Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

heja laski Wiecie co pokazują u nas w tv , program o poligamistach. Normalnie wcielo mnie , taka sytuacja: facet kolo 38-40 lat ma 3 zony i bierze sobie 4 , która ma 30 lat i 3 dzieci z poprzedniego małżeństwa. Zeby było smieszniej to oni mają 13 dzieci plus ta nowa trojka to 16 !!! Mieszkają w jednym domu , razem gotują itd.Mają wyznaczone dni w których facet spędza noc z zoną numer 1 , numer 2 itd. He heh dobre co , XXIw co o tym myślicie? na youtube macie zwiatsun tego "sister wives'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kargul ja mysle ze po prostu ludzie dzisiaj nie kryja sie ze wszystkim tak jak wczesniej. Znam 2 przypadki gdzie malzenstwa prowadza podwojne zycie,choc to nie to samo. Sadze ze ludzie pogodzili sie z mysla ze nie sa monogamistami i nie chca walczyc ze swoja natura. Jednak sadze ze zycie w tak duzym gronie jest stresujace i ciezkie bo zawsze ktos bedzie czul sie poszkodowany. Teraz wiadomosci od Agi: Dzis urodzil sie Jasiek 3750 i 59 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No super :) Kawał chłopa z Jaśka :) Czyki Aga poszła od razu pod nóż. No i dobrze,nie musiała się stresować wczoraj cały dzień. Ascha a Ty jak tam :)? Kargul ja to jestem jednak za monogamią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ten Jasiek prawie 4 kg ! bamabaryła ;) WITAMY NA ŚWIECIE Asha mam koleżanke Michelle , mówimy do niej Shelly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Agusi :)super, że Jasiu już z po drugiej stronie brzuszka, kawał chłopa z niego :) ale fajowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziękuje wszystkim za gratulacje.My już w domku, teraz pierwsza nocka przed nami. Było ciężko po cięciu, masakra jakaś ale w 3 dobie wraca się do żywych :) A co u Was dziewczyny i Kargul?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Aga! Jeszcze raz gratuluje. Powiedz mi prosze mialas pelna narkoze czy znieczulenie w kregoslup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim:) Aga gratuluje:):):):):) Super, że masz juz przy sobie swoj skarb:D U mnie dzis 15t4d... W poniedzialek ide do lekarza, mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze. Ascha a Ty jak sie czujesz?? Widze wogole ze nasz temat troche podupada, ale nie dziwie sie bo sama mam takie momenty ze nie chce mi sie pisac. Miejmy nadzieje ze to tylko przesilenie jesienne i wszystko wroci do normy...oby dla kazdej z nas zaswiecilo slonce na wlasnym niebie:) Buziaki kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha ja miałam narkozę bo przy pierwszym cięciu miałam znieczulenie w kręgosłup i od tej pory bardzo narzekam na kręgosłup, nie wiem czy to powikłanie czy zbieg okoliczności. Poza tym wtedy i tak spanikowałam że coś mnie tam boli i dali mi coś, że i tak spałam. A teraz od razu zasnęłam i obudziłam się po wszytskim. Jedyny minus tego,to to że jak się tylko obudziłam, to czułam ból a wtedy jeszcze pół dnia mnie trzymało znieczulenie. Malutka napewno wszystko dobrze, niech maluszek rosnie :) Pozdrawiam wszytskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, haaaalooo Dziewczyny żyjecie? Odezwijcie się. Kargul co tam u Ciebie? Aga jak maluszek, zdrowy? Ascha a Twoje dzieciątka? Już chyba duże :) Fragolka a Ty, gdzie zaginęłaś? Malutka jak po wizycie u lekarza? Ok? Kiki, Sisi, Mania! Czy to już koniec? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze żyje!jakoś z dnia na dzień:)czas leci... A co u was? nikt już nie pisze ale ja to rozumiem nie ma o czym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kiki :) Miło że jesteś :) Ja mam nadzieję że topik jeszcze ożyje :) Ja ostatnio strasznie się zaniedbałam, nie mam okresu, nie piję leków i nie chodzę do lekarza. Normalnie totalna olewka. Jedynym postępem jest to ze moja "chałupka" jest już otynkowana. Tylko w kieszeni zrobiło się pusto ;) Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie, odezwijcie się. Idzie zima, co będziecie robić w długie wieczory. Do usłyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie koleżanki! cześć eewka:) Ja też przestalam chodzić do lekarza nie mam normalnego okresu więc owulacji tez nie ma .Ochoty też brak na wszystko...... Ale jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Kiki :) Fajnie że jesteś :) Narazie jestesmy we dwie. Może któraś kobitka da jeszcze o sobie znać. Mam nadzieję, Przesyłam dala wszystkich całuski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nudy! po tej zmianie godzin tak szybko robi sie ciemno!:( Ale pogoda ładna i cieplutko My juz część grobów odwiedzilismy bo troszke ich mamy Nie piszę żebyście pisaly bo sama się nie odzywalam długo. lecz pozdrawiam wszystkie koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej laski u nas w domu "alarm ciążowy"! W zasadzie to ja myślę ,że to fałszywy alarm ale nigdy nie ma sie 100 % pewności zwłaszcza gdy sie ,że tak powiem "nie uważa". Konkretnie to sie spoźnia okres ale jakoś nieznacznie bo może ze 2-3 dni i piersi Pameli A.-to tyle z objawów. Zresztą juz to kiedyś przerabialiśmy więc ja myśle ,że to powtórka z rozrywki a jesli nie to........................ to będzie dopiero jazda . P.S. pierwszy raz tematycznie pasuje do topicu moje Panie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Kargulku życzę udanej jazdy :) Myślę że chyba też byś chciała żeby tak było. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek01
❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek01
{serduszko} (serduszko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek01
/serduszko/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek01
(h) (F)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Co tam u Was dziewczyny??? U nas wszystko dobrze, mały rośnie jak na drożdżach, waży już 5200g i skończył dzisiaj 6tyg :) Na nic nie mamy czasu, Jasiuwymaga tyle opieki ale nie narzekamy, ja mogę cały czas patrzec na niego, jest taki słodki ;) Już zaczyna gawożyć i robi fajne minki. Ascha jak się czujesz? Dużo przytyłaś? Malutka a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Aga! Widze ze synek szybko sie rozwija. Ja od 5 tyg leze w szpitalu z powodu krwawienie i skurczy. jestem podlaczona do kroplwki z lekiem lagodzacym skurcze. Dzis jest 29 tydz +3. Buziaki dla Jasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×