Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Przez godzine kafe nie dzialala u mnie:( A teraz wszystkie pouciekalyscie. Milych snöw!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczynki, pewnie już nikogo nie ma :( Ja nie dawno wróciłam z pracy, jutro też popołudniówka, padam z nóg, dzisiaj taki młyn w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinka co do zębów to czasem nie ma dziurki, a ząb choruje w kości i to jeszcze bardziej boli, więc zrób zdjęcie tego zęba co Cię boli i zobaczysz co Ci powie lekarz :) Ide spać. Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Tylko ja tak rano wstaję? Już godzinę jestem w pracy. Spać mi się chce okropnie. Co do przeziębienia, to już trochę lepiej. Jutro wyjazd !!!!!!!!! Strasznie się cieszę. A po powrocie, o ile wcześniej nie przyjdzie @, będę testować. Sisi kochana, bardzo mi przykro, ale głowa do góry, nie możemy się poddawać. W końcu się uda, wierzę w to🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolka nie widziałam, że Ty już dziś piszesz. Myślałam, że wczoraj to jeszcze pisałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolka, ale mnie rozśmieszyłaś z tym snem hahaha :D Na wyjazd jadę sama. To służbowy wyjazd, więc mężowie i żony nie są mile widziani. To po prostu taka nasza firmowa impreza. A za tydzień jadę z mężem na słowację, też z pracy wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Fragola ale sie usmialam z ciebie,ty to bys wszystko chciala sama zrobic! wlosy obcinac,paznokcie robic,inseminacje:) Agnieszka wysle ci zaproszenie na nk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka nie moge Cie znalesc,napewno fragoli pöjdzie lepiej;) To wtedy tez dolacze do znajomych. Nie mam polskiej klawiatury i nie moge poprawnie wpisac miejscowosci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka..ja też już wysałałam zaproszenie Agnieszce;)Ale fajnie,ze grono nam się powiększa! bUZIAKI kochane..miłego dzionka! Fragolinko a skąd wiesz,że nie masz tam dziurki??Może jest od środka,a na zew nie widać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki fragola za link,juz wyslalam zaproszenie Agnieszce. Katarynka ja tez pomyslalam ze fajnie ze ktos doszedl. Moze bedzie sie wiecej na kafe pisalo i dzialo!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację kochana :* :) Ja znów po dolinie dochodzę do siebie:P Fajnie,ze jesteście ! Jak następnym razem się skłócę ze swoim wpadnę do Ciebie Asha;)Wypijemy po browarku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie katarynia ze wyszlas z dolka. Piwesio zawsze u mnie sie znajdzie;) Jutro idziemy z mezem i znajomymi do wloskiej restauracji;) Chcialam skoczyc na solarium ale boje sie znowu przeziebic,moze wysmaruje sie samoopalaczem;) Ja to mam problemy,nie?! Ide zjesc sniadanie,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola ja tez tak mam z kafe,ze mysle czy nie piszecie beze mnie;) A co dobrego przypalasz?;) Ja dzisiaj troche sprzatam i moze cos upieke,maz nie chce obiadu. Tak solarium postarza sköre i zwieksza ryzyko raka sköry,ale nie chodze czesto. Agnieszko przypominasz mi z wygladu moja kuzynke i jedna aktorke Anie Muche;) Ogladalam twoje fotki na nk,widze ze znajomi tez cie wypytuja kiedy postarasz sie o(drugie) dziecko-masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny a co się stało z kargulem?? mam zaległości kilka stron wstecz i nie wiem dlaczego przestał pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) ja mam od wczoraj wieczorem maly dolek:O miataja mna sprzeczne mysli..... zaraz poszukam u was Agnieszki:) Mania a zapomnialam cie wypytac czy ty robilas badanie hormonow?TSH T3 i T4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszce juz wyslalam:) Kargula faktycznie dawno nie bylo....hmmm? jak jechalam na transfer zlapal mnie radar...dzis przyszedl blankiecik do zaplaty:( ide cos z soba zrobic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi kargul jak kargul czasem madrze pisal a czasem sie z nas nabijal i ponizal. Pochwalil sie bodajze na 77 stronie ze jest aktywny na innym topiku,wysmial dziewczyne ze sie boi ze wpadla. To pojechalam po nim zeby dal spokuj dziewczynie bo kazdemu moze sie zdarzyc. Pouczal katarynie ze nie wolno dokarmiac zwierzat i krytykowal ze wpada w szal i pisze o cudzych dzieciach-bachory. Wysmial fragole ze maluje nie farbuje wlosy. Ja dostalam dzisiaj list z urzedu pracy,chca zebym przyszla akurat wtedy jak bede w klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi Ascha ale Ty masz pamięć!! Rzeczywiście Kargulica za miła nie była!! Może te pomarańcze to On/Ona?? Kto tam wie!Mnóstwo świrów po świecie chodzi!! Fragolinka co tam dobrego gtujesz dziś? Sisi kochana 🌼 nie przejmuj się mandatem!Ja wam powiem,ze 2 razy mnie złapali-raz puścili :D:D,a drugi raz niestety płaciłam za całe 10 lat prawka!! 700 zł!!!!! :O:O:O Do tej pory nie kogę tego przeżyć! Dziewczyny kochane przyszła mi do domku borowina!!!! Po @ zaczynam stosować!!Nic tam nie pisze o zrostach tylko o łuszczycy,łojotoku,rozstępach,cellulicie!!Ale kit będę stosować niby na rozstępy,na grzybicę na brzuchu,a może coś dotrze do jajowodów!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka ja tez myslalam ze te ostatnie pomarancze to kargul. Podobny styl pisania. Dziewczyny gdzie jestescie? Ja bylam jeszcze raz na miescie,musialam puscic list do urzedu pracy ze nie moge przyjsc w poniedzialek bo mam termin u lekarza. Po drodze kupilam sobie samoopalacz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam Agnieszka wasze fotki i muszę stwierdzić,że wyglądacie na bardzo milych ludzi;) Twój Ukochany taki spokojny człowiek,ciepłem od Niego emanuje;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka mi do twarzy bardziej jak jestem opalona. Pracowalam w Polsce w solarium i tam opalalysmy sie na ciemny braz! Teraz staram sie solarium zastapic kremami samoopalajacymi,tylko one maja brzydki zapach:( NO te 700 zl mandatu zwalily mnie ze stolka:( Dobrze ze to przeszlosc. Ide wypic kawke popoludniowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! Co sie dzieje z ta kafe nie mogę od wczoraj się z nią połączyć przeciążenie czy co? Cos bardzo koleżanki tesknicie za pomarańczowym kolorem?kargule wam w głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna kobietka z tej naszej Agnieszki i też czarnulka!ja w kazdy prawie dzień mam problem aby się połączyć z kafe :) Tak po za tym nic nowego pogoda daje popalić jest tak ciepło na polu że heja Ascha nie zostają ci plamy po tych samoopalaczach? ja tez chodziłam na solarke ten rok zaniedbałam;) pozdrawiam pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola ja zagladalam na kafe czy ktos cos napisal:( Kiki z tymi samoopalaczami to jest röznie. Ja mam baby jung care sprawdzony. Sköra ladnie wyglada. Nie powinno sie zaraz zakladac ubrania na balsam ale przeciez nie moge nago latac. Tez jestem ciekawa czy beda plamy czy nie? Zaraz zaczyna sie möj program. Wiec do jutra!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co tu taka cisza?? Mi już @ się kończy:)) Jednak operacja dała wiele..Normalnie jeszcze jutro i pojutrze by się ze mnie lało :D Także pewnie za 3 dni będę robić zabiegi borowinowe na brzuch!! Sisi co u Ciebie,czemu dziś nic nie piszesz?? Fragolinko a Ty seriale dziś jakieś oglądasz?? Asha kochana samoopalacz jest zdrowszy,więc fajnie,że go używasz:)kiki jak w pracy??? Mania jak leczenie na ureoplasme?? Aga co u Ciebie??? Nulla napisze raniutko,a Zadra pewnie zalatana.Może jutro napisze,bo w piątki ma czas :) Buziaki na dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za zaproszenia dziewczyny :) Muszę Wam napisać, że niezłe laski jesteście, fajne wszystkie zdjęcia, brakuje nam wszystkim tylko wózków na tych fotkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Fragolinka już poszła!Tak więc daj znać co powiedzą,3mamy kciuki i pamiętaj-cokolwiek się okaże,to będziesz wiedziała na czym stoisz:D Główka do góry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×