Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

dziewczyny mam nadzieje ze sie rozczytanie...poprzestawialo mi slowa!!!! Koniec na poczatku itd......ale badziew:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi a na co dokładnie castagnus u Ciebie zadziałał? A ten kaftan i zakupy to dobre :D myslę, że nie jednej z nas by się przydało hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Przepraszam ze tak dlugo sie nie odzywalam ale mialam taki nawal wszystkiego ze masakra:/ Co drugi dzien praca 12 godzin a w miedzyczasie przygotowania do urodzin mojego meza... W niedziele mielismy 20 ludzi a w poniedzialalek 14:> I musialam sobie sama ze wszystkim poradzic:/ I wogole tak mnie strasznie brzuch bolal. Ta @ ciagnie sie i ciagnie:/:/ Ale dzis w koncu juz KONIec!!!! TYlko piersi mnie nie przestaly bolec i sa takie nabrzmiale ze ostatnio moja mama powiedziala ze tak mi urosly:/ Wszystko przez te pierd*** tablety!!!! czasem mam juz dosc tego wszystkiego:( I jeszcze te dogadywania o fasolce:(:(:( chcialabym zasnac i obudzic sie w jakims lepszym czasie... Trzymajcie sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzę,że wszystkie złapałyśmy maksymalnego dola w tym samym czasie!!! Co to za dziwny okres nastał:( No coż!! Nulla TRZYMAJ SIĘ🌼 Malutka dobrze,że się odezwałaś! No to miałaś szykowania!Swoją drogą-naprawde dużo macie tych znajomych:D Fragolciu będę się starała dojeżdżać codziennie(to jest tylk 5 km za miastem),ale gorzej,że wypadają akurat Święta!!Ale kupię 7 kg i w dni świąteczne sama będę się zawijać!Mi pomogła choćby na lżejszą @.No i na rozstępy,brak bólu owulacyjnego i śluz.Tyle na razie zauważyłam!Dlatego dla mnie jest nadzwyczajna:) Maniu przeraziłaś mnie tymi cenami!Czy takie ceny są też na chlamydię? Bo jak miałam sprawdzanego gronkowca-płaciłam coś koło 100 zł! Dziewuszki kochane piszcie co porabiacie.Ja mam normalny okres i jestem w niebowzięta,gdyż widzę efekty histeroskopii! No żeby jeszcze doszło do zagnieżdżenia...:) Sisi ja też mierzę tempkę,więc jesteśmy razem:)) Jak coś służe radą :D Widzę,że znów mamy podobny cykl-ja 2 dc,a Ty pewnie dziś 1 dc.. Pozdrowionka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diewczynki jutro na 11.00 idę do lekarza do Uzdrowiska! Zaczynam od jutra bądź od piątku zabigi!Ale jestem happy-jeden zabieg 15 zł,ale chociaż będę miała relaksik i poczuję się jak prawdziwa kuracjuszka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolciu ja to wierzę w ziółka i inne naturalne rzeczy! A ja myślałam kochana,że TY masz reguralne!Dopiero Ci się poprzestawiało od ziółek,bo chyba wcześniej miałaś dobrze,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Dzisiaj duzo sie nad soba zastanawialam i doszlam do wniosku ze za bardzo uzalam sie nad soba. Wiadomo los mi dal kopa w tylek ze nie moge miec dzieci ale cos w koncu powinno wyjsc mi w zyciu,no nie? Lekarka na razie nie zadzwonila z wynikami:( Dzwonilam znowu do pracy co ze mna? Szef odebral ale powiedzial ze szefowa jest od tego i ze ona zadzwoni dzisiaj do mnie. Miala wczoraj dzwonic! Ale tak sobie mysle brak wiadomosci to dobre wiadomosci:) Katarynia mi sie tez wydaje ze mam wiecej sluzu po borowinie. Moze po ziolach? U nas pada snieg. Nula kochana nie zalamuj sie,do inseminacji trzeba 2-3 podejscia zeby wyszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha - dzięki kochana, ale szkoda że nie napisałaś adresu zwrotnego :) dlatego liczę, że na nk mi napiszesz, bo dziś będę dopiero wysyłać kartki swiąteczne :) ale mi niespodzianke zrobiłaś, mąż dzwonił przed chwilą że od Ciebie kartka przyszła :) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynko, te badanie to badanie metodą PCR czy cRP czyli badanie genetyczne stąd ta cena :/ Podaję linka do tej strony i tam możesz sprawdzić ile kosztuje sama chlamydia. Ale najlepiej opłaca się kupować w pakietach. Ja miałam pakiet chlamydia+ureaplazma + mykoplazma za 269 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide do szewca moze w koncu ktos zadzwoni do mnie bo czekam na 2 telefony. Zycze milego dnia!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Wróciłam z pracy, nic mi się nie chce, jajniki mnie napierdalają, wszystko mnie wkurza :( Ja mam wigilie i sylwestra wolne, święta też oczywiście, chociaż tyle dobrego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga fajnie,że dali Ci wolne;)) Odpoczniesz sobie. Fragolinko kup sobie borowinkę całkowicie naturalną,bez żadnych alg itp!! Ja jutro jadę,okres już niemal się skończył!To znaczy jest słaby:)Histeroskopia dała wiele,bólu już nie ma,normalnie był 3 dni, a po zabiegu równe 24 h.Także opowiem co mnie też jutro czeka w tym Uzdrowisku:p Ascha no daj znać czy babsko oddzwoniło!!3mamy kciuki. Ja też cały rok czekam na jakiś telefon-tyle wysyłam CV,a tu g.... :( Sisi zaraz brzydulaaaaa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już nie mogę się doczekać wolnego :) Muszę Wam coś napisać, otóż szef namówił mnie abym poszła do szkoły higienistek stomatologicznych, bo to większa kasa dla nich i dla mnie. No i prawdopodobnie jeśli uzbiera się grupa to zaczynam od lutego, co tydzień w weekendy, przez 2 lata. Nie chce mi się bo dopiero co skończyłam studia ale to kusząca propozycja i chyba się zgodze. Będe mogła przyjmować pacjentów, całą profilaktykę będę mogła robić. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ale szewc byl okropny. Oddalam kozaki do podbicia i mialam za godz odebrac,przychodze a on dopiero zaczyna je robioc na szybkiego! Dzwonili z klinkiki ze niby wyniki badan sa nie pelne i mam zadzwonic na poczatku przyszlego tygodnia. Dziwne ze wczoraj mi möwila ze wyniki juz sa! Dzwonila tez szefowa z pracy ze mam przyjsc jutro. Bedziemy gadc co bedzie ze mna,poprawil mi sie humor bo jest jeszcze nadzieja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ale mi długiego posta skasowało :( Tyle w nim napisałam, a teraz nie mam ochoty jeszcze raz pisać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ale mi długiego posta skasowało :( Tyle w nim napisałam, a teraz nie mam ochoty jeszcze raz pisać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ale mi długiego posta skasowało :( Tyle w nim napisałam, a teraz nie mam ochoty jeszcze raz pisać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ale mi długiego posta skasowało :( Tyle w nim napisałam, a teraz nie mam ochoty jeszcze raz pisać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniu mnie to kilkakrotnie spotkalo. Teraz kopiuje cala wiadomosc tak jak inne dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie dziewczyny ja tak myslalam ze jak nam nie wychodzi z dzieciaczkami to moze chociaz w pracy. Chyba nie bedziemy tylko zlych wiesci oznajmiac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja ide spac,chyba znowu kafe swiruje. Dobranoc wszystkim:) Bede jutro wieczorem!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja ide spac,chyba znowu kafe swiruje. Dobranoc wszystkim:) Bede jutro wieczorem!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Fragola coś mam doła bo jak wiem że to teraz właśnie powinnam męczyć męża to mi się nie chce normalnie. Ja już sama nie wiem czego chce, wkurza mnie wszystko, wszystko wycelowane i co? Nic, wielkie nic! Ja koś dziwnie mnie boli brzuch, jakby jajnik i cała lewa strona aż do tyłu do kręgosłupa, aż się boję czy to nie nerka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) wczoraj nie dostalam sie na kafe,strona mi sie nie otwierala!!! Agnieszko to bardzo kuszace...,jesli tylko masz checi to idz do szkoly...to duzy krok na przod no i zrobisz cos dla siebie;) Jeszcze zeby Ascha juz na bank dostala ta prace to bedzie SUPER:D Fragolinka a ty kiedy idziesz na 2 badanie progesteronu..juz pewnie na dniach? Jeszcze nie mam prezentu dla meza...ale troche czasu zostalo wiec Luzik...jak to mawia moj brat:) Castagnus biore na PMS i plamienia miedzymiesiaczkowe ,teraz czekam na @ na dniach bedzie licze na to ze dzisiaj,wolala bym aby do swiat juz sie jej pozbyc,a temperature mam tak poodwracana ze nic nie idzie zinterpretowac,ostatnie kilka dni byla pomiedzy 36,8 a 36,9 a ostatnie 2 dni 37,0 mysle ze to przez castagnusa ...moze 2 faze wydluza? Katarynko 15 zeta za zabieg to nie tak duzo,myslalam ze drozej wychodzi,zdawaj na bierzaco relacje,pozdrowionka serdeczne dla mamy;) Dziewczyny dzis obchodze az 30-urodziny,od mezusia dostalam wczoraj piekny lancuszek z serduszkiem:D oczywiscie zawieszke wybieralam ja:classic_cool:,robimy mala imprezke w sobote...przyjdzie znajoma ktora obchodzi urodziny w tym samym dniu:) Znalazlam apteke internetowa gdzie jest na stanie borowina i ja sobie zamowie,jest w wiadereczkach po 1 kg...dziewczyny ile mam jej zamowic na 2 zabiegi? Ja kiedys stosowalam regularnie ale w plastrach i nie wiem ile jej wziac.Fragolinko moze podam strone bo oni wysylaja za granice? a jesli nie to ja moge ci ja przeslac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Sisi wszystkiego najlepszego,duzo zdrowia i spelnienia tego najskrytszego marzenia!;) Dziewczyny ja lece do pracy. Oczywiscie w strachu:( Co ma byc to bedzie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×