Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Od dzisiaj luteine mam brać dowcipnie:) Nawet nie wiem kmiedy mam do gina isc bo nie zapisałam sie na wizyte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane:) Czytam Was codziennie, ale jakos nie mam sily pisac. Ale powiem Wam co postanowilam. Narazie odpuszczamy staranka o dziecko na przynajmniej trzy miesiace, zobacze czy mi sie wyreguluja jakos cykle. I nie wiem wlasnie jaka metode antykoncepcji wybrac? Chyba postawimy na prezerwatywy, bo nie chce przez te kilka miesiecy chociaz slyszec o jakichkolwiek tabletkach:/ Ale w sumie zobacze co powie lekarz. Ide do niego ok 16 kwietnia. I wiecie ze jestem jakas spokojniejsza? Czekam na to co przyniesie nadchodzacy czas:) Kiki a Ty dzialaj ile wlezie. Trzymam mocno kciuki za owoce tego dzialania:) Agus Ty sie nie denerwuj!! Nie wiem o co Wam poszlo, ale przeciez wiesz ze faceci sa inni!!!! Nigdy do konca ich nie zrozumiemy, ani oni nas:) Buziaki kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane:) Czytam Was codziennie, ale jakos nie mam sily pisac. Ale powiem Wam co postanowilam. Narazie odpuszczamy staranka o dziecko na przynajmniej trzy miesiace, zobacze czy mi sie wyreguluja jakos cykle. I nie wiem wlasnie jaka metode antykoncepcji wybrac? Chyba postawimy na prezerwatywy, bo nie chce przez te kilka miesiecy chociaz slyszec o jakichkolwiek tabletkach:/ Ale w sumie zobacze co powie lekarz. Ide do niego ok 16 kwietnia. I wiecie ze jestem jakas spokojniejsza? Czekam na to co przyniesie nadchodzacy czas:) Kiki a Ty dzialaj ile wlezie. Trzymam mocno kciuki za owoce tego dzialania:) Agus Ty sie nie denerwuj!! Nie wiem o co Wam poszlo, ale przeciez wiesz ze faceci sa inni!!!! Nigdy do konca ich nie zrozumiemy, ani oni nas:) Buziaki kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane:) Czytam Was codziennie, ale jakos nie mam sily pisac. Ale powiem Wam co postanowilam. Narazie odpuszczamy staranka o dziecko na przynajmniej trzy miesiace, zobacze czy mi sie wyreguluja jakos cykle. I nie wiem wlasnie jaka metode antykoncepcji wybrac? Chyba postawimy na prezerwatywy, bo nie chce przez te kilka miesiecy chociaz slyszec o jakichkolwiek tabletkach:/ Ale w sumie zobacze co powie lekarz. Ide do niego ok 16 kwietnia. I wiecie ze jestem jakas spokojniejsza? Czekam na to co przyniesie nadchodzacy czas:) Kiki a Ty dzialaj ile wlezie. Trzymam mocno kciuki za owoce tego dzialania:) Agus Ty sie nie denerwuj!! Nie wiem o co Wam poszlo, ale przeciez wiesz ze faceci sa inni!!!! Nigdy do konca ich nie zrozumiemy, ani oni nas:) Buziaki kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Aga nie denerwuj się, szkoda zdrowia i dziecka, wiem że łatwo powiedzieć ale spróbuj :) Kiki na chorobe najlepszy jest okład z młodych piersi, więc okładaj M ile wlezie. Napewno Mu przejdzie ;) Do dzieła :) Malutka tak trzymaj, pozytywne myślenie, aż ja nabrałam troszkę od Ciebie optymizmu :) Fragolciu co dobrego kupiłaś? Ascha, Sisi, Mania co porabiacie? A Katarynka i Aniołek? Co u Was słychać? Dajcie znać dziewczyny, czyż nie trzeba sobie wybaczać? Nie zaprzeczajcie same swoim przekonaniom :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka odpoczywaj i nie myśl o tym na razie przynajmniej staraj sie:) PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Malutka ja postanowilam tak jak ty ,mysle nawet by wogle przestac juz lazic po lekarzach,nie mam na to ani pieniedzy ani nerwow. Swieta tak sobie minely,byle jak o:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh heja ale jaja pierwszy dzien świąt siedze sobie u tesciowej , po lampce wina , nagle zaczyna wszytko wirować , to sobie mysle o matko jakie to wino mocne, wszyscy przy stole nagle zamilkli ...... co sie okazało to było trzęsienie ziemi. W Mexicali bylo 6.9 w skali Richtera , to wiecej niż Haiti , ale domy w Kalifornii buduja na takich rolkach wiec jak sie ziemia trzęsie to te domy sa "elastyczne". Po za tym nic ciekwego , praca , przesilenie wiosenne , i trzeba bedzie jechac do Polski , bo we wrzesniu zeszlego roku zmarła moja babcia , a teraz dziadek sie źle czuje ( ma 93 lata, babcia byla młodsza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kargul :) To miałeś niezłe emocje ;) Przyjeżdżaj do dziadka, ino dym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlo mojego posta:P Pogoda nawalila w te siewta,no nic czekamy az sie rozkreci. Ewa jak tam prace remontowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Trochę mnie z Wami nie było, ale starałam się do Was zaglądać. U mnie bez zmian. Tyle, że psychicznie troszkę się wyluzowałam i z nowymi siłami przystępuję do starań :) Może w przyszłym miesiącu wybierzemy się znów na inseminację. Pozdrawiam Was serdecznie i obiecuję, że będę się tu częściej pojawiać. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Trochę mnie z Wami nie było, ale starałam się do Was zaglądać. U mnie bez zmian. Tyle, że psychicznie troszkę się wyluzowałam i z nowymi siłami przystępuję do starań :) Może w przyszłym miesiącu wybierzemy się znów na inseminację. Pozdrawiam Was serdecznie i obiecuję, że będę się tu częściej pojawiać. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Trochę mnie z Wami nie było, ale starałam się do Was zaglądać. U mnie bez zmian. Tyle, że psychicznie troszkę się wyluzowałam i z nowymi siłami przystępuję do starań :) Może w przyszłym miesiącu wybierzemy się znów na inseminację. Pozdrawiam Was serdecznie i obiecuję, że będę się tu częściej pojawiać. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Pewnie wszyscy w pracy :( Fajnie, że zawitałyście dziewczyny. Malutka tak trzymaj kochana. Ewcia ma dobra rade dla Ciebie Kiki, okład z młodych piersi najlepszy :) Fragolcia nie martw się ta wizytą w szpitalu, będzie dobrze. Sisi a Ty co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Uwolnilam sie z wiezienia :) wczoraj byl mj ostatni dzien pracy -12 godz :( Troche mi glupio bylo bo powiedzialam mojej zmienniczce barmance ze odchodze bo nie moge pracowac na weekendy i tyle godz tyg. A ona ze moze mozna to jakos zalatwic i ona bedzie wiecej pracowac. Ale jakos sie wykrecilam,nie moge przeciez powiedziec ze nie moge dzwigac skrzynek :( Od tyg psikam spray. 13 tego mam termin na usg. Troche pzno bo to bedzie ok 5 dc a zaczynalam zawsze wczesniej stymujacje zastrzykami :( Agnieszka przykro mi z powodu kltni. Jakie to wszystko pokrecone:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Uwolnilam sie z wiezienia :) wczoraj byl mj ostatni dzien pracy -12 godz :( Troche mi glupio bylo bo powiedzialam mojej zmienniczce barmance ze odchodze bo nie moge pracowac na weekendy i tyle godz tyg. A ona ze moze mozna to jakos zalatwic i ona bedzie wiecej pracowac. Ale jakos sie wykrecilam,nie moge przeciez powiedziec ze nie moge dzwigac skrzynek :( Od tyg psikam spray. 13 tego mam termin na usg. Troche pzno bo to bedzie ok 5 dc a zaczynalam zawsze wczesniej stymujacje zastrzykami :( Agnieszka przykro mi z powodu kltni. Jakie to wszystko pokrecone:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to się dzieje z ta kafe??? Fragola nie przejmuj się ja na twoim miejscu to bym się cieszyła z tej laparoskopii przynajmniej będziesz wiedziała co jest:)głowa do góry! Ascha no to z jednej strony to dobrze że odeszłaś z tej pracy nie masz czego żałować;) Sisi a ty gdzie się podziewałaś?nie było cię całe święta !!?? Nulla jak miło że zajrzałaś do nas:)odzywaj sie częściej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze brakuje tutaj naszej Katarynki i Aniołka :(może wrócą ale zrobiły by niespodziankę :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja praktycznie już po przytulankach.... Aż mój biedny M wczoraj ozdrowiał z tego wszystkiego :-P Głowa mi pęka dzisiaj...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×