Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Gość KIKI090
Nie brałam takich tabletek więc nie mogę ci pomóc:( Chyba nikt tu już nie zagląda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI090
Jest tu kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kiki, ja tu jeszcze czasem zaglądam :) U mnie stara bida :) Może dobrze że nie ma nowej i oby nie było. Kobitki odezwijcie się tu jeszcze, fajnie by było pogadać. Tyle czasu upłynęło od "złotych czasów" tego wątku. Ascha, jak tam Zosia i Dawid? Na pewno już dzieciaczki są duże :) Aga z twojego Jasieczka też już kawał faceta:) Fragolka, Mania, Sisi napiszcie coś, Kargul a co u Ciebie? Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie, mam nadzieję że jeszcze do usłyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam że już zapomniałam swoje hasło, ale nawet nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ascha34
Czesc dziewczyny! U mnie dzieci rosna,Zosia ma lekka nadwage. Lekarze kaza zaspakajac jej gld ja herbatka :( niestety jeszcze nie siedza,ale sa ruchliwe i w najmniej odpowiednim momencie jak przewijanie lub kapanie przewracaja sie na brzuch i chca tak lezec. zaczynaja sie nawzajem obserwowac i usmiechac do siebie. Pozdrawiam wszystkich;) Sisi,Fragola co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Ascha bardzo się cieszę że się odezwałaś :) O ile dobrze pamiętam to chyba w grudniu Twoje pociechy skończą roczek. Ale ten czas leci szybko :) Zosia pewnie jest łakomczuszkiem :) Na pewno masz przy dzieciaczkach dużo pracy, jak sobie dajesz z dwójką. Chyba muszą być grzeczniutkie :) Pozdrawiam Was bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babiszony ja sobie dalej w USA siedze , orka jak zwykle . Nic nowego dalej mam moją podopieczna swoich dzieci - w sensie bioloicznych -brak , i na razie nic nie planujemy ;) Bylo sie w Polsce w maju , i sie poodpoczywało teraz to praca dom , studia i tak w kółko , generlanie mnie marazm dopadł ale chyba niedlugo to zmienie. pozdro wujek kej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muuuuuu krowka
a wogole to dlaczego nie piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI090
Hej Laski jak miło że sie odezwałyście :)miło było by znowu pogadać jak dawniej. No cóż czas leci tak szybko lata uciekają i nic poza tym nowego. jak widać czasem tu zaglądam ale nikt nie pisze więc cicho siedzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI090
Nawet zapomniałam swoje hasło dlatego jestem pomarańczowa :) Ascha dajesz radę prawda ? Eewka a ty co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI090
Dziewczyny jak jeszcze tu zaglądacie to odezwijcie się przecież tak miło było prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI090
Hej Nikogo tu od wczoraj nie było szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kiki :) Ja tu jeszcze czasem zaglądam, u mnie cały czas bez zmian. Obecnie nawet już od czerwca nie chodzę do lekarz, sama nie wiem na ci czekam. Wyczerpały mi się już pomysły co mam dalej i do jakiego lekarza się udać. A co u Ciebie? :) Kargul, fajnie że się odezwałeś :) Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI090
Witaj Eewka:)miło że się odezwałaś u mnie też bez zmian chociaż w ciągu tych miesięcy coś tam się wydarzyło :) Ja zmienilam lekarza dałam się wydoić do ostatniej zlotówki i poszlam w cholerę obecnie przeniosłam się do kliniki do Mysłowic kolo Katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kiki :) Ten Twój uśmieszek przy stwierdzeniu że coś się wydarzyło bardzo mnie zaintrygował :) musi to być coś na pewno dobrego :) Mnie w Krakowie Szlachcic z "Macierzyństwa" też nieźle wydoił. Zadowolona jesteś z Mysłowic? Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawca-23@wp.pl
Parom starającym się o dziecko życzę optymizmu - pomaga! Sam pomogłem w takich sytuacjach kilka razy. Jestem przystojnym, sympatycznym i bardzo inteligentnym chłopakiem. Wysoki i właśnie optymistycznie nastawiony do życia. Posiadam aktualne badania. Jeżeli jesteś wstępnie zainteresowana - pisz, chętnie odpowiem na pytania. Kontakt do mnie: dawca-23@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI090
Hej Mogę powiedzieć że jestem zadowolona z kliniki na razie pod każdym względem przynajmniej dowiedziałam się prawdy ileż może ci lekarz wciskać że zajdziesz w ciąże naturalnie jak nie ma najmniejszej szansy na to.... Pamiętasz mojego pieska Tadeusza yorka nawet nie dożył 12miesięcy auto nam go przejechało pod domem strasznie to przeżyłam za tydzień już mialam nowego tak się męczyłam to jedyne co miałam i kochałam to ten pies :( ten nie potrafi mi tak do końca zastąpić tamtego mimo tego że jest wypisz wymaluj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI090
halo Eewcia czemu nic nie piszesz ???dziewczyny odezwijcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI090
Eewcia miałam nadzieję że chociaż z tobą tutaj popiszę ale nie nie odzywasz się i nikt się nie odzywa może Ascha też miałam nadzieję ale jej sie nie dziwię ona ma co robić a pozostałe kolezanki dawno już zapomniały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdjnbfgbnkgfbmmvbkamyczek
hej dziewuszki my też niedługo zaczynamy staranka o bobaska, ale bardzo mnie boli w prawej pachwinie aż do nogi , ból ciągły (3 lata) w nocy sie nasila, chodze po lekarzach nikt nic nie wie, robiłam kolonoskopie ok, usg z przepływami jajniki też ok, mam hiperprolaktylemie po metokroplamidzie prol wzrosła 20 razy, tsh 4,20, gin zlecił mi jeszcze badania na przeciwciała przeciwjądrowe ANA wyszły dodatnie 1:100 typ homogenny, powiedział że mam do niego przyjść przepisze mi leki na przeciwciała i po Tygodniu będziemy mogli zacząć starania i wtedy do końca ciąży mam brać te leki wspominał też coś o sterydach, boje sie że nie będzie dobrze >>>:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam do odsprzedania ww. leki: 1 opakowanie Clostilbegyt (10 tab) data ważności do 06. 2015 r - cena z apteki 15,02 zł - sprzedam za 10 zł, 2 opakowania Parlodelu (po 30 tab) data ważności do 07. 2013 r - cena z apteki 73,20 zł za opakowanie- sprzedam za 50 zł za szt, 3 ampułki Menipuru (fiolki z proszkiem i rozpuszczalnikiem) data ważności do 05. 2013 r - cena z apteki 110,0 zł za ampułkę (razem 330zł) - sprzedam wszystkie 3 za 250 zł. Proszę o kontakt pod nr gg 2623262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny My stranania zaczęliśmy. porobelm po stronie męża - azosspermia. Nie poddaliśmy się, znaleźliśmy plemniczki i teraz oczekiwanie 2 tygodnie na wynik. eewka: pisałaś, że leczyłąś się w Macierzyństwie u Szlachcica. Pomogli Ci? Jak ich oceniasz? My wydaiśmy do tej pory ponad 16 tys. troche dużo ale czego nie obi się dla upragnionych dzieciątek. Jaki miałaś problem? pzdr Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam do odsprzedania ww. leki: 1 opakowanie Clostilbegyt (10 tab) data ważności do 06. 2015 r - cena z apteki 15,02 zł - sprzedam za 10 zł, 2 opakowania Parlodelu (po 30 tab) data ważności do 07. 2013 r - cena z apteki 73,20 zł za opakowanie- sprzedam za 50 zł za szt, 3 ampułki Menopuru (fiolki z proszkiem i rozpuszczalnikiem) data ważności do 05. 2013 r - cena z apteki 110,0 zł za ampułkę (razem 330zł) - sprzedam wszystkie 3 za 250 zł. Leki sprzedaję, ponieważ udało mi się zajść w ciążę. Proszę o kontakt pod nr gg 2623262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJ-ka
Kiki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zagladasz tu jeszcze czasem ????????? Ja sie na tym topiku nie udzielalam, ale przeczytalam caly od a do z! Bardzo Ci przy tym kibicowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI090
Jej:) Zaglądam tu jeszcze a raczej w kazdy dzień z nadzieją że może ktoś się odezwie ale jak to sie mówi nadzieja matką głupich szkoda się łudzić że ktoś tu powróci i zacznie na nowo pisać:) Ponieważ załozylam ten topik sama tu zagladam A ty zawsze nas czytałaś czy tak po prostu zainteresowalaś się od tak sobie :) Odezwij sie może pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI090
JJ-ka zajrzyj tu jeszcze:) A czemu mi kibicowałaś jeśli można spytać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×