w październiku no i po drodze będą takie drobne rzeczy ale nie taki strasznie trudne i pilne...teraz obecnie nic się nie dzieje i póki co nie będzie działo tak mi się wydaje chyba że coś bardzo drobnego itd. Ważne,że jeszcze tylko 30 min.i do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
No to zbieram się powolutku. Udanego weekendu:) Do poniedziałku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
No ja wlasnie skonczylam swoja robote :) Ciesze sie bo zeszly mi 2h w takim szybkim tempie jak nigdy!!!! :) Milego wekeendu :) Ja jeszcze godzinke i tez spadam. Do poniedzialku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Wiedziałam,że poniedziałek nastanie i to szybciej niż się tego spodziewam...No i nudy od początku...Ja już od godziny siedzę jedyny plus, że przede mną 7 godzin a nie 8...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Witajcie laseczki :) sorki ze w piątek nic nie pisalam ale puscili mnie o 12 do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
tak sie zle czuje ;( w sobote z moim Tomkiem bylam u mojej kuzynki (gosi) i pojechalismy najpierw do kfc i najedlismy sie a pozniej pojechalismy do domu mojej kuzynki pic , kipilismy 2 finlandie i w 4 pilismy siedzielismy do 5 nad ranem pozniej poszlismy spac wstalismy o 12 i ja z Tomkiem pojechalam do mnie do domu :) moja mamusia nalozyla nam pyszny obiedek poszlam wziasc kapiel z Tomkiem :) i pozniej poszlam z nim nadal spac bo bylismy wykonczeni:( gdy wstalismy oglednelismy film zjedlismy kolacje i wzielismy kapiel i poszlismy na spacer i gdy wrocilismy byla juz 23 wiec poszlam z Tomkiem spac ale jak dzis wstawalam do pracy jakos nie za dobrze sie czulam moj Tomek jeszcze spi u mnie w lozeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
w sobote chyba troszke przesadzilam z alkoholem dlatego pozniej cala niedzie przespalam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Halo :) Oj Patryska... wiadomo ze alkohol jest dla ludzi, byle z umiarem ;) EMO-80 dzis ponudzimy sie razem :) Ja dzis znowu przyjechalam autkiem do pracy :) Po pracy jade do mamy na obiad a potem do kolezanki. Najgorsze to to ze nie bede mogla nic wypic z kumpela, ale nie mozna porownywac wygodnego powrotu do domu przez cale miasto autkiem do MPK :) Ja wczoraj bylam odwiedzic mojego kuzyna ktoremu urodzila sie corka. Ma 6 tygodni :) Slodziutka, moglam ja nawet nakarmic :) No i znowu 5 dni nudy przed nami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Mi w sumie weekend minął tak sobie w piątek popołudniu spacer nad jeziorkiem,sobota chwile byłam na mieście potem sprzątałam a w niedzielę dom.Pogoda była taka sobie.I w sobotę spiłowałam moje paznokcie.Denerwowały mnie,powietrze mi podchodziło pod żel od strony skórek urosły jakoś bardzo mimo,że miałam je tylko tydzień.No i w sobotę wzięłamn i je spiłowałam zostawiając samego tipsa i taką cieniutką ilość żelu i w sumie wygląda to lepiej niż jak miałam ten żel :)Zostawiłam sobie takiego dłuższego tipsa i polakierowałam i powiem Wam,że ładnie to wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Kate znad rzeki Hudson 2 no wiem ze z umiarem :) tylko ze mi duzo nie trzeba wypic zeby sie upic :) pije rzadko i dletego duzo mi nie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
emo-80 widzę że złota rączka z Ciebie ;) Ja w sobote zagoniłam mojego męża do prac domowych, a na takie prace to naprawde ciążko mu cokolwiek zrobic :) Jak każdemu facetowi chyba :) No i obejrzałam do końca w końcu 4 sezon Prison Break, ale smutno sie jak dla mnie skończył.... Musze jeszcze obejrzec te dwa dodatkowe odcinki co wyszły na DVD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
A dzisiaj nudy,póki co jestem sama w pokoju, niedługo powinien pojawić się współuczestnik nudów...:D zawsze to coś.A tak ogólnie to niewyspana jestem.Zawsze poniedziałęk to ciężki dzień,w piątek i w sobotę zawsze późno idę spać w niedzielę jakoś się nie przemęczam i skutek tego taki,że mi się spać nie chce,więc siedzę i siedzę zasypiam późno często się budzę i w poniedziałek czuję się jakby ktoś mnie czymś ciężkim zdzielił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Kate...ja też oglądałam Prison Break i też aż się na końcu popłakałam kurcze no mogli nie uśmiercać go...A są dodatkowe odcinki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Sezon 4 miał 24 odcinki plus 2 odcinki extra, aktore mialy wyjsc tylko na DVD, ale juz napewno sa do śćiągniecia. Te 2 specjalne odcinki wlasnie maja zawierac fabule co sie dzialo po załatwnieu FIRMY. Takze jeszcze te dwa musze obejrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
dzis mam tylko 1 pączka na sniadanie :( zawsze robie sobie swieze buleczki z wedlinka pomidorkiem ale wczoraj nie chcialo mi sie robic i mam tylko jednego pączka :( moze mnie wypiszcza zebym sobie cos kupila do jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Patryska a nie możecie wychodzić po coś do jedzenia?? Bo jak nie to wypisz się na chwilę w zeszycie jak taki macie albo powiedz osobie która się Tobą zajmuje i skocz szybko do kslepu po coś. Ja też oglądnęłam te 24 odcinki nawet nie wiedziałąm że są jeszcze dwa dodatkowe muszę je koniecznie oglądnąć.Dobrze,że napisałaś o tym Prison Break:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
emo-80 ta osoba ktora sie mną zajmuje jest na urlopie :( a szefa nie chce sie pytac czy moge wyjsc wole sie na niego nie patrzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
dziewczyny potraficie szukac w necie mapy ?? np jak dojechac z Wrocławia do Władysławowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
kate z nad rzeki hudson2 dzieki tego potrzebowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Mówisz i masz :) Chciałabym zeby była juz 16:00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Była u mnie na chwilę koleżanka z innego wydziału i miała zrobione paznokcie żelowe kurcze o wiele lepiej wyglądała niż moje tipsy,ładnie bez zapowietrzenia i do tego wyglądały naturalnie jak pomalowane grubszą warstwą lakieru bezbarwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Patryska a ta osoba która się Tobą zajmuje to może ma zastępcę przecież teraz ktoś też musi Ci dawać jakieś polecenia w jakiś sposób nadzorować.Ja bym się spytała czy nie mają na coś ochoty do jedzenia w biurze tak jest że rzucisz hasło i z reguły każdy ma na coś ochotę więc wtedy weź i zaproponuj że pójdziesz...i Ty skorzystasz i osoby z biura też:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
emo-80 no jak nie ma taj kobiety ktora sie mna zajmowala to zajmuja sie mna jej kolzanki tylko dzis chyba o mnie zapomnialy bo nie mam nic do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
A ja juz mam prezent na 30tke do koleznaki :) hehe Tanim kosztem w sumie :) Kiedys dostalismy z mężem 3 butelki z plynem do kapieli: dzika róza, eukaliptus i melisa, zapakowałam te 3 butelki płynu do kapieli i flaszke Finlandii litrowej w ladny przezroczysty worek i prezent gotowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
No i super Kate...bardzo fajny pomysł:DJa własnie miałam nieprzyjemnych petentów,które generalnie wolały swoje wywody prawić niż spokojnie posłuchać co ma się im do powiedzenia a przy okazji ludzie któzy tak nie mają pojęcia czasami pierniczą takie głupoty że aż głupio słuchać to mi pokazuje że jak czegoś nie wiem to lepiej nie powinnam zabierać głosu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Mężuś wyjezdza w delegacje sluzbowym autem i bede mogla naszym jezdzic do pracy w tym tygodniu :) Tylko nie wiem czy wyjedzie w srode czy w czwartek i na jak dlugo ;) hm.... zobaczy sie, mam nadzieje ze nie na dlugo, bo bede tesknic... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
I jak tam Patryska?Zjadłaś już pączka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
emo-80, a jak tam z Twoim facetem Ci sie uklada? A co z Krynicą Morską? Masz juz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×