Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Kurwa nie wytrzymam od 15 30 próbuje coś napisać i dupa blada nie da się a wczoraj to nawet sie nie moglam połączyć MASAKRA :( CZESC LASKI :) Jestem taka wsciekła że już mi się odniechciało wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola jest tak zimno taki mróz że nawet z domu nie chce się wychodzic:) Nie mam co pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Nie bylo mnie bo zadzwonila pielegniarka ze mam przyjsc jeszcze raz na badanie krwi bo ostatni wynik wyszedl nie w normie i chcieli cos wykluczyc. To polecialam szybko oddac krew. Wypytalam sie troche i sie okazalo ze robia mi test na jakis gen,za dobrze to nie brzmi! To badanie robia bardzo rzadko,wydaje mi sie ze kiedys czytalam cos na ten temat ze jak ma sie zchrzanione chromosomy to nie mozna zajsc nigdy w ciaze! Möj möwi ze chyba jak sie dowiedzieli ze robimy przerwe do lutego to chcieli kase zbin na dodatkowych badaniach. Dobrze ze panstwo za to placi nie ja! Wyniki beda dopiero za miesiac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam zamöwic sobie moor z internetu gdzie tak ladnie pisali ze maja dobrej jakosci ale barany dzisiaj juz nie wysylaja bo to ostatni dzien pracy,znowu zaczna pracowac 4 stycznia! Fragolus bylam w kauflandzie borowiny nie bylo tylko plyn do kapieli z dodatkiem borowiny i jeszcze sie zastanawiam. Dzwonila szefowa z pracy mam przyjsc w niedziele na 14. Tam taki cyrk sie robi znowu nowy kucharz odszedl i maja problem. Wiem ze robia sylwestra i 1-2 dzien swiat to moze mnie zawolaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynia a propos ziölek ,nic nie czuje. Po borowinie tylko mam lepsze trawienie i chudne. To chyba pod wplywem ciepla na jelitach hi,hi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola nie wiem dokladnie jaki gen tu nikt nic nie tlumaczy. Czytalam ze czasem sie to bada przed robieniem icsi. Powiedzieli ze chodzi o meskie hormony i o jakis gen,z lekarka nie rozmawialam. Mysle ze ona bije kase tak jak, na razie nasienie nie nadaje sie na inseme. Dzieki bogu nie placimy za nic:) Jak juz to polowe za inseme i za leki. Placilam tylko 50 euro za badanie hormonu müllera,tez uwazam to za zbedne! Ja mam przeczucie ze u mnie problem jest w hormonach i tym pco. Jak mam zajsc jak nie mam owulki?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha pierwsze słyszę o takim genie!Mam nadzieję,że ściemniają,bo już się boję,że ja go właśnie mam.. Ascha kochana,to może na razie kup ten płyn a 4tego kupisz boro?Nie zaszkodzi taka przerwa;) U mnie po borowince zauważyłam super skórę,znikają mi rozstępy!Dziś po borowinie do wieczora zakłuwało mnie w jajnikach.Mam nadzieję,że to nic takiego. Fragolinko ale miałaś szczęście-jesteś o cały rok młodsza..4 stycznia więc jedziemy do Ciebie na torcika :D:D:D MNIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jestem jeszcze w pracy więc napisze tylko że byłam u gina i ze mną wszystko ok, lekarz powiedział że zdrowiuśka tylko chłopa trzeba podleczyć. Owulka była pęcherzyka nie ma więc tyle dobrego u mnie :) będe wieczorkiem późnym to poczytam co tu naklikałyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cosik złego z tą kafe się dzieje , co chwila przerwy techniczne :( Ascha kochanie nie myśl o tym badaniu, wiem, że łatwo mówić, ale traktuj to jako rutynowe badanie. Jepiej zbadać niż nie wiedzieć o co chodzi. Ja wierzę, że zostaniesz mamusią. Nie myśl w czarnych barwach, bo przecież byłaś w ciąży!! Przytulam mocno i całuski ślę :*** Ale was dziewczyny wzięło z tą borowiną. Fragolko a tak z ziołąmi mozesz łączyć? Niedługo zostanę sama, ktra nie stopsuje borowiny i... nie bedę tu pasować ; - )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cosik złego z tą kafe się dzieje , co chwila przerwy techniczne :( Ascha kochanie nie myśl o tym badaniu, wiem, że łatwo mówić, ale traktuj to jako rutynowe badanie. Jepiej zbadać niż nie wiedzieć o co chodzi. Ja wierzę, że zostaniesz mamusią. Nie myśl w czarnych barwach, bo przecież byłaś w ciąży!! Przytulam mocno i całuski ślę :*** Ale was dziewczyny wzięło z tą borowiną. Fragolko a tak z ziołąmi mozesz łączyć? Niedługo zostanę sama, ktra nie stopsuje borowiny i... nie bedę tu pasować ; - )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamöwilam sobie borowinw na innej stronie. Zaplace 4 euro za przesylke ale bede miala. Dzisiaj robilam ostatni raz z resztek. Herbatka sie parzy. Ja tak sobie mysle co mania pisze czy mozna laczyc borowine z ziolami. Wiem ze ziola i boro maja estrogeny,wiec jak ktos ma niedobör jak ja jest ok. Byc moze mozna przedawkowac,nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolus ja robie od poczatku tylko 3 razy w tygodniu borowine. Zycze wszystkim dobrej nocki! Maniu ja mysle ze kazda z nas jest troche inna a problem mamy ten sam. PAPA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, to był taki zarcik, że ja tu nie pasuje :) ta borowinka brzmi zachęcająco :) Ale postanowiłam, ze od nowego cyklu będę zażywać castagnus, bo ze staraniami i tak chcę się jeszcze wstrzymać, a chcę zbić tą prolaktynę, którą zawsze miałam na granicy górnej normy a teraz miałam nawet podwyżsozną ! A wiec sisi za 10-15 dni dołączam do Ciebie do fanklubu Castagnusa :) Życzę miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laseczki!Co tu tak cicho?Pewnie wszystkie zakupy robią,a Sisi pichci na dzisiejszą imprezkę:))Wow...Sisi wypij za nas wszystkie:D Miłej zabawy Wam życzę:p Fragolciu ja wchodzę na te zabiegi w stringach i takim staniku sportowym.Fajnie się leży w ciepłej borowince jak za oknem tak zimno. Co do ilości zabiegów-lekarz zalecał mi 10 (codziennie, po 15 minut)a później przerwa. Powiedział,że boro na pewno nie zaszkodzi,a może pomóc.Ja tam jeżdżę na to boro ze względu na cellulit i rozstępy(tak se tłumaczę:p) Maniu była owulka?Kiedy będziesz robić badanie czy wybiłaś to świństwo? Buziule kochane..piszcie co u WAS!!Fragolciu co robisz do jedzonka na swieta?Jakie ciasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynia ja jeszcze nic dokladnie nie wiem z praca. Mam przyjsc w niedziele ale nie wiem czy bede widziec szefostwo. Mam pracowac z jedna dziewczyny od 14. Zapomnialam ci tez wczoraj napisac w zwiazku z twoim nastrojem ze nic ci sie nie chce,masz dola itp. U mnie to samo,nie chce mi sie nawet wstawac rano! Fragolus dzieki za kartke swiateczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Möj maz jest teraz na spotkaniu przedswiatecznym z ludzmi ze studium. Ja sie dzisiaj wkurwilam bo sasiad przyszedl do mnie bo sasiadka myslala ze cos sie pali. A to ja smazylam kotlety mielone. Ale sie wkurwilam bo tu prawie nikt nic nie gotuje i jak polka pichci to mysla ze sie pali. Ale glupki,przeciez bylo czuc ze to mieso!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhaha ale się uśmiałam,że oni nic nie gotują tam.To co oni jedzą? Ascha mam to samo,jakaś taka przygnębiona jestem.Ale nie będę się kolejny raz użalać.Buźka.Powodzenia w pracy. Zadra śniłaś mi się dziś.Co u Ciebie.Malutka jak w pracy?? Dziewczynki piszcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemcy albo jedza poza domem,albo sobie przynosza fastfoody,albo kupuja pölprodukty ktöre wrzucaja do mikrofalöwki i gotowe. Katarynia a ty gdzie spedzasz sylwestra? W domu czy u rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedziemy z mężusiem do jego znajomego.Będziemy spędzać Sylwka w czwórkę(w sumie w piątkę-mają 2letniego synka). Dziewczynki ja za tydzień zaczynam kolejne staranka i mam nową recepturę.Przed każdymi przytulankami wypiję sobie 2 lampki wina,by się totalnie rozluźnić,bo chyba nietsety jestem zawsze spięta i myślę czy się uda czy nie,zamiast nie myśleć o niczym! To tak na marginesie;) Ascha a Wy co robicie?I reszta kobitek.Macie już plany?Sisi jak przygotowania do dzisiejszej uczty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki kobietki!! Jejku tak mało pszę ale ja nie mogę w ogóle wejść na kafe!!!!!!! Fragola możesz mi powiedzieć co mam zrobić albo co masz na mysli aby poprawić kafe???nie rozumiem??:) Mania ja też sie zastanawiam czy tutaj pasuję i to od dłuższego czasu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o prezenty to kupilam mojemu mężusiowi taki maly prezent bo w końcu Mikołajki byly to nie można tak szastać kasą zwłaszcza że mamy na co wydawać!kupilam mu komplet czapeczkę i szaliczek :-D a tak poza tym to prezenty kupilam kazdy jakiś drobiazg dostanie :) Własnie wrócilam z basenu:)a na polu temp -15stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do pracy idę dopiero w środę i czwartek(wigilia)więc mam troszkę wolnego na wigilię jedziemy do moich rodziców bo w tamtym roku byliśmy u nas z teściami moimi więc teraz zmiana:-D Robilam dzisiaj resztę porządków także jestem praktycznie wyrobiona tylko oczywiscie jedzonko i wypiek jakiś mi zostanie do roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarynka mój męzuś lubi chodzić w czapkach ma ich tyle ile ja szalików i apaszk a ile butów ma tyle ile ja torebek:-D :-D :-D kabaret mam czasami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie dziewczynki się podziewają?? tak sobie myslę o tym co Ascha napisała o tym badaniu na ten gen muszę spytać gina mam wizytę 7 stycznia bo 8 mam zastrzyk OSTATNI !!!!!!!!!!!mam już dosyć tej męczarni DOSC!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×