Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

cala moja rodzina wie ze nie mozemy miec dzieci,nie dalo sie tego ukryc kiedy zachorowalam,ale nie wiedza ze znow podjelismy starania. A w pracy powiedzialam prawde .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja niestety nie moge dalej klamac ze nie mam dzieci bo jestem za mloda:( Dzisiaj myslalam ze dede odsypiala do 12 ale jakos wstalam wczesnie. Zycze wszystkim milego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Mnie tez denerwuja te ciągłe pytania w stylu: kiedy wy? Niektórzy są tak beszczelni i pytają : dlaczego wy jeszcze nie macie dzieci? Odpowiadam zawsze wymijająco, że nie chcemy miec dziecka za granicą jak wrócimy do Polski to pomyślimy. Jakos nie mogę się przełamać i powiedziec, że nie mimo starań nic nie wychodzi. Powiedziałam tylko mojej i przyjaciółce. Podejrzewam że w otoczeniu moich znajomych co najmniej 3 pary starają się tak jak my i mają z tym problem ale o tym nie rozmawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Mnie tez denerwuja te ciągłe pytania w stylu: kiedy wy? Niektórzy są tak beszczelni i pytają : dlaczego wy jeszcze nie macie dzieci? Odpowiadam zawsze wymijająco, że nie chcemy miec dziecka za granicą jak wrócimy do Polski to pomyślimy. Jakos nie mogę się przełamać i powiedziec, że nie mimo starań nic nie wychodzi. Powiedziałam tylko mojej i przyjaciółce. Podejrzewam że w otoczeniu moich znajomych co najmniej 3 pary starają się tak jak my i mają z tym problem ale o tym nie rozmawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi podobno twardsze łóżka są lepsze dla kręgosłupa,a więc korzystajcie jak najdłużej:D Fragolinko ja też zawsze za nas wszystkie sie modlę! Ale ja to nietstey często już we wszystko wątpię.. Mi śnila się dzisiaj krew,a więc już zero jakichkolwiek zludzeń-i tak ich nie miałam:P Zadra no ja wlaśnie nie kumam tych pytań-przeciez jak ja bym zobaczyła bardzo grubą kobietę nie zapytałabym jej dlaczego nie może schudnąć!!To takie logiczne-wystraczy troszkę ruszyć glową i mieć odrobinę taktu i klutury!!!! Ale jak mówię-takie pytania zadają tępi ludzie!!!! Maniu słońce mam nadzieję,że się nie obrazilaś i nie zrozumiałaś mnie żle..:( Nie chciałam nikogo urazić!Każda z Nas cierpi na swój sposób i każdej ciężko:( A ta pomarańcza to chyba stary dobry Kargu;l-spójrzcie na godzinę...Ale zgadł-chyba se żyły podetnę albo prochy jakieś wezmę :p Ascha jak tam borowinka??Który raz już będziesz robić?Ja się boje w 2 fazie cyklu-ze względu na estrogeny i to moje nieszczęśnie grube endometrium:( Także nie mam za wiele czasu na przykładanie tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mialam zapytać jak tam ziólka dziewczynki?Pijecie Mania z Fragolką?Jak na Ciebie Ascha działają??coś zauważylaś? maniu a te ziólka na zrosty są dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola ja sie nie obrazilam,tylko zyluje ze nie jestem mlodsza i nie moge ludziom powiedziec ze jeszcze mam czas:( W niemczech dzieci rodza juz nastolatki:( Taka moda i panstwo wspiera samotne matki,ktörych tu bardzo duzo! Nie slyszalam ze Wloszki rodza po trzydziesce. Myslalam ze faceci je naciskaja bo czca miec duzo dzieci. Widac wszedzie poglad na rodzine sie zmienia. Katarynko wczoraj robilam 7 raz borowine-robie 3 razy w tygodniu. Zostalo mi jeszcze na 3 razy. Zauwazylam ze polepszyla mi sie przemiana materii po okladach;) Moze z powodu ciepla na brzuchu hi,hi. Czytalam ze wskazane jest robic 2-3 razy w tygodniu kapiele borowinowe,z okladami chyba podobnie? Po ziölkach nic nie pdczuwam:( Juz sie nie moge doczekac kiedy bede robic testy owulacyjne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynko - ja się na nikogo nie obraziłam :) jest wszystko ok :) chociaż w obecnej sytuacji jak mi sie rpzyhamowała owulka to nie wiem czy teraz nei będę miaal problemów z zajściem w ciążę :/ co do ziół to nr 3 chyba nie są na zrosty, o ilę się nie mylę na zrosty sa zioła nr 1 które parzy się 3 razy dziennie ! Buźka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu myślę,że z owulacją,to tymczasowy problem!Mało prawdopodobne,by ziółka coś popsuły na dłuższą metę:) Ja poważnie zastanawiam się nad tymi ziołam na zrosty! Ascha ja też nie mogę się doczekać jak będziesz testować na owulację;)) Mam nadzieję,ze naturalne produkty nam pomogą:) Nie sądziłam,że Niemki tak wcześnie rodzą..wow! Nie przejmuj się tym.Wiecie,że moja babcia urodziła mojego wujka jak miała 41 lat :D Szok...Także jest jeszcze przed Nami wszystkimi duuuzo czasu! Swoją drogą nie wiem dlaczego ja taka niepłodna..hihihihihi Fragolciu odpoczęłaś dziś cos??czy ciągle tyle roboty przy chłopach...Bidula nasza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi to fajne masz sny:) Ja natomiast z chéciá skorzystam z Twojego zaproszenia i wpadné do Ciebie!!:)))Upijemy sié,wyleje smutki i bédzie wesolo:p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny my wzielismy sie dzis za porzadki swiateczne,juz jestem padnieta:P Ale jeszcze ze 2 godzinki mi to zajmie. Przypalilam ulubiona firanke :( ale jakos wykombinuje by ukryc dziure:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola czemu ci sie sni ze ja chce do sklepu? Moze za czesto pisalam ze ide do sklepu. Möj maz kocha shopping,jak byl we Wloszech to kupil sobie kilka par butöw bo byly ladne i tanie. Dziewczyny nie zawstydzajcie mnie z tym pucowaniem swiatecznym bo ja jeszcze palcem nie tknelam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, wróciłam z pracy. Dziewczyny umówmy się kiedyś w jakimś miejscu wszystkie i zrobimy sobie impreze, ale by było czadowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na imprezke ja sie pisze:D Ascha tak jak fragolinka pisze...na pewno masz malo do sprzatania,mezus dba o czystosc;) Zazdroszcze ci tego bo ja to nawet szafy odsuwam i czasami znajduje dziwne zguby:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wronka biała
tak zróbmy sobie imprezke , bedzie zajebiście ,kupmy sobie po paczce chustek higienicznych hahahaahahahah, i płaczmy lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kargul ty dziwnko
hahahaha -to ja katarynka-nie chce mi sie logować:) Ja jestem za z tą imprezka!!! Kurde idą święta i już mnie trzesie jak muszę jechać do rodziny m!!!Tak kombinuję,ale się nie uda,jak ja ich nie lubię!!!!szkoda gadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra;) Już się zaczerniłam! Aga Ty pracujesz w niedzielę?? Ascha ja też nie sprzątam,nie martw się... A ja dziś chodzę nadąsana,kłócę się o wszystko-jestem zła na te święta!!! Po co to wszystko takie "na pokaz"!! :( Muszę tam jechać...auuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra;) Już się zaczerniłam! Aga Ty pracujesz w niedzielę?? Ascha ja też nie sprzątam,nie martw się... A ja dziś chodzę nadąsana,kłócę się o wszystko-jestem zła na te święta!!! Po co to wszystko takie "na pokaz"!! :( Muszę tam jechać...auuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra;) Już się zaczerniłam! Aga Ty pracujesz w niedzielę?? Ascha ja też nie sprzątam,nie martw się... A ja dziś chodzę nadąsana,kłócę się o wszystko-jestem zła na te święta!!! Po co to wszystko takie "na pokaz"!! :( Muszę tam jechać...auuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra;) Już się zaczerniłam! Aga Ty pracujesz w niedzielę?? Ascha ja też nie sprzątam,nie martw się... A ja dziś chodzę nadąsana,kłócę się o wszystko-jestem zła na te święta!!! Po co to wszystko takie "na pokaz"!! :( Muszę tam jechać...auuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynia myslalam ze jedziesz do twoich rodzicöw? Wiem jak to jest jak sie nie lubi rodziny meza. Moi sa dyskrtetni a jego szczerzy do bölu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dziś musiałam iść do proboszcza po zaświadczenie na to, że jestem katoliczką praktykującą jako matka chrzestna i był ze mną mąż. Ksiądz wypytywał a kiedy wasze dziecko będziemy chrzcić? A ja że też chcelibyśmy to wiedzieć. Napisał zaświadczenie i powtórzył, że ma nadzieję, że niedługo nasze dziecko będziemy chrzcić, a ja do niego, że my mamy już dwójkę w niebie. On w sumie zachował się spoko, bo uścisnął nam dłoń i powiedział, żebym prosiła patrona naszej parafii Andrzeja Bobolę o dziecko. Oczywiście łzy mi się zakręciły ... Agnieszko no to nie zazdroszczę tej pracy w niedzielę, pęcherzyk na pewno dojrzał :) i mam nadzieję, że starczy Ci jeszcze sił na małe co nieco z mężem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha jadę do siebie,ale u mnie(jak zwykle)bedziemy chwilę,a tam u niego tak dlugo!Nie lubie przez to Świąt!!!!:((( Maniu Skarbie-ja dziś popłakałam się na spowiedzi,łzy płynęły mi ciurkiem!Nie wiem czy dane mi jest w ogóle zostać matką:( To takie przykre!!! Dziewczynki,ale ja z chęcią poszłabym na imprezkę w Waszym towarzystwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynia niestety pracuje także w weekendy, ale nie wszystkie :) A sił na małe co nieco musi starczyć Mania :) Zresztą dzisiaj w pracy miałyśmy luzik, z umówionych pacjentów prawie nikt nie przyszedł, pewnie wszyscy prezenty na święta robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinko widzę,że każda z Nas ma tu problemy!!Jakieś doły-może przez świeta.. Ale sxię śmiałam,że baby gapiły się jak sroki w p... hahaha Ja też jakaś nerwowa jestem....ahhhhhhhh nie nawidze zycia!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinko ale fajnie :) Ty nasz kochany aniołku :** aż miło mi się zrobiło jak to opisałaś, aż sobie wyobraziłam Ciebie w tym kościele i ksiedza, takiego siwego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem dobrze jest się wypłakać-ja dziś w kościele przy ludziach płakałam...nie wiem czy dane mi jest zostać matką:(((( Nie wiem czy temu podołam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×