Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Ty wyjeżdzasz gdzies na święta? czy zostajesz w domku?a moze bedziesz miała gości? Ja to już bym chciała żeby było po tych świętach strasznie się męcze :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta! Malutka tulę Cię bardzo mocno. Wiem, że w takiej sytuacji bardzo trudno znaleźć odpowiednie słowo żeby kogoś pocieszyć. Mogę Ci jedynie powiedzieć, że zdecydowana większość dziewczyn, które tak szybko ja Ty straciły ciążę, za drugim razem już normalnie rodzą zdrowe dzieci. Nawet czytałam o tym artykuł. Mi konkretnie się nie udalo, ale to już inna historia. A więc kochana musisz być dzielna i nie poddawać się. Proś Boga o i siłę i mądrość zrozumienia tego co się stało. Każdego kolejnego dnia powinno być lepiej, ale ból i tak pozostanie. Pamietaj sam fakt że zaszłaś w ciążę to już bardzo dużo! Życzę Ci dużo spokoju w ten Świąteczny czas. Całuję Cię mocno... dla Twojego Aniołka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta Spokojny i Radosnych Świąt Wielkiej Nocy, obficie zakrapianych poniedziałkową wodą ;) Buźka :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, no jak miło, że wracacie do nas. Kiki my tylko do mamy jutro skoczymy na kawkę, a tak to jesteśmy w domu. Fragoluś to się naszykowałaś, same pyszności :) U mnie zaczyna się 14 tydzień,fotek narazie nie robie. Wam dziewczynki przede wszystki życzę Zdrowych, Spokojnych Świąt , Pogody Ducha, Radości i Dobra z okazji tych Świąt Wielkanocnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkałam dzisiaj kurczaka Co po baziach skakał. Za nim kurka podążała I pisanki malowała. Wtem baranek się ukazał I życzenia złożyć kazał: Szczęścia i radości moc Na tą Świętą Wielką Noc! WESOŁYCH ŚWIĄT Ja się z wami kochane żegnam bo za chwilkę wyjeżdzam na święta do rodziców wracam Jutro lub w 2dzien jeszcze nie wiem :) Fragola ja dzisiaj się narobiłam sałatkę z gyrosem z ryżem i kurczakiem i moje ciasto rafaello,upiekłam karczek na zimno do sałatki posprzątałam poświęciłam jedzonko teraz sex i pa pa;) Trzymajcię sie mocno -bużka !!! Do jutra -może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny życze Wam wszystkim wesołych świąt i oby na przyszły rok w te święta towarzyszyła nam malutka istotka! Zaglądne po świętach trzymajcie się ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełny koszyk dziś naszykuj, wyśmienitą upiecz babkę. Na śniadanko wielkanocne każdy ma niemałą chrapkę. A już jutro po kryjomu nalej wody pełne wiadra. Zaskocz w poniedziałek z rana babcię, wujka albo szwagra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze Wam dziewczyny Zdrowych ,radosnych Swiat Wielkiej Nocy zeby wkoncu nasze modlity zostaly wysluchane i zebysmy zostaly matkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski!! Wróciłam !!!Teraz wychodzę do kościoła a po południu mam gości :( Wczoraj robiłam test 16 dc i wyszedł dodatni :) Zajrzę wieczorkiem :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie widzę świętujecie ;) Mam nadzieję że już jutro wszystkie ładnie się zameldujecie?! mam taką nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki kochane :) Przepraszam bardzo że tak długo nie odzywałam się i nie złożyłam Wam życzeń. Jest mi poprostu wstyd i to bardzo :( Ale muszę się usprawiedliwić, bo chodziłam dopracy i popołudniami starałam się coś przygotować do świąt. Myslami jednak byłam z Wami :) Malutka bardzo mi przykro że tak się stało :( Trzymaj się kochana Kiki działaj :) Pozdrawiam Was dziewczyny bardzo gorąco, buźka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eewka !!wybaczamy ci ale wracaj do nas! Ja dzialam ale te testy są dziwne i i ich wcale nie rozumiem??? wczoreaj 2 krechy a dzis takie słabe??? Ascha kochana pisz z namin Katarynka wierzę że jeszcze sie odezwiesz!!!!!! Sisior!!!! Fragola co u ciebie? Ja dzisiaj z lekkka wypiłam :) bo wczoraj prowadziłam więc zero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kargul!!!!!!!!!!!!co tam u ciebie??? Święta się jużskończyły -wravajcie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka! Malutka! Wczoraj mi lewy jajnik pikał po ty teście i brzuch minie bolał z lekka:) Nie miałam z kim za wiele się dzisiaj napić....szkoda bo miałam wielkie smaki:-O Wiecie co ja to już chyba nigdy nie zajdę wciążę!tak mi sie wydaje ...:( nawet powoli się chyba przyzwyczajam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola twój sen to bzdura tak samo jak te głupie testy owulacyjne :(fajnie by bylo gdyby sie to sprawdzilo ale nie mnie! Tak i po świętach :)i całe szczęscie że ten szal się skończył.... Ja dopiero wstałam;)głowa mnie boli:( i mnie z lekka suszy zaraz muszę cos zazyć na tą glowę. U nas pogoda taka wstrętna tak w nocy lało że masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nudy !dziewczynki pewno sprzatacie teraz po świętach :) Ja już się odrobiłam i nudzę się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wole iść do pracy niż siedziec w domu jeszcze pada deszcz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane! Myślałam że tu naklikałyście dużo ale sie myliłam :( Ja ne zaglądałam w święta bo nie miałam nastroju, tak sie pokłóciłam z moim, że chciałam sie rozwodzić. Nie będe pisać o co, bo sie tylko wkurwiam i nic więcej. Powiem Wam tylko, że faceci to świnie!!!! Boję się tylko o dzidziusia, bo te moje nerwy napewno na niego dobrze nie wpłynęły. Dzisiaj odwiedziła mnie koleżanka, poplotkowałyśmy troche :) Kiki to może owulka juz była tego 16dc ? A kłucie jajnika to dobry znak :) Pozdrawiam wszystkich!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka mnie to sie wydaje że jak bym miala owulkę to zgodnie z testem gdzie w 16dc wyszły 2 krechy przypadało by tak ok18dc czyli dzisiaj. Od rana czuję że to jest to wszystko sie zgadza szyjka delikatnie brzuch mnie boli mam tyle śluzu że jak siedzę na ubikacji to normalnie leci mi co jeszcze nigdy tak nie miałam i jest naprawdę taki jak powinien być a jaką mam chcice!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal nic :(malo piszecie koleżanki! Ascha odezwij się co u ciebie? Sisi czemu się nie odzywasz? Asia Malutka Mania Eewka-co tam u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie denerwuj się bo nerwy szkodzą ! A twój co tak szaleje nie wie że nie wolno ci się denerwować! Fragola jak tm po zakupach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( mój mąż wrócil chory :(w teej chwili spi chyba jakaś grypka go dopadła i jak tu co robić ???nic tylko się pociąć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Kiki, ogladałam tv. Pogodziłm się ale i tak jestem zła na niego. Kiki niech mąż sie wyśpi, później zrobisz mu herbtkę z prądem :) i do działania!!! Dziewczyny juz po świętach, gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×