Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Malutka ja przeżywałam to samo, po ślubie też przytyłam 7 kilo (obecnie spadło te 7 kilo) i oczywiście wścibskie baby gadały to samo. Gratulowały mojej teściowej że babcią zostanie itd. Chodzą i wypatrują tylko plotkary jedne a na siebie to nie łaska spojrzeć i ocenić, zawsze lepiej o kimś poplotkować! Tez się tym przejmowałam ale postanowiłam schudnać i te 7 kilo poszło w siną dal :) Zrobiłam test i oczywiście negatywny, teraz się martwie o co chodzi z tym wszystkim. Sisi bidulko wracaj do zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinko ja też byłam taka wściekła we wtorek.Miałam bowiem dostać 3 dawkę zastrzyku na zółtaczkę. Dwa razy bez problemu ją dostałam.Natomiast o tę ostatnią walczyłam cały dzień-3 razy przyjeżdżałam po nią,bo nikt nie chciał mi jej zrobić bez pokazania ubezpieczenia!!A przecież ja za nią całkowicie płacę!!To jakieś chore-kazali mi się rejestrować,nie miałam czasu,ale już dla dobra sprawy poszłam do rejestracji,a tam,że ubezpieczenie mam pokazać,a ja,że nie mam przy sobie i tak wkółko!!PARANAJO!Po co mi ubezpieczenie skoro w 100% płacę za to. Wreszcie znajomy lekarz mi pomógł(znał moich rodziców)-bez kitu o wszystko trzeba się prosić w tym kraju..chcę do IRLANDII!Tam mi się żyło..ahhh Aga ja też sama nie wiem co jest.Jak to możliwe,że podwyższona tempa w okresie!? Ascha może Mania ma rację-dotrwaj do końca cyklu.. Sisi co u Ciebie?Boli jeszcze?Fajnie,że NUlla się odezwała.. A co z resztą-KIki,Zadra?? Malutka rozchmurz się... 🌼 Ja jutro wracam w swoje strony-nie będę miałą chyba z 2 dni neta..buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczęta dziękuję Wam serdecznie za życzenia. Jest mi niezmiernie miło, bardzo się cieszę że trafiłam na to forum i dołączyłam do Was. Muszę się Wam dzisiaj pochwalić że mój mąż urodził się w tym samym dniu, miesiącu, roku i na dodatek w tym samym szpitalu co ja, tak że można śmiało stwierdzić że znamy się od urodzenia :) Nieźle no nie? Dlatego też wydaje mi się że nic nie dzieje się ot tak sobie i te nasze męki napewno nie są nadaremne i mam nadzieję że kiedyś i my zostaniemy szczęśliwymi mamusiami, zobaczycie że tak będzie. A więc od nowego roku koniec z dołami! Malutka nie przejmuj się, ja jakieś 1,5 roku temu miałam taki sam przypadek. Byliśmy na weselu u kuzynki, też przytyłam no i cała rodzinka oczywiście komentarze, rodzina się powiększy, coś zaplanowaliście itd. Nigdy tego nie zapomnę, myślałam że zaczne tam ryczeć na całego i prawie tak było. Chciałam stamtąd poprostu uciec. No ale tym czasem taki nasz los, tak że głowa do góry, nie załamuj się. Sisi ja też mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i dijdziesz do zdrówka. Fragolciu mój lekarz zawsze każe mi robić progesteron w 23 dc, ja na Twoim miejcsu próbowałam bym jutro jeszcze zrobić badanie. Aga ja podczas ostatniego cyklu też tak miałam że tem. nie spadła poniżej 37 podczas pierwszych dni @ ale potem spadła. Ale się rozpisałam, pozdrawiam Was wszystkie, buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze boli (mniej) ale jest bardzo duzyyyyyy,i jestem slaba, powiem wam ze ja ostatnio podwyzszona temperature mialam az do 4 dnia miesiaczki.Nie ma sie co martwic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny juz po swietach,sylwestrze i weekendzie i dalej cisza? Fragola w dniu urodzin kochana jeszcze raz wszystkiego najlepszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinkaaa dzis powinnas byc krolowa!! Wypoczywac caly dzien!! Komplementow sluchac mnostwo, wszystko na skinienie miec!!Nawet kiedy spojrzysz w niebo i wypowiesz:te chce miec!! Dzisiaj bedziesz miala wszystko bo to jest TWOJ dzien:D :D :D Spelnienia marzen:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że na kafe same imprezy :) Fragolciu wszystkiego najlepszego, spełanienia wszystkich marzeń a szczególnie tego jednego najważniejszego a do tego dużo zdrówka, uśmiechu na twarzy i oczywiści 100 lat. No to Ty też jesteś koziorożcem :) Pozdrawiam wzsyskie dziewczyny, co tam porabiacie i jak tam pierwszy dzień w pracy po wolnym? Nie chciało sie wstawać niestety :( Sisi trzymaj się, na pewno za jakiś czas będzie ok, może sam się wchłonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100LAT i samych wspanialych chwil ...Fragolinko:D Bylam u gin ,wybadal mnie ,nie stwierdzil cysty i innych problemow zwiazanych z sprawami" kobiecymi". Tak wiec jutro znow do lekarza rodzinnego po skierowanie na usg calej jamy brzusznej. Wkurzona jestem jak diabli....brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinko - dziś są twoje urodziny... wybacz że nie śpiewam sto lat ale cóż... z moim głosem lepiej nie...a tak na poważnie życzę Ci nasz skarbie dużo zdrówka i spełnienia najskrytszych marzeń, kotku niech na twej buźce zawsze gości uśmiech a cały swiat dookoła patrzy na Ciebie przyjaznym wzrokiem, żyj nam sto dwadzieścia lat Fragoluś 🌻 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobili mi rowniez test ciazowy wynik wiadomy Ujemny:P Lekarz nakazal zdrowa diete itd.....pewnie pomyslal ze dolegliwosci brzuszne poswiateczne....ale byl w bledzie bo zaczelo sie juz na tydzien przed swietami,mysle ze to jednak wina lekow. Zbadam sie ...jeszcze dokladnie i wtedy bede miec pewnosc. Fragolka jak mija dzionek urodzinowy?? Ja chetnie wpadne na salatke hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FRAGOLA :) Mało zmartwień i agresji, żadnych stresów i depresji, dużo śmiechu i radości, wiele szczęścia i miłości. 100LAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragoluś wszsytkiego naj najlepszego, zdrówka przede wszystkim, cierpliwości w dążeniu do upragnionego celu, szczęścia i miłości bo to najważniejsze :) Buźka! Ja właśnie wyleguje się po pracy, nic mi się nie chce. Totalny leń mnie opętał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi SISi!!!!!!cóż za minka?????mówisz ze rok 2010 rozpoczął się kiepsko mam nadzieję że ten rok będzie dla nas szczęsliwy i spełnią nam się nasze pragnienia Oglądasz nowy serialik Majka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis obejrzalam,jeszcze nic nie moge powiedziec na jego temat;) A ty? Ale fakt faktem zaczol sie ciekawie,i ciekawa jestem co bedzie po tej inseminacji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola ja pilam na weekend piwko. Wczoraj nie wypilam ziöl i alergia zniknela. Szkoda bo mam jeszcze na 2 miesiace. Ale jak dostane @ to sie skusze chyba na ponowne picie i kupie w koncu ten propolis. Buzka! Sisi wracaj do zdrowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola!!!!!!tematy nam się wyczerpały :-D Wyczytałam że po tych moich zastrzykach mogę nie dostać okresu nawet 3 miesiące!!!!!!masakra to ja mogę dopiero starać się od kwietnia !!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewniam Was dziewczynki, że jak zaciążymy to tematów nam nie braknie :) Szkoda, że u nas nie ma jutro święta, do pracy trzeba iść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragola te zastrzyki nazywają się diphereline Jama macicy wysłana jest błoną śluzową zwaną endometrium. Składającą się z warstwy nabłonka walcowatego i tzw. podścieliska oraz gruczołów produkujących śluz. Rola endometrium jest powiązana ze stanem hormonalnym kobiety. Przed owulacją narastające stężenie estrogenów powoduje, że grubieje ono kilkakrotnie. Po owulacji przechodzi w fazę dojrzewania m.in. gromadząc substancje odżywcze niezbędne dla zapłodnionej komórki jajowej. Gdy nie dojdzie do zapłodnienia na skutek spadku progesteronu i estrogenów cześć endometrium ulega złuszczeniu co objawia się miesiączką. Występowanie endometrium poza jamą macicy nazywane jest endometriozą. Tak nieprawidłowo umiejscowiona błona śluzowa macicy podlega podobnym przemianom jak endometrium w jamie macicy. Postprzez Motylek_Łęczyca 2008-01-06, 17:26 to inaczej zewnętrzna gruczolistość macicy. Polega na powstawaniu małych, owalnych, torbielkowatych guzełków z komórek błony śluzowej wyściełającej macicę (endometrium). Charakterystyczną cechą tych guzków są niewielkie odbarwione blizny. Zmiany te tworzą się w różnych miejscach i narządach, nie tylko rodnych. Komórki błony śluzowej macicy mogą bowiem zawędrować do wielu narządów: jajników, jajowodów, na tylną czy przednią ścianę macicy, a nawet do wyrostka robaczkowego. Zewnętrzna gruczolistość śródmaciczna polega na obecności błony śluzowej macicy poza jamą macicy. Najczęściej obejmuje powierzchnię otrzewnej narządów i może powodować bóle w podbrzuszu, niepłodność i nieprawidłowe krwawienia z dróg rodnych. U 10% chorych ogniska endometriozy występują poza narządem rodnym. Można je zaliczyć do ognisk przerzutowych, ale - na szczęście - rzadko ulegają zezłośliwieniu. Ogniska tej choroby mogą reagować cyklicznie na zmiany poziomu hormonów podczas cyklu miesiączkowego. Dzieje się tak dlatego, że wszystkie pozamaciczne ogniska gruczolistości funkcjonują jak miniaturowe macice, co powoduje, że podczas miesiączki dochodzi w nich do krwawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endometrioza ma wiele synonimów, takich jak: torbiel, gruczolistość, tkanka endometrium, komórki oraz implanty endometrialne. Terminy te są niekiedy stosowane w celu nazwania różnych etapów rozwoju endometriozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma Was? Kiki, Fragoluś,Katarynia, Sisi, Ascha,Zadra, Nulla, Ewka, Mania, Malutka gdzie jesteście? Rozmawiałam dzisiaj z koleżanką, (która też się stara od ponad 3 lat) i w maju ma mieć robioną laparoskopie. U nich do tej pory jeszcze nie znaleziono przyczyny, niby wszsytko pięknie zarówno u niej jak i u niego.Tak jest chyba jeszcze gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Agnieszko 100 Lat i spelnienia czego zapragniesz🌼 Dziewczyny juz mi przechodzi,mam mala dietke ,a co najgorsze nie moge jesc wieczorami:( a uwielbiam TO!! No ale wazne ze juz przechodzi,wlasnie pakujemy sie na narty...w koncu wyzyje sie na sniegu;) Fragolinko mysle ze gdyby kiki miala mozliwosc stosowania innych lekow ,napewno by to zrobila,przy endometriozie wprowadza sie organizm w stan sztucznego przekwitania po to aby zlikwidowac wszystkie ogniska endometriozy. Kiki nie smuc sie bo wcale nie musi to trwac az 3 miechy;) trzymam kciuki abys szybciej doszla do siebie:D Kiedys pytalam czy planujecie inseminacje po kuracji? U nas rowniez dzis dzien woly hi hi...tak czy innaczej prace zaczynam od poniedzialku. Chyba faktycznie tematy nam sie wyczerpaly...jestem dalej cierpliwa i czekam az sie rozkreci:D Ja w nastepnym cyklu podchodze do krio-transferu...jesli wszystko bedzie dobrze wyjdzie pod koniec stycznia lub poczatkiem lutego:) Mamy 3 zarodeczki....bardzo bym chciala aby wszystkie 3 ladnie sie rozmrozily:) Dziewczyny milego dzionka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zapomnialam spytac sie jaki termometr posiadacie do codziennego mierzenia temperatury? Rteciowy czy inny? Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaa
Witam,poczytam was dokładniej potem,ale teraz - spóźnione,ale nie mniej szczere życzenia urodzinowe dla naszej mlodziutkiej Fragolinki i kochanej Agniesi! Dziewczynki dużżżżżżżo zdrowka,milosci i radości w życiu,upragnionych brudnych od kupek pieluch i płaczów w nocy :P Kochane ja cały wczorajszy dzień rzygałam!Jakiegoś wirusa złapałam..CZuję się dziś jak przeciśnięta przez sokowirówkę..W głowie mi się jeszcze kręci,później popiszę,ale znów idę spać.Ślę buziaki.3majcie się.Uważajcie,bo panuje wszędzie ten wirus(biegunka+wymioty)!!papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaa
sisi mam do mierzenia zwykly termometr!Rteciowy!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×