Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Zadra kochana trzymamykciuki,by torbieliki nie rosły !! Może już taka Twoja uroda,skoro miałaś je już i nic złego nie było w nich:) Najważniejsza jest profilaktyka,więc kochana się nie martw! Fragolcia już dziś na cmentarze jedziecie? Dziewczynki ja chyba jeszcze lecę po ostatnie zakupy,bo jutro zamknięte sklepy! Co do sytuacji z moją szwagierką,to dziwi mnie fakt,że skoro narodziny dzieciora to takie wielkie wydarzenie jak to opisała,to jakim cudem spamiętała kto zadzwonił,a kto nie??????? hihihih Buźki dla wszystkich!!odezwijcie się kochane,co porabiacie i jak jutro spędzacie czas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam to samo ale z badaniem cytologicznym....u mnie w rodzinie rowniez przypadki tego nowotworu,wiec za kazdym razem przy oczekiwaniu na wynik...Jedna Wielka Panika:O Zreszta juz przez to przeszlam,teraz tylko modle sie zawsze by nie wrocilo!!!! Zadra milej zabawy...i duzo odstresacza...zawstydz Turbodymo Mena:D Ja juz po zakupach ,nabylam nowa maskare :) i blyszczyk:) Teraz konczymy obiad(moj tlucze kotlety). Pochowana rodzine mam w Polsce wiec na cmentarz tutaj nie ide...zaluje tylko ze nie odwiedze grobu mamy ...ale coz tak w tym roku wyszlo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadra pytasz czy pamietam Cie? Twoje imie bylo czesto tu pisane z nadzieje ze odezwiesz sie! Ja przed 10 laty tez mialam bolesne guzki w piersi ale na usg nic nie wyszlo,lekarz polecil mi cactus agnus czy cos podobnego homeopatycznie i nawet nie wiem kiedy mi te böle piersi przeszly! Tylko jeszcze Nulla musi do nas wröcic! Czy to nie Nulla pisala ze dostala awans i mysli teraz mniej o dziecku,moze przesunela starania na pöznieJ? Dzisiaj przyszla do mnie@ wiec w poniedzialek ide na ostatnie badanie krwi. Fragola mi sie wygaje ze ja placilam ponad 1000 euro za inseminacje. duzo kosztowaly zastrzyki,usg itp. Ale jak sie nie myle to u nas polowe zwaca kasa chorych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz zrobilam zastrzyk z pregnylu(moj mi dopingowal) ale udalo sie:P Jutro leniwa niedziela...pobyczymy sie w domu ,no ewentualnie spacer:) dzis u nas bardzo zimno a w nocy juz mocne przymrozki,szyby w aucie rano juz skrobiemy. Fragolinka to drogo ta inseminacja ,ale to pewnie cena bez dotacjii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja pisalam godz temu,ale mi posta wcielo i nie chcialo mi sie ponownie pisac:( Teraz ogladam möj program:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola möj maz tez mi radzil kopiowac,ale to tez trwa. Czasem staram sie nie pisac za dlugich postöw zeby potem sie nie wkurzac jak mi zezre. Dobranoc laski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór i dobranoc kochane:D Ja oglądałam "Mam talent":) Sisi a na co te zastrzyki brałaś,bo mnie nie było i nie wiem?? Asha kochana -ja robię jak Fragolcia-zawsze zapisuję posta;) Dziewczynki slodkich snów..ja uciekam spaciu:)Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolka juz na nogach? dziewczyny ale ta noc krotka byla,nic a nic sie nie wyspalam...moze kawka mnie dobudzi. Ja ostatnio tez kopiuje bo z ta cafe to roznie bywa:O Katarynka ja w poniedzialek mam punkcje,ostatni tydzien to stymulacja...z tad te zastrzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolka juz na nogach? dziewczyny ale ta noc krotka byla,nic a nic sie nie wyspalam...moze kawka mnie dobudzi. Ja ostatnio tez kopiuje bo z ta cafe to roznie bywa:O Katarynka ja w poniedzialek mam punkcje,ostatni tydzien to stymulacja...z tad te zastrzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,wyjmuja pecherzyki ,wkladaja je do specjalnej porzywki i nastepnie lacza z plemnikami,czekaja az dojdzie zopladnienia,pozniej po kilku dniach gdy komorka sie podzieli wkladaja do macicy. a czemu sie klucicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Wspölczuje fragola,ja bylam pare dni temu sklöcona:( Bierze mnie przeziebienie i zimno mi wyskoczylo i do tego jeszcze@! Fragola masz racje,kopiowanie trwa 3 sekundy,ale sie wkurzam na kafe ze zawsze cos szwankuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola rozmawialam wlasnie z mezem ze nikt nie docenia pracy kobiet w domu. Ze lepiej pracowac poza domem. Ze kazdy mysli ze przynies,zanies,pozamiataj to zadne zajecie a na koniec to on jest panem bo przynosi pieniadze do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, my wczoraj mieliśmy małą imprezkę u nas w mieszkaniu, przyszli nasi sąsiedzi z córeczką, ale później jak mała poszła spać, oni przynieśli nianię i sobie do późna siedzieliśmy, a jak mała się wierciła to szli sprawdzić czy wszystko w porządku. Fajowo było, znów wypiłam kilka kieliszków wódeczki i nie miałam problemów z oddychaniem, teraz od rana znowu mam trochę, ale staram się o tym nie myśleć. Najgorsze jest to że sąsiadka nie zaczekała na mnie i jest w 8 tygodniu ciąży!! Żart :) z tym że najgorsze, bo jej nie zazdroszczę ciąży. Ale fajnie jakbyśmy razem mogły być zaciążone. A tak jak ona bedzie rodzić a ja nic to bedzie się wypytywać a my kiedy?? Ale ogólnie jest spoko osobą, jednak sąsiedzi to są sąsiedzi więc wolałbym nie wtajemniczać ich o naszych problemach z utrzymaniem ciąży. Zadra - skarbie, przytulam i proszę unikaj stresu! z tego co wiem to u kobiet jest tak że wszystkie stresy "idą do piersi" stąd biorą się te guzki, torbiele i inne. Ostatnio mojej siostry koleżanka tak miała, i lekarz zabronił się stresować. Tylko jak odreagować?? ostatnio sama mam ze stresem problemy - u mnie zaczęło się od bólu w sercu podczas oddychania, później ból pod łopatką, aż ogólnie przeszło na trudności w oddychaniu. czytałam ze pozytywnie na te wszystkie dolegliwości zwiazane ze stresem działa RUCH, SPORT. Dlatego powinnyśmy brać przykład z katarynki i dać sobie regularnie wycisk (u niej już zadziałało nie ma dołów!! i uprawiać sporty itd. Bo stres powoduje produkcję hormonów które nam szkodzą, a ruch i sport to produkcja hormonu szczęścia - nie pamietam dokładnie jak ten hormon się nazywa. dlatego chyba poświęce te 120 zł i kupię karnet na fitness (mam go klatkę obok!) Fragolcio, z tym strajkiem to bardzo dobry pomysł, walcz o swoje, mój też dziś od rana latał przy mnie a to kawka a to ciasto do łóżeczka :) ostatnio pozwoliłam sobie kilka razy wypić kawę, ale nie tak że codziennie, bo nie chcę się przyzwyczaić :) ogólnie to już 2 miesiące nie jestem od tego uzależniona :) Całuski dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolka masz rowniez moje poparcie:P Szkoda mi ciebie ,bo nie masz czasu dla siebie(sport,rozrywka,czytanie itd...) ale wiesz co ja cie pociesz bo od jakis 3 lat rowniez moglam to robic(cokolwiek dla siebie) ale NIE...to depresja to praca...to problemy z mezem i tak minely te 3 lata na doslownie Niczym!!!! Nie zrobilam nic dla siebie i dzis tego zaluje:O Tak wiec jedni moga a nie chca ..inni chca a nie moga:( My pospalismy ,po rosole,zaraz zrobimy 2 danie i juz sie nie klade...bo niedziele cala przespie:O Mania ..Wodeczka dobra na wszystko:P Zycze wytrwalosci w cwiczeniach i lepszego samopoczucia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolcio, pytałaś o zioła, tylko w czwartek ich nie piłam, w piątek zrobiłam sobie tylko filiżankę tych ziół, a wczoraj już normalnie piłam w dużym kubku. Zastanawiam się czy dalej je pić. ja z owulką nie mam problemów, więc, nie chcę żeby mi pęcherzyki za duże urosły i nie daj torbiele powstały, więc może będę brać je dalej po owulce, bo zioła nr 3 które bierzemy są na : bolesne miesiączkowanie (dlatego warto brać od 1 dnia cyklu do końca miesiączki), nastepnie na cykle bezowulacyjne (mnie to nie dotyczy), na wydłużenie fazy lutealnej (dlatego z powrotem bym je brała po owulce aż do okresu) ale nie wiem czy tak można. Dlatego chyba poeksperymentuję w tym cyklu i od dziś już nie będę ich pić (7 dc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. Bidulka Fragolina:( Jak TY możesz ich przekonać,by sobie opiekunkę wzieli??Przecież nawet jakby na 3-4 h przychodziła dziennie,to już bys miała spokoju troszkę i czasu dla siebie:( Mania mi się wydaje,że Ty możesz mieć początki nerwicy!Objawy jakie opisujesz ma moja koleżanka chorująca wlaśnie na to!! :( Sisi czy Ty juŻ masz termin na invitro? Kiedy możemy oczekiwać rezultatów u Ciebie:D Buka kochane.:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pracy kobiet w domu -był program w TVN,że kobiety powinny normalnie dostawac pensjé,a już na pewno mieć emeryturę!! Ja się pod tym podpisuję rękoma i nogami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka swiete slowa! Czasem sobie mysle jakby faceci musieli placic obcej osobie za wszystkie rzeczy ktöre robi zona to by zbankrutowali;) Wymoczylam sobie nogi,super uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynko - wiem, ale oby to nie było to:( może samo przejdzie?? nie chcę się denerwować, ale to tak samo przychodzi :( coś twojej koleżance pomaga na to?? bo dziś odkąd wstałam cały czas mam ten problem :( normalnie załamka, na grobach jeszcze nie byłam ale trzeba sie zebrać i jechać , pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania masz ostatnio wiecej stresu niz za zwyczaj? Ja tez tak mialam ,pomögl mi sport i herbatki uspakajajace;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w koncu wychodzimy na spacer! Mania zajmij sie czymkolwiek ...przejdzie zobaczysz:) Ascha a jak twoj aerobik? cwiczysz dalej? A ty Fragolka? normalnie same sportsmenki beda na tym topiku...w zdrowym ciele zdrowy Duch:D Tak katarynka jestesmy w trakcie...jutro punkcja...jak wszystko pojdzie gladko to bedzie cos wiadomo najpredzej za 2,5-3 tygodnia. Jakies poltora roku temu mialam wielkie i bolesne klucia po lewej stronie klatki piersiowej i rowniez plytki oddech,jakies 3-4 tygodnie to trwalo...lekarz badal pluca,nic nie wykryl wiec skierowali mnie na mammografie choc bolalo w klatce a nie piersi! ale sie uparli,naszczescie wyniki byly ok! i po jakims czasie samo przeszlo. Wtedy mialam ciezki okres(nieporozumienia z siostra) tak sobie mysle ze to mialo jakis zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi ja dzisiaj nie cwiczylam bo od eczoraj mam @- Ide zjesc zapiekane tortelini na obiadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola kupuje specjalny sos pomidorowy,chyba z knorra do zapiekania makaronu. Gotuje tortelini czasem dodam jakies warzywo zalewam goracym sosem,klade ser i zapiekam 30 min w 200 stp. Do tego robie salate;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola ale jak jedziesz do polski to chyba przywozisz sobie jakies polskie rzeczy czy produkty,czy nie? Ja sobie przywoze ksiazki,kosmetyki ,slodycze,kasze.galaretke i sosy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro to sa ziola nie powinny zaszkodzic? do wizyty w klinice mysle ze mozesz je pic....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no palenie tak sobie....:O staram sie jak moge! w domu nie pale i w pracy rowniez nie! ilosc zmniejszylam o 1/3...ale pragne juz wogle o tym zapomniec ! i byc wolna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To szybko masz badanie,jutro Ascha idzie na hormony? i pozniej tez juz chyba do dziela:) pomalu cos sie rozkreca,no wedlug obliczen katarynka powinna zaciazyc w tym cyklu:D( o ile pamietam to 2 cykl po zabiegu):P Ale cos nic nie pisze..moze nie chce zapeszac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pale w piwnicy..kiedy moj idzie z psem na spacer:) no i nie pijam kawy...bo wiadomo ze wtedy ciagnie...kupilam cappucino:P a kawke tylko 1 rano! i tak jest lzej,nie ciagnie mnie wtedy. Tak,ze paczka starcza mi na 3 dni...jestem nie zadowolona bo wolalabym by starczala mi na tydzien! Jutro nie moge zapalic wogle..bo zabieg w narkozie...i bardzo sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz uciekam polezec bo znow mam problemy z brzuchem...juz nie wiem czy zaparcie czy cos innego jest taki wielki ze skora mnie boli! A w toalecie nie moge sie nawet naprezyc porzadnie:P A jeszcze moj lazi i oczywiscie komentuje ze marudze...wiec ide polezec moze usne i obudze sie jutro...pa pa milej nocki dziewczyny do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×