Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Fragolinko kochany jest ten twoj piesio!! Wyobrazam go sobie slodziaczka jak siedzi w aucie i swoimi hipnotyzujacymi ślepkami patrzy kiedy przyjdzie Pani i Pan;) Sisi jutro robię kapuśniaczek z Twojego przepisu.Powiedz mi jeszcze jak robisz zaprawkę?? Kiki chyba deprecha po kolei dopada,ale i szybko odchodzi.Mężuś rzeczywiście poprawia mi nastrój:) Dobrej nocki Laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja dopiero wróciłam. Od razu po pracy i obiedzie pojechaliśmy wybrać coś dla synka naszych znajomych i pojechaliśmy do nich na herbatkę i zobaczyć ślicznego Patryczka, później odwiedziliśmy moją mamę i następnie siostrę., która za chwilę zaczyna 8 miesiąc ciąży! Jak ten czas zapier.... ;) no i 10 minut temu wróciłam do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulek życzę powodzenia.Nie poddawaj się i walcz dzielnie i pisz z nami. Mam nadzieję, że już wkrótce oznajmisz nam dobrą nowinę. A powiedz coś więcej, jakie miałaś badania i co z tą przegrodą, jeśli jest to warto ja nadciąć. Mam znajomą po 2 poronieniach i specjalnie pojechała do Łodzi na taki zabieg... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Katarynko,przysmazam make(ok 2-3 lyzki) az sciemnieje,przekladam do sloika dolewam wody i trzepie az grudki znikna;) Pozniej wlewam do zupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Aniołku bardzo Ci dziekuje za opinie, masz racje wybiore jednak masaże bo do tych elektroprądów średnio jestem przekonana, dziękuje:* Widze dziewczyny że my wszystkie fanki "seriali" :) a co oglądacie? ja musowo jak wracam z pracy to tv ciagle leci oglądam pierwszą miłość barwy szczescia m jak miłość dziś na tvn klub szalonych dziewic :) ciekawe co u malutkiej? Katarynka zjadłabym kapuśniaczku z tą zasmażką no ale nie moge dieta, dziś na obiad rybka + sałatka grecka miłego dnia laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragolinka ja też prawie zup nie gotuje, w sumie sama nie wiem czemu :) co tam masz za gości dziś?? a co do pawła z pierwszej miłości to obstawiam że to prze tego co siedzi z nim w areszczie ze on to zorganizował wszystko w porozumieniu z byłą żoną stasiaka:) (bo to może jej brat nawet):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie że tak:) ja jutro się wybieram do koleżanki na ploteczki tylko te moje biegunki mnie martwią:/ ale wezme może jakąs tabletkę na wstrzymanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Ja wam mowie ze jak zrobie dobra zupe[ale naprawde dobra:D] to caly garnek zjemy we dwoje w jeden dzien:P No i nie korci mnie podjadanie ,bo zupe tylko odgrzeje i gotowa . A jak nie mam czasu zrobic 2 dania to oczywiscie zupka z wkladka hihi;) Teraz mam taka manie na punkcie zup jak kiedys na punkcie malesnikow:classic_cool: Nawet ja idziemy do baru zawsze zamawiam zupe ,tak z ciekawosci i dokladnie ja ogladam i smakuje ,jak dobra robie taka sama:D Idiotka jestem do potegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona nadzieja
dziewczyny czy testy owulacyjne te na allegro te tanie są dobre?Czy lepiej kupić droższe?Ja stosuje takie co jest 5 testów za 25 zł ale wiem ze bedzie mi potrzebne duzzzzzzzo i moze bym kupiła tańsze?Czym one sie wogóle róznią za są takie duże różnice w cenie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona nadzieja
ejze babki!Jesteście tam gdzieś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dzisiaj kulinarnie bardzo. Jeśli chodzi o zupy to ja też nie gotuje.Jesteśmy mięsożerni z mężem.Mąż po zupie ma tylko zagrzany żołądek,ale dalej głodny. Sisi zasmażke robie na patelni,z tym słoikiem to nie słyszałam.Niezłe. Zupy może nie są kaloryczne,ale już taka zasmażka jest więc jeśli ktoś się odchuda to musi uważać. Powiem Wam,że jak jem mięso wcale tak nie tyje,gorzej z mącznymi rzeczami.Na nie trzeba uważać bardziej.Makarony,pierogi,racuchy,pyzy i tym podobne specjały.Wszystko to dobre ale tuczące. Lepiej zjeść mięsko drobiowwe np indyka czy kurczaka. A najlepiej mieć wszystko gdzieś bo tyle mamy z życia,że zjemy o nam smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane:) Bylam wczoraj u gina ( zmienilam lekarza-wrocilam do tego do ktorego chodzilam przed przeprowadzka). Pokazalam mu wyniki badan i powiedzial ze z daty ostatniej @ wynika ze bylby to 6 tydz ciazy, ale potem badal mnie i zrobil mi usg i stwierdzil ze, macica rozpulchniona, endometrium szerokie ciazowe ( chyba 11mm), ale nie widzi pecherzyka ciazowego!!!! Potem cos tam zobaczyl i stwierdzil ze moze to byc ten pecherzyk ale nie wiadomo:( No i w sumie doszedl do wniosku ze mogla mi sie owulacja przesunac bo przy pco to nigdy nic nie wiadomo i ciaza moze byc wczesniejsza niz sie wydaje. Ale ogolnie nie powiedzial dokladnie co to jest, tylko mam sie traktowac jak ciezarna, odpoczywac, nie przemeczac sie, nie dzwigac nic, nie brac goracych kapieli i nie wspolzyc. A za tydzien mam znow jechac na usg i zobaczymy:( No i przepisal luteine 2x1. Przede wszystkim uspokoil mnie co do plamien i bolu brzucha. Powiedzial ze mam wyluzowac, nie zagladac do internetu, poczytac jakis romans i czekac na rozwoj wypadkow:/ Zobaczymy. Modle sie zeby wszystko sie ulozylo, bo nie przezyje tej straty:(:( Milego dnia dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona nadzieja nie wiem co mam Ci doradzić.Kupuje zawsze z apteki testy i naet te mnie zawiodły bo nie pokazały ani jednej kreski.O tych z alegro słyszałam różne opinie,jedni chwalą inni uważają za złe.Ciężko stwierdzić. Także niestety ja Ci nie pomoge.Uważam,że zawsze jednak można spróbować,poszukaj dobrego źródła.Nie zawsze to co drogie jest lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka więc dbaj o siebie i nie myśl już o głupotach.Wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona nadzieja
no też sie zastanawiam bo staram sie o dziecko i bede potrzebować na pewno dużo a słyszalam z e dziewczyny zamawiają te tanie np.;po 1 zł ale nie wiem w koncu czy to sie za firme płaci czy za opakowanie/Ale myśle ze nie ma co kombinować i chyba zamówie jakieś w kartoniku z napisem firmy i poczytam o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka więc zastosuj się do ras lekarza nie szalej po necie i tylko tu zaglądaj na kafe, my razem z Tobą czekamy na rozwój wypadków, byle by były miłe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Malutka, pisałam ci że na tym etapie nie widać kompletnie nic! Wiec daj sobie jeszcze czas. Masz powtórzyć betę? Przy becie powyżej 1500 jest pewność że będzie pęcherzyk! Skarbeńku. Rozumiem że nie mogłaś isę już doczekać, ale nie wiem co chciałaś zobaczyć ;) pozdrawiam i ja bym poszła za 2 tygodnie, a nie za tydzień, ale to już do Ciebie należy decyzja. Wg mnie za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu:) Poszlam do gina bo martwilam sie plamieniami ( wczoraj na wkladce znow byly slady brazowe) no i takie dziwne uczucie ciagniecia i mrowienia po lewej stronie:/ Caly czas mam na uwadze to co pisalas i dzieki temu mam jakas nadzieje ze rzeczywiscie to wszystko za wczesnie. Pojde za tydzien, zeby sie czegos dowiedziec a jak nie to pojde znow za jakies moze dwa tygodnie. A bety juz nie robie bo zwariuje:/ Czekam na to co bedzie. Dziekuje ze wciaz dodajesz mi otuchy:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka a ta lutiena to dowcipnie czy podjęzykowo? Nie zamartwiaj się, musisz być dobrze nastawiona i rzeczywiście dużo leżeć. A jakby były dalej plamienia to zwiększ nawet do 2 x 2 tabletki w równych odstępach czasu, co 12 h. 3maj się i napisz czy Ty pracujesz, czy mozesz sobie polegiwać, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu:) biore luteine podjezykowo bo dowcipnie nie chcialam bo nie lubie tego bulgotania:P Nie pracuje niestety (juz pol roku) :( a co do lezenia to nie umiem tak gnic:/ ale nie przemeczam sie tez , robie to co musze tzn jakies sprzatanie, obiad,zakupy, a dzis nawet ciacho upieklam:) Boje sie ze to sie nie uda:/ Lekarz powiedzial, ze jesli uda sie utrzymac ta ciaze, w ktora zaszlam po 1 cyklu z clo, to moge czuc sie jakbym wygrala szostke w totolotka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się pochwalić bo mój mężulek przyjechał dzisiaj.Będę go miała aż do jutra do godz popołudniowych. Już szykuje pyszności by mu dogodzić.Bidulek śpi bo przez cały czas był w ruchu.Nie wiem jak można tyle godz nie spać.Martwie się ciągle ile tak jeszcze pociągnie. Ok uciekam żeby obiadek był gotowy jak wstanie. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinko pospacerujmy razem z pieskami:) Katarynko daj znak jakis;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej heja heja:) jestem już,gotuję kapuśniak,bo dopiero wróciłam z zakupów,musiałam lodówkę zapełnić,bo przez weekend Mąż wyjadł wszystko. Już mi wszystko pachnie pieknie;)Jeszcze na końcu usmażę skwarki do tego,no i mnóstwo majeranku:)Ja też uwielbiam zupy,bardzo często robię.Najbardziej lubię takie sycące-grochowka,fasolówka,żurek itp. A mam identycznie jak mąż Aniołka,bo zjem zupę,a zaraz i tak chce mi się jeść:O zrobię na 2 danie jeszcze te kotlety z przepisu Asi-z majonezem i jablkiem;)Zobaczę co to mi wyjdzie. Malutka moim zdaniem,to poleż więcej!Bo jeśli są plamienia,to chyba znak,by się nie przemęczać,ale ja tylko doradzam.W każdym razie te ciągnięcia to dobry objaw podobno:)Także głowa do góry. Fragolka ale ten Yeti daje Ci szczęścia,co ja bym dała za malego pieska;)Nawet ze schroniska jakiegoś bym wzięła;)Na razie jednak to niemożliwe. Sisi masz jeszcze plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie znowu do Was zawitałam:)), u mnie też były plamienia na początku ciąży i powiem jedno jeśli macie plamienia to leżcie kochane i jeszcze raz leżcie a najlepiej z nogami troszkę podniesionymi do góry ( ale bez napinania brzuszka). A jeśli ta pozycja Was zmęczy to polecam leżenie na lewym bogu z lekko podkurczonymi nóżkami, te dwie pozycje są wręcz wyśmienite dla kobiet z problemami w ciąży. Trzymam za Was wszystkie kciuki kochane papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piękne panie :) Kiedy ja mam to wszystko przeczytać?co?szalejecie na całego :-P Malutka ja już nie rozumiem !jesteś w ciąży czy nie jesteś-bo nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi dlaczego napierdalasz się z mojej nie mądrej teściowej i jej zupy którą ugotowała dla całej armii :-P Ja juz praktycznie po okresie jestem jeszcze nie wielkie plamienia i koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki-Malutka JEST w ciąży,ale ciąża jest za wczesna,by coś zobaczyć na USG. Malutka ja tylko nie rozumiem jak lekarz mógł tak Ci powiedzieć z tym totolotkiem:O Gruboskórny jakiś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladam Majke:) dopiero dzis w miare sie rozkreca! W nastepnym cyklu lykne chyba progesteron ,moze mniej poplamie . Katarynko a ty dajesz majeranku do kapusniaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi dodaję;) uwielbiam majeranek,dlatego nie ma chyba potrawy do której nie dodaję;) jem właśnie to cudo..Sisi pycha kapuśniaczek;)W sumie pierwszy raz robiłam,ale wyszedł wspaniały.Dzięki za przepis. Sisi co tam w Majce-opowiedz pokrótce,bo ja nie mam TVN:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×