Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Szybko poszlyscie spac! Sisi ten brzuch cie chyby boli przez pecherzyki,ktöra sa juz duze i w duzej ilosci! Fragola ja bym sie nie bala pic ziöl. Kobiety z pco maja sklonnosci do torbieli. Nie sadze ze ziola sa temu winne. Nic nie napisalas czy pogodzilas sie z mezem? Ja ide jutro badac hormony ale insema bedzie dopiero w polowie grudnia! Dobranoc dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolcia, myślę, że te zioła i tak więcej pomogą niż zaszkodzą, wiec ja postanowiłam że jednak będę pic regularnie, codziennie, przed snem. Pomyśl, że ta dziewczyna miała pco to też nie wymagajmy cudu... na zasadzie że po 1 miesiącu kuracji wszysko się wyreguluje, wg mnie to jakiś etap na drodze ku wyregulowaniu, mam nadzieję, że się nie mylę :) ja na razie czuję się ok, nie czuję żeby mi jajniki jakoś szczególnie pracowały, ale nigdy nie czułam a one pracowały :) za to lewa pierś mnie od czasu do czasu poboleje, i miałam ostatnio problemy z żołądkiem, ale to była chyba wirusówka...mam nadzieję, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) ja juz po wszystkim,pobrali 6 jajeczek,w srode beda dzwonic i poinformuja ile zaplodnionych i jak sie dziela,jesli wszystko bedzie ok to transfer w czwartek lub sobote. Troche brzuch mnie boli ale dostalam tabletki przeciwbolowe ,usypiala mnie polka,wiec pogadalysmy sobie troszke:P Dziewczyny pijcie ziolka napewno nie zaszkodza,jak juz to pomoga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche sie martwie ze tylko 6 ,ale coz! w Poznaniu pobrali 5 a podzielilo sie 4,moze nie bedzie zle,musze myslec pozytywnie,jakas przytloczona jestem....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi fajnie ze cos sie u ciebie dzieje;) Nie martw sie na zapas bo jak bedziesz miala 3 jaczki to tez bedzie ciezko:) Fragola dobrze ze on sie zastanawia nad tym co powiedzialas. A klötnie sa w kazdym zwiazku nawet najlepszym. Wczoraj rozmawialam program o aktorce ktöra sie rozwodzi i powiedziala ze woli zeby maz krzyczal i sie klöcil a nie milczal. Bo tak niczego nie mozna wyjasnic! U nas pada.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi a dlaczego żle ,że pobrali 6? Czy to jakaś różnica? Czyli już niedługo będziesz miała transfer!Ojejuśku!!!!!!!!!!Ale wydarzenie;) A czemu Sisi mówisz,że w 2 cyklu powinnam zajsć:D Może wróżka jesteś :p Cały czas pracuję nad starankami,bo mój jest taki,że jak już slyszy,że płodne,to mu się odechciewa wszystkiego! Nie dziwię się mu,bo nawet mi się nie chce nic-traktuję to jak jakieś badanie :( A tak nie powinno być..Ale już psycha nie działa normalnie jak kiedyś.. Asha kochana byłaś na hormonach??Masz rację-ja nie znoszę jak mąż milczy podczas kłótni!Wolę jak mi wytknie wszystko! Fragolinko nie sądzę również,że zioła mogą powodować torbiela!!Ta laska musiała go miec i dlatego!! Zawierz im-skoro tylu osobom pomogły! Maniu ja nie wiem co brała ta kolezanka,ale ona była bardzo wrażliwa zawsze-wszystkim i wszystkimi się zamartwiała i dopadło ją..Także kochana spacerek,fitness,świeże powietrze i wrzuć na luz jak mówi Fragolka:) Kiki,Nul;la,Zadra??czy Wy nas jeszcze pamiętacie :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie Ascha jak tam badanie??? wynikow pewnie dzis znac nie bedziesz?? A my sie juz niecierpliwimy . Wypije slaba kawke bo juz jestem w pelni na nogach:) Jutro do pracy ble:P Katarynka bo ja jestem wrozka i wiem wszystko ha ha ha:D Nie bzykajcie sie na sile a feee:O( przypomnialas mi dawne mechaniczne czasy) Jak przyjda plodnie( a najlepiej juz wczesniej) wloz przezroczysta koszulke,wlacz odpowiedni film i nastroj sam przyjdzie:D zawsze wiesz co wy tam lubicie:D:D:D A co dzis dzieje sie z fragolinjka?-pewnie gody po wczorajszej klotni:P Ja myslalm po prostu ze wyciagnie mi wszystkie 12 pecherzykow,tyle widac bylo na usg,ale juz sie nie zamartwiam,6 to az nadto!!prawie jak przedszkole no nie?(nie moge byc taka pazerna):D Ale zawsze widze szklanke w polowie pusta a nie pelna!!!! Glupia ci......ka ze mnie i tyle,juz jestem szczesliwa ze wogle sa!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi będziesz miała trojaczki:D Zobaczysz;)) Całe przedszkole..hahaha Uśmiałam się jak napisałaś,że Fragolka ma gody po wczorajszej kłótni..hihi Miłego dnia,ja idę za godzine na silke i pobiegać na bieżni :)buziaczzzkiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja jeszcze nie bylam oddac krew,ide za 2-3 godz. A wyniki za bardzo mnie nie interesuje bo oni juz wszystko przebadali tylko chca potwierdzic ten nadmiar meskich hormonöw i czy mam owulacje. Ja to juz wszystko wiem,badaja to samo drugi cykl. Gdzie fragola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolka Ty znowu cudujesz z włosami??Zobaczyłabyś moje 6 miesięczne odrosty,to z krzesła byś spadła..hahaha Ale uwaga!!!!!w piątek jadę do Bydgoszczy do koleżanki fryzjerki:)))Tak wszystko ustawiłam,że odwiedzę kochanych rodziców i przy okazji wybiorę się do kumpeli:))Może zamieszcze jakieś zdjęcia;) Fragolcia wiem wiem,że nic na siłę,dlatego jutro kupię winko...hahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asha mam nadziejé,że wyniki wyjdą dobrze!3mamy wszystkie kciukasy! EJ LASKI-niech któraś się już postara,bo to już 4miesiąc idzie jak piszemy i żadna nie zaciążyła!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie staramy sie jak mozemy:) chcialabym bysmy zakonczyly ten rok szczesliwie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynia masz racje moze ktöras zaciazy. ja mam nadzieje ze te ktöres cos robily np.ty zabieg,sisi in-vitro i ja planuje inseme to mamy wiecej szansy niz w naturalny sposöb. Fragola planuje inseme,kiki bierze zastrzyki wiec cos sie u nas dzieje;) Narazie badamy lub dzialamy,a efekty beda pözniej:) Ja lece krew oddac. Do potem,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka...nikt juz od 13 nie napisał?? Masz rację Asha-czuję,że koniec roku będzie bardzo efektywny:D Asha daj znać co i jak z Twoim badankiem! Ja wróciłam z siłowni i już zjadłam spagetti:) Siłka-35 minut i bieg 30 minut,więc zasłużyłam na spageterię :p Kochane co porabiałyście?? Śle buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zobaczylam ze na nk znajomy dodal zdjecie USG dziecka!!! ludzie to wiedza jak trafic! troche przesadzil....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie są porypani!!! jak można dodać zdjęcie płodu?? Był już taki temat na kafe i wszystkim wydawało się to niesmaczne:( Kochana Sisi olej to!!! U mnie też wszyscy dodaja co chwilę zdjęcia dzieci i też mi jest bardzo przykro! Serce boli! A mąż szwagierki zamieścił zdjęcie dzieciaka wyjętego dopiero co z brzucha-dziewczyny powiem Wam,że jak będziecie miały ochotę rzygnąć,to nic tylko podam Wam linka do tej foty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi jakie robisz spagetti-ja niedobre:( Tznaczy z mielonego..blee Fragolinko Ty otwórz salon fryzjerski plus kosmetyczny!! Ale byś zarobiła-zdolna dziewczyna jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez z mielonego robie spagetti,ale nie za czesto bo mozna sie przejesc, moj ogral mnie w chinczyka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi ponownie zbadac nasienie. Czesc dziewczyny! Krew pobrana,spytalam sie o wyniki poprzedniego badania w 22 dniu cyklu i bylym w szoku bo pielegniarka powiedziala mi ze mialam owulacje! Ja nie mam naturalnych owulacji! Chyba ze clomifen dzialal jeszcze w nastepnym miesiacu! No ale co z tego jak i tak nie zaszlam:( Za 2 tyg möj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie dzisiaj wkurwilam! Chcialam sobie cos kupic na trawiwnie. Chcialam zaszalec i poszlam do reformhaus to taki sklep ze zdrowa zywnoscia,ziolami,witaminami. kupilam sobie jakies kostki owocowe do jedzenia. Wygladaja jak ciemna guma do zucia i zawieraja tez jakies owocowe srodki przeczyszczajace. Wzielam jedna w domu i sie wkurwilam bo zauwazylam ze sa pöl roku przeterminowane i glupia cipy nie wzielam rachunku. Tak to bym im oddala bo to drogi bio sklep a göwno sprzedaja! Sory ze sie tak wyzylam,ale meza nie ma w domu i nie mam sie kogu pozalic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczęta, tak się tą nerwicą nastraszyłam, że się zaparłam i dziś zero problemów z oddychaniem :) chociaż miałam dziś niezbyt przyjemną rozmowę z szefem. Na szczęście jestem teraz w domku z mężem, na siłowni nie byłam, ale za to piję dziś Martini z mężulkiem, na razie symbolicznie 1 lampka, a ok. 22 ziółka. Sisi - super, że już jestes po pobraniu pęcherzyków 3mam kciuki za kolejny etap Zrobiłyście mi smaka na spaghetti - jutro mąż zrobi na obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Ascha zakup "kontrolowany":O katarynka gra chinczyk to "gra planszowa" rzucasz kostka i wychodzisz pionkami,zwyciezca musi pierwszy schowac swoje pionki:) ale na pewno w to gralas!!:D To dobrze ze owulka byla:) przy inseminacji moze nie beda az tak nadganiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tak dziewuszki wszystkie pijecie a ja sie boje. Poniewaz lekarka pytala sie nas czy pijemy alkohol i powiedzielismy-Nie. Wiec teraz stronie od alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Asha leć tam i to oddaj-zapewne tam jest jak w Irlandii-ile ja tam rzeczy zareklamowałam!Dla przykładu-mąż kupił buty do gry i po miechu mu się rozwaliły!! Poszłam i zaczęłam gadać,że Adidas to taka zła firma,Nike lepsze,że niemożliwe,by po miesiącu popsulo się i...zwrócili kasę i jeszcze przepraszali!Za to kocham IRLANDIĘ:D Asha leć tam jutro -założę się,że mało sklepów tam takich jest z tą żywnością i przecież poznają swój produkt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×