Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Ewcia ja sie juz lepiej czuje. Boli mnie jeszcze brzuch jak za duzo chodze ale jest co raz lepiej:) Widze ze wszystkie gdzies baluja tylko ja siedze w domu,ale jakos dobrze mi z tym. U nas ladna pogoda zapowiadaja upaly a ja nie moge zniesc slonca. Aga tez tak masz? Dzisiaj wysmarowalam sobie nogi samoopalaczem i czekam co z tego wyjdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I posta mi wcięło 😠 Cześć. Ascha a więc razem posiedzimy w domu bo ja też nigdzie sie nie wybieram. Ewa to musisz mieć cierpliwość do tych pracowników. Płacisz im a oni zamiast robić jak ty chcesz to robią jak im pasuje. Ale już niedługo będziesz miała swój domek... Aga to będziemy czekały na nowe zdjęcia :p A gdzie nasza Sisi? ide robić jakoś kolacje,prysznic i wolne aż do poniedziałku. A od poniedziałku znowu pranie,sprzątanie itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie nasza Kiki sia podziała? Znowu gdzies baluje? My mieliśmy być w domu a jednak mamy zaproszenia do szwagra na kełbaski z grila :p I jak tu sie odchudzać jak co tydzień jakieś grile :p Idę się szykować i jeszcze sałatkę musze zrobić :) A więc miłego wieczku i do jutra.Buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Co tu taka cisza? Każdy odsypia sobotę ? ja też dziś cały dzień przespałam prawie. Ostatnio tak dobrze sypiam że słyszę sama siebie jak chrapie :D Aga jak po weselichu? Ascha co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Na weselu fajnie było, nawet trochę potańczyłam :) I wytrzymałam bardzo długo jak na mnie bo do 3.30 byliśmy :) Chciałam wstawić jakieś zdjęcie ale nie mam żadnego normalnego, dosłownie 3 fotki na których jesteśmy i wygladamy jak nie powiem kto... Ascha ja tez nie moge jak jest tak ciepło, bo my mieszkamy na piętrze i od dachu jest bardzo duszno, więc ja dostaje nerwicy. Dzisiaj byłam w sklepie i w tych dziecięcych są już przeceny ubranek, np na długi rękawek co mi się przyda akurat na zimę i tak myślę, czy cos już nie kupic. Nie chciałam wcześniej kupować ale jak pomyśle ile tych rzeczy potrzeba a mojego chłopa to lepiej nie wysyłać bo on nic nie kupi ładnego :) Co myslicie, wierzycie w te zabobony, żeby nie zapeszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga juz jest bliżej końca i myślę że jak coś fajnego spotkasz a jest oferta to możesz kupić. W moim regionie gdzie mieszkam w Pl to mówią żeby nie kupować wózka wcześniej.A o ubraniach nic nie mówią. Ale tyle osob znam co jeszcze zanim urodziły miały wypchane meble ubrankami dla dziecka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja bede kupowac ciuszki jak bede wiedziala jakiej plci sa dzieci. U nas zawsze na poczatek na szczescie kupuje sie buciki,czesto dostaje sie w prezencie. Moja mama kupila mi na drugi dzien jak sie dowiedziala o ciazy. Tylko ze jedna pare,bo po 1,5 tyg dowiedzialam sie o drugim dziecku. Jedynie nie powinno sie za szybko wozka kupowac. Ja dzisiaj bylam godzinke na spacerze i glowa mnie rozbolala od slonca,musze chyba uzywac jakis pianek do wlosow z uv filtrami. Poza tym czuje sie coraz lepiej,tylko nic mi nie smakuje i muli mnie po jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Aga gdybym byla w ciazy pewnie juz w 3-4 miesiacu szafa z dzieciecymi ibrankami byla by pelna hi hi hi Wczoraj bylismy nad jeziorem ,plywalismy pontonem ,po 2 godzinach wysiadl silnik:( do brzegu wioslowalismy jeszcze raz tyle....do tego po drodze moj zlamal wioslo........straszne to bylo,dzis nie czuje rak i boli mnie kazdy miesien ciala:O A jeszcze gdy wyplywalismy ,na wodzie znalezlismy stare drewniane ,recznie robione wioslo ,chcialam abysmy je wzieli ale moj stwierdzil ze jest "obslizgle" i wyrzucil je spowrotem do wody! Co za pech.... A na dodatek dzien wczesniej bylismy na imprezie podworkowej z dodatkiem alkoholu:classic_cool:. Na szczescie w ten tydzien nie mam duzo pracy:D Milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przyszła @ to ten tragiczny moment, którego przecież i tk się spodziewałam od tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie będę po troszku zapełniać szafę malutkimi pięknościami. Wózek i tak planowałam kupić po urodzeniu bo nie mogę się zdecydować na kolor, mam 3 upatrzone. U nas dzisiaj cieplutko,oczywiście nic mi się nie chce ;) Blanka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam już pare ubranek dla maluszka...od dawna zresztą. Poprostu nie mogłam się oprzeć, są przesłodkie. NP.sweterek tyci, a na środku napis: I love mum. Jak tylko bedę miała fasolkę bez skrupułów zacznę zapełniać przynajmniej jedną szufladę...uniwersalnymi, nie ważne czy chłopak czy dziewczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ! Sisi ale mieliscie przygode:) To duze musialo byc to jezioro. Az ci pozazdroscilam ja nie moge zniesc slonca a wczesniej lubilam sie opalac. Moj chcialby pojechac nad wode ale to nie dla mnie:( Na weekend ma byc ponac 30 stipni! Blanka glowa do gory,musi sie udac z czasem;) Ja dzisiaj kupilam sobie krem do twarzy z filtrem uv,dostalam brazowe plamy na twarzy. Czytalam ze nazywa sie to maska ciazowa. Musze sie pochwalic ze dziasiaj po 2,5 mies przerwie mialam troche sexu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ascha33- gratuluje odrobiny sexu :) my u rodziców, 50 km od wawy, postawiliśmy sobie basen i w weekend jedziemy się pluskać :) wierzę że się uda, za 2 tyg.następne podejście, przy monitorowanym cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha to szybko plamki wyskoczyly...no ale przy ciazy blizniaczej pewnie wszystko szybciej i w wiekszej ilosci postepuje;) Jak byl juz sexik ,to znaczy ze faktycznie czujesz sie lepiej:D i oby juz tak pozostalo do rozwiazania hi hi hi;) Blanka nie smuc sie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski. Sisi no podziwiam Cię.Lubisz chyba extremalny sport i przygody,ale fajnie jest chociaż co wspominać. Ascha po takiej abstynecji to pewnie fajnie było :p Blanka ja mieszkam 100 km od Warszawy. A ty blisko jakiej wiekszej miejscowości masz rodziców? Jeśli oczywiście można wiedzieć? Ja dzis sobie okna pomyłam,tylko się nie śmiać ale ja co miesiąc myje :p Mój mąż mówi że ja chyba chora jestem i że jakbym mogła to podłoge na drugą strone bym przekreciła i myła :p A co z naszą Kiki? Zapracowana dziewczyna nawet się nie odezwie. Ewa i Asia nr.2 co u was? Blanka ja też czekam na @ mam też cichą nadzieje ale jak patrze na moje obwisłe piersi to myślę że też nic z tego cyklu. A w dodatku mam tyle śluzu że nie wiem co jest grane. Pozdrawiam was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, co z wami kobitki, jeszcze troche i topik na 3 stronke by zleciał :) jak się robi takie ładne niebieskie kwiatuszki? :) Dziś się już nie smuce. Tylko tak mnie boli brzuszek że zaraz zwariuje. A co do domu moich rodziców, to wyprowadzili się pod Wyszków, nad Liwiec dokładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No właśnie co tu takie pustki? Fragolka jak samopoczucie? Ja dzisiaj kupiłam kilka ubranek dla dzidziusia a teraz przeglądam allegro i też zamierzam dziś sporo zamówić bo się bardzo opłaca ;) U nas piękna pogoda, słoneczko że hoho :) A Wy dziewczynki gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domciu, czekam na męża z pracy. A ciuszków, uuu, też bym pokupowała. Ostatnio wóżki oglądałam. Ale nie będę się wygłupiać. Muszę choć w ciąży być :) by szafe zacząć zapełniać. Bo nikt mi niestety nie powie kiedy się uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja sie zastanawiam czy nie kupic takze uzywanych ciuszkow czy wozka. U nas wozek dla blizniakow kosztuje 500-700 euro:( A ciuszkow dla blizniakow potrzebuje tez mase. U nas jest kupe ogloszen w internecie z takimi rzeczami. A moj twierdzi ze jeszcze za wczesnie na takie rzeczy. Chcialam na weekend udac sie na zakup sukienek ciazowych ale jak bedzie 36 stp to chyba zrezygnuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu nie? Ja to wózek może nowy am chęć kupić. Taki 3 in 1. Al ciuszki już nawet w secend handach kupowałam. Np. jest taki w Łochowie, nie daleko rodziców, śliczne po 1,2 zł. Z extra bawełenki :) Maluszek zaraz wyrośnie, a one niczym nie ujmują nowym :) Grunt to zaradność i pomysłowość w życiu, a dziecko wcale wtedy majątku nie pochłania. Moja siostra naprzykład postawiła na karierę, prace, kase. A ja wole dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka to dla twojego bobasa kupowalas czy dla dziecka meza? Kiki wolamy Cieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mojej kruszynki :) dla dziecka męża już trochę większe, nad nią się tak nie rozczulam. I kupuje w sklepie. Nie śmiała bym byłej żonie męża ubrań dla dziecka w ciuchlandzie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka ja ciebie podziwiam o troske dla dziecka meza,ja bym chyba tak nie potrafila. To chyba kwestia egoizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu ale się naogladałam, tyle tego, nie wiadomo które wybrać, wszystkie są takie cudne, teraz tylko płacić i czekać na paczki :) Co do używanych ciuszków to te małe faktycznie nie zdążą się zniszczyć, także Ascha śmiało kupuj. Ja tez będę miała parę używanych bo mam koleżankę, która trzyma ciuszki po jej synusiu. A dzieci tak szybko rosną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu nasz-jeśli pozwolicie mi już tak powiedzieć topik :) obumiera. ascha33, nie jest łatwo, nawet czasem ciężko, kiedyś było dużo kłótni na ten temat, a we mnie brała górę sfrustrowana kobieta. Ale to dziecko, mojego żalu nigdy nie odczuło, więc od początku za mną przepada, z mężem układa się coraz lepiej, więc i ja bardziej się staram. Największy żal teraz jest taki, że jestem jej ciocią, a nie mamą i bardzo pragnę by na mnie też mama mówić :) bo jet fajnie gdy jestesmy we troje, ale nasze dziecko, a jej siostra czy brat, złączy nas wtedy w taką "posklejaną" rodzinę. Tego mi brak. Bycia mamą! Ale to przecudowne, gdy ta dziewczynka, właściwie obca nie dawno mi osoba, się w ciebie wtula :) Dodatkowo czasem frustrcję wprowadza fakt, że tamto dziecko tak łatwo spłodzono, a my tak chcemy i nie możemy, i to w dodatku przez mojego męża. Ale staram się skupiać na pozytywach. Oj straszna mogła bym być wredota gdybym tym frustracją dała dominować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Fragolka co się z Tobą dzieje, jak się czujesz? Kiki gdzie jesteś???? U mnie dziś też piękna pogoda, ale ja nie potrafie się z tego cieszyć, mam dosyć, jestem za gruba, ciężko mi, duszno, jakąś depreche łapie.Ascha a co u Ciebie? Smarowałaś się tym samoopalaczem? Jak wyszło? Bo ja też planuje, nie moge patrzeć na to moje tłuste i blade ciało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Jestem!!! Wczoraj byłam u gina !W poprzednim cyklu mialam owulkę potwierdzilto wynik krwi 48,8 no i podniesiona byla beta 17 ale to przez pregnyl jeszcze baba mnie się pyta czy miałam @???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadło mi posta takiego długiego!!!!!!!!!! Ja wypilam dzisiaj piwko bo taki upał ;) W sierpniu czeka mnie inseminacja ostatnia i na tym kończę moje starania bo już wymiotuje na to wszystko czas się pogodzić z prawdą że nie będę nigdy matka :( Ja juz dzisiaj koniec pracy ale dpoiero na urlop ide od 19:) Szkoda że na wczasy nigdzie nie jedziemy ale mój mąż jest dziwny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×