Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Witam! Fragola ta restauracja jest w pon i wtorki zamknieta. Nie wiem jak to dalej bedzie bo ostatnio szefostwo wybylo bez rozmowy. Kucharz twierdzi ze oni dopiero ukladaja plan i ktos do mnie zadzwoni. Tam jest kilka studentek i wiadomo ze sa tansze. Zmywarka jeszcze nie podlaczona bo krzywo zamontowali i musza to poprawic. Cos mam dola od kilku dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Ascha bardzo ci dziekuje za piekna swiateczna karteczke:D🌼 Tak milusko mi sie na sercu zrobilo;) Dziewczyny wy to nie macie problemu z prezentami dla swoich...no moze fragolka:D,a ja mysle i mysle i nic wymyslec nie moge:( Ascha a jak ci sie widzi ta praca? Maniu to antybiotykow juz malo pozostalo,teraz czas strasznie szybko leci....a w sumie to dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny znowu kafe nie wysyla postöw:( Sisi kartka szla 2 dni! Z praca jeszcze nie wiem czy mnie wezna czy studentke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobitki~!! Ja jestem w domku:) Maniu-zostaj? do 3 stycznia pewnie:D:D Tak rzadko widz? rodzic?w,teraz s? sami,bo moja siostrzyczka od maja na sta?e mieszka w USA i niestety nie ma ich kto odwiedza?:( Dlatego chcia?abym narobi? im wnuk?w,a tu taki los:(((( Maniu we?miesz ten antybiotyk i pewnie og?osisz nam nowin? :p P.S.?ykaj jakie? bakterie mlekowe przy tym! Sisi a mo?e jaki? perfum??Ja mojemu to kupi?am!Mo?e jaki? ?adny pasek,golark? na baterie albo komplecik bielizny??Hmm nie wiem co Tw?j lubi? Ascha no mam nadziej?,?e Polka da POlce prac?!!!!!Matko,ale ci Polacy za granic? na stanowiskach maj? nosy zadarte do g?ry!!! Fragolinko ?adny prezencik kupujesz m??usiowi:) Ciekawe czy On trafi w Tw?j gust?? U nas prezenty niestety s? jawne-ja wybieram z Nim,On ze mn?..:((( U mnie si? zacz??o @!!Ale jakie? niebolesne-borowina jest naprawd? cudowna! Jutro id? biega?,a pojutrze wypytam o te zabiegi!Musz? zacz?? jak najszybciej! Dziewczynki moje kochane jak ja bym chcia?a z Wami na ?ywo si? spotka?!!!?l? buziaki i pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale glupie znaki w poscie mi sie wyslaly!!Kafe wariuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sisi ladnie się bawiliście z mężusiem,tak jak Kiki:)Wreszcie dostałam się na n-k!Ascha nie odpisywalam Ci ,bo nie mialam dostepu do n-k!!Ale juz ziołka poszly to najwazniejsze!Boje sie,ze niestety Twoj list przepadl:( Ale ktos jest paskudny!!Za co sie placi w tym swiecie??Ja raz wyslalam list priorytet,polecony do Tesciow i NIE DOSZEDL DO DZIS! Szkoda gadac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynko - dzięki za troskę, antybiotyk jem rano i wieczorem, a w połowie dnia odbudowywuje pozytywną florę bakteryjną dicoflorem, a oprócz tego zakładam na noc dowcipnie tabletkę i przy okazji badam się, ale w ogóle się na tym nie znam, jednak wczoraj odniosłam wrażenie że szyjka jest wysoko i otwarta czy to możliwe? i co to w ogóle oznacza?? Myślę, ze może jednak jakaś owu spóźniona się szykuje?? Fraguś daj znać co kupiłaś Buziaki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola miala racje:( No cöz wysle ci jeszcze raz tylko powiedz mi czy na ten sam adres czy na twöj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katraynko wracajac do naszych kochanych panów listonoszy, prześwitlają podobno koperty i zabierają sobie... nie rozumiem jak mozna mieć sumienie tak robić... eeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha skarbie nie wysyłaj kasy w kopercie bo nie wolno nie dojdzie! Radzę na konto, mi tak frogola wysłała bo na adres tez nie doszło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem maniu,ale ostatnio wszystkie moje listy dochodzily do Polski: No cöz liczylam sie z tym. Ale jak przeswietlaja ja wsadzilam pieniadze w srodek kartki swiatecznej wiec nic by nie widzieli. Ale polak pomyslowy moze powacha koperte i czuje fore. Ale dzisiaj mam dzien do dupy. Nie chodzi o poczte ale ogölnie,i na nic ochoty i checi do zycia:( Troche dzisiaj posprzatalam,tyle pozytku ze mnie. A propo pracy. Dzwonilam tam o drugiej i szefowa mi powiedziala ze za chwile mi oddzwoni i powie kiedy i czy wogöle przyjsc. I czekam juz 40 min na jej telefon:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinko no to fajnie że prezent kupiony i ze mąż zadowolony :) U nas w pracy ostatnio tak dość fajnie, świątecznie, ale nie zapeszam bo moze zaraz atmosfera zepsuje się. Ascha a nie moze ktoś z Polski nprzelać na konto Katarynki?? Ja już głodna, burczy mi w brzuchu...a obiad dopiero o 16:30 - dziś pizza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonilam do kliniki w sprawie wyniköw, i oczywiscie nie chca mi powiedziec przez telefon,musze zrobic termin:( ale jakos wyprosilam i pielegniarka powiedziala ze lekarka zadzwoni do mnie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu ja poprosze meza zeby przelal.juz raz to robil na konto mamy. w polsce nie chce nikogo prosic,moi rodzice nie maja pojecia jak to sie robi. Dziewczyny ale mam nerwa,chyba dzisiaj znowu wypije piwo jak szefostwo nie zadzwoni:( Katarynia wez mnie ze soba do polski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Ascha-poczekajmy jeszcze.Może coś dojdzie.:))) Maniu a który to dzień cyklu?Może po prostu nowy cykl-nowa owulka,a czemu nie? :) Fragolinko ja też jak mam doła to się na wszystkich denerwuję,a najbardziej na mamę i na męża-a więc na najbliższych:(( Nie umiem opanować złości! Dziewczyny moja @ jest taka znośna,że szok!!Borowinka zadziałała i na to:D W sobotę zaczne zabiegi,jutro zadzwonuię do lekarza w Uzdrowisku i się umówię na badania. Ascha skąd ja to znam-w Polsce zawsze mówią,że zadzownią i g...Polak już taki jest.W Irladnii jak 2 razy dostałam pracę u Irlandczyków-2 razy coś powiedzili i tak było!!!Bardzo słowni i uczciwi!Już myślałam,że nie dostałam tych prac,a tu zawsze oddzwonili i dali robotę..Mam nadzieje,że jednak do Ciebie zadzwonią:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynko cieszę się, że @ tak nie boli, widać pozytywne zmiany :) U mnie dziś 19 dc Będę wdzieczna za informację, bo Ty się na tym na pewno znasz :) jaka jest szyjka jak jest przed owu, a jaka przed okresem i po @, dzięks ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak więc Maniu!!Szyjka zmienia się ok 5 dni przed owulacją!Do tego czasu jest twarda,sucha i zamknięta,nisko położona.W fazie okołoowulacyjnej zmienia się w miekką,śliską,wysokopołożoną i otwartą!!Tak więc Twoja szyjka wskazuje na stan przed owulacją!Po 2 dniach od owulacji wraca do stanu poprzedniego!!Buźka Maniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka83
Hej Ale te serwery chodzą, ja też nie mogłam tu wejść. Sisi nie przejmuj się, ja też mam odwieczny problem co kupić mojemu M :( Zawsze mówi że już wszystko ma i nic nie chce. Także jeszcze on mi został i chrześniaki nasze kochane, ale to na szczęście nie problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wiem wiem nie było mnie kilka dni:) ale mialam lenia i nic mi się nie chciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co raz trudniej tu coś napisać zaczyna mnie ta strona wkurwiać:( Ja dzisiaj robiłam krokiety i jestem padnięta :) Jutro jadę do gina na 19 jestem umówiona nie chce mi się ale nie mam wyjscia:) Jak wcześniej posalam w sobote złapałam doła a w niedzielę go dokończyłam moja szwagierka spytała w koncu co się dzieje czy mamy jakis problem ????????podejrzewała o co chodzi więc powiedziałam jej prawdę:( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi nasza Brzydula się konczy !!!!!!!!!co my będziemy oglądać???Majkę??:):-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka83
Kiki jestem :) No właśnie ciekawe jak ta brzydula się skończy. A jutro masz zwykłą wizytę kontrolną u gina Kiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka83
Czemu jestem pomarańczowa? Jak to zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko zabrakło "ś" przed 83 w twoim nicku - jakoś tak miałaś :) Katarynko - dzięki za info :) jak byłam u gina w 12 dc to nie było w ogóle pęcherzyka dominującego tylko jakies małe p**dy :P jeden miał 6 mm i lekarz stweirdził, ze na owulkę się nie zapowiada , hehe, a tu moze jednak bedzie?? tylko organizm musiał "obniżyć" prolaktynę :D może w sobotę w 23 dc zbadam prolaktynę i progestek... co myślicie?? Czy to strata kasy skoro i tak jeszcze sie nie bedziemy starać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka83
O faktycznie, dzięki Mania. Ja bym zrobiła na twoim miejscu, ja ten monitoring też sama dla siebie w sumie robie. Bo androlog pewnie przed insemką też będzie robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie Mania, dzięki! Ja bym zrobiła na twoim miejscu, monitoring w sumie też robie sama dla siebie. Bo Androlog przed insemką napewno też bedzie robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko, mi mój lekarz nie zaproponował w tym cyklu monitoringu (ale powiedział że w nowym roku zajmie się mną :P), a poprzednie 2 cykle miałam monitoring 11/12dc i 16 dc, za pierwszą wizytę płaciłam, a drugą organizował mi normalnie w szpitalu a wiec za free :) a za wizytę u niego w gabinecie trzeba płacić 90 złotych wiec skoro i tak mam tą kurację antybiotykową to chyba odpuszczę wszelkie badania w tym cyklu i monitoring też. Tak będzie najrozsądniej, bo kaska leci na te wszystkie badania jak nie wiem co... a tu pewnie w styczniu czy lutym przyjdzie ponowić badanie genetyczne czy bakteria się wyleczyła i za to pojdą 3 stówki -- eh szkoda słow, więc w tym miesiącu wszelkim wydatkom na badania mówię NIE - nieodwołalnie :) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolcia od mierzenia temperatury rzeczywiście odpoczywam i to bardzo :) więc raczej do tego nie wrócę, natomiast co zaś się tyczy mierzenia szyjki to wychodzi mi to niechcący przy aplikowaniu sobie codziennie wieczorem tabletkę :) hehehe a wiec jestem niejako skazana na mierzenie siebie :P ale to tylko do piatku i finisz z mierzeniem czegokolwiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mierze temperature a wy przestalyscie hi hi...ale takie cyrki mi wychodza ze szok!! dzis mam 1 dzien plamien wiec moja najwieksza psiapsiolka @ odwiedzi mnie na 100 % . Ale o dziwo zero bolu piersi i brzucha jak narazie i mam nadzieje ze jutro juz sie rozkreci ...jesli tak to bedzie oznaczalo ze CaKiki ja nie wiem co to bedzie jak sie Ulka skonczy.....teraz zastanawiamy sie z mim z kim ona w koncu bedzie:D ja obstawiam Marka a moj uparcie twierdzi ze powinna byc z Piotrem:P Jutro jade na zakupy i moze w koncu cos dla mojego dostane,i bedzie z glowy a dzis sie go troszke wypytam. Mania ale wam duzo kasy idzie na te badania! Myslalam ze te badanie na obecnosc bakteri jest darmowe:O Nic tylko za kieszen sie trzymac,a teraz jeszcze swieta...i tyle potrzeba,a promocjami juz tak kusza ze ja to w kaftanie powinnam na zakupy chodzic:D Katarynko milego pobytu w rodzinnych stronach ci zycze i oczywiscie odpoczynku i relaksu Borowinowego:D ach jak ci tego zazdroszcze:P ale oczywiscie w pozytywnym tego slowa znaczeniu:) Agnieszko a jak tam twoja praca,masz jakies wolne w okresie swiatecznym? wy teraz pewnie dzialacie no nie...:D:stagnus dziala:) Rozpisalam sie ...ale nie wiadomo kiedy znow dostane sie na kafe...ostatnio wszystkim szwankuje i mnie rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×