Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jelinka

2-tygodniowy program zmian!!

Polecane posty

nie marudź , jak się właczy muzykę , to się jedzie .. zamyka oczy i mysli sie o problemach obmysla sie strategie i tak dalej ; )) . polecam , polecam ;P no nic nie stracone.. zobaczymy ; )) będziesz miała ! xD jesteś cudowną dziewczyną , taka pełną optymizmu i wogole; d no wiesz, nie będe ci prawic komplementow bo jeszcze wyjde na jakąś taką xD no wiesz ;PP zainteresuj się;) zobaczysz .. hehe ;)) ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idzie burza właśnie , to ja znikam , akurat sobie poćwiczę trzymajcie się moje panie !:*** do wieczorka ;) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tak , pojeździłam na rowerku - 200 kcal ;) 70 brzuszków , 30 spięć . 40 przysiadów .... i jeszcze tam jakieś ćwiczenia ;) i chyba jestem głoda... heh ;P 250 kcal + 170 kcal = 420 kcal ;) teraz zjem jeszcze troche rozcięczonego mleka z płatkami i koniec n adziś z jedzeniem ;PP :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko tak szybciutko sie zamelduje, ze jestem 🖐️ trzymam sie dzielnie i moze tu jeszcze pozniej zajrze a teraz zmykam ps. nawet nie mialam czasu was poczytac - ale obiecuje nadrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to więc tak ten dzisiejszy trening wyglądał następująco ; 50 brzuszków 20 spięć 20 (ćw, by pozbyć się faudek na dole ) 10 spięć 30 (ćw, by pozbyć się faudek na dole ) 10 ćw- mocny brzuch 40 - na talie 10 spięć 20 brzuszków .. / te tam na brzuch są kazde - to takie rozne odmiany brzuszków ;P;) no i 200 kcal - na rowerku ;) i do tego ,10 min marszu - 5 szybkiego , potem 5 z obciążeniem 4 kg :D no i wróciłam - zjadłam dwa makarony . i rzułam 2 gumy - 50 kcal . dziś to naprawde masakra ,jakiś głód mnie dopadł.. wcześniej nie chciało mi się tak jeśc ;/ jestem strasznie wg zła na siebie. i nie wiem jak to pochamować zbytnio.. albo jestem przed okresem ,albo się czymś strasznie stresuję;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaa
no to sie melduje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah ;d powitam CIę ! 500 - 600 kcal , góra raz na tydzień 800 ! przykładowy jadłospis ; śniadanie - jajko na jednej kromce wasa /lub z ;d . jak kto woli . 2 śniadanie - jabłko obiad- pomidor + 50 g sera białego (chudego!!) i trzy łyżki mleka . / mozna dodac dwa plastry (ale pokroic je w kostke ) ogórka przegryzka - dwie łyżki kiszonej kapusty kolacja- 2 kanapki wasa z plastrami pomidora ;) i ćwiczenia :) lubisz płatki z mlekiem ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to zobaczysz odechce Ci się tych drożdzowek i pączków :PP http://www.odchudzanie.org.pl/kalkulatory/spalanie-kalorii.html masakra ;/ mi by się nie chciało tak ćwiczyć ,a tobie ? a słodycze odstaw ! :)) potem po tych dwoch tyg - jesz jednego dnia 1000 kcal , potem 1200 , potem 1400 i tak o 200 kcal - az dojdziesz do 2000 . i stale cwiczysz - i przez 3 tyg - chudniesz okolo 14 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaa
oooo taka dieta to mi odpowiada. wlasnie o czyms takim myslalam. ;] mialam straszne szczescie z ena Ciebie trafilam tutuaj xD jadam owsianke czasami platki tez lubie ;p cwiczyc mi tez sie mie chce , a mam tyle czasu wolnego teraz;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wygląda twoj plan dnia ?:) hm , to mozesz jesc na obiad też ;) tylko wtedy tak 200 ml wody + 100 mleka (powinno starczać ) ja się napycham , i 4 łyzki płatków .. tylko wtedy rezygnujesz z jednej kanapki na kolację : ) no dla mnie jest idealna wręcz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nothing at all
Grubasku, odradzasz mi kopenhaską , a widzę na pierwszej stronie tego topiku ,ze ktos tu stosował diete 500 kcal dziennie, nieładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaa
moj plan dnia/? teraz w wakacje codziennie jest inny. bardzo rozny wiec trudno go jakos sprecyzowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak rano i wieczorem zrobisz po 50 brzuszków nic Ci sie nie stanie , mozesz wybierac sie na spacery z przyjaciółmi ; )) hm . . ide sie zaraz pomiezyc bo jestem ciekawa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaa
tak wlacze jakis ruch szczegolnie ze kiedys byl on nieodlaczna czescia kazdego dnia. jakies brzuszki,skakanka,rower,spacery moze pobiegac pojde ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaa
ja teraz mam cale dni wolne wlasciwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaa
czyli jemy 4 malenkie posilki? a ja godzinowo to rozplanowujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaa
ojj widze,ze kolezanka mi uciekla ;D no coz to odezwe sie jutro. milej nocki. buziaki ;* ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też. naczy jutro już wyjezdzam - moze to wyczytałaś ;) ale dietki nie zaprzestanę , heh ;PP hm - ale na lody bede sie musiala wybrac , jakiegos malego zjem i wiecej pocwiczę ;DD haha ; ** h m - ja ? wstaje kolo 9-10 .. zanim sie docząłgam do kuchni to jest 11 , gotuje wode na herbatkę . i wrzucam jajko do wody .. wlaczam muzyke , no i jestem juz ubrana ,to robie 50 brzuszkow , by wiesz plaski brzuszek byl .. i potem o 11;30 jem . jabłka czasem nie mam ochoty zjeśc ;/ 13 ; 30 -obiad . 15 - przegryzka . 18 - kolacja / by sie nie rzucic na jedzenie kolo 20 :) jem , wtedy gdy jestem głodna .ale ostatni posiłek to o 18.. mam nadzieje ze nie napisalas ze sie bierzesz za siebie , i potem nie dasz znaku zycia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uciekłam !:D moje wymiary ; piersi - 80 c (rozmiar) /60 cm talia - 75 cm 1obwód brzucha , przelatujac przez pępek xD - 92 2biodra - 90 3pupa - 95 łydka - 35 udo -59 nadgarstek -16 cm szyja -34 kolano - 40 waga ; 61 , wzrost - 165 ./ moje pełne wymiary .. z dziś . a i widzicie po miedzy 1 a 3 mam przepaść , 3 cm około ?;> chce zrobić tak ; 1 - 80 , 2 - 85 ,3 -90 xD coś spróbuje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ech , uciekłaś ;d haha . dobra.. to ja też lecę spać ;* trzymajcie się i do jutra :)) papa ;*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhm o czymm mowaa
ja rozumiem....mierzyc sie....spoko. ale nadgarstek? szyja??? kolano???????????????????????Boze dopomoz. daj tym dziewczynom mózgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Grubasek_ a ile dokladnie schudlas przez ten tydzien pierwszy? I ile z wymiarkow ci polecialo, ile ubylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaa
jak powiedzialam,ze zaczynam to zaczynam ostro ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te wymiary to sobie zmierzyłam tak dla ciekawości , a mózg mam . dzięki bardzo ^^ jelinka - wcześniej się nie mierzyłam . wczoraj się ważyłam i wazę 61 ;) 5 kg - w tydzień.. ;P zmierze się za tydzień : ) onaaaaaaaaa - acha ;) no to dobra , trzymam za słowo . ja zjadłam jajko i wypiłam herbatke na spalanie ;) i wlaśnie o 13 -dentysta ;p to już nic nie jem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onaaaaaaaaa - wrazie co , gdybym już potem nie weszła . tu masz jadłospis na jutro ; śniadanie (o10) - jajko ;P 2 śniadanie (o 12;30) - 2 kulki lodów mlecznych obiad (o 16) -serek wiejski kolacja (o18) - ogórek (zielony ) i pomidor / pokroic i dodac pięc kropli soku z cytrynki , mozesz dodac jeden lisc sałaty :DD !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaa
dziekuje ci bardzo ;) ja dentyste mam jutro aaaaaaaaaaa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×