Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Katarynia to Castagnus jak pisala wyzej sisi. Mialam wczesniej zespöl napiecia przed miesiaczkowego i po tych kroplach juz nie mam. Ale by byly jaja katarynia jakbys ktöras z nas odwiedzila;) Ja bym odrazu poleciala po browar,kolo mnie sklep jest do pölnocy czynny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi tobie przyznam rację co wczoraj napisalaś człowiek się sam nakręca! Katarynka my to widzę że jedziemy równo z naszymi humorkami ale mnie rozbawiłaś z tą świńską grypą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Kiki ale żeś teraz wyjechała! NIKOGO NIE OBRAZIŁAŚ!!:)) Fragola też na 100 nie jest obrażona!:P Sisi dobrze zrozumiałam,żre objawem niepłodności są grudki w piersiach??? Asha no to chyba se zakupię te castagnusy! :o Ja chyba jakieś ziołolecznictwo otworzę-okłady z borowiny,castagnusy,zioła Fragolinki-a co ziołolecznictwo na nieplodność.Wie ktoś może gdzie mogę zakupić jeszcze tampony borowinowe???? :D Kiki ja to mam takie humory,że wczoraj zadzwoniłam do mam-PO CO JA TO ZROBIŁAM :(-w nerwach i oświadczyłam jej przy moim,że bierzemy rozwód!!! A dziś musiałam wszystko odkręcać,że w szał wpadłam itp!! ahhh choleryk ze mnie straszny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki problem w tym ze my nie wiemy jak z toba gadac. Nie lubisz jak ktos cie chce pocieszyc,ale jak ktos cie zignoruje to tez cie zaboli. Widze ze masz najwieksze doly z nas wszystkich,tu chodzi o Ciebie nie o nas. Musisz cos z tym zrobic bo sie wykonczysz! Ale watpie czy pöjdziesz do lekarza zeby ci cos przepisal na polepszenie nastroju? Kiki mnie tez brak potomstwa boli! w srodku tak boli ze potrzebuje bölu fizycznego zeby to wyröwnac. Ale chyba nie bede sobie wbijac paznokci w cialo. Choc czasem mam ochote przejechac pazurami po twarzy. Choc tez chcialam zeby moja grypa okazala sie swinska. Po tylu latach przekonalam sie ze zycie nie jest uslane rözami a malzenstwo to wspölne dzwiganie krzyza. Moze glupio to zabrzmialo co tu napisalam. Kiki my wszystkie jedziemy na tym samym wözku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ascha miałam ten ból o którym piszesz-WCZORAJ-prosilam swojego by mnie popchnął na schody,bym spadła..ten ból fizyczny byłby wyrównaniem psychicznego!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarynka ale numer odwalilas z tym rozwodem! My to w domu sobie na nerwach gramy ze wezniemy rozwöd. Ale zeby dzwonic do mamy? möj maz tez choleryk,ale ja sie nie odzywam jak on wpada w szal. Nie dziwota ze bidulek lyknal to ostatnie piwko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha ale mnie podsumowałaś? aż mi w pięty poszlo!!!to może ja też się dołącze do tej grypy :( !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynia a dlugo bys leciala ze schodöw? Bo u mnie sie nie oplaca,mieszkam na 1 pietrze,pewnie bym nie poczula .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyscie wiedziały jak my sobie gramy na nerwach niedługo to się prać będziemy bo nam słów braknie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki sory jak cie urazilam. My wszystkie czujemy to samo tylko inaczej dajemy sobie z tym rade. Niektöre poprawiaja sobie naströj czarnym humorem,niektöre nie dopuszczaja mysli ze moze sie nie udac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też choleryk i już mi wszystko zwisa więc ja tez sie udzielam pierdoli mnie to ostatnio to nawet kiełbasy latały u mnie po scianach w kuchni i na co mu to było trzeba bylo ściane malować HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki czasem trzeba dostac kopa w tylek zeby normalnie funkcjonowac. Ja dostalam 2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha nie gniewam sie chociaż wiem że prawda boli ;) ale luzik! Idziecie gdzieś na Andrzejki na jakąś imprezkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola gdzie jestes? Przeciez jeszcze nie czas seriali! Choc pisz z nami. Zrzucamy sie ze schodöw,rzucamy kielbasa i pijemy browarek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i Kiki zagladnela:) Fragolka to nie tak z tymi piersiami mi chodzilo o to ze piersi po urodzeniu dziecka sa inne:P A najlepiej to Agnieszka wypowie sie w tym temacie:D Castagnus jest na wyregulowanie gospodarki hormonalnej a na polepszenie sluzu -olej z wiesiolka...bede na sobie eksperymentowac! wiec napisze czy sa efekty. Kiki wczoraj po twoim poscie wywnioskowalam ze my powinnysmy sie zabic i tyle:( bo nic nas juz dobrego nie czeka w tym wcieleniu:O Tylko wiem ze tak nie myslisz bo przeciesz bierzesz zastrzyki w jakims celu no nie?????? Robisz to po to by moc zajsc w upragniona ciaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciala bym byc w skorze twego Meza:P Ale wine zawsze mozesz zwalic na zastrzyki no nie? zreszta to tez nie pozostaje bez wpywu na samopoczucie. Uciekam na Ulke U nas tez nie kolorowo,checi mamy zerowe itd.....a moje libido przepadlo juz gdzies bezpowrotnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi rozbawilas mnie do lez. Troche mi glupio sie przyznac ale jak juz napisalas o wcieleniu. To przyznam sie ze ja wierze w reinkarnacje. Ze nic sie nie dzieje bez celu.ze zylysmy juz wczesniej w innym wcieleniu. I moze w poprzednim zyciu nie bylysmy dobrymi matkami ze teraz nie mamy dzieci? OJ;mam nadzieje ze fragola mnie nie zbluzga za takie antykatolickie poglady:( no ale ja jakos musze sobie wszystko wytlumaczyc no nie?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,a möj sasiad ma w piwnicy skrzynki z winem. To ja sie pokaturlam prosto pod taka skrzyneczke. Mniam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem katoliczka. Codziennie sie modle,mam obrazy ze swietymi w domu. Tylko nie chodze do kosciola:( w Niemczech prawie nikt nie chodzi. A ja wole sie pomodlic w domu . No to jak idziecie na filmy to pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALe się porobiło!!!!!!!! Spadanie ze schodów,rzucanie kiełbasami,alkohol..ahhaha zaraz jakieś pomarańcze wyślą nas na badania ,ale psychiatryczne :D:D:D A JA TAM WIEM-jak ASCHA mówi-trzeba czasem sięgnąć dna,dostać kopa,by znów mieć wiarę i siłę!! Lecę na 2 część ULKI! :***********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ze smiechu pekne!!rozbawiły mnie te schody my chyba wszystkie powinnyśmy sie upić i z tych schodów spaść ciekawe czy byłoby coś lepiej czy gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na Andrzejki ide na imprezę wreszcie coś więcej wypije i wyszaleje sie mam nadzieję że nie chycę doła bo rzucę się ze schodów ;) Fragolcia to fajnie że jest ok i normalnie ze mna gadaj poprostu miałam taki dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolcia ten MOTYL jest zajebisty ja tez mam ostatnio wszystko w dupie;) CAŁUJE WAS MOCNO WSZYSTKIE PA do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×