Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Gość katarynkaaaaaa
I co,ze macie BACHORY!!!Okropne -bo linki macie w stopce:P:P Poza tym jak jesteście takie w pyskówce,to ja sobie wyobrażam jaka patologia z nich wyrośnie :P Wolę nie mieć dziecka niż będzie taki niekulturalne po matce i stanie się menelem!;)) A po jakiego grzyba te debilki z lipca tu wchodzą???? Pewnie nie jesteście spełnione w macierzyństwie,co??Weszłam na wasz link,bo ploty już na ogólnym o was były..hahaaha Zobaczcie jak my do siebie się odzywamy-szanujemy się,a wy??Śmiech na sali-matka sra na matkę..wspołczuję waszym bachorom! Wracacjąc do tematu: Dziewuszki ja byłam na ostatniej borowince. Wczoraj mężulek do mnie przyjechał(był u rodziców). Ascha cieszę się,że dostaniesz borowinkę.. Fragolka no to zrób to rafaello-na pewno Ci zasmakuje.Ja dziś będę robić;) Kochane piszcie.Ja idę biegać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ja z pracy i juz do nastepnej jade:O ale to juz ostatni dzien mordegi..a potem luzik...i narty:D Ewa ja tez bralam te leki co ty...tylko enkortonu nie,ale go dobrze znam:) I nie zalamuj sie jesli nie wyjdzie...czesto potrzeba kilku prob ;) milego dzionka rowniez dla was🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam juz borowine. Wieczorem zrobie. Wyczytalam gdzies ze mozna ja po uzyciu wsadzic spowrotem do pojemnika i ponownie podgrzac. co o tym sadzicie? Chyba zly pomysl. Wczoraj wieczorem z braku laku robilam sobie cieply oklad na brzuch z takiej poduszki co w srodku jest borowina i mozna w mikroweli podgrzewac. Dziewczyny ja bym wogöle nie zwracala uwagi na pomarancze i nie komentowala to sie znudza podburzaniem. Ja juz zrobilam golabki,tylko nie wiem ile czasu mam je piec w piekarniku? Juz godz minela. Po poludniu zrobie salatke. Sisi ale Ci sie trafilo przed swietami ze musisz wiecej pracowac! Dobrze ze pözniej masz urlop,to sobie odpoczniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha ja właśnie jak byłam na zabiegu w Uzdrowisku,to wypytywałam wszystko o borowinkę i też m babeczka powiedziała,że można tę samą do pięciu razy używać:) Niestety Ascha ja już jestem tak wrażliwa na głupotę,a szczególnie na tę tu na kafe,że w nerwach ripostuję,a powinnam olać tych zakompleksionych kretynów..Sorki jak Was uraziłam.🌼 🌼 Sisi zasłużyłąś na odpoczynek kochana...Nie przepracowuj się,bo nam zasłabniesz:P Ja wyznaję zasadę -najpierw praca -potem odpoczynel.Uwielbiam zrobić,co mam zrobić,a potem leżeć i leniuchować;)) Ja wróciłam z biegu,nie miałam zbytnio dziś siły..ale jakoś zleciało 40 minut. Kochane moje miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak katarynia ja najpierw je pieke w piekarniku a potem bezposrednio przed jedzeniem odgrzewam na patelni. Tak mnie mama nauczyla. Chyba ty robisz tylko na patelni? Ja sie obawiam ze wtedy kapusta bedzie przypalona a nadzienie surowe. Ja sie nie gniewam jak ktos ripostuje bo sama czasem z nerwen cos skomenzuje. Ale nie lubie jak wywiazuje sie z tego wymiana przykrych zdan na cala strone. A nie o tym jest topik. Tylko o obrzydliwych sluzach hi,hi,bo to tez nalezy do antykoncencji i plodnosci jak nasza strona podaje!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha ja robię gołąbki jeszcze inaczej:) Mianowicie najpierw parzę liście kapusty,potem zawijam w nie mięsko i układam do garnka z wodą,masłem i wegetą.Gotuję tak z godzinkę, później dodaję koncentratu pomidorowego i śmietanę:) Zupełnie inaczej:) Ale ja gołąbki kocham w każdej postaci,więc może następnym razem zrobię jak TY. Ja właśnie byłam w sklepie-kolejki kilometrowe. Ostatnie zakupy przedświąteczne zrobione. Wszystkie pewnie przygotowują się , bo taka cisza.hihih.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pustakiiii
śluzy ,plemniki męża i inne pierdoły , siedziec cicho a ta co włazi na inne topiki i komentuje i potem linki podaje niech sie zajmie swoim mężem i jego plemnikami albo swoją ciotą @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w koncu odpoczywam przed jutrzejsza bieganina:) Czasami tez pieke golabki w piekarniku ,ale wtedy polewam sosem najlepiej grzybowym....pychotka;) Wyobrazcie sobie ze moj pojechal dzis sam do sklepu i pokupil reszte ciuszkow dla dzieciakow,i sa naprawde ladne...wszystko w rozowym kolorze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skusilam sie znowu na test owulacyjny i oczywiscie negatywny. ja juz po robocie w kuchni:) Przyklailam sobie te tipsy ze wzorkiem,ale mam wrazenie ze lada chwila odpadna:( Sa ladne ale za dlugie,a jak sköce to zo wzöw diabli wezma. Za 2 dni i tak je sciagne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podajcie linka do
tej dyskusji na ogolnym o tych co sie kloca na Lipcu 2009 bo sama tam dawno temu sie udzielalam i chetnie bym poczytala co kafe o nich mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIWECZYNKI KOCHANE! Z OKAZJI ŚWIAT BOZEGO NARODZENIA ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM DUZO ZDRÓWKA SZCZĘSCIA RADOŚCI I WYTRWAŁOŚCI ORAZ WIARY I NADZIEI :) DZiękuje za zyczenia i żegnam sie z wami bo ja jutro wyjeżdzam więc nic nie napisze -zresztą nie wiele tu już piszę :) POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASŚSKA
masz linka 2 strony do tylu , ale tu tez poziom nie za wysoki , poczytałm sobie pare stronek ty Fragolinka nie wiesz ze sie nie mówi rącz-KIE , FIERANKIE, RĄCZ-KE FIRANKE , do jakiej szkoły chodziłas, wnioskuje ze do zasadniczej KOTKIE ANGORKIE I NA PRAGIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wróciłam z wigilii, nasz szef się przebrał za Mikołaja i rozdawał prezenty :) I oczywiście jak się zbliżył do mnie, mówi czy ty wiesz do czego służy bocian? Kiedy przyjdzie i wogóle. A ja musiałam udawać i się uśmiechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko wspölczuje szefa prymytywa. Az sie w glowie nie miesci ze ludzie sa tak wscipscy i zlosliwi! Dziewczyny ja po borowinie ta tez nie smierdzi:( Mam nadzieje ze chociaz z prezentem sie pokazal z lepszej strony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Wlasnie skonczylam piec serniczek:) Tylko troche mi sie kokos na nim spalil:P Ale chyba nadaje sie do zjedzenia:) Kochane z okazji tych magicznych swiat zycze Wam spelnienia marzen, radosci, usmiechu, wiary we wlasne sily i tego najwazniejszego...MILOSCI... W czasie swiat nie bede sie odzywala bo bedziemy w rozjazdach, ale zaraz po mam nadzieje ze spotkamy sie tutaj znow wszystkie:) Trzymajcie sie cieplutko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podajcie linka do
ja nie chce linka do topiku Termin lipiec 2009 tylko do tego gdzie na ogólnym sie wysmiewaja z lipcowek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja też chciałabym Wam życzyć kochane ZDROWYCH, POGODNYCH,SPOKOJNYCH,RADOSNYCH PEŁNYCH MIŁOŚCI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU I UDANEJ ZABAWY SYLWESTROWEJ!!!! My też będziemy w rozjazdach podobnie jak Mania więc pewnie wieczorkami będę zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) U nas pogoda znacznie sie poprawila,doprowadzam mieszkanie do porzadku,pozniej pakowanie:P Dziewczyny wam rowniez zycze udanych swiat,duzo usmiechu i milych spotkan rodzinnych:D Katarynko ile jeszcze zabiegow borowinowych tobie pozostalo? Nie pomaga borowina na grzybice skory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja dzisiaj jeszcze bylam w sklepie i przy okazji kupilam wino bo maz kupil tylko grzanca na ktörego nie mam ochoty. U nas tez sie ocieplilo. Zycze Wam wszystkim pogodnych,rodzinnych Swiat bez zerkania na wasze brzuchy;) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy Was przed @ kłują jajniki? Mnie tak lewy jajnik kłuje, z tego właśnie była owulacja. Pewnie wszystko wskazuje na @ choć jeszcze kilka dni zostało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki WSZYSTKIM WAM ZYCZĘ WESOŁYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA..MNÓSTWO ŁASK BOŻYCH i...prezentów:p Kochane cały dzień nie mogłam wejść.. Sisuś miałam tylko 5 zabiegów boro,teraz kupiłam 7 kg do domu i od jutra będę do owu robiła;) BUZIAKI kochane jadę do rodziny mężą...:** pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez juz po swiatecznej kolacji;) A wiec zaczely sie swieta:classic_cool: Teraz lampeczka winka na lepsze trawienie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewka
Dziewczatka kochane z okazji tych przepięknych Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam wszystkiego najlepszego, dużo radości i spokoju i przede wszestkim tego czego życzyła mi dzisiaj moja starsza siostra - cierpliwości i wiary abyśmy mogły dotrzeć do naszego upragnionego celu. Bo napewno tak będzie. Wesołych Świąt. PS. Tak jak przewidywałam @ przyszła na dobre, ale jestem pełna nadzieii że kiedyś się uda, czego jak wcześniej wspomniałam i Wam z całego serca życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! My już po śniadanku, później do kościoła a po kościele do mamy na obiad jedziemy. Także będe wieczorkiem pewnie. Miłego dnia kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! My tez po sniadaniu,sluchamy sobie koled. Kolejna kolezanka na nk dala zdjecia z bobasem:( Zycze wszystkim milych,rodzinnych odwiedzin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×