Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Wlasnie dziewczyny. Dzis mamy jubileum-minal rok odkad Kiki zalozyla topik!:) Powod otworzyc piwko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuje za wasze kciuki ale bardzo wątpie żeby to była ciąża. Ale kurde mam prawie wszystkie objawy ciążowe :p Jak tu sie nie nakrecać. Sisi to juz masz wakacje czy tylko weekend? Mam piwko w domu dla każdej po jednym by się znalazło ale nie mam ochoty nawet wypić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha Ty chyba nie pijesz??? Zabraniam Ci :) Jejku Fragola i ja już się nakręciłam przez Ciebie, Boże trzymam kciuki! Oby to była następna ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko wekend! Do urlopu jeszcze ponad trzy tygodnie,zdecydowalismy sie na korsyke,bilet na prom juz kupiony,tak wiec nie ma odwrotu. Jutro nabede jakis mocniejszy trunek bo w sobote mamy festyn podworkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga oczywiscie ze ja nie pije! Sisi super ze wybraliscie Korsyke. Tez wczesniej chcielismy wykupic z mezem pakiet,wiem ze bylo drogo. Ja jade jutro na drugi koniec Berlina do kliniki z moja tromboza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga oczywiscie ze ja nie pije! Sisi super ze wybraliscie Korsyke. Tez wczesniej chcielismy wykupic z mezem pakiet,wiem ze bylo drogo. Ja jade jutro na drugi koniec Berlina do kliniki z moja tromboza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! sisi właśnie nic mi nie dał na wywołanie owulki. Zażywam tylko ciągle ten amaryl i luteinę. Nie wiem chyba jednak zmienie lekarza:/ Robie sobie miesiąc przerwy i szukam ostatni raz nowego gina jak nie to tak samo jak KIKI inseminacja. Fragola trzymam kciuki a nóz się uda zajść po tej laparoskopi. Asha a Ty jak się czujesz? wszystko dobrze? musisz leżeć czy normalnie funkcjonujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! sisi właśnie nic mi nie dał na wywołanie owulki. Zażywam tylko ciągle ten amaryl i luteinę. Nie wiem chyba jednak zmienie lekarza:/ Robie sobie miesiąc przerwy i szukam ostatni raz nowego gina jak nie to tak samo jak KIKI inseminacja. Fragola trzymam kciuki a nóz się uda zajść po tej laparoskopi. Asha a Ty jak się czujesz? wszystko dobrze? musisz leżeć czy normalnie funkcjonujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Asia a te amaryl to od cukrzycy jest? Ja dziś sie troche lepiej czuje,na razie głowa nie boli i jest ok. Ale czuje że ta wstrętna małpa przyjdzie. Piersi juz zaczynaja boleć. Ok biorę się za jakieś sprzątanie bo do tej pory to robiłam tylko co musiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dzisiaj. Ja mam dostać w poniedziałek. I nie wiem sama...tak mnie korci by zrobić test. Ale pewnie się nakręcam. Tym, że wiele osób czuło się tak jak przed okresem a okazało się, że to ciąża...w każdym symptomie doszukuje się tego czgo chce się doszukać :) oj to straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka widzisz ja wczoraj źle się czułam i też odrazu myślałam o ciąży. Dwa dni głowa mnie bolała i te złe samopoczucie itd... Ale teraz myślę sobie że miałam zatrucie jakieś od nektarynek :( Wczoraj nie jadłam żadnego owoca tylko rosołek popijałam a dziś już lepiej. Ja sobie też już dość dawno temu kupiłam test digitale i tak leży i czeka ale chyba szybko się nie doczeka aż go użyję :( Porąbane życie!!!!!!!!!! Zero sprawiedliwości. Jak ja bym chciała przestać myśleć o ciąży i liczyć dni cyklu... Może by się udało. ahhh można sobie pogdybać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Wróciłam z synem ze szkoły i jestem dumna, moje dziecko dostało nagrodę za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie :) Fragolka, Blanka nie da się nie myśleć jak przed @ człowiek się źle czuje. Ja też co miesiąc doszukiwałam się wszystkiego, w każdym symptomie, tak juz jest jak sie pragnie dzidziusia. później dochodzi strach przed zrobieniem testu, żeby znowu nie było rozczarowania. A jak juz zrobiłam test i zobaczyłam 2 kreski to wyłam jak bóbr :) Tego Wam życzę kochane z całego serca! Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wystarcze że myśle o tych dwóch kreskach, jak bedę mówić o tym mężowi, to już mam łezki w oczach :( ale teraz coraz bardziej czuje, że to @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to gratulacje dla synka! Właśnie ja to zawsze tak mam że jak za wczasu powiem komuś i jakiś odczuciach to zawsze ta suka wredna przyjdzie :( Ja nie wiem sama co bym zrobiła jakbym zobaczyła ze test pozytywny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Kurde ale ja bym chciala zeby u was wszystkich tez wypalilo z ciaza. Nie rozumiem przypadku Asi ze nie ma owulacji a lekarz kaze jej brac Luteine,ja bym go zmienila. Fragola fajnie ze dochodzisz do siebie,o ciazy nic nie nawijam bo tez nie chce zapeszac. Ja bym nikomu nie radzila robic testow przed @,mnie tylko doprowadzaly do depresji. Aga gratuluje prymusa i oby 2 synek tez byl powodem do dumy:) Ja dzisiaj bylam u lekarza od trombozy,pobral krew i wypisal recepte na zastrzyki. Dobrze ze nie musze za nie placic bo kosztuja ponad 500 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha ty to za wszystkie czasy się wychodzisz teraz po lekarzach ... Dzięki Bogu że nie musisz płacic bo jakby tak trzeba było płacić to by na leki człowiek nie zarobił. Kiki a Ty już masz wakacje? Chyba dziś w całej Polsce koniec roku jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola musze co 2 tyg chodzic do gina i od czasu do czasu z tarczyca i tromboza. Najwazniejsze zeby tylko nie wyladowac w szpitalu. Musze tez za pobyt zaplacic 270 euro :( Tu sie doplaca 10 euro za dzien. Kiki napisz nam cos o twojej pracy jesli to nie tajemnica:) Ja tu psy wieszalam na moja niewdzieczna prace i szefa a jak jest u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jessu wy tutaj o tych ciążach a ja mam gorączke i mdli mnie znaczy zbiera na pawia ;) . Znowu taka 3-dniówka , nie wiem skąd to gówno łapie ale to nie pierwszy raz. ............chyba sobie test zrobie hhheheheh Teraz w Kalifornii strasznie gorąco , w aucie mam klime na maxa potem sie dziwie ze mnie łupie w czaszce . Urlopu nie ma jak na razie łeeeee pozdro wujek K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Dziewczynki :) Cieszę się że u Was ogólnie wszystko ok. Fragolciu daj Boże żeby to była ciąża :) Pytałaś jak tam prace przy moim domku. Wreszcie we wtorek murarze zakończyli pracę. Robili ścianki działowe, klatkę schodową i schody wejściowe. Z tymi schodami domek nabrał fajnego wygladu :) Dobrze że skończyli bo byłam już wykończona tymi obiadami i wogóle. Już tyle razy mówiłam ze nie będę się godzić na obiady a potem głupia przystaję na to. I tak nikt tego nie odlicza od zapłaty a na jedzenie też idzie sporo kasy. Trzech facetów to jest trochę. No ale.. Od środy wreszcie mam trochę luzu i odpoczywam. Nawet dopiero dzisiaj po kilku dniach włączyłam komputer :) Co do moich starań to po tej ostaniej iui jakoś zaczynam wątpić że mogę zajść w ciążę, chyba jedynie in vitro nas ratuje, ale nie wiem czy się kiedyś zdecydujemy. Narazie zarejestrowałam się do gina na 20 lipca i wtedy porozmawiam z nim co dalej. Tak myslę że spróbuje jeszcze z tymi lekami na obniżenie krzepliwości krwi, co ponoć ułatwia pęknięcie pęcherzyka, i potem na kolejna iui. A jak znów z tego nici to chyba jednak podejdę do tej trzeciej laparoskopii tak jak mi lekarz proponował. Ascha dobrze mnie rozgryzłaś że nie odzywam się bo dostałam @. Chociaz wiedziałam ze pęcherzyk nie pękł to jednak miałam nadzieję. Cieszę się że coraz lepiej sie czujesz i dzieciątka też :) Tak trzymaj :) Niech ta tromboza da Ci wreszcie spokój. Co do meczy to u mnie to samo, cały czas słychać te trąbki, mozna szału z tym dostac ;) Aga gratulacje, ja mam chrzesniaka który chodzi do szóstej klasy, tzn chodził :) zapomniała ze własnie dzisiaj koniec roku szkolnego, on byłby najszczęsliwszy gdyby szkoła nie istniała. On ma swoje rybki, kanarki, papugi a nauka to byle prędzej, byle szybciej. A co do ocen to szkoda gadać. Jego młodszy brat to przeciwieństwo. Jest ministrantem ma dobre oceny, nie trzeba go gonic do nauki. Oby Twój drugi synek wdał się w starszego brata :) Kiki to się odstresowałaś na weselichu i z Tadeuszkiem :) To dobrze. Ja też dostałam zaproszenie na wesele na 31.07 i to dwudniowe, mam nadzieję że będzie fajnie. Asia przycisnij tego lekarza i niech Ci da coś na owu, a jak nie to idź do innego. Przecież razem z tymi lekami cukrzycowymi mógł Ci coś dać na wywołanie owulacji. Ja ciagle biorę Metformax, nawet juz nie mam rewolucji i czasem biorę nawet 3x dziennie Witam nową koleżankę :) Ale się dzisiaj rozpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi po takiej dwuzmianówce to Ci się należą wakacje, taka Korsyka...., ale by się pojechało :). Kiedy wyruszacie? Odliczasz już dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kargulku rób test hehe U Ciebie gorąco a u Nas prawie jesień. Jakoś nie widać tego lata, chociaż juz się zaczęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ale zimno.....!!!! Dziewczyny u nas w przedszkolu odbyło się ostatnie zakończenie dzisiaj ale dzieci do końca miesiąca jeszcze bedą przychodzić:) Ja zaczynam urlop dopiero od 19lipca :) Ascha my mamy taką dyrekcję że jak byś zobaczyła to byś się uśmiała:) skąpe wiecznie nie najedzone a w dodatku kawał plotkary z bujna wyobrażnią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki to nieżle masz z tą praca wszyscy mają wakacje po dwa miechy a ty niecały miesiac. Ale wazne że jest praca. Kiki Ty opiekujesz sie przedszkolakami? Masz wesoło,cały dzień dzieci :p Ewcia super że prace w domku idą do przodu i że coraz bliżej końca jesteś... Zobaczysz lada dzień będziesz nam sie chwaliła swoim mieszkaniem :p Bo fotki napewno chętnie zobaczymy... Ewa sorki że pytam ale jestem ciekawa ile kosztuje w Polsce inseminacja? A odnośnie wakacji to moja kuzynka która ma 5 latek dziś wróciła z przedszkola z płaczem bo ona nie chce żeby wakacje były :D Tak lubi chodzić do szkoły... Ascha to ty za dzień pobytu w szpitalu płacisz 10 euro? Czy ja żle zrozumiałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Fragola skonczyla sie republika bananowa w Niemczech. Kazdy za dzien w szpitalu placi 10 euro,kiedys tak nie bylo. Za porod sie nie placi:) Za darmo przed i po porodzie przychodzi polozna do domu:) Ewcia fajnie ze sie odezwalas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Coś dzisiaj jeszcze tu nikt nie zaglądał. Fagolciu oby te prace szły do przodu. Właśnie niedawno wróciłam z budowy. Na ósmą miał przyjsć elektryk skończyć instalację. Nawet dupek nie zadzwonił, tylko po dwóch godzinach napisał smsa że dzisiaj nie moze i skończy w środę. Jak wstawimy drzwi to pstryknę jakieś fotki :) A co do iui to u poprzedniego lekarza płaciłam tylko 200 zł a teraz 420 zł. A do tego jeszcze 200 za ten proxeedplus dla M, dla mnie tabletki za 100, zastrzyki za 150 i prawie co miesią 1000 zł. Nie mówiąc o pierwszej wizycie i badaniach, wtedy wyszło ok 2000. Ale cóż poradzić, wiadomo że człowiek robi wszystko byle tylko się udało :) Ascha u Nas jak sprywatyzują szpitale to pewnie też będzie to samo. Aż się nie chce myśleć. Nie daj Boże jak ktoś będzie musiał mieć dłużej leczenie szpitalne, a różnie w życiu bywa. Lepiej się czujesz? Pozdrawiam wszystkie Kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ewcia wczoraj ok 23 mały się rozkręcił :) Dzisiaj rano tez czułam ruchy, także chyba jestem przewrażliwiona. Co prawda są one mniejsze ale są. My dzisiaj na to wesele, już by mogło byc popołudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki. Ja zaplanowałam wyjazd do moich rodziców z córką męża, bo postawiliśmy tam wielki basen :) tak może trochę się oderwę i przestanę czekać na @. Ma przyjść w poniedziałek. Brzuch zamiast przed okresem boleć bardziej, boli coraz mniej. Niby już sobie powiedziałam, że w tym cyklu się nie udało, a tu jednak ciągle mam nadzieje... Buźki... Zbieram się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko bardzo się cieszę :) Własnie o Tobie pomyslałam i przyszłam zobaczyć czy coś nie napisałaś. Na weselu do rytmu muzyki napewno rozkręci się jeszcze bardziej :) Udanej zabawy Blanka tak to jest z Nami, zawsze mamy nadzieję. Chociaż mówimy sobie ze napewno nic z tego. Ale co by człowiek zrobił bez nadzieii. Pomyśl sobie ze jesteś w dobrej sytuacji i prędzej czy później osiągniesz upragniony cel. Jesteś młoda, byłaś w ciąży, Twój M ma córkę. Same pozytywy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×