Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Aaa Sisi cóż to za wspaniałe plastry na zrosty???hmm???? Oby HSG mimo wszystko wykazało,że jest ok! Lecę wytłumaczyć mężusiowi gdzie,co ma,jak pojadę :)) papa kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja muszę wstać o 6 gdyż muszę być w szpitalu naczczo o godzinie 8-9.00 w Katowicach! Jutro na pewno nie mam zabiegu,bo lekarz chory,ale w środę już będzie,więc liczę,że może już w czwartek będę operowana :) 3mqajcie się i piszcie,bo jak wrócę chcę newsów..hahah pappa Buziaki kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kargul
NICK.............WIEK.......LATA STARAŃ......PROBLEM.....MIASTO Katarynkaa.....27..........2 lata..............?polipy?.........Bielsko-Biala KIKI09............29..........4-5lat...........endome trioza....Krakow sisi.78...........29...........8 lat............po konizacji+zrosty....Austria Ascha...........33..........6-7 lat..........pco,niedoczynnosc tarczycy......Berlin zadra29......29...........1.................jeszcze nie wiem fragolinkaaa.....24........2 lata...........nie wiem.......olsztyn nulla26.............28........3 lata.........endometrioza, słabe nasienie...Rzeszów Kargul..........wiek średni.....odczasu gdy czytam KAFE........brak piczki...........nasienie jak u byka ...............kosmopolita obywatel świata hyyyy krużewniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Katarynka,powodzenia i zaraz napisz jak wyjdziesz ze szpitala. A te plastry nie sa jakies niezwykle:),mozna je stosowac na inne dolegliwosci np:reumatyzm,korzonki,stawy,zapalenia skorne...i przyspieszaja gojenie sie ran wlasnie po zabiegach,wygrzeja lepiej od termoforu:D Ale to jest oczywiscie namiastka prawdziwych"kapieli w borowinie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane. Nie było mnie dłuuugo, bo nie miałam dostępu do internetu. A teraz widzę, że mam ładnych parę stron do poczytania :) Katarynkaaa trzymam kciuki za Ciebie. Asha, KIKI, Fargolka, Sisi buziaczki i życzę miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a moj brat to nierob jakich malo...wk....ona jestem,siedzi od rana do nocy na kompie do tego telewizor!! juz mnie trzepie:P Pozniej napisze pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu Mryja! Fragola wlosöw nie zniszcz! Ale napewno masz lepsze niz ja i mozesz experymentowac;) Ja tez na naszej klasie myslalam ze znöw rozjasnilas i ten nowy kolor jest super! No sledz smierdzi ze nie mozna wytrzymac.Ale usmialam sie z twoich grypsöw!Ciekawam kto tego sledzia wymyslil? Katarynkaaaaaaaaaaa trzymam mocno kciuki zebys szybko zdrowa wröcila !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzisiaj u mojego gina po skierowanie do kliniki. Zdziwilam sie ze nie marudzil ze nie chce dalej u niego pröbowac. Byl az na tyle laskawy ze dal mi wyniki ktöre robil miesiac temu. Moje wyniki z tarczycy pogorszyly sie z 3 na 4,niby jest jeszcze w normie ale laboratorium napisalo komentarz ze powinnam zbadac antyciala tarczycowe i ze moge miec problemy z zajsciem:( A ten pajac lekarz nic nie zaradzi! Nawet mi miesiac temu nie chcial powiedziec jakie dokladnie wyniki byly z tarczycy,tylko ze w görnej granicy! Napewno ciekawe jestescie czy dostalam@-NIE! Dzis 32 dzien cyklu,poprzedni byl 29. Wogöle nie nakrecam sie bo u mnie cykle sa dlugie i nic na ciaze nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie przeczytalam na nk ze w sobote administrator likwiduje sledzika;) Nie rozumiem tylko czemu czeka do soboty?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Fragolinkaa! Ciekawa jestem jak wyjdzie test owulacyjny,bo mnie tak naszprizowali hormonami ze mialam 5 dni pozytywny. Wiecej nie robilam bo nie mialam. A teraz jestem ciekawa czy nie zrobila mi sie jakas cysta na jajniku po tym clomyfenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ten zaszczyk na pekniecie robilam sobie miesiac temu a w tym miesiacu cham mi nie przepisal bo trafilam na niemca a on nie nie jest fanem tych zaszczyköw twierdzil ze po samym clo powinno peknac. Jak wczesniej robilam inseminacje to nawet po zaszczyku nie chcial peknac. OJ fragola ty to jestes optimistka z ta ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wröcilam ze sklepu,kupilam test ale bede robic dopiero jutro. ja biore ten clomifen 2 miesiac. W zeszlym miesiacu po owulacji-domniemanej-tak mi beta podskoczyla ze lekarze mysleli ze jestem w ciazy.a tu ucho! Chyba po zastrzykach mi ten hormon tak podskoczyl. Teraz w drugim cyklu bralam tylko clo bez zastrzyka na pekniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jestem zdania ze ktöras moglaby juz zajsc! Klikamy juz 3 miesiace o dupie marynie i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do fotek juz sie przymierzalam ale musze je pomniejszyc bo z dziwnym programem tym razem przelalam na kompa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez wlasnie chcialam spytac gdzie dziewczyny? My fragola to chyba juz weteranki na tym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kargul
Dalej brak @ chyba się potnę czerstwą bułką nooooo , to pa dziewczyny miłej nocki niech Wam sie przyśni wasz wierny fan - kargul P.S. pryszczy nie mam , używam maseczki błotnej , borowinowej , robie sobie urynoterapie ,czyszcze jelito grube -wiecie lewatywa kolonoterapia i te sparwy nieeeeeee, co wiecej mam całą serie kremów LA ROSZ POSEJdon , Avon mi stad , oraz Ziaja mi tu pies , a newet Clinique psychiatrique. Wogóle dbam o urode , farbuje włosy , - nie maluje tak jak wy tylko farbuje , bo maluje to sie plaktówkami albo olejakami jak kto woli . No wiecie ja jestem ą ,ę przez bibułkę , trę dupą o trotuar i jestem mega in style . To pa dziewczyny papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Dzis go wygonie od kompa bo juz mnie nerwy wykanczaja:( Mam troszke pracy w domu wiec posiedze i w miedzy czasie poklikam:) Nie gniewajcie sie,moj brat ma 24 lata! Zaraz poogladam fotki Aschy:D Ja po duphastonie jak narazie czuje sie lepiej ,czekam jeszcze na wynik cyto....zostalo mi poltora tygodnia nerwowki:P Ascha o twoim tescie bede chyba myslala caly czas w pracy🌼 Dobrze ze idziesz do kliniki,tam bynajmniej ocenia prawidlowo ten hormon. Zaraz po pracy wpadam na kafe:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjecia super! Juz poogladalam:) zadziwiajace sa te drapacze chmur:D na fotce wygladaja tak jak by scigaly sie ktory pierwszy dosiegnie nieba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Asha piękne zdjęcia. Zazdroszczę CI tych wczasów :) Ja byłam wczoraj u gina. Sprawdził czy mi pęcherzyk pękł. No i pękł. To dobra wiadomość. Teraz tylko czekać na @. A w następnym cyklu na inseminację. Jakoś straciłam nadzieję, że nam się uda tam naturalnie zajść. Sciskam serdecznie i życzę Wam udanego dnia 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragolinkaaaa
Siemanko... Ascha i co robilas test ? Ciekawa jestem co tak Ci wyszlo,w koncu to ja tak cie wkrecalam na ten test :D Nulla to jak sie staralyscie to moze akurat sie uda :) Nie bedzie potrzebna inseminacja :p Oby tylko sie naturalnie udalo :) Sisi masz racje gon brata...To on z mojego wieku jest :D Kurde dziewczyny nasza KIKI cos nas zaniedbala :( KIKI jak nas czytasz to napisz kilka slow!!! tesknimy bardzoooo :) Wiecie co ja sobie mysle ze jak Katarynka wczoraj miala byc na czczo to pewnie wczoraj jej robili badania a dzis moze juz operacja :) Oby tylko wszystko bylo ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nulla wiec wy tez juz dzialacie:) nie poddawaj sie zobaczysz ze jeszcze wszystko bedzie ok:D Jednak test nie wyszedl:( Masz Ascha teraz nerwowke:( Moze przez wyjazd przesunela sie @, takie dni czekania i niepewnosci najgorsze...na bete idziesz czy juz dajesz spokoj? Dziewczyny gdzie ta Kiki???? Wrucilam z pracy a brata nie ma pojechal rowerem pozwiedzac okolice:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragolinka on sie do konca zycia nie napracuje tyle co ty do tej pory! Nie wiem po kim to ma bo Mama byla bardzo pracowita kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzie wy sie podziewacie? no jak ja moge poklikac to was nie ma:( Moj brat juz wrucil wiec zajrze wieczorem pa pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA LASKI :) podobno tęsknicie za mną przecież nigdzie nie wyjechałam? :) Ascha piękne fotki też bym tak chciała ale to może na przyszły rok szkoda że tescik negatywny może w następnym cyklu? ja jestem po drugim zastrzyku wziełam go w tamten piątek mam takie uderzenia gorąca najbardziej rano tak gdzieś w nocy albo koło 4 i to do tego stopnia ze potrafi mnie obudzić.\ W kinie nie byłam w weekend bo mialam lenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×