Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

ja juz z pieskiem po spacerze,mam checi dzis na dobra muzyke...wiec wlaczam radio i wista WIO!!!:D Jeszcze tylko do jutra zastrzyki,dziewczyny brzuch mam wielki jak po "oktober fest":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak:) ale dzis pokolysze sie tylko:D ze sluchawkami na uszach:P A macie pietrowe mieszkanie ? bo jak tak to nad tescia pokojem urzadz silownie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragolinka nie cwicz na raty...musisz minimum 25 min dac gazu:P oczywiscie z przerwami na zlapanie oddechu:P i wieczorem jeszcze raz min 25! po kilku dniach dasz rade dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania dzieki za zaproszenie:D widze ze tez lubicie zwiedzac. Podobna jestes do pewnej aktorki,ale nie zalapie teraz nazwiska....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie z was nasmialam aparatki:) Tesciu powinnien byc wdzieczny za opieke i nie marudzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja siedzę w pracy. Ostatnio miałam problemy lekkie ze zdrowiem, lekarze mi wciskali że to od nerwów i stresów - nie mogłam momentami złapać oddechu głębokiego, takiego pełną piersią. Jak mi w pon. lekarz powiedział że to od nerwów, to brałam leki uspokajające ale nie pomagało, wczoraj wpadłam na pomysł że może łyknę wapno i czuję że pomaga, więc może mam na coś alergię - odstawiłam wczoraj profilaktycznie kremy które zaczęłam ostatnio używać i dziś, poki co jest lepiej, mam nadzieję, że nie wróci, bo trzymało mnie 2 tygodnie :( i odbierało do reszty chęć do życia Sisi - zabrzmiało jak komplement z tą aktorką :) w jakim filmie grała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania jak sobie przypomne to ci na bank napisze ..to jest jakas Francuzka Gwiazda:) i wlasnie masz taki typ urody:D Z tym oddechem czesto ma tak moj Mezus:( ale tylko w upalne dni!! Dodam ze jest wysokocisnieniowcem,podejrzewa u siebie alergie,na jakies pylki! Mozliwe jest wiec ze u ciebie rowniez na tle alergicznym,jesli nie powtarza sie czesto nie przejmuj sie :) Fragolka to wspaniale ze zadzwoniliscie! A ile wy juz po slubie jestescie? Wiesz ...mow na 1 wizycie o wszystkim co was gryzie:) zobaczysz ze innaczej podejda do sprawy ,i dla ciebie na szczescie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym jeszcze pod koniec pieczenia dodala po plasterku sera na pomidorki:)..i zrobie je jutro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka;) Ale gwarno tu się zrobiło!\Frgolinko to Ty miałaś ten okres czy nie? Kochane ja już pogodziłam się z myślą,że się nie udaje,wciąż jakieś plamienia i bzdury!Po owu będę brała przez 10 dni duspaston-mam nadzieję,że wreszcie wszystko wróci do normy!:( Na 17 idę na siłkę,pobiegam,muszę się wyżyć!!! Pozdrawiam Was kochane!Cały czas Was czytam:D:D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Wysprzatalam lazienke. Fragola ja sie nie moge tmusic przez caly dzien wypic 2 latry. W lecie ok,ale w zimie polowa z tego mi starczy. Wiem ze musze na sile pic na trawienie,dlatego dzis wypilam piwo,bo lepiej mi wchodzi! Lubie sobie wypic i posluchac muzyki przy robocie. Aktivie jem ponad tyg.raz jest lepiej raz gorzej z efektami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam brzucha tylko uda i tylek za duzy;) Z figura zastanawiam sie w Polsce ja pilam. Ciekawa jestem fragola jak ci pöjdzie sastematyczne cwiczenie,bo mi sie juz nie chce po 3 tyg:( Dzisiaj powinnam robic fitness ale czy bedzie sama nie wiem. Zaraz ide do apteki i do sklepu. Bede wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki fragola zebys byla wytrwala z cwiczeniami. Ja lubie chodzic na miasto,pare minut spacerku i mam kupe sklepöw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomylam wszystkie drzwi w domu,pozamiatalam korytarz,zrobilam pranie,pomylam szafki kuchenne i posluchalam muzyki jak rowniez poogladalam tv! Moj juz w domciu,zjadl:) zaraz zaczyna sie ulka brzydulka wiec znikam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi podziwiam cie z tym sprzataniem,mi cos na starosc coraz mniej sie chce. Takie to bez sensu troche poscieram kurze i za 1-2 dni to samo. Ja dzisiaj bede ogladac z moim dvd jumper,czy cos w tym stylu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragolka w trakcie ogladania seriali cwicz miesnie brzucha:) usiadz wygodnie i unos nogi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolka dobra jestes:) ja pamietam ze 15 brzuszkow i bylam wykonczona:P jeszcze prasuje ...ale za jakies 30 min ide spac, milej nocki dla was pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, ja dziś się odstresowałam, ciągle gdzieś latam, a dziś byliśmy z mężem u mojego taty na urodzinach, ale było sympatycznie :) wypiłam 3 czy 4 kieliszeczki wódeczki i naprawdę stwierdzam ze dawno nie piłam, było sympatycznie. Dobrej nocki dziewczęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Maniu zazdroszcze ci takich spotkan rodzinnych:) Bardzo czesto jest to mile spedzony czas. Ja wypije cappucino,i wybiore sie dzis na zakupy:D,poprawie sobie troche nastroj,dziewczyny ja juz 2 dzien nie moge sie zalatwic(wiecie co mam na mysli):P Moze jak polatam po sklepach cos da???Milego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane koleżanki:D Ja wczoraj już nie odpisywałam,bo wróciłam z siłki zmęczona,a dziś ledwo chodzę-takie zakwasy:) Ale się cieszę! Sisi na te problemiki,to ja mam zieloną -jest dobra na wszystko!!! Fragolciu ale Ty ranny ptaszek:) Właśnie słyszałam ,że u Was we Włoszech do wygrania 80 milionów Euro..Zagraj kochana;)) Może Nam wszystkim postawisz in vitro:D:D:D:D Żarcik:P Asha kochana jak tam filmik ?? Jak stosunki z mężusiem??:) Pogodzeni?? Mania fajnie miałaś z tą wódeczką-prawda,że pomaga????:D:D:D Kiki,Nulla,Zadra mało coś piszą:( MIŁEGO DNIA KOCHANE PANIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Wczorajsze filmy byly super! Biedna Sisi tez masz te problemy z przemiana:( Katarynka nigdy nie slyszalam ze zienona-chyba herbate mialas na mysli;)-pomaga! Zycze wszystkom udanego dnia. Obchodzi ktöras Halloween?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak sie nie wymaluje to idealnie komponuje sie z Hallowen:O mi sie zdaje ze to od orzechow! ale juz mi przeszlo po cappucino:P Katarynka ty sie skarbie nie przetrenuj!! Fragolka pisala kiedys ze gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry dziewczyny. Mam nadzieje, ze jeszcze mnie pamietacie.Ostatnio mam mase problemów miedzy innymi zdrowotnych, wiec przestalam myslec o dziecku i tym forum. Bylam na badaniu w klinice piersi i wykryto u mnie torbielki. Dwa tygodnie czekalam na skierowanie bo wyczulam zgrubienie w jednej piersi. Wiecie u mniew rodzinie jest rak, wiec wpadlam w panike. Teraz jestem spokojniejsza bo torbirlka w piersi mialam juz 3 lata temu i biopsje i wszystko bylo ok. Lekarka powiedziala zeby sie nie stresowac zalecila tylko kapsulki z olejem to chyba jest ogórecznik po polsku. Nastepną wizytę mam 22 grudnia mam nadzieje, ze bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkus zadra! A czułaś te torbieliki przy samobadaniu??Bo ja też czasem mam takie guzki!!:( Zadra dla Ciebie🌼 Fragolka wczoraj zaczęłam starania-10 d.c dziś! Ale co mnie wkurza to fakt,że od operacji-2 cykl nie mam płodnego śluzu,zawsze miałam go mnóstwo,a teraz nic.Choć ostatnio owu była, a teraz też czuję jajniki!!Ale brak tego śluzu:( Co do tycia,to waga w miejscu-ani na plus ani na szczęście na minus-51,7 kg. Sisi kochana ja miałam oklapły tyłek,a teraz po tych biegach,siłowni i innych ćwiczeniach widzę wielką poprawę.Brzuszek już też mam napięty!Ponadto super się czuję jak się wymęczę i spocę :D Polecam każdemu:** No i ostatnio nie miałam doła.To znaczy w okres miałam,ale nie mogłam się zwierzyć,gdyż Internet nie działał! Jeszcze szwagiera zadzwoniła z pretensjami ,że tylko ja nie zadzwoniłam do niej po porodzie-jak się czuje itp!Ze takie wydarzenie w rodzinie,a ja nie powinszowałam jej!!Księżniczka piep*** ,kim ona jest?? Mój zaczął mnie bronić mówiąc,że my mamy własne problemy:D:D Tak się więc cieszę,że NIE JADĘ DO NIEJ NA CHRZCINY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Asha kochana mi zielona herbatka pomaga!! Moja mama ma te same problemy co Ty,bo też ma tarczycę i pije taka herbatkę red slim,czerwoną!!Może to by Ci pomogło?? Kochane buziakiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadra mam nadzieje ze przy nastepnej wizycie po torbielkach nie bedzie juz sladu!!!Ach zawsze sie cos do nas przyplacze w najmniej oczekiwanym momencie:( Ale dobrze ze to tylko torbiel..:) Na wszystkie twoje problemy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za wsparcie . Już się tak nie przejmuje jak dowiedziałam się, że to są torbielki wiele kobiet je ma nawet nie wiedząc. Tylko , że ja jestem bardziej przewrazliwiona ze względu na ryzyko raka w mojej rodzinie. Torbielków zazwyczaj sie nie leczy tylko obserwuje o ile drastycznie nie zwiekszają swojej objętości. Dziś idziemy na imprezke urodzinową, więc mam zamiar porządnie się odstresować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka ta twoja szwagierka to ma niezły tupet żeby dzwonic i upominac się o gratulacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×