Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ano umiera, ale rano zawsze fajnie zobaczyc nawet Was obie na tym topiku :) a potem zagladam na jakies inne tematy, ale mimo wszystko tutaj zagladam najczesciej. Masajkaaa chyba juz do porodu nie wroci, takze zostalysmy my we 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Kate znad rzeki Hudson 2 ja sie postaram żeby ten topic nie umarl :) i mam nadzieje ze Ty mi w tym pomozesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Pewnie ze pomoge. ;) Ja wlasnie posiedzialam troche na allegro i kupilam sobie 2 ksiązki :) Jak pojade na urlop to lubie czytac, bo normalnie nie mam na to czasu. Oczywiscie nic nie powiem mezowi bo po co ma sie denerwowac, ze "wyrzucilam pieniadze w błoto" :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Byłam na zakupach :) Kupiłam boczek wedzony i kielbaske, bo bede dzis robic dla mężusia Fasolke po bretonsku. Rano zamoczylam fasole, i w sumie fasolka bedzie na jutro dopiero bo jak wroce z pracy o 17:00 to jakbym miala robic dopiero obiad to bysmy zjedli o 19:00. hehe takze dzis zrobie na obiad pierogi z miesem cebulka i boczkiem, a wieczorem uszykuje na jutro fasolke. Mężuś jest bardzo zadowolony jak go karmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Wydaje ze ma ze mną za dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Kate znad rzeki Hudson 2 no z tego co piszesz to napewno ma dobrze :) ale bym zjadla fasolke po bretonsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
To zapraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Nie umrze,bo ja też jestem:)Ostatnie parę godzin przegadałam z kolegą z pokoju:DAż czas szybciej i o wiele przyjemniej zleciał:D Teraz chyba coś zjem:)Choć myślami jestem przy obiadku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ja też jestem myslami przy obiadku. A najwiecej to mysle, ze tu siedze i nudze sie jak mops a mogłabym w tym czasie ta DUZO zrobic w domu itp.... Takie live.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
mnie juz kregoslup boli od tego siedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ja sobie robie duzo spacerków po biurze :) Trzeba sie troche poruszac w czasie pracy, zeby potem nie byc takim zasiedzialym :) Ja juz sie nie moge doczekac soboty! Z rana bede robic TEST!!! Błagam zeby wyszly 2 kreskI!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
A mi puchną nogi i w ogóle niezbyt dobrze się czuję po takich 8 godzinach siedzenia i nic nie robienia,bo dzisiaj autentycznie nic zero pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
No to Kate..będę trzymać kciuki za te dwie kreski...Ja na weekend nie mam żadnych planów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
My w sobote idziemy wieczorkiem na te 30te urodziny. Ale dlugo nie bedziemy siedziec, pewnie kolo 24 pojdziemy do domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
No to fajnie,mi zapowiadają się totalne nudy niestety.Tak jak w pracy.Ale już wolę nudzić się w domu niż w pracy.Nawet nie chce mi się już nic szukać na allegro,ani nic mi się nie chce.Jeszcze 3 godziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Teraz sobie zjem 2 sniadanko :) Połmetek juz za mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
ALE NUDDDDAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!! Zjadłam sobie sniadanko i sie nudze .......................... Co za praca........................... Nie biore sie za pewne rzeczy, zeby miec co robic pozniej, bo mam czas, no ale ciężko........ Jak juz naprawde nie wytrzymam to zrobie ta jedną rzecz , ktora mam do zrobienia, ale to mi i tak zejdzie tylko 30 minut, wiec lepiej zostawic tą robote na taki termin kiedy wszyscy beda w pracy, i beda widziec ze jestem NIEZBĘDNA!!!! No bo jak inaczej ściemniac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Ja mam to samo-masakra-już nie wyrabiam,wszystko mnie boli,mam gazetę,ale nawet nie chce mi się jej czytać.Nic mi się nie chce,zjadłam,napiłam się herbaty,kolega zajął się swoimi sprawami.Jeszcze dwie godziny i do domu,ale ten czas tak powoli leci,że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
emo-80, a co mi powiesz na temat Pszczółki Maji? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Na temat Pszczółki??A o co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
No bo wpisałam Ten adres e-mail co mi podalas na NK i wyszlo: Konto Fikcyjne: Pszczolka Maja :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
no sprytnie ja nawet nie wiedziałam,że tak można:DJa mam fikcyjne konto,żeby podglądać znajomych:Pa mnie jako mnie nie ma na naszej klasie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
hehehehe :) No bo w sumie to wystarczy na tej pierwszej stronie wpisac kogos adres e-mail zeby zaprosic na NK, a jesli ta osoba ktora uzywa tego adres e-mail jest juz na NK to automatycznie przekazuje do profilu :) Szkoda ze Cie nie ma na NK :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
No w sumie byłam, usunęłam się potem znowu byłam i znowu się usunęłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
aha :) no ja jestem caly czas, ale mam poblokowane zdjecia itp zeby za duzo obcych mi nie zagladało :) Jeszcze dobre 2 h i do domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
No ja też jak byłam za drugim razem to miałam wszystko poblokowane.Ależ mnie dzisiaj oczy bolą jestem tak rozleniowiona że tragedia.Nic dzisiaj nie zrobiłam.ja jeszcze godzina i do domku na obiadek:DA Patryska gdzieś się nam nie odzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
No bo jak sama nazwa wkazuje, tenm topik jest tak samo nudny jak nasza praca :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
:D:D:D Dobre podsumowanie Kate...nudna praca, nudny topik i ogólnie jest jedno wielkie nudne lenistwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
No emo-80, ale Ty zaraz masz koniec nudy i bedziesz mogla w koncu odzyc :) Ja pewnie wyjde 30 minut wczesniej wiec tez nie jest zle :) Dzis czeka mnie robienie dwoch obiadow, ale to sama przyjemnosc dla mnie :) Do jutra jak coz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolator
niedługo piętnasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×